>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rosja (Premier Liga | 1. Division) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Na dzisiejsze dwa pojedynki ja wybrałem drugie spotkanie :
Samara Kryliya Sovetov - CSKA Moscow
Lider rozgrywek CSKA Moskwa jedzie do Samary by zmierzyć się z tamtejszą Kryliya lokującą się na czternastej pozycji która na dzień dzisiejszy daje im szanse na pozostanie w lidze jednak trzeba będzie rozegrać baraże. CSKA ma zaledwie 2pkt przewagi nad drugim Anzhi. Podopieczni Slutskiego zanotowali ostatnio pięć zwycięstw w grach towarzyskich. W Ich szeregach jest w mocnym gazie Musa który pokazał nam się podczas Pucharu Narodów Afryki. Zespół CSKA ma sporo indywidualności jak Honda, Dzagoev,Elm czy wracający po wypożyczeniu Vagner Love. Dzisiejsze spotkanie wydaje się być tylko formalnością.
Win CSKA @@ 1,40 ✅
Handicap 1:0 @@ 1,85 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 22

di.canio

Użytkownik
Wydaje mi się, że dziś sa 3 pojedynki ale nieważne.

Mi spodobały się kursy na derby Moskwy i pobieram w nich gospodarzy.
Krótko bo czasu niewiele, kilka powodów dlaczego.

Mocny skład z Kuranyim i nadzieją Kokorinem + jeden z najlepszych obecnie trenerów w Europie - Dan Petrescu + seria coraz lepszych z meczu na mecz sparingów. Skład zimą się praktycznie nie zmienił i myslę, że wyjdzie im to na dobre, a Dan mógł jeszcze lepiej zgrać mechanizm, który juz w drugiej połówce rundy jesiennej zaskoczył na dobry tor.

Jeśli chodzi o Lokomotiv to mimo przyzwoitych wyników nie zachwyca mnie ta ekipa. Jak na potencjał, którym dysponuje oczywiście. Bilic już w połowie rundy był na wylocie, jednak kilka zwycięstw podniosło mu notowania, przynajmniej narazie, bo ambicje sa tam wielkie, a gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. W przerwie zimowej doszło do jednej znaczącej zmiany; za Zieglera przyszedł Denisov z Dnipro.

Reasumując dla mnie faworytem spotkania sa gospodarze:

