>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Roy Richie - nowy bukmacher | Bonus 100% do 400PLN

Status
Zamknięty.
N 0

ninja165

Użytkownik
Panowie niestety chcieli wydymac freda a fred wydymal ich... bonus obrocony na 1 meczu , zobaczymy co teraz z wyplatą bedą wymyslać , dzisiaj wyplata zlecona dam znac co i jak.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Jeszcze kilka dni temu nie wiedzieli, bo mam z nimi kontakt. Przyszła opinia od radców prawnych i muszą się zwijać. Pewnie jeszcze kilka niespodzianek można się spodziewać do 31 marca.
Wiedzieli czy nie.. A to nie byłoby bardziej po ludzku jakby była możliwość wypłacenia np. kwoty depozytu bez nadwyżki, którą mamy z bonusem? Dziesiątki innych opcji też można by wypracować, żeby klienci nie byli tak stratni.. Mi zostało jeszcze dużo do obrotu i jak pewnie nie jeden gracz, musiałem zagrać bardziej ryzykowny kupon allin, który w przypadku wygranej dałby mi możliwość szybkiego obrotu. Dałby, bo niestety nie wszedł ????
???? dla tych złodziei i tyle.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Co ciekawe musiało być gorąco skoro zrobili sobie lekką kampanię w Polsce wydali na nią parę PLN a tym czasem opuszczają nasz kraj, widać że rząd dopracował uchwałę.
ta jasne
nazbierali wplat i fruuu swietny pretekst byl
teraz pewnie obmyslaja nowa nazwe i jak tu nakosic kolejne rzesze frajerow, czesto tych samych
PS slyszal ktos o nich jeszcze powiedz\my dwa miesiace temu?
piekna akcja fiufiu
 
O 0

odorus

Użytkownik
Wiedzieli czy nie.. A to nie byłoby bardziej po ludzku jakby była możliwość wypłacenia np. kwoty depozytu bez nadwyżki, którą mamy z bonusem?
Przecież była możliwość anulowania bonusu i wypłaty depozytu. Mało tego, mogłeś jeszcze wypłacić wygrane pochodzące z obrotu depozytem. Nie zmienia to jednak faktu, że informacja o wyjściu zdecydowanie spóźniona.
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy mieszkajac w UK moge założyc u nich konto i skorzystac z bonusu? Jak wygada weryfikacja konta? Wpłaty robiłbym ze skrila.
 
C 0

czarnikowski

Użytkownik
W celu weryfikacji Pańskiego konta, prosimy wysłać potwierdzenie, że konto bankowe na które zleca Pan wypłatę należy do Pana. - jak mam wysłać to potwierdzenie, dokładnie to skąd wziąć potwierdzenie z mBanku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom