>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozwój osobisty - Motywacja, cele w życiu, sukces, praca nad sobą itp.

B 0

bartej12

Użytkownik
Ja Ci powiem na czym ten kurs polega.

Znajdz takich 333 jak ja i bedziesz mial milion ????
@viren mógbyś powiedzieć coś więcej na temat tego kursu? Na czym on polega? Czy jest to zwykly kurs jak zalożyć sklep internetowy czy coś więcej?

Jeśli nie chcesz tu pisać, to odezwij się proszę na priv, ja niestety nie mogę bo &#39;za mało postów&#39;.
Będę naprawdę wdzięczny za odpowiedź ;)
 
H 0

hawk90

Użytkownik
Też zastanawiasz się nad zakupem tego kursu ? Przeszukałem cały internet na temat tego kursu i nie ma żadnych informacji.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Też zastanawiasz się nad zakupem tego kursu ? Przeszukałem cały internet na temat tego kursu i nie ma żadnych informacji.
Zapytałem właśnie jednego znajomego przez e-mail który zakupił ten kurs, jeżeli mi odeślę odpowiedź to zaedytuję wpis i dam jego opinię. Sam jestem ciekawy jak to wygląda.
Zgodnie z obietnicą, @Edit:

Kompletnie tego nie rozumiem. Wydać 3000 zł na kurs &quot;dzięki którym osiągnie się miliony&quot; i od kilku miesięcy (nie wiem czy to nie jest nawet pół roku, albo i więcej) nie zrobić chociażby pierwszego kroku. To trochę jak kupić auto i nigdy nim nie jeździć, kupić garnitur i nigdy go nie założyć. Abstrakcja totalna. :-(
 
H 0

herbatnik91

Użytkownik
Kolego odp masz wyżej, tamten kolega edytował post i zawarł w nim odpowiedź nota bene taką która mnie opór rozśmieszyła a jednocześnie trochę podłamała bo jak można wyłożyć kasę na coś co miało zmienić Nasze życie i od dłuższego czasu jeszcze tego nie ruszyć no ale cóż, są ludzie i ludzie których nigdy nie zrozumiem ???? Też jestem mocno zainteresowany tym kursem także gdyby ktoś miał jakiekolwiek info odnośnie tego będę wdzięczny. Niby jest miesiąc na rezygnację w sumie ale człowiek się zawsze zastanawia.
Jeśli się wezmę za to, zrobię przelew i ruszę z tym na pewno coś Wam tutaj napiszę.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nie ma złotego środka, w co na siłę chcecie uwierzyć, albo go kupić. Zwróćcie uwagę, że sukces traktowany jest trojako:
- sukces finansowy, oczywiście własna firma
- sukces miłosny, utożsamiany z podbojami miłosnymi, zamiast umocnieniem więzi z drugim człowiekiem, tym jedynym...
- sukces przywódcy, czyli władza tłumaczona na socjotechniki i metody manipulacji.

Sorry chłopcy, ale to ściema. Czy uważacie, że videoblog, płatny kurs itp wyłożony przez nastolatka po psychologii czy socjologii w pomiętej koszuli i 5letniej marynarce to złoty środek? Zobaczcie ilu psychologów się po świecie tuła. Sukces - to szczęście, spokój i harmonia człowieka.

Sukces ma swoją cenę, kosztem bogactwa traci się w miłości itd.

Złota rada: bądźcie sobą cieszcie się życiem, zdrowiem, kimś bliskim, kolejnym pięknym dniem. Przestańcie plotkować o kimś, o czymś, zacznijcie myśleć i myśli realizować. Inaczej się nie da.

Jak jesteś leniem zacznij dzień od umycia włosów rano - to już będzie sukces. Potem zrobisz kolejny krok.
 
B 0

bartej12

Użytkownik
Sorry chłopcy, ale to ściema. Czy uważacie, że videoblog, płatny kurs itp wyłożony przez nastolatka po psychologii czy socjologii w pomiętej koszuli i 5letniej marynarce to złoty środek?
Oczywiście, że nie, ale ja uważam, że gościu ma jakiś patent. Mówił coś o stronach internetowych, gdzie sprzedaje elektronikę (?) (że posiada około 600 stron - albo się przesłyszałem) i mnie tylko interesuje na jakiej zasadzie to działa.

Zapytałem właśnie jednego znajomego przez e-mail który zakupił ten kurs, jeżeli mi odeślę odpowiedź to zaedytuję wpis i dam jego opinię. Sam jestem ciekawy jak to wygląda.
Daj znać jeśli uda Ci się coś jeszcze od niego wyciągnąć ;)
 
H 0

herbatnik91

Użytkownik
Oczywiście, że nie, ale ja uważam, że gościu ma jakiś patent. Mówił coś o stronach internetowych, gdzie sprzedaje elektronikę (?) (że posiada około 600 stron - albo się przesłyszałem) i mnie tylko interesuje na jakiej zasadzie to działa.
Dokładnie, gość mówi że pokaże krok po kroku co zrobić żeby zacząć w takim sam sposób jak on zarabiać przez internet. Jeśli by się to sprawdziło to co to jest te 3 tyś, była by to chyba najlepsza inwestycja w życiu. Wiadomo może brzmi to dziwnie ale w sumie nikt nikogo nie zmusza. Polacy są sceptycznie nastawieni do tego typu pomysłów (i w cale się nie dziwię w sumie patrząc na ilość naciągaczy i oszustów) ale to też nie znaczy że każdy jest taki sam.
Sam się waham mówiąc szczerze ale chyba się zdecyduję.
Miesiąc gwarancji w razie czego jeśli to kogoś przekona.
 
B 0

bartej12

Użytkownik
Dokładnie, gość mówi że pokaże krok po kroku co zrobić żeby zacząć w takim sam sposób jak on zarabiać przez internet. Jeśli by się to sprawdziło to co to jest te 3 tyś, była by to chyba najlepsza inwestycja w życiu. Wiadomo może brzmi to dziwnie ale w sumie nikt nikogo nie zmusza. Polacy są sceptycznie nastawieni do tego typu pomysłów (i w cale się nie dziwię w sumie patrząc na ilość naciągaczy i oszustów) ale to też nie znaczy że każdy jest taki sam.
Sam się waham mówiąc szczerze ale chyba się zdecyduję.
Miesiąc gwarancji w razie czego jeśli to kogoś przekona.
No dokładnie, masz miesiąc jak coś. Tylko nie wiem czy juz nie jest za późno, bo mówił tylko o 30 osobach.

Jak się jednak zdecydujesz, to daj znać co i jak ;)
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Heh nie sadziłem ze zgodzę sie z Virenem, a to właśnie nastąpiło:grin: Myśle ze Cock swietnie Wam wyłożył sedno sukcesu, ✅ za jego posta. Jesteście strasznie naiwni, wierząc ze ten zagubiony w sobie gostek sprzeda Wam klucz do sukcesu. Po jego wypowiedziach już na pierwszy rzut oka widać, ze sam potrzebuje dobrego kursu. Chcecie motywacji? Szczerze to On jest już bardziej przekonujący od tego Waszego guru:grin:
https://m.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czy uważacie, że videoblog, płatny kurs itp wyłożony przez nastolatka po psychologii czy socjologii w pomiętej koszuli i 5letniej marynarce to złoty środek? Zobaczcie ilu psychologów się po świecie tuła. Sukces - to szczęście, spokój i harmonia człowieka.
Sukces ma swoją cenę, kosztem bogactwa traci się w miłości itd.
Bądźmy poważni, nikt tutaj nikogo takiego nie przedstawił. Mówimy o poważnych osobach które coś w życiu osiągnęły, a nie samych &quot;kołczach&quot; których jest jak grzyby po deszczu. Osoby które nie znają Pana Jacka chyba nie powinny w ogóle zabierać głosu na jego temat.
Ten Pan to biznesmen nastawiony na sukces w życiu. Przebiegł maraton w Atenach, &quot;Bieg Rzeźnika&quot;, jako jedyny Polak 100 km przez pustynię Namib. Jego filmiki są z Hongkongu, Filipin, Karaibów, Phoenix, Szwajcarii, Kalifornii, Sydney, Litwy, Hawajów, Rosji, Kanady, Szanghaju, Watykanu, Singapuru, Indii itd. Ma różne biznesy, np. wypożyczalnię samochodów - jeździ samochodami jakimi chce np. Lamborghini, Ferrari itd. Raz na konferencji pokazał stos gotówki i powiedział, że tyle płaci podatków. Tam było z dobre 200 tysięcy złotych.
Jest to praktyk, którego warto słuchać. W porównaniu z takim najbardziej znanym &quot;kołczem&quot; w Polsce czyli Grzesiakiem to niebo, a ziemia. Mateusz dorobił się na &quot;byciu kołczem&quot;, Jacek to ktoś kto osiągnął sukces bez wątpienia, to praktyk, a nie teoretyk.
W ogóle też nie rozumiem po co pisać tego typu rzeczy, że:
bogactwo = brak miłości
Czy w takim razie bycie biednym wiąże się z pięknym związekiem? Dajcie spokój z takimi teoriami z dupy ;).
Jesteście strasznie naiwni, wierząc ze ten zagubiony w sobie gostek sprzeda Wam klucz do sukcesu. Po jego wypowiedziach już na pierwszy rzut oka widać, ze sam potrzebuje dobrego kursu.
Czytaj wyżej o tym &quot;zagubionym gostku&quot; i jego potrzebie &quot;kursu&quot;.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Bądźmy poważni, nikt tutaj nikogo takiego nie przedstawił. Mówimy o poważnych osobach które coś w życiu osiągnęły, a nie samych &quot;kołczach&quot; których jest jak grzyby po deszczu. Osoby które nie znają Pana Jacka chyba nie powinny w ogóle zabierać głosu na jego temat.
Ten Pan to biznesmen nastawiony na sukces w życiu.
;)
Nie myśl o Panu Jacku, tylko myśl o sobie. Myśląc o Panu Jacku pracujesz na Jego sukces. Nie swój. Co mnie Pan Jacek, ani za darmo mi nie da, ani do głowy nie nałoży, ani za mnie nie zrobi... Stracę tylko czas, a i jego Pan Jacek mi nie odda... Mylę się? ;) Tylko o kimś tylko o czymś, nic o czymś czego jeszcze nie było, nic o sposobie którego nikt nie wykorzystał... Jacek postawił szlaban, i chce sprzedać bilet pod nastepny szlaban, wejście do lasu, tylko drzewa już dawno wyrąbał...Tak to widzę. Kumasz?
Co do tej miłości i bogactwa... Czasami skrótem myślowym stwarzam szansę odbicia piłeczki polemiki, cóż, taki już jestem ;) OK, bedąc bogatym masz większe szanse stać się bankomatem, będąc biednym w związku zachować przy sobie tych, którzy nie cenią Cię za stan posiadania.
Co ja tam będę gadać o Panu Jacku, coachach, kluczach - sukces jest w głowie każdego z nas. Realizuj myśli, realizuj plany. Żyj swoim życiem a nie cudzym, swoim sukcesem nie cudzym!
Sukces widzicie jedynie w posiadaniu. Czy sukces np. w spekulacji jest warty niestabilnego zdrowia?
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Aka jestes naiwniakiem, ale skoro ten pan Jacek jest taki doskonały to co Ciebie jeszcze powstrzymuje przed wypłaceniem kasy na kurs? To jedyne 3 k, co to jest przy tych milionach, które bedą w zasięgu Twojej ręki po trzydniowym kursie? Tu nie ma sie co zastanawiać, inwestuj w swoją przyszłość chłopie :grin:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Widzę tutaj kompletny rozdźwięk w dyskusji, niestety.
Ja tylko sprostowałem kim jest ta osoba, że nie jest to &quot;zwykły kołcz z jutuba we flanelowej koszuli za 5 zł od chińczyka&quot;, tylko wartościowa osoba która przekazuje cenne wskazówki odnośnie sposobu myślenia.
Uwierzcie mi, że nie myślę o tym Panu, tylko napisałem jak to wygląda. Wcale też nie uznaje on czy ja bogactwa jako priorytetowy element w życiu. Naprawdę nie musicie tłumaczyć swoich wypowiedzi ;).
Tutaj bardziej chodzi o inspirację, o &quot;grupę mastermindową&quot; itd. Pamiętajcie, że z kim się zadajesz takim się stajesz. W wielkim skrócie chodzi o:
&quot;Jeśli pragniesz latać wśród orłów, nie możesz bez przerwy zadawać się z indykami.&quot;
A te truizmy życiowe to można sobie darować, bo osoba bardziej rozgarnięta je raczej zna. Ale nie o tym jest ten temat. Dyskusja zaczyna powoli nabierać zły kierunek.
Jeszcze raz powtórzę, że ja tylko chciałem naprostować niektóre wypowiedzi. Bo głos zabierają osoby które piszą po prostu nieprawdę, a wnioski wyciągają z powierza, jak np.:
Aka jestes naiwniakiem, ale skoro ten pan Jacek jest taki doskonały to co Ciebie jeszcze powstrzymuje przed wypłaceniem kasy na kurs? To jedyne 3 k, co to jest przy tych milionach, które bedą w zasięgu Twojej ręki po trzydniowym kursie? Tu nie ma sie co zastanawiać, inwestuj w swoją przyszłość chłopie
Po 1. to nie jest 3 dniowy kurs, więc po co to kłamstwo.
Po 2. jakbyś czytał cały temat to byś wiedział, że napisałem o tym, że ja osobiście mocno sceptycznie podchodzę do takich kursów i tego typu szkoleń. Co nie znaczy, że nie szanuję innych skoro taki kurs im pomoże itd.
Tyle z mojej strony na ten temat.
Na przyszłość przestańcie też wmawiać komuś jakieś słowa których ktoś wcześniej nie wypowiedział, a siedzą tylko one w Waszych głowach, tworząc własną rzeczywistość, własne historie które nie mają nic wspólnego z prawdą.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Tyle z mojej strony na ten temat.
Chłopie nie obrażaj się. Forum jest od wymiany zdań, a nie od starć &quot;moje na górze&quot;.
Po części odniosłeś już osobisty sukces broniąc osoby, która już coś osiągnęła. Serio. Tylko co z tego masz? Ma Pan Jacek... To próbuję przekazać, może nie na tle Chińskiego Muru czy Parlamentu UE.
A że jesteś sceptyczny to się wahasz. Co ja uważam za światełko w tunelu.
Jeżeli ten Pan coś osiągnął, to czy nie uwierzysz, że to tylko reklama? Albo pomysł, niech wpłaty na kursy pracują jako zabezpieczenie mojej emerytury, skoro tak mocno inwestuję i w każdej chwili może coś pójść nie tak? A może w marny i niezobowiązujący sposób bada sobie wpływ pozycjonowania filmu na ilość wyświetleń i popularność tematu?
Zadaj sobie pytanie dlaczego to robi? Jego czas to też pieniądz. Jeżeli kurs ma &quot;ważyć&quot; np 30 h i kosztuje 3000 pln, to 100 za godzinę... Jeżeli znajdzie 100-u chętnych to ma 1000zł za godzinę... A poświęcił temu tylko h! Skoro taki światowy to why not English with GBP currency? Jełop czy cwaniak? ;)
Nie wierzę w altruizm, ale wierzę, że sky is the limit i łatwiej od towaru sprzedać ludziom sen o ich własnych marzeniach. ;)
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Raczej nie wydaję mi się, że ktoś chwalił by się sposobem zarobku, a raczej ujawnienia pewnego własnego sukcesu, od tak sobie, za pieniądze. To jest bardziej jakiś manipulant, który robi wała. Niestety tak teraz wygląda świat. Jak sam nie dojdziesz, nie będziesz mieć pomysłu, to nikt tobie w tym nie pomoże. Chociaż ja wierzę w to, że z rodziną (oczywiście tą najbliższą :)) da się najwięcej osiągnąć. Krok po kroku. Nie ma co ufać ludziom.
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że podstawą w takich sytuacjach jest myślenie, myślenie ideologiczne.
 
cock 756

cock

Użytkownik
... A na końcu wideło Jacek powiedział o co mu chodzi.
20/80 Pareto - 20 procent przekazu, 80 procent treści, zakonczenie kotwiczące w glowie - zapisz się do newslettera.
To tyle. Jacek wspominał również, że film może niekoniecznie dotrzeć za pierwszym razem więc może warto step by step go przeanalizować.
 
G 0

grzybiarz123

Użytkownik
cala ta motywacja jest dla facetow bez jaj. ktos nie ma mocy w sobie bedzie na dole ukladu pokormowego. prawdziwe kozaki nie potrzebuja motywacji. jestes pionkiem to pionkiem zdechniesz.
najbardziej rozwija poznawanie nowych ludzi. najlepiej po francusku bez gumy.
idź browarka dopij .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chłopie nie obrażaj się.
Ale ja się nie obrażam kolego ;), znowu nie wmawiaj mi rzeczy. Jak już wyżej wspomniałem, ja tylko wyprostowałem pewne fakty. Kompletnie nie mam w tym żadnego interesu, tylko wolę jak rozmawia się o faktach.
Nie wierzę w altruizm
To jest bardziej jakiś manipulant, który robi wała.
Te powyższe zdania to trochę smutne i wali od nich typowo &quot;Polską cebulą&quot;. Wszędzie spiski, manipulaty, krętaczce, naciągacze, szarlatani, każdy chce wbić nóż w plecy, Owsiak złodziej, Jacek psychomanipulator, Tusk Żyd, Żydzi kontrolują światem, George Soros NWO, iluminaci, masoneria, replitanie itd. Wszystko co dobre to tak naprawdę jest złe, tylko na forum i przede wszystkim w internecie ludzie oświeceni prawdą &quot;o której większość społeczeństwa nie wie i nie jest świadoma kontroli umysłów&quot;. Jeżeli myślicie, że odkryliście prawdę tego gościa z filmiku o &quot;sprzedaży i próbie naciągnięcia frajerów&quot;, rozwikłaliście enigmę - można by rzec BINGO! Z poniższego filmiku to polecam przełączyć od razu na 2:12 (ewentualnie 3:50)...
https://youtu.be/1s6JPVlKPQQ?t=129
 
Do góry Bottom