Dynamo +0 @1.8 bet365 5/10
Dynamo -1 @4.15 bet365 1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja, 1.Division
Spotkanie: Ural Ekaterinburg - FC Rotor Wołgograd
Typ: Ural Ekaterinburg
Kurs: 1,60
bet-at-home
Tym razem w oko wpadł mi mecz rosyjskiej drugiej ligi pomiędzy Uralem Ekaterinburg i Rotorem Wołgograd. Dla mnie faworytem tego pojedynku są gospodarze. Zajmują oni obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem pięćdziesięciu jeden punktów. Jak dotąd na swoim obiekcie nie przegrali ani razu w jedenastu jak dotąd rozgrywanych spotkaniach. Osiem zwycięstw i trzy remisy to ich bilans. Mało tego stracili tylko dwa gole w tych spotkaniach a strzelili aż dwadzieścia sześć. Ostatnia ich ligowa porażka miała miejsce szóstego września ubiegłego roku w wyjazdowym pojedynku z Tomem Tomsk. Co do ich dzisiejszego rywala to co prawda w tabeli plasują się wysoko bo na piątym miejscu z dorobkiem trzydziestu pięciu punktów ale jest to drużyna własnego boiska i na wyjazdach grają katastrofalnie. Nie licząc ostatniego wyjazdowego zwycięstwa z Neftochimikiem Nizhnekamsk to zanotowali oni serię kilku porażek z rzędu. Na wyjazdach udało im się strzelić ledwie pięć bramek. Dzisiaj innego rezultaty jak zwycięstwo gospodarzy raczej się nie spodziewam.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Rosja - Rosja 1 Liga
Spotkanie.Ural - Rotor
typ.dokladny wynik (wiele opcji)1-0,2-0 lub 3-0
Kurs.2,20
Bukmacher.Gamebookers
Data.25.03.2013 g.13.00
Analiza.
Dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie w ramach 1 ligi Rosyjskiej pomiedzy Uralem a Rotorem.Typuje,ze to spotkanie wygraja gospodarze w stosunku 1-0 ,2-0 lub 3-0...Moj typ opieram glownie na statystykach z ktorych wynika jasno,ze to gospodarze sa dzisiaj faworytem i raczej bramki nie straca... Na 11 meczy u siebie tylko dwa gole stracone a strzelone 26 goli...Tylko w dwoch spotkaniach przyjezdni strzelili po jednym golu,a tak spotkania konczyly sie do zera...Na 11 spotkan ekipa Urala u siebie wygrala 8 meczy a najczestszym wynikiem byl wynik 1-0(2 razy) 3-0(2 razy i 4-0(2 razy).Natomiast goscie na wyjazdach najczesciej mecze konczyli porazka 1-0(4 razy).Obie ekipy bardzo solidne w defensywie Ural -13 straconych goli ,Rotor -14 puszczonych.Sa to najlepsze defensywy ligowe,wiec dzisiaj takze powinno pasc malo goli.Typuje wygrana gospodarzy w stosunku 1-0.Polecam.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Rosja Premier Liga – 31.03.2013. godz. 13:45
Spotkanie: Krasnodar - Anzhi - wynik 4:0 ✅
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Krasnodar zajmuje dziesiątą lokatę z 31 punktami na koncie, nad strefą spadkową maja przewagi 11 punktów czyli bardzo bezpiecznie. Mierzą jednak wyżej a taki główny cel to wyprzedzenie lokalnego rywala który jest szósty z przewagą pięciu oczek. Anzhi aktualnie zajmuje drugą lokatę mają na koncie 42 punkty, cel ekipy to mistrz o którego będzie toczyła się ostra walka, jak na razie do liderującego CSKA tracą siedem oczek a tuż za plecami z jednym punktem straty mają Zenit.
Powody za graniem na overa w tym spotkaniu. Krasnodar trenowane przez serbskiego trenera Muslina ma ofensywną i otwartą filozofię futbolu, nie lubią i nie umieją grać po prostu defensywnie. W ataku jest duża jakość a świadczą o tym bramki zdobyte w tym sezonie 35 razy piłka po ich strzała znajdowała drogę do bramki i w tej klasyfikacji są równorzędnym partnerem potęg rosyjskiej piłki czyli Zenita (37), CSKA (36), Anzhi (35) to tylko bardzo dobrze świadczy o klasie zespołu z przodu. Tak jak wspomniałem słabo za to wyglądają w defensywie 29 razy wyciągali piłkę z własnej siatki, w sumie średnia ekipy jak na warunki rosyjskiej bardzo wysoka 3.0 (drugi wyniki ligi). U siebie grają kapitalnie osiem zwycięstw, jeden remis i tylko dwie porażki 22 bramki zdobyte (średnio dwie na mecz) i tylko osiem straconych. W dwóch kolejkach wiosennych zdobyli trzy oczka wygrana z Amkarem 2:1 i przegrana z CSKA 1:0. Anzhi ma niesamowitą moc w przodzie Eto, Traore, Willian i dziś obrona gospodarzy będzie się musiała nieźle napracować by nic nie stracić i moim zdaniem ta sztuka im się nie uda. Jednak po odejściu obrońcy Samby w styczniu do QPR zdecydowanie popsuły się w drużynie tyły a świadczą o tym tylko dwa pojedynki wiosenne porażka 2:0 z Saranskiem zajmujący przedostatnią pozycję i jest bliskie spadku, oraz zaledwie remis 1:1 z Samarą trzecie miejsce od końca, najgorszy atak ligi i tak strzelili bramkę i to na wyjeździe. Krasnodarze mamy w tej chwili 22 stopnie na plusie (marzenie w tej chwili w Polsce) co powoduje że jest tam najlepiej przygotowana murawa a wiadomo sprzyja to szybkiej, kombinacyjne grze a obie potrafią taka grać na wysokim poziomie. Pierwsze starcie zakończyło się na siedmiu bramkach a wygrała go ekipa Hiddinka 5:2, dziś nie przewiduje takiego pogromu ale jestem przekonany do minimum trzech, goście muszą dziś wygrać jeśli chcą się jeszcze liczyć w walce o mistrza, gospodarze pragną o czym wspomniałem wyprzedzić lokalnego rywala i remis też nie wchodzi za bardzo w rachubę a że mają utrzymanie niemal pewne zagrają odważnie (zresztą zawsze tak grają) o czym zresztą mówi ich trener: http://translate.google.ru/translate?sl=ru&amp;amp;tl=en&amp;amp;js=n&amp;amp;prev=_t&amp;amp;hl=ru&amp;amp;ie=UTF-8&amp;amp;eotf=1&amp;amp;u=http%3A%2F%2Fwww.championat.com%2Ffootball%2Farticle-156895-reportazh-s-trenirovki-krasnodara.html
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Alania - CSKA Moskwa 2 (AH -1.5) @ 2.54 Pinnacle
Obie drużyny zmierzają w zgoła odmiennych kierunkach. Gospodarze to outsider ligi, który w zimowym okienku transferowym przeszedł sporą rewolucję transferową. Jak na razie efektem tych zmian jest wyjazdowa porażka z Amkerem Perm 1:5, która zdaje się potwierdzać, iż Alania Wladykaukaz pewnym krokiem zmierza na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej. Z kolei CSKA Moskwa to główny kandydat do zdobycia tytułu mistrza Rosji. Drużyna ma bardzo silną kadrę budowana z myślą o sukcesach w Lidze Mistrzów. Dzagoev, Doumbia, Honda, Elm czy też Tosic to uznane nazwiska w europejskiej piłce. Jednocześnie do bramki gości na dzisiejsze spotkanie powraca Akinfeev. jeśli chodzi o statystyki h2h to przyjezdni z pięciu poprzednich potyczek we Władykaukazie wygrywali aż czterokrotnie. Dlatego też mając na uwadze siłę kadr obu zespołów, jak również obecnie prezentowaną formę stawiam na pewne i przekonywujące zwycięstwo gości.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
⚽ Alania Vladikavkaz - CSKA Moscow
Typ: CSKA Moscow
Kurs: 1,54
Pinnacle​

Zgadzam się z przedmówcą. Nie będę powtarzał argumentów kolegi jednak chciałbym dodać , że Alania od 4 meczów nie strzeliła bramki u siebie. Cska w praktycznie pełnym składzie. Goście mają 5 pkt przewagi nad drugim w tabeli Zenitem St Petersburg i dziś idealna okazja by bardziej odskoczyć w tabeli. Jeśli popatrzymy na grę CSKA na wyjazdach to wygląda to bardzo dobrze. Alania z Rostovem który jest bardzo słabą drużyną na wyjazdach remisuje 0:0 tak więc wyniki mówią wszystko. Ja zadowalam się kursem na win CSKA który daje Pinnacle. Zwycięstwo nie musi być okazałe chociaż handicap kolegi jak najbardziej realny. Co prawda dziś Prima Aprillis to CSKA nie powinno zrobić żadnego numeru

Alania Władykałkaz przegrywa z CSKA Moskwa 0:4. Pierwsza połowa dość wyrównana , w drugiej czerwona kartka i goście podkręcili tempo. Zasłużone i pewne zwycięstwo drużyny ze stolicy!!!
 
B 2

bonczo

Użytkownik
Anzhi Machaczkała - Alaniya Władykaukaz Typ:1 1.35 STS
Czy obie drużyny strzelą? Typ: NIE 1,65


W 23 kolejce ligi rosyjskiej duże szanse na przełamanie się ma Anzhi. Ich ostatnie mecze nie były najlepsze. Dwie porażki na wyjeździe w lidze, a ostatnio u siebie tylko remis z Krylią. Alania to ostatni zespół w lidze, ich gra na wyjeździe nie jest najlepsza: 7 porażek, 3 remisy i tylko 6 strzelonych goli. Ostatnio wysoka porażka u siebie z CSKA 0:4, podobnie na wyjeździe 1:5 z Amkarem. Zespół Anzhi u siebie prezentuje się bardzo dobrze: 8 zwycięstw, 3 remisy, żadnej porażki. W 10 meczach na swoim stadionie zespół z Machaczkały stracił zaledwie 10 bramek. Zatem zwycięstwo gospodarzy wydaje się bardzo pewne, dla bardziej ryzykujących polecam również zdarzenie, że obie drużyny nie strzelą gola.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Krasnodar - Krylia 1,78 marathonbet
Ja zagrałem już dziś, nie wiem co innego buki tu wystawią, ale kurs mi się podoba.
Gospodarze u siebie z bilansem 9-1-2, strzelili aż 26 goli,
czyli najwięcej u siebie spośród wszystkich ekip, stracili tylko 8, lepiej bronią tylko Rubin i Zenit.
Ostatnio pokonali Anzhi 4-0, świetnie w tym meczu zagrał Wanderson,
który po przyjściu z GAIS strzelił już 11 bramek i jest drugi w tabeli strzelców.
Goście w tej rundzie przegrali dwa mecze i zremisowali z Anzhi poza domem,
na wyjazdach grają lepiej niż u siebie, bo zdobyli na nich 11 z 17 punktów,
ale dla mnie tu nie będą mieli nic do powiedzenia.
Ciekawe jak widzą to oddsi w azji, przekonamy się niebawem.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
13.04.2013 (11:30)
Lokomotiv - Zenit
typ: Zenit 8/10 (betfair)
kurs: 2.12
Wczoraj grające bez zawieszonego V.Love CSKA potknęło się w meczu z lokalnym rywalem D.Moskva remisując 0-0. Zenit ma szansę odrobić 2 pkt. do lidera, bo Mistrzostwo jest dalej realne zważywszy, że CSKA ma teraz dużo trudniejszy kalendarz przed sobą aniżeli Zenit. Lokomotiv jest pod formą, a za kulisami mówi się, że dni Slavena Bilica są policzone, w rundzie rewanżowej w 4 spotkaniach zdobyli oni 1 bramkę i tylko 2pkt. Dla odmiany Zenit jest na fali wznoszącej 3 ostatnie mecze to zwycięstwa bez straty gola. Myślę, że jutro będzie podobnie i goście wrócą do walki o &#39;majstra&#39; bogatsi o 3pkt. Typ 0-3
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
15.04.2013
Alaniya Władykaukaz - Mordoviya Saransk
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.25
W meczu kończącym 24. kolejkę Rosyjskiej Premier League o godzinie 16:00 czasu Polskiego, Alaniya Władykaukaz ( 23 Mecze/8 Over/ 15 Under ) zmierzy się przed własną publicznością z Mordoviya Saransk. ( 23 Mecze/ 5 Over/ 18 Under ) Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco, spotkają się dwie ostatnie drużyny w tabeli.W tym sezonie nie prezentują się najlepiej, lecz z naszego punktu widzenia jeśli chodzi o wyniki underowe jest dobrze. Gospodarze ostatni mecz na cięzkim terenie jakim jest boisko Anzhi Makhachkali zremisowali zero do zera. Oglądając tamten mecz mogłem stwierdzić , że defensywa Alani funkcjonowała doskonale, goście również odnieśli dobry rezultat po cięzkim meczu z Krasnodarem, również defensywa funkcjonowała dobrze. Zawsze mecze ostatnich drużyn w lidze są bardzo emocjonujące, każdej zależy na dobrym rezultacie.Analizując ostatnie rezultaty jednej i drugiej drużyny typuje w tym meczu przede wszystkim wynik underowy i ewentualny podział punktowy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spartka Moskwa - Anzhi
Poważne kłopoty u gospodarzy nie wystąpi aż dziesięciu graczy są to : Romulo,Parshivlyuk, Gatagov,Rebrov,Emenike,Carico, Pareja,Suchy, Makeev,Movsisyan. Karpin ma powazne kłopoty zestawić optymalny skład przyjeżdża Anzhi która czeka na przełamanie a Eto&#39;o upilnować będzie bardzo ciężko. Kurs na gości bardzo wysoki i zapewne będzie spadał
Win Anzhi @@ 3,00 ⛔
DNB 2 @@ 2,10 ⛔
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Dywizja 1
13.05. 14:30
Ufa - Metallurg Kuzbass Metallurg @7.5 2/10 BetVictor
Ufa do pierwszej ligi się nie wybiera. Goście walczą o utrzymanie. Widziałem cały mecz z jesieni, gdzie Ufa wygrała 1-0 po golu w 86 minucie. Perfidnie Metallurg wtedy to puścił. Może dzisiaj z kolei Ufa odda punkty? Przy wygranej Metallurg się utrzyma. No i goście jeszcze bez wygranej na wyjeździe. Cały sezon będą bez zwycięstwa? Ot taka czutka na fix. Za drobne myślę, że można zaryzykować ????
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Zenit Sankt Petersburg - Volga Niżny Novogrod
Volga Niżny Novogrod over 0.5 @ 2.45 Betsafe

Volga musi iść na maksa, bo właśnie przed chwilą zyskała bardzo poważnego rywala w walce o utrzymanie. Krylia, po ograniu Rubina, zrównała się z nimi punktami. W ostatniej kolejce dużo łatwiejszy rywal dla piłkarzy z Samary. Zenit ma tylko matematyczne szanse na mistrzostwo. W ostatniej kolejce frajersko stracili swoją szansę oraz Dannego, który się wykartkował na dzisiejsze spotkanie. Jeden gol to i z niczego może wpaść. Tym bardziej, że Volga bronić nie ma czego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 907

pawel-1

Użytkownik
Lokomotiv Moskwa - Mordovia Sarańsk
Mordovia Sarańsk over 0.5 @ 1.77 Betsafe

Na szybko, bo mecz zaraz, a czekałem na składy i jest po mojej myśli. Jedenastka gospodarzy mocno okrojona, zwłaszcza w tyłach. Poza bramkarzem grają sami rezerwowi, a dodatkowo w środku nie ma Glushakova. Mecz o nic dla jednych i drugich, ale liczę na godne pożegnanie gości z najwyższą klasą rozgrywkową. Spotkania obu drużyn obfitują w bramki, szczególnie ostatnio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom