>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roy Richie - nowy bukmacher | Bonus 100% do 400PLN

Status
Zamknięty.
goly78 17

goly78

Użytkownik
Do mnie w końcu też dotarła wypłata . Zlecona w poniedziałek doszła w czwartek . Trochę długo ale jest . Ogólnie buk ok
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Przypomniałem się na chacie o wypłatę, to Szanowna Pani stwierdziła, że wypłata wyjdzie dzisiaj lub jutro i będzie trwała jakieś 2 dni robocze. Więc dopiero koło wtorku mogę się ich spodziewać. Nie wiem czy grają na zwłokę czy jak, chodzi o 12k. Ktoś miał podobnie?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Przypomniałem się na chacie o wypłatę, to Szanowna Pani stwierdziła, że wypłata wyjdzie dzisiaj lub jutro i będzie trwała jakieś 2 dni robocze. Więc dopiero koło wtorku mogę się ich spodziewać. Nie wiem czy grają na zwłokę czy jak, chodzi o 12k. Ktoś miał podobnie?
No przecież jak na konto bankowe, to raczej dość normalne.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Koniec z grą w royrichie. Od 1 kwietnia Polacy nie będą mogli już grać. Dostałem e-mail. Lipę mają ci, co robią teraz obrót. I mają jeszcze dużo do końca obrotu.
 
A 185

adikos

Użytkownik
no szkoda że tak szybko się zwijają z Polski, teraz najgorzej mają ci co są w trakcie obrotu bonusa bo mają mało czasu.
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Mi na szczęście udało się już obrócić bonus, jednak konta dalej nie zweryfikowałem. Mam nadzieję, że nie będzie problemów z wypłatą środków ????
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Mi na szczęście udało się już obrócić bonus, jednak konta dalej nie zweryfikowałem. Mam nadzieję, że nie będzie problemów z wypłatą środków ????
Babka na chacie napisała mi, że najważniejszy jest dzień zlecenia wypłaty, czyli do 31.03. Jeśli do tego dnia zlecisz to nie powinno być problemów. Weryfikacją może potrwać, ale środki dostaniesz
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli posiadasz na koncie niewykorzystane bonusy lub Free Bety, wszystkie wymagania obrotu muszą być spełnione do Piątku 31.03 2017, przed zleceniem wypłaty. Jakiekolwiek bonusy i/lub Free Bety z niespełnionymi warunkami obrotu, wliczając w to wygrane z bonusu, które pozostaną na koncie po Piątku 31.03.2017 23:59 CET zostaną usunięte.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Czyli w najbardziej hujo.. sposób się zachowali. Powinni o czymś takim uprzedzić z większym wyprzedzeniem. Wiele osób po prostu straci wszystko.
 
N 0

ninja165

Użytkownik
Cwaniaczki , poczekali az ludzie konta pozakladaja i wplaca.. a doskonale wiedzieli ze w kwietniu uciekna.. no to nic trza znalezc dubelka i zagrac grubo nic innego nie zostalo jak maja zabrac...
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Czyli w najbardziej hujo.. sposób się zachowali. Powinni o czymś takim uprzedzić z większym wyprzedzeniem. Wiele osób po prostu straci wszystko.
Myślę, że oni o tym wiedzieli już w momencie gdy zrobili ofertę dla PL ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeszcze kilka dni temu nie wiedzieli, bo mam z nimi kontakt. Przyszła opinia od radców prawnych i muszą się zwijać. Pewnie jeszcze kilka niespodzianek można się spodziewać do 31 marca.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeszcze kilka dni temu nie wiedzieli, bo mam z nimi kontakt. Przyszła opinia od radców prawnych i muszą się zwijać. Pewnie jeszcze kilka niespodzianek można się spodziewać do 31 marca.
Co ciekawe musiało być gorąco skoro zrobili sobie lekką kampanię w Polsce wydali na nią parę PLN a tym czasem opuszczają nasz kraj, widać że rząd dopracował uchwałę.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Jeszcze kilka dni temu nie wiedzieli, bo mam z nimi kontakt. Przyszła opinia od radców prawnych i muszą się zwijać. Pewnie jeszcze kilka niespodzianek można się spodziewać do 31 marca.
No tak, ale ustawa została podpisana pod koniec grudnia i było wiadomo, że może być 1 kwietnia &quot;młyn&quot;. A tej notyfikacji i tak nie ma i tak, żadna wymówka.
Kiedyś ze znajomym zastanawialiśmy się nad otworzeniem firmy handlowej za granicą to mocno analizowaliśmy przepisy danego kraju, dla mnie to oczywiste.
A tutaj zabrakło profesjonalizmu albo nie wiem jak to określić - może głupota? Proszę udowodnić , że nie mam racji...
Jeszcze dodam, że i ja otrzymałem jakieś oferty na freebet i chciałem wpłacić, fakt groszowe kwoty. Ale współczuje tym, co muszą obracać pełny bonus, to już świństwo ze strony RR, lepiej by anulowali te obroty i powypłacali. Sami popełnili w końcu błąd nieuwagi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom