>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Cześć Panowie! Szukam jakiegoś ciekawego zakładu na mecze rozpoczynające się o 10:30 i zaciekawiły mnie kursy na mecz Ufy we Władywostoku. Dosyć niskie na over 5,5 i 6,5. Czyżby spodziewali się małej strzelaniny przez drugi garnitur gości? W meczu Omska nie liczę na więcej goli. Szukam czegoś w okolicach 3,0.
Ja się bym raczej spodziewał strzelaniny po stronie gospodarzy, a nie gości. Ciężko coś powiedzieć o bramkach, natomiast gdybym był pewien jakiegoś kursu w okolicach 3,00 to na pewno bym go podał i zagrał ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Troche spogladałem na oba mecze.
Admirały zagrały to co trzeba było i plus dla nich ???? , Omsk niestety skazuje siebie na piata pozycje , tyle ze tak naprawde in jest wszystko jedno z jakiej pozycji rusza do PO, bo maja wszystko czego im trzeba a Hartley wie co robi. A co na to Astana., która była najbardziej zainteresowana wynikiem tego meczu. Ano juz nic nie muszą , drugie miejsce napewno zdobeda , tylko szlifowac forme na PO, wiec dzis albo spuszczą łomot Red Starowi albo przegraja w regulaminowym bo beda cwicyc schematy, bo jeszcze nie ta swiezosć, Chinczycy beda napewno sie chcieli pokazac bo niedługo jada na wakacje wiec moze ta mieszanka cos zagra.
W zwiazku z tym zagram dwa bardziej ryzykowne typy ( oba sie wykluczaja)
Astana minus 2,5 kurs 2,63
Kunlun 60 kurs 5,8
I tak mysle jak ugryźć to spotkanie w Niznekamsku, patrze na sklady i forme. Jezeli Sibir nie wywiezie chocby punktu to zwycieżcą tego meczu będzie... Traktor. Bo mimo tej mizerii która teraz graja nie chce mi sie wierzzyc ze nie zdobeda 2 pkt w czterech meczach. A z kolei Wilki chyba nie wygraja wszystkiego do konca. bo zostanie im Magnitka, Avto i SKA. Syberia ma jedzie do NN, podsemuje Avto i jedzie do Omska, wiec chyba troche łatwie ale nie rózowo. Dzis typ zyczeniowy ale nie do konca oderwany od mozliwosci i rzeczywistosci
Sibir 60 kurs 2,8
Sibir ml kurs 2,1
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Żeby mieć pewność drugiego miejsca jednak jakieś punkty Barys chyba jeszcze musi zgarnąć? Więc myślę, że dziś będą chcieli to zrobić, potem mają jeszcze spotkanie u siebie z Omskiem, ale potem wyjazd na wschód i jak ogarną te punkty teraz to może potem zrobią podobny myk co obecnie Ufa i nie wyślą najważniejszych graczy na te ostatnie spotkania. Dlatego ja gram w kierunku Astany
Astana -1,5 @1,8 ✅
Astana/+4,5 @2,03 ⛔
Astana/+5,5 @2,78⛔
Astana -2,5 @2,63⛔
Edit: Niestety tylko handi, liczyłem że padnie trochę więcej bramek, ale Kunlun słabiutko między innymi w PP a Astana się nie wysilała skoro nie było potrzeby
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Kibicuję Sibirowi i bardzo bym chciał, żeby dzisiaj wygrali. Zostały 4 mecze, ale według mnie w dwóch z nich szansa na punkty będzie bliska zeru. Idealnie byłoby dziś wygrać w RT i szykować się na walkę z NN. Później prawdopodobnie będzie zjazd z Avto i Omskiem. Chociaż kibic danej drużyny zawsze widzi szanse, a zwłaszcza tam, gdzie ich nie ma ???? Niemniej jednak może jakimś cudem urwą punkcik Avto/Omsk. Pewnie wielu puka się teraz w głowę, ale dzisiaj też Omsk miał dzielić i rządzić. No właśnie ! to jest to, co Marek pisał - Omskowi trochę wisi z której pozycją wjadą w PO. patrząc na początek mojego maila i niektóre wersy ze środka, ktoś powie, że to bez sensu, ale myślę, że dziś Sibir może pogrzebać swoje szanse na PO....Bardzo bym chciał się mylić i mam nadzieje, że tak będzie, ale coś czuję, że jednak przegrają. Kluczowa chyba pierwsza tercja. Jeśli Sibir coś szybko ustrzeli, to jest szansa, ale przy remisowym wyniku obstawiam, że Niżnekamsk z czasem zada cios, dwa i wypunktuje gości.
