>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Rozmówki o MLB

sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Panowie, wydaje mi się, iż trendem, przynoszącym nam finansowe korzyści byłoby wyszukiwanie meczów, w których mamy debiutantów jako starterów. Większość takich gier w tym sezonie jakie widziałem kończyła się dla rookies słaiutko. Choćby Urias vs. Mets, żeby tylko jednego z najlepszych przypomnieć.

Teraz postawiłem na Dodgers vs. rookie Myers z SLC i Gonzalez w pierwszym inningu daje Grand Slama.
Myers potrzebował 26 narzutów w pierwszej zmianie aby zanotować strike out vs. Grandal.
Wniosek taki, iż większość rookies w tym sezonie nie wytrzymuje presji..
A teraz, kiedy sezon wkraca w decydującą fazę i wielu początkowych starterów leczy kontuzje mamay wysyp debiutantów.
Dlatego proszę wszystkich: uszy do góry i przy analizie patrzcie czy ktoś debiutuje. Zróbcie mini analizę choćby i wrzućcie na forum.
Możemy mieć bardzo profitowy miesiąc..

edit:
wow: nawet Kazmir zaliczył 2rbi single i dodgers 6-0 w pierwszej zmianie ???? easy money ????
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
W kwestiach trade&#39;ów jestem laikiem dlatego prośba.
Dla mnie ta roszada jest ogromnym zaskoczeniem. Czy ktoś jest w stanie przedstawić logikę kryjącą się za tą decyzją??
Widzę, iż w najbliższym czasie będę musiał zgłębić tematykę wymian między zespołami i kryteriom/wytycznym/rozumowaniu temu towarzyszącemu. ????
Ja nigdy bym nie oddał takiego zawodnika. Razem z Betanesem i Millerem tworzyli niezwykle zabójczy bull pen yankees. Wymiana gotowego zawodnika za grupę prospektów, z których nie wiadomo co wyrośnie jest trochę nierozsądne.
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
Chapmanowi kończy się kontrakt po sezonie, więc Cubsi zapłacili bardzo drogo za niego. Trade sugeruje że Cubsi idą all-in w tym sezonie. Oddali swoich prospektów za kilka miesięcy świetnego closera bo chcą za wszelką cenę zdobyć mistrzostwo. Nie dziwię im się bo takiej paki nie mieli od bardzo dawna. Natomiast Yankees to jednak drużyna w przebudowie, więc prospekci bardzo im się przydadzą. Nawet jeśli miałby odpalić tylko jeden z nich to jest i tak dobry deal dla nich.
 
grzesio 41,3K

grzesio

Forum VIP
@sinobrody
W skrócie będzie.Najpierw trzeba spojrzeć na pozycję ekipy w tabeli.
Jak ma szansę na Postseason - raczej sie wzmacniają , jak są pewnikami do Postseason - to samo.
Jak ekipy nie mają szans na Postseason a zawodnik nie ma dużo w kontrakcie to też idzie wymiana [pozbywania się na przykład &quot;starszych&quot; zawodników (głównie pałkarze) którzy maja pół/półtora roku w kontrakcie na rzecz prospektów.]
Wymienia się także takich co zgarniają za dużo $$ , a za dużo nie dają :razz:
Boston niedawno się wzmocnił bodajże do bullpenu i D.Pomeranz&#39;em
To samo z łataniem pozycji #3 czy #4 Startera , bo jak wiadomo w Postseason porażka może nieco pokrzyżować plany , a nie zawsze serie rozpoczyna as czy starter #2.Ekipy bez szans na Postseason tankują/oddają zawodników za prospekty etc.
Prospekty - tu by można było solidną książkę napisać. Zależy od GM&#39;a - ale jedni zbierają prospekty w Drafcie by mieć na wymianę , inni handlują i później w farmach same &quot;zapchajdziury&quot; zostają (Dombrowski - najpierw Detroit załatwił , terz widzę robi to samo w Bostonie z farmami. Tym że umiejętności zarządzania nie można mu odmówić).
Najlepiej czytać komentarze na ogarniętych serwisach lub fanowskich blogach.
Polecam śledzić http://www.mlbtraderumors.com/
Yankees szans na PO dużych nie mają to przynajmniej nieco na budżecie zejdą i prospekt do farm zyskają..a później to i może do głównej ekipy zawodnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
grzesio 41,3K

grzesio

Forum VIP
Madison Bumgarner: 1st SF pitcher with an XBH as a pinch hitter since Don Robinson homered vs Padres June 19, 1990.
za ESPN Stats
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Teixeria i rodriguez kończa kariery po sezonie = 44 Miliony w budżecie NYY więcej, do tego pewnie wykupią kontrakt CC, czyli kolejne 25 milionów. Ciekawe kogo podpiszą w off season
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
grzesio 41,3K

