>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Rosja-Słowacja, Anglia-Walia] - 2 kolejka gr. B, 15-16.06.2016 r.

bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ciężka sprawa z tymi kartkami.Wczoraj Giorud miał zlapać kartkę, a wyszło inaczej. Sytuacja była lepsza i bardziej korzystna do złapania kartki.
Zgadzam się ale Giorud moim zdaniem łatwiej ewentualnie zastąpić niż Cahilla, jakoś nie widzę współpracy Stones-Smalling, zwłaszcza po sezonie kiedy Chrisowi często odpala i on sam jak nie ma kogoś pewniejszego z boku to grzeją mu się styki
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie o co chodzi z tym kursem na Anglie 1.675 na Pinnacle
Anglia zle nie grala z Rosja cisnęli ich skonczylo sie remisem.
Teraz to jest chyba must win jakos nie widzę żeby Anglicy taki faworyt sprzed turnieju miał znowu zawieść.Napiszcie coś więcej kto ogladal Walie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Mianowicie myślę o Cahillu, czy aby przypadkiem nie będzie kazał mu się Roy dziś wykartkować. Załóżmy to co wydaje się oczywiste mianowicie wygrana Anglii. I w ostatniej kolejce mecz ze Słowacją w którym remis nikomu nie zrobi krzywdy.
Nie jestem przekonany co do tego, ze Roy i G. Neville sa na tyle inteligentni by obmyslic taki masterplan dla Cahila. Do tego Angole maja ledwo 1 pkt po pierwszym meczu wiec do konca sytuacja nie jest pewna z awansem. Slowacy to lepszy zespol niz Ruscy czy Walijczycy wiec celowe pozbawianie sie swojego najlepszego CB w ostatnim meczu decydujacym o awansie i ostatecznym miejscu w tabeli moze byc dziwnym posunieciem. Dodatkowo, dzisiaj mecz z Walia ktora nie bedzie takim latwym rywalem jak sie wydaje. Wygrana Angoli wcale nie jest taka pewna, szczegolnie, ze patrzac na wyjsciowa 11stke Angoli to widac, ze Roy idzie w zaparte. Po wczorajszej wtopie z Giroud ja bede ostrozny i poczekam na LIVE bo ten sam zaklad powinien byc na LIVE w Unibecie wiec moze w drugiej polowie jak Angole beda prowadzic zasanowie sie czy nie pograc a i kurs moze byc lekko wyzszy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie jestem przekonany co do tego, ze Roy i G. Neville sa na tyle inteligentni by obmyslic taki masterplan dla Cahila. Do tego Angole maja ledwo 1 pkt po pierwszym meczu wiec do konca sytuacja nie jest pewna z awansem. Slowacy to lepszy zespol niz Ruscy czy Walijczycy wiec celowe pozbawianie sie swojego najlepszego CB w ostatnim meczu decydujacym o awansie i ostatecznym miejscu w tabeli moze byc dziwnym posunieciem. Dodatkowo, dzisiaj mecz z Walia ktora nie bedzie takim latwym rywalem jak sie wydaje. Wygrana Angoli wcale nie jest taka pewna, szczegolnie, ze patrzac na wyjsciowa 11stke Angoli to widac, ze Roy idzie w zaparte. Po wczorajszej wtopie z Giroud ja bede ostrozny i poczekam na LIVE bo ten sam zaklad powinien byc na LIVE w Unibecie wiec moze w drugiej polowie jak Angole beda prowadzic zasanowie sie czy nie pograc a i kurs moze byc lekko wyzszy.
Właśnie to,że dał taki sam skład skłania mnie do tego aby zaryzykować... w sumie mocno nie ryzykuje bo gram na Betssonie który ma freebeta ;) a nie wiem czy na live na Betssonie są kartki ;) oczywiście,że czyścić się będzie jak Anglia będzie wygrywać opcja na live najlepsza ;) ale ja próbuje bo tak czy siak nie stracę
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Anglia - Walia Liczba spalonych gospodarzy: over 2,5 1,95 Unibet

W Anglii kilku graczy, którzy lubią zaspać. Szczególnie Harry Kane oraz Lallana często zostawali za linią obrońców Rosji. W tamtym meczu aż 6 razy byli na ofsajdzie. Anglicy grają często do napastników, którzy próbują ustawić się w linii z obrońcami ale jak na razie średnio im to wychodzi.
Walijczycy złapali 3 razy Słowaków na spalonym, chociaż tam mecz był dość wyrównany i zazwyczaj piłka była w okolicach linii środkowej. Obrońcy nie grali jakoś szczególnie blisko bramki i mam nadzieję, że jutro będzie podobnie. Anglicy po remisie z Rosją musi atakować. Myślę, że kilka razy gracze z ofensywy zaśpią i dadzą złapać się na spalonym.
Bardzo podobnie myślę dlatego od siebie dołożę
Anglia - Walia spalone zawodnika
over 0,5 spalonego H. Kane 1,45 Unibet 4j

Analiza:
Kane lubi sobie wybiegać za linię obrońców a jak pokazał mecz Wali z Słowacją, Walijczycy potrafią robić pułapli ofsajdowe więc moim zdaniem warto spróbować. Fakt poleciał już kurs ale jak dla mnie warto.
Anglia - Walia kartki zawodnika
zółta kartka J. Allena 4,00 Unibet 2j
Analiza:
Moim zdaniem zawodnik Liverpoolu będzie podwójnie zmotywowany w dzisiejszym meczu. Zbyt dużo nie grał w tym sezonie więc na pewno będzie się chciał pokazać z jak najlepszej stronny przed publicznością angielską. Gra w środku pola a tu pewnie dzisiaj będzie się bardzo dużo działo. Jest zawodnikiem który zawsze w statystykach zapisuje kilka fauli więc myślę że jest duża szansa na kartkę.​
 
Do góry Bottom