>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cierpliwie, systematycznie, do przodu!

rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
DATA: 21.11.17 20:45
LIGA: Europa LM
MECZ: BVB - Tottenham
TYP (KURS): Oba strzelą (1,51)
STAWKA: 100j
WYNIK: 1-2
ZYSK BRUTTO: ✅ 151j

Tak jak pisałem, od tego miesiąca zajmuję się tylko Bundesligą ponieważ nie mam czasu rzetelnie śledzić innych lig, ale również przeglądam mecze niemieckich zespołów w pucharach. Znalazłem ciekawą opcję, co prawda kurs nie zachwyca ale warto poważnie się na tym pochylić. Uważam że oba zespoły strzela. BVB w ostatnich tygodniach w defensywie gra tragicznie, bardzo dużo błędów, do tego wiemy że dzisiaj dodatkowo nie zagra największy ich filar w defensywie Sokratis. Istnieje szansa że na środku zobaczy Zagadou z Bartrą ew Topraka, na skrzydłach pewnie tragicznie spisujący się ostatnimi czasy Schmelzer z Toljanem równie słabym. Trzeba też wziąć pod uwagę bramkarza Burkiego który jest daleki od wysokiej formy co pokazał choćby mecz z VFB w weekend. Z drugiej strony oprócz tego że stracą powinni również strzelić, zespół ten strzela u siebie od kilku miesięcy. Ich atak dalej jest bardzo grozny, nawet jak nie zagra Pulisic to zagra Auba, u siebie mają średnią goli bardzo wysoką do tego dochodzi bardzo dobra skuteczność do oddanych strzałów. Mimo niskiego kursu uważam że typ wart uwagi!
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
DATA: 24.11.17 20:30
LIGA: Bundesliga
MECZ: H96 - VFB
TYP (KURS): 1 +0HA (1,72) remis zwrot
STAWKA: 100j
WYNIK: 1-1
ZYSK BRUTTO:
ZWROT
Bardzo w skrócie. Myślę, że ten mecz będzie dość nudny i wyrównany, ale H96 nie przegra. Są całkiem mocni u siebie i charakteryzują się całkiem stabilną obroną. Ofensywa nie gra cudów ale jest bardzo skuteczna, potrzebują średnio 2 celne strzały aby zdobyć bramkę to bardzo niewiele i mimo nieobecności Jonathasa przy słabo grającej defensywie VFB jedna bramka powinna paść. Myślę, że strzelą tutaj jedną bramkę raczej nie więcej ale tez nie mniej. Goście z kolei są słabi na wyjazdach i sądzę że będą mieli bardzo duży problem ze zdobyciem bramki, co prawda jedna może paść nawet z przypadku ale tutaj sądzę że 0-1 na pewno nie więcej. Ich ofensywa gra bardzo kiepsko 1 gol na 3 zdobyte po grze, reszta stałe fragmenty do tego nie zagra Akolo ani Ginczek dwaj najlepsi strzelcy to duże osłabienie. Myślę że albo H96 wygra 1-0 albo będzie 1-1 dlatego też zabezpieczam zakład od remisu. Każdy inny wynik będzie dla mnie zaskoczeniem.
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
DATA: 25.11.17 15:30
LIGA: Bundesliga
MECZ: BVB - S04
TYP (KURS): Oba strzelą (1,62)
STAWKA: 100j
WYNIK: 4-4
ZYSK BRUTTO: ✅ 162j

----------------------------------------------------

DATA: 25.11.17 15:30
LIGA: Bundesliga
MECZ: RB Lipsk - Werder
TYP (KURS): Werder strzeli poniżej 1HA w przypadku 1 gola zwrot (1,83)
STAWKA: 100j
WYNIK: 2-0
ZYSK BRUTTO: ✅ 183j


Dzisiaj ciężko mi było podjąć decyzję i oszacować kto może wygrać w tej kolejce. Zawsze widziałem jakieś &quot;ale&quot;. W związku tym postanowiłem poszukać alternatyw na bramki w meczu. Uważam że całkiem fajny kurs jest na to że Werder nie strzeli więcej niż dwóch goli. Jak strzeli jedną to zwrot stawki z kolei wejdzie jeśli RB nie straci. Jedna zawsze może wpaść tym bardziej że RB róznie w defensywie gra ale aby strzelić dwie to trzeba mieć sytuacje a Werder nie jest w tym najlepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Od listopada zmieniłem strategie obstawiania, niestety czas spowodował że nie jestem w stanie sledzić i obstawiać innych lig. Skupiam się tylko na lidze niemieckiej, gdyż tym się zajmuję od długiego czasu i stwierdzam że nie ma co kombinować, jeśli chce zachować jakość.
Listopad 17&#39;
Postawione (j): 800
Wygrane (j): 1030
Zysk netto (j): +230
Łącznie meczów: 8
Wygrane: 5
Zwrot: 2
Przegrane: 1
YIELD: ✅ 28,75%

Meczów w miesiącu nie będzie dużo 5-15 myślę że nie więcej, tutaj różnicę będzie robiła przede wszystkim stawka. Meczów mało, ale dogłębniej wyselekcjonowane co myślę że przełoży się na większy procent skuteczności.