Niżnekamsk OT - 1.71
Niżnekamsk RT - 2.21
Intuicja zadziałała. Serducho było w drugim kierunku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To jedziemy dzis znów, wczoraj zabrakło troche szczęscia, bo kazdy wie ze jest potrzebne
Moja uwage zwraca od kilku dni mecz w Ekaterinburgu
Avto-Kazan (0-3)
Druzyna Avto w zasadzie wystartuje do PO z P1, wiec dzis nie musi sie spinac i grac na 120%, fakt ze na mecz z mistrzem kazdy sie mobilizuje i to mecz z gatunku ze trzeba pokazac moc, ale tez inny etap sezonu. Obie ekipy w przygotowaniach do PO, po Avto było to widac szczegolnie w meczu z NN, spoźnione interwencje Kovara i troche ciezkie nogi u zawodnikow, zakonczony wygrana 6-5. Jednak trzeba tez zaznaczyc ze te topowe druzyny z małymi roznicami dosc podobnie sie przygotowuja. Kazan ostatni mecz znow przegrana z CSKA( czwarta w sezonie), ale trzeba przyznac ze w tym meczu byli najblizej pokonania wojskowych, bardzo dobra druga i trzecia tercja w której byli strona przewazajacą, Avto mimo wygranej nie zachwyciło ale tez i nie musiało. Dzis wiecej motywacji po stronie Barsow bo jednak trzecie miejsce o którym sie mowi otwarcie jest w zasiegu i trzeba przynajmniej punkt wywieźć z terenu lidera konferencji
Kazan 60 kurs 3,15✅✅✅
Kazań ml kurs 2,27✅✅✅
Kazań minus 1,5 kurs 5( tu ryzykownie)✅✅✅
Drugim meczem który spróbuje zagrac to mecz w Rydze
Ryga-Mińsk (3-1)
Takie derby zachodniej flanki KHL. Trzeba otarcie powiedziec , ze to jest mus win dla Rygi, musza zrobic wszystko by wyrwac te dwa pkt dzis , bo bezposredni rywale jada w gorace tereny i jest szansa na zniwelowanie roznicy punktowej(Aj, az kłania sie system trzy punktowy)W poprzednim meczu z Jokeritem gra uwazna i madra, pilnowanie tyłów . Dzis jednak trzeba bedzie ruszyc do przodu, ale wykonawcy sa. Z drugiej strony Zuberki które o nic juz nie walczą , władze w Moskwie i tak ich z KHL nie wyrzucą ale i juz chyba po okresie swojej najlepszej gry tez i teraz raczej nie zanosi sie na zryw( w Bratysławie dali sie dogonic i przegonic zdziesiatkowanemu Slovanowi)
dzis ide w kierunku Rygi bo z pewnoscia motywacji nie zabraknie a z poczatkiem 3 tercji juz spotkania rywali beda zakonczone i byc moze trzeba bedzie jeszcze brdziej przycisnać
Ryga 60 kurs 1,72✅✅✅
Ryga ml kurs 1,4✅✅✅
wsje fortuna
W dobrych opcjach mozne spróbowc złozyc ako z tych dwóch meczy.✅✅✅
W pozostałych spotkaniach lód gryźć musza ekipy Vitjaza i Sochi, jednak ich rywale mocni ale i o ustabilizowanej pozycji w tabeli, mozna delikatnie sprobowac cos w ich kierunku✅ ale trzeba mic na uwadze ze i Moskwa i Loko to rozpedzone zespoły i penie nie wystawia rezerw i nie połoza sie nalodzie.
