>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Różnica w graniu

rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nie wiem do jakiego działu to by pasowało wiec napisze tutaj. Jak to jest jak gram za złotówki to wszystko przegrywam a jak gram na papierku osiągam dwucyfrowy yield. Tak wiem, brak presji chłodna głowa. Ktoś orientuje się jak mogę z tym walczyć i zlikwidować to, albo chociaz zniwelować aż taką różnice ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jak to jest jak gram za złotówki to wszystko przegrywam
Zmień walutę na € ???? - a tak na poważnie, jeżeli masz jak piszesz bardzo wysoką nieskuteczność, to po wytypowaniu zdarzeń graj na ich przeciwieństwo.
W dziale SYSTEMY BUKMACHERSKIE znajdziesz mój system pod nazwą MPaW od &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; który ma kilka wariantów: na 1 lub 2 błędy wśród 3 typów oraz na 1 lub 2 błędy wśród 4 typów - zapoznaj się z tą techniką grania, bo dzięki niej zamienisz swoje porażki na zwycięstwa.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Skoro nie pomyliles sie w obliczeniach, to moze zacznij gre od malych stawek, naprawde micro, np 1 zl na zaklad, po paru dniach zwieksz stawki o 50% i znowu pograj ze 3-4 dni itd itp. Z czasem oczywiscie zwiekszaj o mniej niz te 50%. Chodzi o to, zebys sie oswoil z wiekszymi kwotami, powinno pomoc, potrzeba tylko troche cierpliwosci.
 
Do góry Bottom