>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki na temat Betsson League

barcar 0

barcar

Użytkownik
Pierwsze miejsce w III lidze Betsson League &lt;&lt;&lt;BARCELONA&gt;&gt;&gt; :spokodfhgfh:
oraz awans do II ligi. Dobra robota :mrgreen: :jupi:
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
Dobrze ze moi przeciwnicy dali na Portugalię i Turcje ???? bo dzieki nim nie mogłem postawić na te druzyny a chciałem tylko mnie wyprzedzili. Dzięki Kamikadze Team I Pozdrawiam i mam nadzieje że sie dostaniecie razem z nami do II ligi :spokodfhgfh:

barcaR(c)
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
no to nam sie troche tabelka pozmienia RMC jedziemy dalej trzeba udowodnic przodownictwo w I lidze... pozdro dla chlopakow
 
W 2

wislak

Forum VIP
czy po 1 rundzie wszystkie punkty bedą kasowane? moim zdaniem powinną się je zostawić
to by bylo beznadziejne

ps. patrz czasami na innych a nie tak egoistycznie... prowadzicie to chcecie zeby pkty przechodzily, a ciekawe czy bys pisal jakbyscie byli w dole tabeli :-?

wg mnie to co sezon jest inna gra... inny sklad ligi i wogole
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Wiślak zobacz sobie to trochę bez sensu jak ty mówisz wygra jest na końcu sezonu czyli ok czerwca to tak naprawdę ostatnia kolejka sezonu się będzie liczyć to po co my teraz gramy tylko o utrzymanie. Wiesz szczezrze mówiąc nam to bez różnicy chcemy się bawić a jeśli sądzisz że sobie odpóścimy to się mylisz.A jeśli punkty liczyły by sie dalej wyłonilibyście najlepszych w całym sezonie a nie tylko po 9 kolejkach.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wiślak zobacz sobie to trochę bez sensu jak ty mówisz wygra jest na końcu sezonu czyli ok czerwca to tak naprawdę ostatnia kolejka sezonu się będzie liczyć to po co my teraz gramy tylko o utrzymanie. Wiesz szczezrze mówiąc nam to bez różnicy chcemy się bawić a jeśli sądzisz że sobie odpóścimy to się mylisz.A jeśli punkty liczyły by sie dalej wyłonilibyście najlepszych w całym sezonie a nie tylko po 9 kolejkach.
Ale przeciez za 2-3 sezony, w III lidze beda najsłabsi i wtedy ktos wygra 9 meczy potem wygra 9x w II lidze i znow moze specjalnie spasc zeby bilans wsrod slabszych nadrobic... W I lidze niestety to jest gra tylko o prestiż, ale ja widac po II i III lidze sytuacje są bardzo wyrownane i za 2-3 sezony jak sie ustabilizuje poziom to bedzie ostatnia kolejka mogla zadecydowac czy na podium czy spadek...

P.S. Rangi typerow jak bedą dodawane? Po kazdym sezonie czy tylko na koncu? i tylko dla trojki ze zwycieskiego teamu, czy jak
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
No spoko to jest tylko przecierz zabawa. Ale nie uważasz sam że pierwsza trójka po każdym sezonie(9 kolejkach) powinna dostać jakąś nagrodę za zajęcie pierwszych 3 miejsc. Nie chodzi mi tu o jakies pieniądze bo tak mi na tym nie zależy ale np. gwiazdkę czy coś innego? To by było nawet dobre bo każdy sezon byłby nagrodzony. Jak sądzisz? Pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
No spoko to jest tylko przecierz zabawa. Ale nie uważasz sam że pierwsza trójka po każdym sezonie(9 kolejkach) powinna dostać jakąś nagrodę za zajęcie pierwszych 3 miejsc. Nie chodzi mi tu o jakies pieniądze bo tak mi na tym nie zależy ale np. gwiazdkę czy coś innego? To by było nawet dobre bo każdy sezon byłby nagrodzony. Jak sądzisz? Pozdrawiam
sądze ze byloby to fajne, ale nie ma jak tego zrobic ;) bo jaka to mialaby byc nagroda? uscisk dloni prezesa chyba ;d