 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
W 14 kolejce wszysco co wyselekcjonowałem ma jeden istotny problem, bukmacherzy nisko to wycenili. No cóż na to wpływu nie mam i muszę to zaakceptować. Nie będę dzisiaj tego argumentował, jeśli ktoś jest ciekaw dlaczego tak, a nie inaczej niech napisze w komentarzu to jeśli zdąrze powiem dlaczego tak sądzę.
--------------------------------------------
DATA: 02.12.17 15:30
LIGA: Bundesliga
MECZ: Werder - VFB
TYP (KURS): Poniżej 3 goli HA (1,72)
STAWKA: 100j
WYNIK: 1-0
ZYSK BRUTTO: ✅ 172j
--------------------------------------------
DATA: 02.12.17 15:30
LIGA: Bundesliga
MECZ: Hoffenheim - RB
TYP (KURS): BTS (1,51)
STAWKA: 100j
WYNIK: 4-0
ZYSK BRUTTO: ⛔
--------------------------------------------
DATA: 02.12.17 15:30
LIGA: Bundesliga
MECZ: S04 - Koln
TYP (KURS): 1 (1,43)
STAWKA: 100j
WYNIK: 2-2
ZYSK BRUTTO: ⛔
--------------------------------------------
DATA: 02.12.17 18:30
LIGA: Bundesliga
MECZ: S04 - Koln
TYP (KURS): Poniżej 3 goli HA (1,62)
STAWKA: 100j
WYNIK: 2-2
ZYSK BRUTTO: ⛔
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
DATA: 13.01.18 15:30
LIGA: Bundesliga
MECZ: Augsburg - HSV
TYP (KURS): Oba strzelą (2,11)
STAWKA: 100j
Zaskoczył mnie kurs, myślę że gospodarze strzelą, w ofensywie wyglądają naprawdę ciekawie, do tego Mavraj z Papa i na lewej Douglas gwarantują dużą liczbę błędów. Goście mimo że są słabi w ofensywie to dzisiaj myślę że strzelą z racji iż Hintereger z Gouweleeuw popełniają masę błędów do tego dwóch bardzo ofensywnych bocznych obrońców Max i Opare.. Myślę że pójdie nie jedna kontra.
WYNIK: 1-0
ZYSK BRUTTO: ⛔
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
DATA: 19.01.18 20:30
LIGA: Bundesliga
MECZ: Hertha - BVB
TYP (KURS): Herta +0,5HA (1.81)
STAWKA: 100j
WYNIK: 1-1
ZYSK BRUTTO: ✅ 181j

Skłaniam się na Herthe z podpórka. Juz mówię, wg mnie obrona w postaci Starka i Lustenberga, a przed nimi Skjelbred z Maierem wygląda bardzo solidnie co pokazał mecz ze Stuttgartem w tamtej kolejce. Rywale strzelili bardzo przypadkowo, do tego BVB jest mocno oslabiona, na szpicy wystawia Schurrle któremu bardzo daleko do Auby, do. tego Philip kontuzja i caly zespół BVB to absolutnie nie to co bylo 2-3 miesiące temu. Hertha u siebie w ofensywie jest skuteczna, przede wszystkim stałe fragmenty są ich bronią, solidnie bije je Lazaro i Platte i to moze zauważyć o wyniku meczu.
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Styczeń:
Typy: 4
Wygrane: 2
YIELD: -15,25%
Z racji iż w tym roku Bundesliga jest bardzo losowa, będę również od lutego typował inne ligi. Zobaczymy z jakim skutkiem.
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
DATA: 11.02.18
LIGA: Hiszpania Laliga2
MECZ: Huesca - Leonesa
TYP (KURS): 1 (1,65)
STAWKA: 100j
WYNIK: 1-0
ZYSK BRUTTO: ✅ 165j
----------------------------------------
DATA: 11.02.18
LIGA: Portugalia Segunda Liga
MECZ: Arouca - Real SC
TYP (KURS): 1 (1,65)
STAWKA: 100j
WYNIK: 1-0
ZYSK BRUTTO: ✅ 165j
Na dzisiaj dwaj solidni gospodarze z outsiderami. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
DATA: 13.02.18
LIGA: Liga Mistrzów
MECZ: Juventus - Tottenham
TYP (KURS): 1 remis nie ma zakładu (1,60)
STAWKA: 100j
WYNIK: 2-2
ZYSK BRUTTO: ZWROT

Niestety Juve nie utrzymało prowadzenia, nie strzelony karny na 3-1 i mamy tylko zwrot.
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
DATA: 15.02.18
LIGA: Liga Europejska
MECZ: Napoli - RB Lipsk
TYP (KURS): 1 (2,15)
STAWKA: 100j
WYNIK: 1-3
ZYSK BRUTTO: ⛔
Kompletnie nie spodiewałem się że Napoli wyjdzie rezerwowym składem, przyznam że nie wiedziałem o odpuszczeniu LE.
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
DATA: 16.02.18
LIGA: Argentyna Superliga
MECZ: Racing Club - Lanus
TYP (KURS): 1 (1,71)
STAWKA: 100j
WYNIK: 3-1
ZYSK BRUTTO: ✅171
Całkiem fajny mecz w lidze argentyńskiej, Lanus na wyjazdach to totalny ousider który w ostatnich 5 meczach na wyjezdzie strzelił 1 gola a stracił ich 14. Do tego Racing na własnym stadionie wygląda całkiem solidnie.
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
DATA: 18.02.18
LIGA: Belgia - Jupiler League
MECZ: Gent - Mechelen
TYP (KURS): 1 (1,61)
STAWKA: 100j
WYNIK: 2-2
ZYSK BRUTTO: ⛔

------------------------------------------
DATA: 18.02.18
LIGA: Niemcy - Bundesliga
MECZ: Augsburg - Stuttgart
TYP (KURS): 1 - remis zwrot stawki (1,56)
STAWKA: 100j
WYNIK: 0-1
ZYSK BRUTTO: ⛔

------------------------------------------
DATA: 19.02.18
LIGA: Kostaryka - Primiera Divisio
MECZ: Alajuelense - Grecia
TYP (KURS): 1 (1,59)
STAWKA: 100j
WYNIK: 2-3
ZYSK BRUTTO: ⛔
Czarna niedziela ...
 
Do góry Bottom