>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozpiski Systemów - 2 z 5, 3 z 5, 4 z 6, trixie, patent... itd

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Który ten system????
Tak na zdrowy rozum: nic czego nie trafisz, nie liczy się do wygranej i obniża to ilość poprawnych kombinacji systemu....
Aby obliczyć wygraną , należy wykonać działania na poprawnie wytypowanych grupach - takie jak przedstawiłem w odpowiedzi dla innego użytkownika.

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nic się nie dzieli - a zawsze mnoży kursy zdarzeń, tworzących poszczególne kombinacje czyli oblicza ich AKO , a następnie mnoży przez naszą stawkę i 12% podatek obrotowy - bo pytasz w innym wątku o Maxikombi.
 
M 0

maku12

Użytkownik
Właśnie mi o to chodzi o MAXIKOMBI.
załóżmy jes kurs około 300
1 grupa ma kurs 2
2 grupa ma kurs 3
3 grupa ma kurs 4
4 grupa ma kurs 15
i właśnie mi o to chodzi, czy jeśli w MAXIKOMBI 4 grupa nie wejdzie, to czy dzieli sie jej kurs przez 300, czy zostaje taki jaki jest dla innych grup
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Maku12, tu masz link do tabelki z ilością kombinacji przy grze systemowej:
http://www.unisport.pl/strona3.php
i na skrzyżowaniu linii 9 i linii 10 z kolumną 13, odczytaj ilość zawartych zakładów przy grze takimi systemami jak 9z13 czy 10z13 .
Wychodzi, że 9z13 to 715 zakładów a 10z13 to 286 .
Jeżeli będziesz grał systemem 9z13 i trafisz 9 , to wygrana będzie stanowiła iloczyn kursów tych 9 trafionych zdarzeń oraz stawki i 0.88 jako 12% podatku obrotowego.
Przy grze tym systemem 9z13 i trafiając 10 zdarzeń , wygrana to 10 zakładów po 9 zdarzeń , gdyż z 10 można utworzyć 10 układów po 9 zdarzeń , o czym mówi tamta tabelka - na przecięciu linii 9 i kolumny 10, bo 9z10=10 .
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Wie ktoś czy można grać grupowo tak ze stawiam np na wybraną grupe większą kwote niż na inne? np 2 z 3 koszt 3 zł i dokładam 9 zł na grupe np C.i w tej grupie kurs mam mnożony razy 3.tak to działa?
 
Do góry Bottom