>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozpoczecie gry

B 1

bart1902

Użytkownik
czesc. Grałem kiedys na pokerstars i 888 poker , szczegolnie to drugie mi sie spodobało, teraz chcialem sie zalogowac i nie moge , napisane jest ze konto zablokowane. Czy juz nie mozna grac na tych stronach z PL ? Jesli tak , to gdzie teraz mozna bez problemow zadnych pograc ?
 
B 1

bart1902

Użytkownik
tzn chodzi mi o to gdzie mozna sie zarejestrowac z PL , grac , wplacac i wyplacac ? tak jak z bukami unibet , 1xbet itd nielegalnie ale mozna ????
pokerstars pobralem , przypomnialem haslo sobie, pogralem troche za wirtualne , jak oceniacie ich , warto wplacac?
 
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Wg mnie PokerStars spoko, chociaż jestem bardziej graczem rekreacyjnym więc nie wymagam za dużo. Wiele fajnych turniejów z stosunkowo niskim wpisowym z ciekawą pulą. Przy odrobinie umiejętności można dojść do płatnych miejsc. Duża liczba użytkowników powoduje, że na turnieje jednostolikowe SNG nie czeka się długo jak w przypadku mniejszych dostawców pokera.
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Mozecie mi jeszcze w skrocie wytlumaczyc na czym polega obrot bonusami w pokerze? Tak jak na zakladach musze po prostu grac , wygrywac /przegrywac I obrot leci czy jakos inaczej ? Widzialem juz ze bah, betsson, betsafe oferuja binusy powitalne
 
Do góry Bottom