>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Cierpliwie, systematycznie, do przodu!

rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Bukmacherka to moja pasja, dlatego postanowiłem podzielić się nią z wami. Każdy kto zaczyna tę przygodę powinien już na samym początku zdać sobie sprawę, że tylko profesjonalne podejście sprawia, że można z niej czerpać zysk. Jeśli myślisz, że zarobisz poświęcając temu 30min w tygodniu, powinieneś odpuścić gdyż możesz stracić ciężko zarobione pieniądze, tutaj nie ma drogi na skróty, a jest często ciężka mozolna analiza.
Typuję już od długiego czasu i doświadczenie, a także wyciągane przeze mnie wnioski odgrywają bardzo dużą rolę gdyż nauczyły mnie pokory i profesjonalnego podejścia. Pomogło mi to zrozumieć jakimi prawami rządzi się sport i próby typowania meczy. Mi długa przygoda z bukmacherką pozwoliła zrozumieć, że nigdy nie jesteś w stanie w pełni przewidzieć wyniku, ale jesteś w stanie poprzez dokładną analizę zminimalizować możliwość wystąpienia zdarzeń losowych, z którymi w sporcie bardzo często się spotykamy. U mnie typy zawsze są selekcjonowane, każda drużyna którą stawiam podlega analizom i uważam, że tylko głębsze zagłębienie się w zespoły może dać nam profity.​
Podstawowe zasady:
1. Większość meczy to będą single (ako bardzo okazyjnie, ale jeśli będą to napiszę)
2. Wszystkie mecze będą grane tą samą kwotą.
3. Będę starał się nie opisywać dlaczego wybrałem dany typ, gdyż jest to moje &quot;know how&quot; i niech tak zostanie.
4. Proszę tutaj nie komentować, gdyż cenię sobie porządek, a wam będzie łatwiej wszystko czytać.
5. Jeśli spodobał Ci się typ kliknij &quot;dzięki&quot;.
6. Jeśli chcesz porozmawiać, zapytać napisz PW.
Reszta wyjdzie w praniu ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Typy na weekend 01.04 - 02.04 które gram:



Podsumowanie 03.04.17
Łącznie: 7 typów
5 typów + + +
2 typy - - -
Łączna kwota postawiona: 700j
Łączna wygrana: 802j
Yield: 14,57%
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dzisiaj pod lupę idzie głównie liga niemiecka.

Dzisiaj wyglądało to bardzo dobrze, niemiecka poszła zgodnie z przewidywaniami i cieszy zielony kolor. ????
Podsumowanie 04.04.17
Łącznie: 4 typy
4 typy + + +

Łączna kwota postawiona: 400j
Łączna wygrana: 716j
ZYSK / STRATA: 316j
Łączny Yield od początku kwietnia: 38%
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dzisiaj tylko 2 mecze z bundesligi, reszta meczy nie zadowalała mnie jeśli chodzi o kursy względem ponoszonego ryzyka.

Niestety oba mecze nie weszły. Mainz tak jak myślałem w ofensywie bardzo słabo, gol po karnym i po rożnym czyli stałe fragmenty przesądziły. Opróćz tego ich atak nie potrafił wykreować żadnej dobrej okazji. Ingolstadt z kolei pierwszy raz strzela 3 bramki na wyjezdzie, pierwszy raz tak duża skuteczność ich ofensywy. Cóż gramy dalej!
Łącznie: 2 typy
2 typy - - -
Łączna kwota postawiona: 200j
Łączna wygrana: 0j
ZYSK / STRATA: -200j
Łączny Yield od początku kwietnia: 16,77%
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dzisiaj postanowiłem tylko wybrać jeden mecz z dalszej ligi austriackiej. Solidny gospodarz i słaby przyjezdny. Na weekend mecze pojawią się jutro.

