>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Cierpliwie, systematycznie, do przodu!

rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Luty
Łączna stawka: 1.200 j (12 meczów)
Wygrane: 930 j (4 mecze)
YIELD: -23%
DATA: 04.03.18
LIGA: Bundesliga
MECZ: Freiburg - Bayern
TYP (KURS): Freiburg +1,5 gola (1,91)
STAWKA: 100j
WYNIK: 0-4
ZYSK BRUTTO: ⛔
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Cześć po dłuuugim czasie! Niestety w marcu tego roku odpuściłem typowanie meczów (Rossobetting), gdyż miałem bardzo mało czasu w związku z prywatnymi sprawami i cholernie odbijało się to na jakości moich typów, które były coraz gorsze. Stwierdziłem, że nie mogę w to brnąć dalej i postanowiłem że odpuszczę resztę sezonu.
Dzisiaj mając już sprawy bardziej uporządkowane postanowiłem wrócić! Bez napinki, ale oczywiście z pełną koncentracją, twardymi zasadami i wytycznymi które uważam każdy musi mieć jeśli chce zarabiać. Chcę przetestować moje nowe systemy analizy, skupić się tylko na 4 największy ligach piłki nożnej (Anglia, Hiszpania, Niemcy, Włochy) i zobaczymy ile chleba da z tej mąki.
Podstawowe wytyczne mojego odświeżonego profilu:
1. Tylko single (tutaj nic się nie zmienia)
2. Stawka to 100 jednostek (j) na jeden mecz.
3. Tylko piłki nożna (Bundesliga, Serie A, Primera Division, Premier League)
4. Mocna selekcja, równa się mało meczów, ale nie wiem ile w końcu dopiero zaczynam tym systemem.
5. Przyjmuję sobie budżet 2.500j czyli jeden kupon (mecz) to 4% całego kapitału na zakłady.
Wierzę, że już w ten weekend opublikuję pierwsze posty, ale pewności nie mam. Jeszcze nie wszystkie dane zaimportowałem do swoich statystyk na których będę się opierał. Dodatkowo zmieniam nazwę, czas na małe odświeżenie. ????
Życzcie mi powodzenia, chłodnej głowy i dodatniego YIELDU!
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Data: 28.10.2018 20:30
Mecz (liga): Napoli - Roma (Włochy Serie A)
Typ (kurs): Napoli (1,63)
Stawka: 100j
Wachalem się już w tygodniu, wtedy kurs był dużo ciekawszy w okolicach 1,8. Dzisiaj muszę zadowolić się znacznie mniejszym. Wg wskaźników Napoli wypada znacznie ciekawiej.
Wynik: 1-1 (-100j)
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Data: 03.11.2018 13:00
Mecz (liga): Leganes - Atl. Madryt (La Liga)
Typ (kurs): Leganes +1 AH (1,59)
Stawka: 100j
Wynik: 1-1 (+159j)
Data: 03.11.2018 16:00
Mecz (liga): Everton - Brighton (Premier League)
Typ (kurs): Everton (1,62)
Stawka: 100j
Wynik: 3-1 (+159j)
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Data: 04.11.2018 16:15
Mecz (liga): Villarreal - Levante (La Liga)
Typ (kurs): Levante +1 AH (1,92)
Stawka: 100j
Wynik: 1-1 (+192j)
Data: 04.11.2018 18:00
Mecz (liga): Bologna - Atalanta (Serie A)
Typ (kurs): Bologna +1 AH (1,63)
Stawka: 100j
Wynik: 1-2 (ZWROT)
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
SZANOWNI ADMINI, BARDZO UTRUDNIACIE MI DZIAŁANIA NA TYM FORUM, PRZEZ CO CORAZ BARDZIEJ ZNIECHĘCAM SIĘ DO PUBLIKACJI TYPÓW.
Tym razem zablokowaliście mi możliwość wysyłania wiadomości do ludzi! No absurd kompletny, nawet mnie o tym nie informując, mamy wolność słowa czy jak coś jest niewygodne to uciszamy? Proszę o odblokowanie bo nawet do adminów nie mogę pisać o pomoc w rozwiązywanie spraw na forum.
Proszę również o zmainę tematu na: Wyłącz emocje, nie patrz na kursy, prowadź statystyki, ufaj tylko sobie. lqbets
 
Do góry Bottom