>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

rozliczenie typu

Z 0

zbyszek_cz

Użytkownik
Jak wedlug was powinien byc rozliczony taki typ:
&quot;Anglia - Włochy
Totalna liczba wykonanych rzutów karnych w serii rzutów karnych
ponizej 7,5 powyzej 7,5&quot;
?
Wynik byl 4-2 i 3 karne niecelne, lacznie 9 karnych WYKONANYCH.
Expekt twierdzi ze tutaj wyraznie chodzi o WYKORZYSTANE rzuty karne.
No i ja nie wiem czy to ja jestem glupi czy oni nie potrafia pisac po polsku.
Czy dla Was rowniez wykonane=wykorzystane ? Czy jest tutaj szansa ze reklamacja cos da ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wg mnie tyle było WYKONANYCH rzutów karnych ilu było ich WYKONAWCÓW, a tych było 9-ciu...A to, że nie wszyscy WYKONAWCY zamienili rzuty karne na bramki, nie zmienia przecież ilości wykonanych rzutów karnych.
 
Z 0

zbyszek_cz

Użytkownik
No ja tez tak uwazam, ale pani z czatu Expekta uwazala dokladnie na odwrot. Napisalem maila na support i zobaczymy co odpisza. Bardzo nie fair zagranie, bo nie wiem skad na podstawie tresci typu mialby ktokolwiek wiedziec ze chodzi o wykorzystane karne ????
 
A 2

acton

Użytkownik
Mam ten sam problem. Też postawiłem &quot;powyżej 7,5&quot;.
Co robimy dalej? Nie oddam im kasy.
Odpowiedź dostaniesz prawdopodobnie taką:
Przykro mi ale zgodnie z naszym regulaminem niestety nie mozemy uznac reklamacji. Zaklad dotyczyl wykorzystanych rzutow karnych.
8.1
Expekt Gaming (Gibraltar) Limited nie bierze odpowiedzialności za błędy w druku, które mogą wystąpić na stronie internetowej expekt.com lub materiałach drukowanych.
4.3
11) Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność, kompletność oraz aktualizację informacji dostarczanych serwisowi (na przykład wyniki live beting). Mimo, że dokładamy wszelkich starań aby przedstawiane informacje/dane były poprawne i precyzyjne - w przypadku kiedy nastąpi błąd czynnika ludzkiego lub technicznego, nie będziemy ponosić odpowiedzialności za błedy takiego podłoża bądź za błędy dostawców danych.
Przepraszamy za niedogodnosci.

Właśnie wszedłem na konto i co widzę? Zmienili zakład na WYKORZYSTANYCH. Przecież to kradzież lub w najlepszym razie wyłudzenie. Na szczęście mam screena, więc mam dowód.
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +1
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Sam nie miałem ale nieraz można było przeczytać na tym forum, że dopiero interwencja u organu wydającego licencję sprawiała, że buk &quot;pokorniał&quot; i rozwiązywał sprawę jak powinien. A sprawa wydaje się wygrana, tym bardziej jak masz screena.
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Musisz chyba znaleźć kogoś kto lepiej ogarnia angielski i może ci pomóc. Zanim weźmiesz się za pisanie na Gibraltar to może spróbuj z angielskim supportem. Daj screeny z tego zakładu, zaznacz wyraźnie zmienione słowo i wytłumacz jaka jest różnica.
 
Z 0

zbyszek_cz

Użytkownik
rozmawialem z angielskim supportem i nic sie z nimi nie wskora. Dokladnie wiedzieli o co chodzi zanim wytlumaczylem, bo juz Polski support zostawil im notke. Dalej ida w zaparte ze nie moge rozliczyc tego typu z racji ze nie byl to &quot;technical error&quot;, udalo mi sie z niego po czesci wyciagnac ze to byl &quot;human error&quot;. Wiec wedle expekta jak czlowiek popelnia blad to nie jest ich wina tylko nasza. Kpina i to w zywe oczy, jeszcze na bezczelnego zmieniaja tresc typu PO JEGO ZAKONCZENIU I ROZLICZENIU. Wielki minus ode mnie dla tej strony i koniec mojej wspolpracy z Nimi, i bardzo szkoda ze w taki sposob to zalatwiaja. Trzeba umiec brac odpowiedzialnosc za swoje bledy, nie sadze aby wielka ilosc osob obstawiala ten typ i rozliczenie go chociaz po kursie 1.0 byloby calkiem fair i pewnie nie klocilbym sie wtedy wiecej, ale w takiej sytuacji gdy jawnie smieja sie w twarz nie jest to do przyjecia. Wiem ze ja duzej ilosci swoich grajacych znajomych opowiem historie i pewnie straca troche klientow a jutro opisze sytuacje na paru portalach internetowych (zaczne od wykop.pl).
 
A 2

acton

Użytkownik
Zrobiłeś screena z tego zakładu?
Ja napisałem mail, że zakończę sprawę polubownie, jeśli zwrócą kasę i uznają zakład za &quot;nieodbyty&quot;. Czekam na odpowiedź.
Dzisiaj gadałem z jednym, prawnikiem. Powiedział, że sprawa jest wygrana, ale będzie to trwało. Nie chodzi o te sto-parę złotych, tylko o fakt, że w takim przypadku mogą robić za każdym razem i doić nas wszystkich!
Co myślisz o stronie podanej przez darkmana?
 
Z 0

zbyszek_cz

Użytkownik
niestety nie zrobilem screena zakladu, tzn zrobilem ale nie zapisal mi sie na dysku dlatego ja nie wiele moge zrobic. Jesli masz swojego, to przeslij mi go prosze na maila zbych-13 na o2.pl to zrobie im troche &quot;reklamy&quot; w internecie.
Tez im napisalem ze jedyne czego oczekuje to oddania mi stawki ktora postawilem na ten zaklad, nie jestem zawistny i rozumiem bledy ludzkie ale oczekuje ze ktos umie sie do nich przyznac.
Co do tego maila podanego wczesniej, nie zaszkodzi cos napisac, kwestia tylko ustalenia formy tego maila. Niestety ja nie podzielam entuzjazmu co do wygrania tej sprawy, regulamin raczej jest po ich stronie i nie za bardzo widze szanse na uganianie sie z nimi w gibraltarze, przynajmniej nie przy niskich stawkach.
A jak najbardziej zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze straszne jest to, ze wedle ich samych i wedle ich regulaminu, moga sobie zmienic tresc typu jak chca i kiedy chca a i tak konsekwencje tego pozostaja po naszej stronie.
Bardzo mocno przestrzegam przed korzystaniem z tego bukmachera, dzisiaj spotkalo to nas, jutro moze spotkac Ciebie
 
A 2

acton

Użytkownik
Możesz. Jeśli ja mam screen, to wystarczy, że na polskojęzycznej stronie była pomyłka i wszystkie te zakłady są wygrane lub w najlepszym przypadku nieważne. Screen zrobiłem wczoraj o 23:47.
Tylko co nasmarować do komisarza z Giblartaru?
Mail ze screenem poszedł. Możesz robić z tym co chcesz, wrzucać gdzie chcesz. Może znajdzie się więcej osób?
Najgorsze jest to, że mam jeszcze 3 zakłady na półfinały i finał złożone. Najchętniej zamknąłbym to konto, wypłacił kasę i niech mnie pocałują w d...
 
Z 0

zbyszek_cz

Użytkownik
zeby byc uczciwym, dzisiaj o godzinie 14 pojawila mi sie na koncie expekt kwota rowna kwocie postawionej na ten problematyczny zaklad. Dwukrotnie moja reklamacja byla odrzucana, teraz nie dostalem jeszcze informacji ze zostala jednak przyjeta ale mozna spodziewac sie ze to wlasnie pieniazki z tego zakladu zostaly cofniete na konto jako &quot;depozyt sepcjalny&quot;. Jesli sie to potwierdzi to przyznaje ze udalo sie Expektowi wyjsc jako tako z tej sytuacji, szkoda ze nie odrazu.
 
A 2

acton

Użytkownik
Podobnie jak u zbyszka dzisiaj pieniądze wróciły na konto, jako depozyt specjalny. I podobnie jak u niego trzykrotna reklamacja mailowa. Faktycznie, EXPEKT jako firma wyszedł z twarzą z tego wszystkiego. Ja mam nauczkę. Nie wiem, czy jeszcze zagram &quot;live&quot;, ale kto wie.
Dzięki wszystkim za pomoc, szczególnie darkman1948.
 
K 0

kaczor55

Użytkownik
witam
no to teraz mnie trafiło złe rozliczenie dzisiejszy mecz na olimpiadzie francja - tunezja zakład zawarłem &quot;pierwsza drużyna ,która zdobędzie 10 goli&quot; dałem francja i to na dwóch kuponah ,a expekt rozlicza jako przegrany , gdzie mecz oglądałem i francja rzuciłaa pierwsza 10 goli dokłanie na 10-7 . Podkreślam ,że nie był to zakład na to kto rzuci bramke nr 10 tylko kto pierwszy rzuci 10 goli .Prosze o pomoc może użytkownika expekt expert

dobra nieaktualne po napisaniu do suporta po 5 minutach zakład uznany jako wygrany.a już się bałem że strace zaufanie do tego buka
 
Do góry Bottom