grzesio

Forum VIP
Ichiro może też zakończyć karierę po tym sezonie , ale nie wiem jak tam ma kontrakt skonstruowany.
https://en.wikipedia.org/wiki/3,000_hit_club
A pro po Ichiro - stał sie kolejnym członkiem 3000 Hit Club.
Jego 3000. Hit był triple&#39;em przeciwko ekipie Colorado.
Nie zapominać nalezy o jeszcze sporej ilości Hits z czasów gry w lidze japońskiej.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dzieje się trochę w MLB...
Dziś pożegnanie A-Roda - jednego z najlepszych zawodników w historii.
Brewers ostatnio zdobyli runa w każdej zmianie. Dopiero 18ty raz w historii MLB udało się dokonać tej niezwykłej sztuki.
A w Colorado mamy w tym roku wysyp talentów. Story zaczął sezon w piorunujący wprost sposób, a teraz głośno jest o innym debiutancie. David Dahl zanotował hit w każdym z 17 spotkań, w których wziął udział i jest o krok od pobicia 75-letniego rekordu MLB. Nie powinno być trudno, bo stanie naprzeciwko Thompsona z Phillies, który ostatnio oddał 7 hits i 6 runs w 4 zmiany i to vs. Padres. Go Dahl ????
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Wczoraj postawiłem na Orioles.
Bottom of the first i panowie: Jones, Machado, Davis i Trumbo posłali piłkę poza boisko zanim Astros zdążyli wyautować pierwszego gracza. Coś takiego ostatni raz zdarzyło się w 1900 ???? 5:1 po pierwszej zmianie i wszystko cacy.
Oczywiście mecz przegrali bo Astros obili ich jak młodych już w 2giej zmianie. Niemniej jak przegrywać zakłady to w takich meczach ????
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Siema, mam pytanie do osób znających temat. Czy mogą być jakieś większe problemy z kupnem biletu na mecz NY Yankees w dniu meczu, a właściwie kilkadziesiąt minut przed meczem?(piątkowy mecz z Baltimore, tak wiem że można przez neta, ale pytam o wersję klasyczną). Dzięki z góry za pomocne odpowiedzi.
 
grzesio 41,3K

grzesio

Forum VIP
Siema, mam pytanie do osób znających temat. Czy mogą być jakieś większe problemy z kupnem biletu na mecz NY Yankees w dniu meczu, a właściwie kilkadziesiąt minut przed meczem?(piątkowy mecz z Baltimore, tak wiem że można przez neta, ale pytam o wersję klasyczną). Dzięki z góry za pomocne odpowiedzi.
Nie odpowiem Ci wprost , ale na jakieś dalsze trybuny ze słabym widokiem pewnie będą.
Jednak lepiej kupować przez neta, przy kasach może być rożnie.
Nie jest to NY METS czy Boston więc 100% wypełnienia nie będzie, ale dośc sporo ludzi będzie - 40+ tysiąca pewnie pęknie.
Obadaj sobie przez neta najpierw odpowiednie miejscówki pod względem widok na boisko/cena , bo wiadomo że za home plate najdrożej.
Za outfield pewnie miejsca będą,ale tam są tragiczne miejsce z widokiem na home plate więc jakaś lornetka czy coś by się przydała :]
http://www.baseball-reference.com/teams/NYY/2016-schedule-scores.shtml
Sortuj wg attendance.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Ortiz w pierwszym at ba vs. Rays, przy pierwszym narzucie odbija 30 home runa oraz 99 i 100 rbi w sezonie ???? To się pięknie ogląda .. ????
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie odpowiem Ci wprost , ale na jakieś dalsze trybuny ze słabym widokiem pewnie będą.
Jednak lepiej kupować przez neta, przy kasach może być rożnie.
Nie jest to NY METS czy Boston więc 100% wypełnienia nie będzie, ale dośc sporo ludzi będzie - 40+ tysiąca pewnie pęknie.
Obadaj sobie przez neta najpierw odpowiednie miejscówki pod względem widok na boisko/cena , bo wiadomo że za home plate najdrożej.
Za outfield pewnie miejsca będą,ale tam są tragiczne miejsce z widokiem na home plate więc jakaś lornetka czy coś by się przydała :]
http://www.baseball-reference.com/teams/NYY/2016-schedule-scores.shtml
Sortuj wg attendance.
Na Grzesia zawsze można liczyć :spokodfhgfh:
Na meczu mi nie zależy bo nie ogarniam zasad tego murzynskiego sportu, bardziej na ogarnięciu stadionu który musi robić wrażenie. Mam nadzieję że w dniu meczu nie pocałuje klamki ????
Jeszcze raz dzięki
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Oglądałem wczoraj większą część 100go zwycięstwa Gio Gonzaleza (vs. Rockies) i gra Nats zaczyna mi się naprawdę podobać.
- Werth i Rendon potrafią dawać genialne at bats
- Harper wraca do swojej formy i to miesiąc przed końcem sezonu
- mają Murphyego (drugi w mlb ze średnią 0.346)
- mają świetny zespół miotaczy (stras, scherzer, gio od święta coś narzuci, roark)..
.. choć wczoraj najbardziej ekscytujące były popisy młodego Trea Turnera. Facet jest szybki jak wiatr i jest geniuszem jeśli chodzi o kradzież baz. Jak to określił komentator: &quot;He&#39;s like Billy Hamilton but can hit&quot; ????
mała próbka możliwośći:
http://m.mlb.com/video/topic/192432722/v1092118783/balwsh-turners-great-allaround-game-vs-orioles/?query=trea%2Bturner
Dla kibiców Nats idzie ekscytujący czas. A postseason niedługo ..
 
Do góry Bottom