>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

rozliczanie handicapow w tenisie

mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Witam kolegów;) mam pytanie o rozliczanie handicapow w tenisie .postawiłem na jednym kuponie +3.5 gema na Fogniniego z Nadalem i padł wynik 5:7 3:6 dla Nadala wydawało mi się że taki wynik na pewno pokrywa ten handicap jednak w pinnacle rozliczyli mi jako przegraną ..w drugim meczu na kuponie było trochę podobnie na Mullera z wawrinka + 4.5 gema i wynik padł 4:6 6:7 dla wawrinki i to rozliczyli jako wygraną a stosunek był taki sam jak u fogniniego więc czegoś tu nie rozumiem..
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Fog przegrał 5 gemami. Postawiłeś że przegra max 3(handi 3.5), więc zakład jest przegrany.
Muller przegrał 3 gemami, a postawiłeś że przegra max 4(handi 4.5), więc zakład jest wygrany.
Oba zakłady dobrze rozliczone.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dzięki chłopaki. To ja do końca nie rozumiałem handicapow.. a co jeśli przy takim obstawieniu fognini po prostu wygra to kupon wchodzi? I Jeszce jedno pytanie które to są handicapy żeby obstawic że właśnie dany zawodnik ugra przynajmniej minimalna ilość gemow? Np ze fognini ugra przynajmniej 6 czy 8 gemow?
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Mnie bardziej zastanawia, w jaki sposób Ty to liczysz, bo kombinuję, kombinuję i nie mam bladego pojęcia ????
Do liczby gemów zdobytych przez Foga dodajesz handi. Fog zdobył w pierwszym secie 5, w drugim 3, łącznie 8. Dodajesz 3.5 i wychodzi 11.5. Nadal zdobył 7 i 6 czyli 13. Fog ma mniej gemów więc zakład przegrany.
 
H 187

h778

Użytkownik
Do liczby gemów zdobytych przez Foga dodajesz handi. Fog zdobył w pierwszym secie 5, w drugim 3, łącznie 8. Dodajesz 3.5 i wychodzi 11.5. Nadal zdobył 7 i 6 czyli 13. Fog ma mniej gemów więc zakład przegrany.
No to to ja wiem, mnie chodziło o sposób rozumowania autora wątku
 
R 0

ramado

Użytkownik
Witam,mam pytanie odnosnie HC.W dzisiejszym meczu Keys-Ivanovic padl rezultat
2:1 (4:6 6:4 6:4) w Pinnacle obstawilem ten mecz HC+1.5 na Ivanovic moj kupon rozliczyli jako przegrany ???? ja zas liczylem ze kupon jest do przodu,
prosze czy moglby ktos w tej kwestii mnie troche oswiecic :???:
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Witam,mam pytanie odnosnie HC.W dzisiejszym meczu Keys-Ivanovic padl rezultat
2:1 (4:6 6:4 6:4) w Pinnacle obstawilem ten mecz HC+1.5 na Ivanovic moj kupon rozliczyli jako przegrany ???? ja zas liczylem ze kupon jest do przodu,
prosze czy moglby ktos w tej kwestii mnie troche oswiecic :???:
W tym wypadku Keys zdobyła 16 gemów, a Ivanovic 14. Dałeś +1,5 na Ivanovic co łącznie daje 15,5 więc zakład jest przegrany.
 
R 0

ramado

Użytkownik
Ja myslalem ze chodzilo o sety ,a w jaki sposob mozna pokryc HC 1.5 gema przeciez to niema szans ????

HC 2.5 to moge sie zgodzic ale 1.5 niewiem w jaki sposob
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
HC +1,5 można pokryć na wiele przeróżnych sposobów, ale jest to bardzo niska linia i często podchwytliwa. Jeżeli grać takie opcje to polecam właśnie od +2,5.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
RAMADO a jaki miales kurs na +1.5 Ivanovic? jesli to setowe handi to bylby kurs okolo 1.30
+1.5 gema jak nie ma szans pokryc?
np Keys-Ivanovic 6-3 1-6 6-3 i wchodzi +1.5 gema
(6-3 (3) - 1-6 (5) + 6-3 (3) daje przegraną Ivanovi jednym gemem. Tak obrazowo.
Na takie zdarznie musiales miec kurs okolo 1.8-1.90
w meczu było 4-6 6-4 6-4 a wiec przegrała dwoma gemami
 
Do góry Bottom