Ranga typer jest za powazna i jak juz to dla najlepszych po 9 sezonach moze byc, a za 1 sezon to taka ranga byc nie moze. A o innych &lt;nagrodach&gt; to nie mam pojecia bo by zrobic :/
 
wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
No spoko to jest tylko przecierz zabawa. Ale nie uważasz sam że pierwsza trójka po każdym sezonie(9 kolejkach) powinna dostać jakąś nagrodę za zajęcie pierwszych 3 miejsc. Nie chodzi mi tu o jakies pieniądze bo tak mi na tym nie zależy ale np. gwiazdkę czy coś innego? To by było nawet dobre bo każdy sezon byłby nagrodzony. Jak sądzisz? Pozdrawiam
sądze ze byloby to fajne, ale nie ma jak tego zrobic ;) bo jaka to mialaby byc nagroda? uscisk dloni prezesa chyba ;d

Ranga typer jest za powazna i jak juz to dla najlepszych po 9 sezonach moze byc, a za 1 sezon to taka ranga byc nie moze. A o innych &lt;nagrodach&gt; to nie mam pojecia bo by zrobic :/
można dać chociaż 1 gwiazdke lub jakis inny tytół.
 
W 2

wislak

Forum VIP
No spoko to jest tylko przecierz zabawa. Ale nie uważasz sam że pierwsza trójka po każdym sezonie(9 kolejkach) powinna dostać jakąś nagrodę za zajęcie pierwszych 3 miejsc. Nie chodzi mi tu o jakies pieniądze bo tak mi na tym nie zależy ale np. gwiazdkę czy coś innego? To by było nawet dobre bo każdy sezon byłby nagrodzony. Jak sądzisz? Pozdrawiam
sądze ze byloby to fajne, ale nie ma jak tego zrobic ;) bo jaka to mialaby byc nagroda? uscisk dloni prezesa chyba ;d

Ranga typer jest za powazna i jak juz to dla najlepszych po 9 sezonach moze byc, a za 1 sezon to taka ranga byc nie moze. A o innych &lt;nagrodach&gt; to nie mam pojecia bo by zrobic :/
można dać chociaż 1 gwiazdke lub jakis inny tytół.
LOOL o jakich wy mowicie gwiazdkach ???? chyba nie tych pod nickiem... przeciez to nic kompletnie nie znaczy i ja np wogole nie zwracam na to uwagi... poza tym sie pisze tytUł...
 
Z 0

zulw1

Użytkownik
Dobra chłopaki gramy dalej ???? nie martwimy się o nic
______________________________________________________
Na zawsze z wami chłopcy Gwardia Wrocław(msjr,lube81,wlazly11)
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
spokojnie chlopaki ???? skoro moderator mowi ze dobrze byloby pomyslec o nagrodzie to pomysli w koncu od tego jest... a co wy ma to zeby jakies pkt dostawac? powiedzmy za 1 miejsce 3 za 2 2 a za 3 3 jednak i tak funkcjonowaloby to tylko w 1 lidze bo reszta wiadomo awansuje z tych miejsc... skoro mowicie ze 1 liga sie wyrowna to byloby to jakies wynagrodzenie a strata i tak bylaby do nadrobienia przez inne zaspoly... co wy na to??
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
Ale po to przez całą lige pracujemy i dobrze obstawiamy aby nas to przybliżało do zwycięstwa. Jeżeli punkty sie kasują to może wygrać drużyna fartownie której ciągle sie udawało a ta drużyna która przez cały czas dobrze gra może jej sie nie udać pod koniec obstawić dobrze i już spadnie poza 3 miejsce. Ale napewno jakoś to bedzie! W każdych sytuacjach sobie trzeba poradzić i jak obstawiamy teraz dobrze to trzeba bedzie sie jednak skupić aby ciągle ciągnąć tą dobrą passe i unikać jakikolwiek porażek :spokodfhgfh: !!!
Pozdrawiam ;-)
 
d.hantuchova 0

d.hantuchova

Użytkownik
rozumiem, że to miała być liga, ale może zróbmy z tego połączenie pucharu z ligą. Czyli najpierw jakaś liczba grup w której kazdy gra z każdym (np. teraz, po zakończeniu I rundy, byłoby to jedna drużyna z I ligi, jedna z II, jedna z III i jedna z tych czekających na wejście do rozgrywek) - wygrani grup awansowaliby do fazy pucharowej, a ci którym nie udałoby się awansować do jakiejś grupy barażowej, z której też powiedzmy 2 pierwsze teamy mogłyby uzyskać awans.. Lub może sezon zasadniczy/play-off.. zresztą opcj jest wiele ???? chętnie pomogę w stworzeniu jakiegoś systemu rozgrywek ???? zresztą myślę, że tak jak wszyscy..
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
LOOL. Widze ze jako liderzy jestescie na bieżąco. Zostala jeszcze jedna kolejka do rozegrania wt-sroda.
 
Do góry Bottom