Łącznie: 1 typ
1 typ + + +
Łączna kwota postawiona: 100j
Łączna wygrana: 195j
ZYSK / STRATA: +95j
Łączny Yield od początku kwietnia: 22,36%
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Jak już zauważyliście, dużo moich meczy skupia się na ligach niemieckich. Wynika to z tego, że znaczną cześć analiz poświęcam na te właśnie ligi i myślę że jestem w stanie w tych ligach zimniejszyć prawdopodobieństwo losowości znacznie bardziej niż w innych. Mecze często podaję z HA- handicap azjatycki np. 0HA oznacza w przypadku remisu zwrot stawki.
Typy na dzisiaj:

Dzisiaj niestety mały minus, zaskoczyła mnie nieco porażka Hoffenheim ale brak Demirbaya był bardzo widoczny. Koln z kolei myślałem że lepiej będzie grać w defensywie, niestety po odejściu w zime Mavraja widać luki co przekłada się na bramki.

Łącznie: 4 typ
2 typ +
2 typy -
Łączna kwota postawiona: 400j
Łączna wygrana: 378j
ZYSK / STRATA: -22j
Łączny Yield od początku kwietnia: +16,17%
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Na dzisiaj postanowiłem wybrać 3 mecze, wszystkie 3 są w świetnej dyspozycji na własnym stadionie.

Dzisiaj nadrobiona wczorajsza strata i weekend kończymy na plusie. ????
Łącznie: 3 typy
2 typ + + +
1 typ - - -
Łączna kwota postawiona: 300j
Łączna wygrana: 363j
ZYSK / STRATA: +63j
Łączny Yield od początku kwietnia: +16,87%
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Na dzisiaj wyselekcjonowałem tylko jeden mecz, nigdy nie idę w ilość a w tym meczu ze wszystkich poniedziałkowych wydaje mi się największe prawdopodobieństwo wejścia. Solidny gospodarz do tego też ciekawy kurs.
Mecz opisałem w &quot;typach dniach: https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-04-2017-poniedzialek-144837-2.html&quot;

Łącznie: 1 typy
1 typ + + +
Łączna kwota postawiona: 100j
Łączna wygrana: 187j
ZYSK / STRATA: +87j
Łączny Yield od początku kwietnia: +20,05%
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dzisiaj wszyscy skupiają się na LM, a ja jestem daleki od pucharów gdyż uważam, że występuje tam zbyt duża losowość gdyż poziom drużyn jest bardzo wyrównany. Dzisiaj jeden mecz z ligi afrykańskiej przyciągnął moją uwagę. Mimo ligi bardzo odległej, gdzie nie wiem na ile wiarygodne są mecze wierzę, że wszystko zostanie rozegrane na zasadach fair play.

Łącznie: 1 typy
1 typ + + +
Łączna kwota postawiona: 100j
Łączna wygrana: 175j
ZYSK / STRATA: +75j
Łączny Yield od początku kwietnia: +22,43%
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Na dzisiaj żadnych typów nie mam, nie dlatego, że nie ma meczy. Dlatego, że nie ma meczy które uważam za solidne, a tylko takie wybieram. W bukmacherce nigdy nie można typować na siłę, szukać na siłe aby tylko postawić. Jest to zabawa dla cierpliwych i tylko takich nagradza.
Z racji iż dzisiaj jak i pewnie jutro nie będzie żadnych meczy, postanowiłem, że podsumuję dotychczasowe granie. Powodem tego jest też fakt, że niektóre obrazy znikają, nie mam pojęcia dlaczego a chcę aby wszystko było czytelne.

PODSUMOWUJĄC:
Łącznie: 23 (2300j postawione)
Trafione: 16 (2816j wygrane)
Przegrane 7
ZYSK/STRATA: ✅ 516j
YIELD: ✅22,43%
Nie jest to wynik najlepszy ale jest niezły. Przede wszystkim dodatnia stopa zwrotu w wysokości prawie 23% i ani przez chwilę nie byłem na minusie to też dość ważne z perspektywy gry gdyż łatwiej się gra kiedy używamy pieniędzy które wcześniej wygraliśmy, decyzje są odważniejsze i bardziej pewne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Na początek wyselekcjonowałem 4 mecze, podejrzewam że jeszcze 1-2 mecze się pojawią ok. godziny 15:00 kiedy będę znał składy drużyn z niemieckiej bundesligi. Powodzenia ✅

Dzisiaj kto był ze mną i postanowił zagrać, napewno nie żałował gdyż trafił się naprawdę dobry dzień!✅
Łącznie: 4 typy
3 typy ✅
1 typ ⛔
Łączna kwota postawiona: 400j
Łączna wygrana: 544j
ZYSK / STRATA: ✅144j
Łączny Yield od początku kwietnia: ✅ 24,44% ✅
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dokładam jeszcze 2 mecze z niemieckiej Bundesligi

Tutaj również zielono i dzień kończymy na ładnym plusie ????
Łączna kwota postawiona: 200j
Łączna wygrana: 411j
ZYSK / STRATA: ✅ 211j
Łączny Yield od początku kwietnia: ✅ 30,03% ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik


Dzisiejszymi dwoma meczami zakończam weekend ze sporą stopą zwrotu. ✅✅✅ Niech moc będzie z nami :grin:

Łączna kwota postawiona: 200j
Łączna wygrana: 402j
ZYSK / STRATA: ✅ 202j

Łączny Yield od początku kwietnia: ✅ 34,61% !!! ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Na dzisiaj postanowiłem wybrać dwa mecze.


Dzisiaj niestety wyszedł mały minus, niestety stracona bramka przez Entelle w 87min na 1-1. No cóż gramy dalej ;)

Łączna kwota postawiona: 200j
Łączna wygrana: 160j
ZYSK / STRATA: ⛔ -40j

Łączny Yield od początku kwietnia: ✅ 31,30% !!! ✅
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik

Dzisiaj w nocy pewnie wszedł mecz z ligi argentyńskiej. Nie było żadnej niespodzianki. Kurs nie był wysoki, ale moim założenie jest aby nie schodzić poniżej 1,50 więc mecz z racji iż wydawał mi się bardzo prawdopodobny co do wejścia postawiłem go wczoraj opublikować.
Łączna kwota postawiona: 100j
Łączna wygrana: 151j
ZYSK / STRATA: ✅ 51j
Łączny Yield od początku kwietnia: ✅ 31,88% !!! ✅

OD POCZĄTKU MIESIĄCA:
Łącznie postawione: 34 mecze (3400j)
Wygrane: 25 meczy (4484j)
Przegrane: 9 mecze
ZYSK NA CZYSTO: ✅ 1084j !!! ✅
YIELD: ✅ 31,88% !!! ✅
Jeśli zacząłbyś ze mną grać od początku kwietnia, na pewno byś tego nie żałował, ale pamiętaj aby zawsze mieć chłodną głowę. Szczególnie grając typy publikowane przez osobę trzecią, bo nigdy jej nie znasz i tak naprawdę nie wiesz jaką naprawdę ma skuteczność. Tutaj jestem w 100% transparentny, wszystko publikuję i niczego nie ukrywam. Możesz zobaczyć wszystkie kupony, gdyż są publikowane na stronie, dzięki czemu wiesz że jestem wiarygodny.
PS: nie odpisuję na wiadomości gdyż z niewiadomych przyczyn admin zablokował mi możliwość kontaktowania się z innymi użytkownikami
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Na dzisiaj wrzucam dwa mecze, więcej nie potrafiłem wyselekcjonować, ale napewno będzie coś jeszcze około godziny 15:00 z niemieckiej bundesligi, ale muszę najpierw poznać składy ekip. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Druga obiecana partia na dzisiaj:

Łączna kwota postawiona: 500j
Łączna wygrana: 713j
ZYSK / STRATA: ✅ 213j
Łączny Yield od początku kwietnia: ✅ 33,26% !!!
Sobota wyszła bardzo fajnie, sporo jednostek przybyło i to na pewno cieszy. Oby tak dalej a wszyscy będą zadowoleni
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Na dzisiaj wybrałem 5 meczy, z racji dużej liczby zapytań od razu tłumaczę HA oznacza handicap azjatycki. Jest wiele stron, które to bardzo jasno tłumaczą : )

Weekend kończę na ładnym plusie. Niedziela, bardziej emocjonująca, mniej dochodowa ale 18% wypracowane :cool:
Łączna kwota postawiona: 500j
Łączna wygrana: 591j
ZYSK / STRATA: ✅ 91j
Łączny Yield od początku kwietnia: ✅ 31,55% !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik


Łączna kwota postawiona: 100j
Łączna wygrana: 0
ZYSK / STRATA: ⛔ 100j

Łączny Yield od początku kwietnia: ✅ 28,62% !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom