>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozpiski Systemów - 2 z 5, 3 z 5, 4 z 6, trixie, patent... itd

R 23

rutra

Użytkownik
Postawiłem system 7 z 9 (akurat stawka 0,06zł, więc wyszło mi 2,16zł).

Wiem, że jak trafie 7 to wchodzi mi jedna kombinacja, jak trafie wszystkie wchodzi mi 36 kombinacji, a jak trafie 8 meczy to ile kombinacji trafie?

Czy jest jakiś specjalny wzór, żeby to policzyć, czy trzeba sobie wszystko rozpisać?
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Trafisz 8, pewnie i jest wzór, ale ja patrze w tych kombinacjach rozpisanych przez totomixa ile jest takich, które zaczynają się inaczej niż pierwsza kombinacja. Załóżmy, że pierwszy mecz na kuponie ma nr 333 to wszystkie kombinacje, które nie zaczynają się na 333 są trafione przy jednym błędzie w tym wypadku. Trochę nie jasno napisałem, ale zmęczony jestem
 
R 23

rutra

Użytkownik
Dzięki, wyraziłeś się bardzo jasno.

W przykładzie, który podałeś nr 333 występuje 28 razy, zatem:

7z9
7 - 1 kombinacja
8 - 8 kombinacji
9 - 36 kombinacji

Pytałem, bo znając życie nie wejdzie mi jeden mecz ;)

Póki co pierwszy mecz wszedł, zostało przynajmniej 6 ????
 
B 0

bluefans

Użytkownik
witam wszystkich!

Myślę, że dobrze trafiłem z moim pytaniem. Mam konto na bwin i chciałbym postawić 2 z 6 ale żeby można było postawić więcej niż jedno zdarzenie w bloku. Tzn blok A 3 mecze blok B 2 mecze itp myślę ze wiadomo o co chodzi. Nie umiem znaleźć na bwin takiej opcji. Zadawałem już na różnych forach to pytanie ale nie doczekałem sie odpowiedzi. Z góry dzięki
 
snajp 464,1K

snajp

Użytkownik
witam wszystkich!

Myślę, że dobrze trafiłem z moim pytaniem. Mam konto na bwin i chciałbym postawić 2 z 6 ale żeby można było postawić więcej niż jedno zdarzenie w bloku. Tzn blok A 3 mecze blok B 2 mecze itp myślę ze wiadomo o co chodzi. Nie umiem znaleźć na bwin takiej opcji. Zadawałem już na różnych forach to pytanie ale nie doczekałem sie odpowiedzi. Z góry dzięki
Nie ma takiej możliwości i ciężko znaleźć buka internetowego ,który ma w swojej ofercie takie właśnie kombinowanie bloków.
Tu link do kalkulatora zakładów systemowych:
http://www.livetipsportal.com/pl/surebet-kalkulator/system/
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
witam wszystkich!

Myślę, że dobrze trafiłem z moim pytaniem. Mam konto na bwin i chciałbym postawić 2 z 6 ale żeby można było postawić więcej niż jedno zdarzenie w bloku. Tzn blok A 3 mecze blok B 2 mecze itp myślę ze wiadomo o co chodzi. Nie umiem znaleźć na bwin takiej opcji. Zadawałem już na różnych forach to pytanie ale nie doczekałem sie odpowiedzi. Z góry dzięki
Hmm ja znam tylko jednego buka w którym można grać system
blokowo to Betgun pozdro
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Może ktoś mi wytłumaczyć jedną rzecz?
Postawiłem na 3 mecze :
Newcastle - Everton 1 -&gt; weszło (kurs 2.35)
ŁKS - Ruch 2 -&gt; weszło (kurs 2.85)
Polkowice - Flota 2 -&gt; czekam (kurs 2.20)
Postawiłem systemem 2z3 za 6 zł (czyli po 2 zł na zakład)
Jaka będzie wygrana gdy Flota wygra, a jaka gdy przegra?
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
jak flota przegra to dostabiesz tylko za dubla 2,35X2,85=6,7 x 2zł =13,4zł
a jak wygra to skoro to postawiłes - to kwote która masz na kuponie ;)
 
C 0

cris144

Użytkownik
Czyli tak na chłopski rozum jak dajesz np 2/3 to odejmuje ci troche z wygranej gotówki ale nic nie musisz zaznaczać jaki mecz na 100% nie siądzie?
i możesz dać np: Bayern - Koeln 2 i na to np był kurs 10.0 na Koeln , i to nie siądzie a reszta tak to masz wygraną?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Czyli tak na chłopski rozum jak dajesz np 2/3 to odejmuje ci troche z wygranej gotówki ale nic nie musisz zaznaczać jaki mecz na 100% nie siądzie?
i możesz dać np: Bayern - Koeln 2 i na to np był kurs 10.0 na Koeln , i to nie siądzie a reszta tak to masz wygraną?
Zanim zaczniesz grać rozpisy policz sobie co bardziej Ci się opłaci, bo różnice w wygranych są spore.

Na tym przykładzie, który był wyżej:

Newcastle - Everton 1 -&gt; weszło (kurs 2.35)
ŁKS - Ruch 2 -&gt; weszło (kurs 2.85)
Polkowice - Flota 2 -&gt; czekam (kurs 2.20)

Grając AKO za 6 zł wygrywasz 88.40 przy komplecie trafień.
Grając 2z3 za 6 zł wygrywasz 36.27 przy komplecie trafień.

Z jednej strony masz zabezpieczenie, ale wychodzi to dosyć drogo.

Wygrana przy trafieniu tylko dwóch pierwszych typów wyniosłaby 13.39.
Trafienie samego pierwszego typu (grając w singlu) dałoby 14.10.
Trafienie drugiego typu (singiel) dałoby 17.10.

Sam musisz policzyć co bardziej Ci się opłaca.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Witam! Jestem troszku początkujący jeśli chodzi o systemy, a więc przejdę do rzeczy:
Załóżmy, że mam takie kursy
A - 8,00
B - 8,00
C - 3,10
D - 2,15 (&quot;pewniak&quot;)
Chcę zagrać systemem &quot;pewniak&quot; + 2/3 stawiając ogólnie 9zł (3zł na 1 kombinację) i gdy skleciłem sobie kupon na stronie sts to ogólna minimalna wygrana wynosi: 140,65. No i tu się domyślam, że to się mnoży 2,15*3,10*8*stawka (3) - podatek --&gt; 140~
Ale maksymalna wygrana wyszła im 644,28. Może ktoś mi zdradzić dlaczego akurat tyle? Liczyłem na kilka sposobów i coś nie wiem jak do tego dojść..
i nie wiem czy nie byłoby bardziej opłacalne zagrać te 4 zdarzenia w systemie 3/4 za 10zł (2,50 na 1 kombinację)... skoro na pewniaku + 2/3 muszą mi wejść i tak 3, czyli tyle co w systemie 3/4..
Pozdrawiam;)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Ale maksymalna wygrana wyszła im 644,28. Może ktoś mi zdradzić dlaczego akurat tyle? Liczyłem na kilka sposobów i coś nie wiem jak do tego dojść..
(A*B*D+A*C*D+B*C*D)-podatek= 644,28
ale kupon nie wejdzie, bądź o to spokojny
⛔9
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Szczerze nie napalam się :] Traktuję to też jako formę swego rodzaju rozrywki i sprawdzam siebie. Poza tym jest to mój, że tak nazwę kupon &quot;poboczny&quot; ???? Ale dzięki za przestrogę..
Reput poleciał.
edit: prześledziłem opłacalność postawienia tego zakładu i doszedłem do wniosku, że faktycznie chyba ryzyko jest zbyt duże w porównaniu do max wygranej, która wychodzi ok.150zł~, bo wątpię, żebym ugrał maxa albo A*B*D.
 
Do góry Bottom