>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rugby- Turniej sześciu narodów

uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Anglia - Włochy
Anglicy podchodza do tego turnieju bardzo powaznie. W swoim składzie mają zawodników z Premiership, co może oznaczać że faworyt do zwycięstwa jest tylko jeden. W meczach bezpośrednich w historii widać iż Włochom bardzo nie leżą Anglicy i to własnie oni najczęściej schodzili w roli pokonanych.
Wiadomo jakąmamy teraz pogodę na wyspach a mimo tego trener druzyny Anglii mówił iż Jego chłopcy sie nie oszczędzają i walcza na śniegu podczas treningów. Włochom taki stan rzeczy może sie bardzo nie spodobać.
Mój typ:Anglia -15 @2.00 Bet365
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Skład Anglii anonsowany na mecz z Włochami.


5 Delon Armitage (London Irish),14 Paul Sackey (London Wasps), 13 Mike Tindall (Gloucester Rugby), 12 Riki Flutey (London Wasps), 11 Mark Cueto (Sale Sharks), 10 Andy Goode (Brive), 9 Danny Care (Harlequins), 1 Andrew Sheridan (Sale Sharks), 2 Lee Mears (Bath Rugby), 3 Phil Vickery (London Wasps), 4 Steve Borthwick (Saracens, captain), 5 Nick Kennedy (London Irish), 6 James Haskell, (London Wasps), 7 Steffon Armitage (London Irish), 8 Nick Easter (Harlequins
Replacements
16 Dylan Hartley (Northampton Saints), 17 Julian White (Leicester Tigers), 18 Tom Croft (Leicester Tigers), 19 Joe Worsley (London Wasps), 20 Ben Foden (Northampton Saints), 21 Shane Geraghty (London Irish), 22 Mathew Tait (Sale Sharks)

Italy v England
Sunday, 10th February 2008 - 2:30 pm
Stadio Flaminio

Italy 19
Try: Picone
Con: Bortolussi
Pens: Bortolussi 4


England 23
Tries: Sackey, Flood
Cons: Wilkinson 2
Pens: Wilkinson 3


We wcześniejszym meczu u siebie Róże pokonały Włochów 20-7.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ponad 700 fanów Rugby z Francji którzy zaplanowali przyjazd na Wyspy zostało oszukanych. Dwóch pracowników firmy organizującej wyjazd zostało zatrzymanych za oszustwo na sumę ponad 315.000 Euro. 300 klientów to członkowie oficjalnego Klubu Rugby we Francji.
Także jak widać Francuzi nie będą mogli liczyć na doping, pewnie jakaś część kibiców dotrze mimo tego jednak to już nie będzie to samo.
Przypominam mecz trójkolorowych już jutro.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
z tego co mi wiadomo druzyna francji nie jest slaba druzyna w swiadku rugby, stad tez pytanie czemu az tak wysoki nawet kurs na nich :&gt;
zdziwilo mnie ze irlandia jest faworytem ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Irlandia nie jest &quot;krajem bananowym&quot; jeśli chodzi o rugby. Zobacz sobie chociażby ranking światowy. Francja jest na 7 miejscu a tuż za nimi Irlandia na 8.
http://www.irb.com/rankings/full.html
Jeśli patrzysz przez pryzmat kursów oferowanych w meczu Anglia - Włochy to masz Anglia na 6 a Włosi na 11. Włosi są najsłabszą ekipą w Six Nations.
Wpływ na kursy na pewno mają też składy obu ekip.
W Anglii na pewno będzie widać brak w składzie Wilkinsona. Gwiazda tego sportu w UK (pełno z nim wywiadów w gazetach itd.) zmaga się z kontuzją.
A co do kibiców... za wiele to i tak nie wpływa na grę zespołu. Bo tacy faceci nie patrzą na publiczność czy są tam kibice z ich kraju czy innego. Oni mają co innego na głowie ;)
 
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
http://www.guardian.co.uk/sport/2011/feb/26/england-france-six-nations

ech, ja się mega wkurzyłem na Francję... gdyby nie te ich idiotyczne straty posiadania nawet wygrana
byłaby w zasięgu... do przyłożenia brakło kilku centymetrów kiedy piłka zawodnikowi odbiła się od barku
i nie podołał jej złapać... kopacz gości nie wykorzystał też przed przerwą możliwości zdobycia 3 pkt po faulu...
głupie głupie rozwiązania i błędy, sami tricolores byli sfrustrowani pod koniec spotkania swoją grą... szkoda !

jutro Szkotów nie spisywałbym na straty, spotkania na pewno obejrzę, ale jeszcze nie wiem czy coś zagram.
 
Do góry Bottom