Poza tym mysle,ze SKA upora sie w RT z Klaunami.✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj odpuszczam poważne granie, bo nie mam takiej pewności co do dzisiejszych spotkań jak do wczorajszych czy przedwczorajszych. Za drobne spróbuję sobie dubla z niezłym kursem - ryzykowny, ale nie niemożliwy. Pierwsze spotkanie opisał mark1973 (Avto - Kazań) i tutaj idę w takim samym kierunku. Drugie to mecz w Jarosławiu. Lokomotiv nie ma szans na drugą lokatę. Nie spadnie także na czwartą (wystarczy tylko punkt, żeby zostać na trzecim miejscu) i tutaj upatruję szans dla Podolska, bo może gospodarze nie będą się napinać. Nie ma co się forsować kiedy za chwilę pierwsza runda, a może goście będą mieli dobry dzień i zagrają dobry mecz? Wyprzedzenie Spartaka (całkiem prawdopodobne) było by wielkim plusem dla zespołu z Podolska, więc może się postarają. Myślę, że będzie ciężko, ale liczę na co najmniej remis z ich strony.
Kazań OT @2,15✅✅
Podolsk lub remis @2,55⛔⛔
AKO @5,48⛔⛔
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro dzień w którym mogą rozstrzygnąć sie losy miejsc w konferncji wschodniej a pisze bo zaczynamy bardzo wcześnie ????
Admirał-Ufa
Drugi mecz w krótkim czasie tych duzyn. W pierwszym dominowali gospodarze wygrywajac 3-0. Nie jest tajemnica ze połowa składu Ufy to zawodnicy farmerskiego Torosu. To co na dzien dobry dało sie zauważyć to, to, że miedzy VHL a KHL jest spora róznica jezeli chodzi o tempo gry. Admirłowie przewyższali gosci z nizszej klasy rozgrywkowej sposobem rozgrywania akcji, szybkoscia konstruowanych. Do tego dochodziło zgranie i przyzwoitac swieżosc wiec mamy co mamy. Jutro nie spodziewam sie przełomu w grze Ufy a trzeba powiedziec, ze nadal był widoczny brak zgrania szczegolnie w mieszanych formacjach, gra sie nie kleiła czasem były problemy z załozeniem zamka. Admirał pokazał dojrzałą gre i zgranie. Mysle jednak ze Ufa jutro cos strzeli bo jednak Tkaczew ,Burmistrow, Majorow to uznane nazwiska, jednak typem ide w kierunku gospodarzy.
Admirał 60 kurs kurs 1,85⛔⛔⛔
Admirał minus 1,5 kurs 2,51⛔⛔⛔
Admirał+over 4,5 kurs 2,71⛔⛔⛔
Czerepowiec-Traktor
Ważny mecz dla traktorzystów bo Sibir tuz, tuz, Tak sie złozyło ze to spotkanie rewanzowe za to sprzed kilku dni tylko hala sie zmieniła. Cherepy po zmianie trenera graja zupełnie inny hokej, i zaskakuja nawet mocniejsze kadrowo ekipy w poprzednim spotkaniu tych ekip mielismy remis w RT i po karnych zwyciezyli goscie. Traktorzysci nie moga sobie jutro pozwilic na wyjechanie z zerowym dorobkiem punktowym mimo nieskutecznej od dwóch meczów gry to jednak jezeli chodzi o konstruowanie akcji nie jest tak źle, barkuje wykonczenia i precyzji. Jutro łatwo nie bedzie ale mysle ze presja wyniku zadziała motywujaco, skład jakosiowo nie odstaje i spodziewam sie meczu na styku i liczac na to ze sie zrewanzuja gospodarzem ide w strone Traktora
Traktor z x kurs 1,41⛔⛔⛔
Traktor win kurs 1,74⛔⛔⛔
Torpedo-Sibir
Kolejny ciezki mecz ale spróbiuje. Torpedo po zwyciestwie nad Loko(Aj) jest juz badzo blisko załapania sie do PO, tak naprawde wystrczy im jeden punkt i sprawa załatwiona. Goscie pod murem, ostatnio źle weszli w mecz z wilkami wiec sadze ze beda sie pilnowac, pozniej gonili i gdy wydawało sie ze wyjada z dwoma punktami gol w dogrywce. Jezeli chca sie liczyc dalej w walce o PO jutro trzebazmniejszyc strate do Traktora, zadanie bardzo trudne ale nie niewykonalne, spróbuje zagrac w ich kierunku bo kilka atutów posiadaja i mysle ze w RT nie daja sie ograc
Sibir z x kurs 1,64⛔⛔⛔
Sibir ml kurs 2,09⛔⛔⛔
Neftehimik-Magnitka
Wilki przed trudnym zadaniem jezeli chodzi o PO, 3 mecze do konca z trudnymi rywalami i 4 pkt straty. Jutro przyjezdza zmotywowana Magnitka, która póki co wypadła z pierwszej czwórki wschodu , wiec jutro bedzie chciała to miejsce odzyskac, trzeba im oddac ze ostatnie mecze bardzo dobre a dodatkowo maja patent na Wilki w tym sezonie , mecz napewno bedzie pelen walki ale wiecej atutow w rekach gosci, motywacji nie zabraknie i ide w ich kierunku
Magnitka ml kurs 1,55✅✅✅
Magnitka 60 kurs 1,95✅✅✅
Mozna spórbowac kilku kombinacji ako z tych meczy, moze dołozyc handi
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj z wyjątkiem spotkania we Władywostoku obieram odmienne kierunki niż Mark1973. Co do Admirałów się zgadzam i nie będę opisywał tego spotkania, bo wydaje mi się, że zobaczymy powtórkę starcia sprzed kilku dni. Zagram też coś w stronę Astany. Ekipa z Kazachstanu jest aktualnie w takiej formie, że może ograć przeciwników z Omska - ostatnie zwycięstwo nad nimi miało miejsce prawie dwa lata temu. Jastrzębie potrafią zaliczyć wpadkę wyjazdową z Amurem czy Kunlunem ostatnio więc śmiało można coś w kierunku Astany zagrać. Jeśli chodzi o Traktor to nie spodziewam się cudu z dnia na dzień. Mimo, że gra nie wygląda najgorzej to ekipa ma jednak spore problemy ze zdobywaniem punktów i bramek. Czerepowiec zwyciężył w Czelabińsku więc na własnej hali może to zdecydowanie powtórzyć jeśli tylko nie myślą już o wakacjach. Traktor &quot;musi&quot; zwyciężać od trzech spotkań jednak tego nie robi i jeśli dzisiaj będą się starać zabezpieczać tyły to może się skończyć jak ostatnio. Kolejne spotkanie to Wilki - Magnitka. Goście w dobrej dyspozycji, ale Niżniekamsk gra bardzo fajnie już od jakiegoś czasu i może właśnie nadszedł czas na przerwanie serii porażek z Magnitogorskiem. W ostatnim okresie zdarzało im się odnosić zwycięstwa nad rywalami z wyższej półki. Ostatni mecz to spotkanie w Niżnym. Podobnie jak w każdym dzisiejszym spotkaniu idę w kierunku gospodarzy. Oglądałem ostatni mecz Torpedo i mimo, że jest jeszcze wiele elementów gry do poprawki to udało im się ograć szybkich i zgranych chłopaków z Jarosławia. W zespole widać motywację, a że grają u siebie a Nowosybirsk na wyjeździe, który juz można zaliczyć do nie udanej serii poza domem to stawiam na gospodarzy. Przepraszam, że opis nie przejrzysty i trochę mało treściwy, ale czas mnie goni więc to takie przemyślenia na temat spotkań. Poniżej opcje zakładów, które sam jeszcze nie wiem w jakich kombinacjach zagram:
Chabarowsk OT @1,79✅✅✅
Władywostok OT @1,53✅✅✅
Astana OT @1,75⛔⛔⛔
Czerepowiec OT @2,08✅✅✅
Nizniekamsk +1,5 @1,45⛔⛔⛔
N. Nowogród OT @1,72✅✅✅

Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Witam znawców rosyjskiego hokeja. Mam pytanie odnośnie jednego poniedziałkowego pojedynku, który sobie upatrzyłem i chciałbym poznać wasze opinie na ten temat. Mianowicie chodzi mi o mecz Jokerit vs Spartak. Chciałbym pójść w tym meczu w stronę i overa 4,5.Co o tym sądzicie warto czy to raczej wróżenie z fusów?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witam znawców rosyjskiego hokeja. Mam pytanie odnośnie jednego poniedziałkowego pojedynku, który sobie upatrzyłem i chciałbym poznać wasze opinie na ten temat. Mianowicie chodzi mi o mecz Jokerit vs Spartak. Chciałbym pójść w tym meczu w stronę i overa 4,5.Co o tym sądzicie warto czy to raczej wróżenie z fusów?
Granie under/over to według mnie loteria jeśli chodzi o hokej. Jokerit ostatnio strzela mało bramek, podobnie jak Spartak, ale ich pojedynki należą do overowych więc ciężko powiedzieć jak będzie. Jokerit już jest skazany na Dynamo Moskwa więc nie wiem jakie będzie podejście do meczu ze Spartakiem. Spartak z kolei może chcieć powalczyć żeby uniknąć spadku na siódme miejsce i uniknąć w pierwszej rundzie SKA lub CSKA. Bramki to ciężki temat jak dla mnie.
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Nawiązując do Twojego pytania, kierunek z overem wydaje się stosowny. Szczególnie mecze Jokeritu obfitują w bramki, ostatnio trzy porażki wyjazdowe, w tym dwie z ciężkimi rywalami (Dynamo i Petersburg) oraz w Rydze, gdzie mieli duza przewagę ale gospodarze ich wypunktowali i pilnowali tyłów. Są bezpieczni na 4 miejscu i mogą sobie pozwolić na luźniejszą grę. Z drugiej strony Spartak, który jeszcze musi powalczyć, żeby zapewnić sobie start z 6 pozycji i rozpoczęcie PO w Jarosławiu co napewno szczytem marzeń nie jest ale lepsze to niż wystartować z wojskowymi.
Myślę, że Finowie ruszą od początku - nie odpuszczą u siebie, są po serii porażek, a po za tym mają rachunki do wyrównania. Dwie ciężkie porażki w Moskwie 5:0 i 5:1 na pewno zmobilizują. Skład silny, własna tafla, forma może jeszcze bez rewelacji, ale i stołeczni na wyjazdach dużo tracą ze swojego animiszu, a forma też w tej chwili średnia.
Gdybym miał tutaj szukać w kierunku o który pytasz zagrałbym 1/+4,5. Ale stawką raczej dość ostrożną. Jak coś stosunkowo szybko nie wpadnie to może być ostra walka i niekoniecznie pokryją linie.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro kilka meczy w które wg mnie mozna spróbować zagrac
Avto-Neftehimik
Udało mi sie obejrzec poprzednie spotkania obu druzyn i doszedłem do takich wniosków. Trzeba zaczac od tego ze ekipa Avto raczej napewno ruszy do PO z P1, matematycznie brakuje tylko punktu. Trener Martemjanow zaserwował druzynie spore obciazenia podobnie jak to było przed sezonem ale z myśla zeby była moc i precyzja jak na poczatku sezonu ze praktczynie nie było na nich mocnych i jestem przekonany ze bedzie moc, ale obserwujac 2 ostatnie mecze widac ze jeszcze nogi nie niosą brakuje skutecznosci, moze bardziej precyzji, schematy widac działaja ale kropki nad i brak, tak sie zastanawiałem przez te kilka dni czy juz na ten mecz wróci swiezość i automatyzm ale wydaje mi sie ze jeszcze nie w tym meczu. Ekipa Wilków mimo porazki , bo trzeba przyznac ze Magnitka wypunktowała ich w sposob mistrzowski, nie zagrała złych zawodów, były momenty dominacji i długiego utrzymywania sie przy krązkui nieraz bylo groźnie pod bramka Koseczkina . Wg mnie słabe zawody zagrał Jeżow( nie zawsze wychodzi ale to porządny golie). Wilkom zostały ostatnie dwa mecze i z pewnosciom beda sie chcieli pokazać , świeżosc jest, w poprzednim meczu zabrakło skutecznosci ale przeciez na rozkładzie maja w ostatnim czasi kilka mocnych ekip, jutro nie maja nic do stracenia i biorac pod uwage dosc ciezkie nogi zawodnikow Avto spróbuje zagrac w ich kierunku a kurs dodatkowo zacheca.Typ ryzykowny ale ja próbuje
Neftehimik RT kurs 5,9⛔⛔⛔
Neftehimik ml kurs 4⛔⛔⛔
Neftehimik z xkurs 2,71⛔⛔⛔
Neftehimik minus 1,5 kurs 11( wiem ze ryzykownie)⛔⛔⛔
Kazań-Magnitka
Mecz rywali poprzedniej pary. Patrzę na tą rywalizacje przez pryzmat tego jakich poprzednio mieli rywali a bardziej o co ktory z rywali grał i do czego przygotowuje. Sam Zinetua tez ma swoja filozofie przygotowania sie do PO ( o tym moze przy innej okazji). Jutro zobaczymy pojedynek o 3 miejsce na wschodzie. Pojedynek dwóch mocnych ekip , które mysla by zdobyc puchar Gagarina, obie druzyny z gwiazdami i wieloma znakomitymi zawodnikami. Kazdy z trenerów ma troche inna wizje przygotowywania sie do PO. W tym sezonie druzyny spotkały sie 2 razy i oba mecze padły łupem gości. Wg mnie na ten moment lepiej wyglada druzyna Magnitki i spróbuje zagrac cos w ich kierunku
Magnitka RT kurs 3,2⛔⛔⛔
Magnitka ml kurs 2,32⛔⛔⛔
Magnitka z x kurs 1,78⛔⛔⛔
Magnitka minus 1,5 kurs 5,1⛔⛔⛔
i moze tak remis kurs 4⛔⛔⛔
Ryga-Slovan
Tutaj dla Rygi znów mus win bo Sochi znów uciekło ale jeszcze szanse sa. Rywal jutro łatwiejszy bo zdziesiatkowany i z problemami. Ryga musi to wykorzystac. Motywac po ich stronie ale tez i jakość wiec trzeba wziac 2 pkt
Ryga RT kurs 1,52✅✅✅
Ryga minus 1,5 kurs 2,04✅✅✅
Jokerit-Spartak
Finowie juz na 4 miejscu przed PO i nic tego nie zmieni. Poki co nie graja tego co na poczatku sezonu, moze pozniej ale teraz bez błysku. Spartak tak na dobra sprawe nie moze byc pewny P6( bo lepiej ominac ekipy wojskowych) wiec punkty trza jeszcze zbierac , a tak sie sklada ze w tym sezonie idzie im dobrze z Klaunami, zreszta ostatni mecz z SKA całkiem przyzwioty, mysle ze jutro sa szanse coś ugrac bo motywacji nie zabraknie
Spartak RT kurs 3,85⛔⛔⛔
Spartak ml kurs 2,75⛔⛔⛔
Spartak z x kurs 2,03⛔⛔⛔
I jeszcze typ życzeniowy bo z dobrze poinformowanych źródeł wiem ze Chłopaki szykuja sie na ten mecz i mimo ze rywal z duża mocą i doswiadczeniem to napewno beda jutro gryźli lód, typy nie polecam bo to z kibicowskich sympati ale to tylko sport wiec zobaczymy, chodzi oczywiscie o mecz:
SKA-Loko
Loko RT kurs 6⛔⛔⛔
Loko ml kurs 3,65⛔⛔⛔
równie dobrze moze skonczyc sie SKA minus 1,5✅✅✅
Rano jeszcze opisze mecz Astany we Władywostoku bo zobaczymy kto dokładnie wyjedzie na lód bo pojachało kilku chłopaków Nomadu ale nie spodziewam sie takiej mizerii jak w przypadku Ufy wiec raczej obiore kierunek Astany w RT po dobrym kursie:
EDIT: Ponizej skład w jakim Astana pojechała na wschód
Bramkarz : Henrik Karlsson, Dominic Hrahovina, Denis Karataev.
Obrońcy: Jesse Blacker, Darren Ditz, Alexander Lipin, Alexey Maklyukov, Valery Orekhov, Kirill Polokhov, Victor Svedberg, Maxim Siemionow, Artem Bakushin(Nomad).
Napastnicy : Paweł Akol&#39;zin, Alikhan Asetov Dustin Boyd, Brandon Bocheński, Dmitry Gurkov (Nomad)Dmitry Grenz (Nomad)Patrice Cormier, Dmitry Makeev( Nomad) Nikita Mihaylis Andre Petersson, Egor Petukhov Cyril Panyukov(Nomad) Anton Sagadeev Roman Starczenko Dmitrij Szewczenko.
Z wypowiedzi trenera Skabelki wynika ze zamierzaja powaznie podejsc do meczów na Wschodzie i nie isc śladami Ufy, wobec tego ide w ich kierunku bo w kazdej formacji maja wiecej jakosci, zgrania i cwaniactwa
Astana RT kurs 1,75
Astana minus 1,5 kurs 2,32
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mark1973 opisał większość spotkań. Moją uwagę jednak przykuwa pierwszy mecz dzisiejszej kolejki. Amur zmierzy się z Kunlunem trzeci raz w ciągu prawie trzech tygodni. Poprzednie dwa mecze wygrała ekipa z Chabarowska i myślę że tym razem będzie podobnie. Ostatnimi czasy Amur jest bardzo solidny na swoim lodzie i dzisiaj ma szansę przedłużyć serię zwycięstw do sześciu. Natomiast goście z Chin zaliczyli pięć porażek pod rząd. Wyjazdy nie należą do ich mocnych stron. Dodam, że chociaż historia bezpośrednich starć tych drużyn nie jest długa to wydaje się, że Kunlun nie lubi grać z dzisiejszymi rywalami. Odkąd Chińczycy grają w KHL ograli Chabarowsk tylko dwukrotnie na ich terenie, a całkowity bilans również przemawia na korzyść gospodarzy. Warto dodać, że oba zespoły ostatnio grają trochę underowo więc można poszukać czegoś w tym kierunku. Ostatecznie - forma i własne lodowisko skłaniają mnie do zakładu na Chabarowsk. Poniżej kilka propozycji:
Amur OT @1,78✅✅✅
Amur RT @2,25✅✅✅
Amur i poniżej 6,5 @2,76⛔⛔⛔
Amur i poniżej 5,5 @3,20⛔⛔⛔
Amur -1,5 @3,30✅✅✅

Unibet (kursy na bramki z Fortuny)
Edit// Kolejny dowód na to, żeby odpuszczać granie na bramki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Skoro początek dnia można zaliczyć do udanych to spróbuję jeszcze wykorzystać niemoc Traktorzystów w ostatnim okresie dodatkowo korzystając z bardzo dobrej dyspozycji Dynama, które na swoim lodzie powinno bez problemów uporać się z gośćmi. Tzn. bez problemów jeśli zagrają tak jak ich na to stać. Mam nadzieję, że Dynamowcy nie oleją kompletnie tego meczu i pokażą taki hokej w jaki umieją najlepiej - szybki, dynamiczny i przede wszystkim skuteczny. Traktor teoretycznie musi wygrywać, żeby nie wypaść z PO, ale jak widać w ich przypadku &quot;musi&quot; nie oznacza &quot;wygra&quot; - co udowodnili w ostatnich kilku meczach. Powodzenia!
PS. Przepraszam, że dzisiaj tak z &quot;doskoku&quot; i w ostatniej chwili, ale grafik napięty do granic możliwości.
Dynamo Moskwa -1,5 @2,18⛔⛔⛔
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Na pewno Dynamo faworyt zdecydowany, jednak ich pozycja się nie zmieni, a Traktor musi walczyć bo mimo, że mało im brakuje to punkty potrzebne. Udało mi się złapać dziś Niżnekamsk over 1,5 za @2,02, teraz próbuje podobnie Traktor over 1,5 za @2,01⛔ edit: Niestety rozważana x2 po lepszym kursie akurat dziś byłaby lepszą opcją:/. Kurs zachęcający.
Do tego dziś gram Rygę w RT @1.54✅ i z handi -1,5 @1,97✅ i -2.5 @3,05✅, bo muszą punktować, ostatni dzwonek dla nich.

Edit: i Ryga dalej w grze, natomiast Podolsk coraz mniej pewny swego, choć kalendarz raczej po stronie Podolska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie sile sie dzis na wielkie analizy bo jedni juz na wakacjach, inni tez na wakacjach ale musza sie pokazywac, sa ekipy mus win, i takie mecze ze trzeba pokazac moc, i tak po krótce
Amur ml kurs 2,15
Wieksza motywacja i świeżosc w grze Amura, Barys przygotowuje sie do PO , nie ma jeszcze info o skladach ale napewno cały trzon nie wyjedzie bo chłopaki z Nomadu tez dostana szanse
Sibir ml kurs 2,14
Sibir u siebie potrafi zdziałac cuda, tylko 2 pkt pozwalaja im byc w grze, Avto mimo wygranej ostatnio jeszcze nie zachwyca, mysle ze sa do ogrania
Kazań ml kurs 1,77
Kazan w rytnie meczowym ale i z checia na pozostaniu na 3 miejscu wiec i motywacja bedzie, w Ufie po długiej przewie wyjedzie trzon zespołu, nie sadze zeby sie zabijali o win bo nie ma potrzeby
Loko ml kurs 3,9 ( nie proponuje bo to zyczeniowy typ0
CSKA w gazie , gra sie klei ale Loko potrafi z nimi grac i po ostatnim zerze i braku skutecznosci dzis może zrobic figla wojskowym
Magnitka ml kurs 1,88
Bo muszą i sa solidniejsi a ostatnia porazka ich podrazniła, Dynamo nie gra o nic, co najwyzej przymiarka do mocnego rywala.
Vitjaz RT kurs 1,57
Jak tego nie wezma z przytupem to niech lepiej nie wchodza do PO
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś dwa pierwsze spotkania to ekipy, które już szykują się na wakacje poza Astaną, ostatnie 2 spotkania dla Amura, Admirała i RedStar więc liczę na to, że będzie trochę radosnego hokeja na zakończenie, dlatego na te dwa spotkania próbuje dubel obie ekipy strzelą po dwie bramki. Astana wyjeżdża chyba z tego co widziałem z większością mocnych zawodników więc będą chcieli powalczyć, Amur ostatnio w formie, strzela więcej niż do tego przyzwyczaił, ale też chyba bardziej idzie w atak, nie skupia się tak na tyłach jak w czasie, gdy jeszcze o coś grali. A drugie spotkanie to starcie ekip, które mają już planowane wakacje, może więc otworzą się na luźną grę. W meczach Chińczyków ogólnie wpada sporo bramek więc myślę, że spokojnie do pokrycia nie tylko 2+ ale również 3+
Chabarowsk - Astana obie ekipy 2+ @1,74⛔
Kunlun - Władywostok obie ekipy 2+ @1,74✅
Ako @3,03⛔
na singla
Kunlun - Władywostok obie ekipy 3+ @3,8✅
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Ja zagrałem dzisiaj na Władywostok bo są w dobrej formie , do tego Kazań z podpórką , do tego myślę,że w meczu Sibiru over 4,5 bramki padnie ;) powodzonka ;)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Taka ciekawostka:
Władze KHL juz zaklepały ekipe Admirała na przyszły zeson. Było spotkanie władz z włodarzami klubu i sprawa sie juz wyjasniła. Chodzą słuchy ze teraz jeszcze musi sie Amur dobrze zaprezentować ale tez jest blisko pozostania.
Natomiast ostatnio w kuluarach czesto sie mówi ze Slovan jest na cenzurowanym
EDIT:
Astana jedzie pierwszym garniturem , wiec bedzie walka i kto wie czy nie win Kazachów
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No wydaje się, że Slovan to raczej nie ma zbyt wiele do zaoferowania lidze i może będą chcieli szukać nowych ekip z tej części Europy. Ekipa ze Słowacji w całkowitej rozsypce, chyba trochę problemem brak środków? A jeśli chodzi o Chińczyków, zostają w lidze?
Tak się zastanawiałem jakby tabela wyglądała, gdy utrzymany był system punktowy 3-2-1, jest gdzieś w sieci jakieś miejsce, gdzie taką opcję statystyczną idzie sprawdzić? Na szybko tylko przeliczyłem, że na Zachodzie, gdyby ten system był utrzymany to obecnie Soczi z Rygą walczyliby o PO. Osobiście chyba wolę ten stary system punktowania, bo jednak wtedy trzecie tercje mogłyby być nieco ciekawsze, np taki Sibir, Ryga musieli by próbować zaatakować, żeby pełną pulę wziąć, a tak w wielu meczach przy remisie często ostatnie minuty były już na przeczekanie, bo każdy brał po punkcie i potem walka o pełną pulę niezależnie czy RT czy ML. Więc jak dla mnie ta zmiana trochę zabiła emocje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom