>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rugby test mecze, listopad 2014

pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dyscyplina: Rugby union
Godz: 15:30
Spotkanie: Anglia- RPA
Typ: Anglia -4⛔28-31. Jak można dać sobie położyć punkty w osłabieniu?
Kurs: 2.2
Bukmacher:Bet365

Za nami pierwsze listopadowe(poprzedni weekend) test-match&#39;e i można już trochę powiedzieć o formie zespołów. Anglia przegrała swoje spotkanie z All Blacksami 21-24. Oglądałem tylko drugą połówkę, lecz jedno jest pewne- Anglia potrafi się przeciwstawić mistrzom świata, niestety popełnia 1-2 głupie błędy, które NZ bezlitośnie wykorzystała. W samej końcówce meczu Anglicy zdobyli karną piątkę pokazując ogromną moc formacji młyna, pomimo 79 minut gry. Bardzo ważny jest fakt, że skład pozostaje niezmieniony, bo mimo niedosytu zespół zagrał dobre zawody. Na przeciwnym biegunie są Springboksi. Zostali upokorzeni i całkowicie zdominowani przez Irlandczyków(oglądałem całe spotkanie). RPA nie jest w dobrej formiena tym etapie przygotowań do przyszłorocznego Pucharu Świata. Sporo strat własnych, sporo popełnionych przewinień, które bezlitośnie na punkty zamieniał Johnatan Sexton. Nie może ich usprawiedliwiać deszczowa aura, która panowała w Dublinie, ponieważ warunki były jednakowe dla obu ekip. Trener RPA dokonał kilku korekt w składzie, szczególnie ważne są te na pozycjach łączników: 9 i 10. Są też zmiany w formacji młyna. Myślę, że Anglicy zagrają równie agresywnie, jak Irlandczycy i pokonają RPA na spokoju. Składy:
England
15. Mike Brown, 14. Anthony Watson, 13. Brad Barritt, 12. Kyle Eastmond, 11. Jonny May, 10. Owen Farrell, 9. Danny Care; 1. Joe Marler, 2. Dylan Hartley, 3. David Wilson, 4. Dave Attwood, 5. Courtney Lawes, 6. Tom Wood, 7. Chris Robshaw (captain), 8. Billy Vunipola.
Replacements: 16. Rob Webber, 17. Matt Mullan, 18. Kieran Brookes, 19. George Kruis, 20. Ben Morgan, 21. Ben Youngs, 22. George Ford, 23. Marland Yarde.
South Africa
15. Willie Le Roux, 14. JP Pietersen, 13. Jan Serfontein, 12. Jean de Villiers, 11. Bryan Habana, 10. Patrick Lambie, 9. Cobus Reinach; 1. Tendai Mtawarira, 2. Adriaan Strauss, 3. Jannie du Plessis, 4.Eben Etzebeth, 5. Victor Matfield, 6. Marcel Coetzee, 7.Schalk Burger, 8. Duane Vermeulen.
Replacements: 16. Bismarck du Plessis, 17. Trevor Nyakane, 18. Coenie Oosthuizen, 19.Bakkies Botha, 20. Teboho &#39;Oupa&#39; Mohoje, 21. Francois Hougaard, 22. Handré Pollard, 23. Cornal Hendricks.


P.S. Jak tylko wróci po kontuzji Manu Tuilagi na pozycję 13, to Anglia będzie jednym z głównych faworytów do wygrania PŚ. Mocny młyn, moi ulubieni łącznicy ataku(Care i Farell) i super full-back Mike Brown.

Powodzenia i polecam oglądanie :wink:
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Co do pozostałych meczów:
Walia(-24)- Fidżi 1 2.00 Óni⛔17-13, nie oglądałem, ale sądząc po wyniku słaba gra Walijczyków.
Fidżi bezradne w starciu z Francuzami, którzy nie pokazali nic nadzwyczajnego. Nie mogli się przebić przez obronę i wyjście z 10 punktów jest myślę że sukcesem. Walia całkowicie przemeblowany skład w porównaniu z meczem przeciwko Australii, ale są to gracze, którzy będą chcieli udowodnić swoją przydatność. Nie ma tam przypadkowych graczy, powinni spokojnie zrehabilitować się za porażkę w końcówce z Australią. Wygrają wg mnie +30 pkt.
Skład Walii :
http://supporters.wru.co.uk/eng/wales/news/wales/31989.php#.VGZ66snSDp4
Szkocja(+18)- NZ 1 2.25 Bet365✅16-24, super ambitni Szkoci, szkoda tego karnego wykonywanego przez Laidlawa przy 16-17.. Po wejściu w 60 minucie Savea i SBW gra NZ się poprawiła, ale bez szału.
Linia spadła z 24 do 20, co jest spowodowane składem NZ, który jutro wystąpi. Całkowicie przemeblowany, jest nawet jeden debiutant. Jest także kapitan-legenda Richie McCaw. Po drugiej stronie Szkoci, którzy na Murrayfield pokonali wysoko(wg mnie niespodziewanie) Argentynę. Zaprezentowali się bardzo korzystnie, grając naprawdę odważne rugby przeciwko południowcom, którzy byli stawiani w roli faworyta. Liczę na wyrównany mecz, Szkoci potrafią się wspiąć na wyżyny możliwości i powalczyć, ale wygrać nie wygrają.
Francja- Australia 2 1.9⛔29-26, mega wyrównany mecz i do bólu konsekwentni Francuzi+ brak zimnej krwi Australii w końcówce. Sędzia trochę pod Australię gwizdał( szczególnie żółta kartka dla Francuza w 70 minucie za rzekome grzebanie w rucku, gdzie czysto stał nad zalegającym zawodnikiem).
Nie przepadam za Francuzami, ale tak jak napisałem wyżej: nie zachwycili w meczu z Fiji. Rywal z trochę niższej półki, ale momentami się męczyli. Natomiast Australia zagrała dobre zawody z Walią i odniosła w Cardiff zwycięstwo. Jeżeli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to Wallabies odniosą zwycięstwo.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Jutro kolejny rugbowy weekend. Wiele ciekawych pojedynków, będzie na pewno w czym wybierać do oglądania. Do rzeczy:
Szkocja- Tonga(+15,5) 2 1.8⛔Szkocja pozytywnie zaskakuje. Do przerwy 14-12.
Tego typu jestem najbardziej pewien ze wszystkich dzisiejszych test-meczy.
Takie wysokie handi jest spowodowane chyba tylko i wyłącznie dobrą grą z Argentyną, gdzie grali naprawdę odważne jak na Szkocję rugby oraz super mecz z NZ, gdzie walczyli dzielnie, lecz ulegli 16-24. 2 lata temu Tonga przyjechało na Murrayfield również w roli doga(kurs 7,00) i wygrało to spotkanie 15-21. Szkocja to nie jest na tyle poukładana i równa drużyna, żeby wystawiać takie handi przeciwko solidnej wyspiarskiej ekipie, szanujmy się. W składzie Szkotów kilka zmian w porównaniu z ostatnim meczem:
Vern Cotter has made four injury-enforced changes to the Scotland Rugby starting team that will play Tonga in Saturday&#39;s Autumn Test at Rugby Park (2:30 KO).

Tim Visser comes onto the wing to replace injured Sean Maitland, Sean Lamont is in for Mark Bennett, Geoff Cross replaces Euan Murray and Johnnie Beattie takes over from Adam Ashe at No.8.
Do składu wraca na skrzydło Visser, naturalizowany Holender. Gra na podobnym poziomie co Maitland. Lamont, również dobry gracz, zmiana w obrębie 1 linii młyna oraz powrót Beattiego na pozycję nr 8. Gracze na zbliżonym do siebie poziomie.
Tonga wygrało swoje spotkanie z USA 40-12(planowo). Nie można wyciągać jakichkolwiek wniosków na podstawie tego meczu.
Jak dla mnie handi ustawione za wysoko o jakieś 5-6 pkt, jak nie więcej. Proponuję grać handi 15,5 pre albo czekać gdzieś do przerwy lub jak Szkoci będą prowadzić i atakować w stronę Tonga: Szkocja przeważnie w II połowie puchnie.
Irlandia(-2,5)- Australia 1 1.9✅26-23
Kurs na Irlandię spada, ale nie ma się co dziwić, bo grają naprawdę mega solidnie. Wg mnie to będzie podobne spotkanie do tego z RPA. Skład optymalny, Australia gra jak narazie bardzo nierówno.
Walia(+13,5)- NZ 1 1.9⛔Ostatnie 10 minut, tak to cały mecz na styk.
Walia na bank powalczy, skład mocny. Skoro Szkocja walczyła z NZ to Walia tym bardziej nie powinna przegrać niżej, handi jak najbardziej do gry.
Anglia(-20,5)- Samoa 2 1.9✅28-9
Owen Farell na pierwszym środku? Nie wygląda to za ciekawie. Anglia na pewno ten mecz wygra, jak narazie 2 porażki po wyrównanych meczach z dwoma najmocniejszymi zespołami na świecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom