>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rugby

roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Rugby-Europa Pro 12
Spotkanie;Cardiff Blues(+4.5)-Leinster
13-25
Typ:1
Kurs: 1.90
Godzina: 15:40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zespół gości od dłuższego czasu jest mocno osłabiony kontuzjowanych jest kilku kluczowych graczy takich jak O&#39;Brien lub Healy.Dodatkowo jutro odpocznie Toner i Heaislip,którzy odpoczną przed ważniejszym dla Leinster spotkaniem w przyszłym tygodniu co bardzo osłabia młyn.W przodzie też duże osłabienia Ian Madigan rozpocznie na ławce , a najlepszy zawodnik D&#39;Arcy nie pojechał w ogóle do Cardiff .Gospodarze w tym meczu bez znaczących osłabień,dodatkowo o wiele lepiej niż na początku grają w obronie.Dodatkowo walczą o siódme miejsce w tabeli dające im awans do Pucharu Europy.Patrząc na nieobecności po stronie Leinster, uważam, że Cardiff może nawet wygrać ten mecz, ja dla bezpieczeństwa biorę z handicapem +4.5 punktów.
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Data: 22.08.2015
Dyscyplina: Rugby Francja TOP14
Spotkanie: La Rochelle - Clermont
Typ: 1
Kurs: 2,02
Godzina: 14:45
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Kolejka ligii francuskiej nałożyła się na zgrupowanie reprezentacji narodowych. W związku z czym z drużyny Clermont zostało powołanych 12 graczy do reprezentacji narodowych... do tego 4 graczy ma kontuzję i na pewno nie zagra w niedziele.
Natomiast z drużyny gospodarzy zostało powołanych tylko 3 graczy.
Nie jestem expertem w dziedzinie rugby ale jak drużyna jest bez 16 najlepszych graczy to chyba ciężko jej będzie wygrać ;)
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Szukałem i szukałem, aż znalazłem i nie mogę uwierzyć, że temat z Rugby umarł dobry rok temu...
Na Rugby troszkę się znam, ale nigdy nie pisałem nic na forum. Właśnie trwa World Rugby Sevens Series i pomyślałem, że podziele się typami. Mecze w systemie 2x7min
Anglia vs Szkocja B365
Anglia -12 @ 1.90

Anglia w całkiem dobrej formie do Nowej Zelandii przyjechali w praktycznie najlepszym możliwym składzie czego skutkiem było wygranie grupy bez najmniejszych problemów. Dość powiedzieć, że do przerwy wygrywali 19-0 z Argentyną, która teoretycznie powinna walczyć o 1 miejsce i awans do play offów, ostatecznie wygrali bardzo pewnie. Z Historii może się wydawać, że tutaj może być zacięty mecz, lecz obecnie obie ekipy to dwa różne poziomy. IMO -12 wygląda całkiem fajnie ;)
Kanada vs Argentyna B365
Argentyna +2 @ 1.90

Tutaj to kompletnie nie wiem o co chodzi z tymi kursami. H2H ostatnich 5 meczy to 4Win Argentyny i 1Win Kanady z czego ostatni mecz z grudnia Argentyna do przerwy prowadziła 33-0, aby ostatecznie wygrać 43-12. Ok, przegrali z Anglikami, ale bez przesady. Może jest jakieś info o którym nie wiem ? W każdym razie w tą linie wchodze jak w masło ;)
Papua Nowa Gwinea vs Walia B365
Walia -24 @ 1.90

Nie ma co się tutaj za dużo rozwodzić. Papua odstaje w tym turnieju od każdego bez wyjątku. Dość powiedzieć, że dotychczasowe mecze przegrali -27, -42 i -40. Walia podejdzie na 70% to powinna spokojnie pokryć handi ????
 
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Szybko, bo zaraz mecz:
Bath - Wasps 2 1,72 bet 365
Bath bez Rhysa Priestlanda, który gra na 10. Jest to bardzo ważny zawodni, szczególnie że Bath gra raczej defensywnie i dużo &#39;kopią&#39; na bramkę miast silić się na szybką grę ręką. Wasps najlepszy zespół w Anglii, pełny skład z Beale&#39;m, Le Roux, Ciprianim, Gopperthem, Thomasem Youngiem itd. Obie drużyny będą walczyć na 100% i po składach i wypowiedziach trenerów/działaczy wydaje się, że Wasps podchodza do tego spotkania poważnie i będą walczyć o pierwsze miejsce w lidze. Bath ostatnio przegrali na wyjeździe z ostatnim Bristol City, jednak wciąż walczą o miejsce w play-off.
Sportowo Wasps są lepsi, kwestia motywacji (wydaję się, że obie ekipy będą walczyć na 100%) i ewentualnego zmęczenia (tutaj jedyny minus typu, ponieważ Wasps mają więcej kadrowiczów w składzie i mogą być nieco zmęczeni, jednak uważam, ze to będzie mieć marginalne znaczenie w tym meczu.)

PS: Dodam, że handicapów nie opłaca się grać, ponieważ uważam, że może się to skończyć wygraną Wasps różnicą 8-10 punktów ale bardziej prawdopodobny jest scenariusz z wyrównanym meczem i raczej defensywną grą ze strony Bath. Dlatego też uważam, że brak Priestlanda moze mieć na prawdę duze znaczenie.
 
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Szybko, bo zaraz mecz:
Bath - Wasps 2 1,72 bet 365

Bath bez Rhysa Priestlanda, który gra na 10. Jest to bardzo ważny zawodni, szczególnie że Bath gra raczej defensywnie i dużo &#39;kopią&#39; na bramkę miast silić się na szybką grę ręką. Wasps najlepszy zespół w Anglii, pełny skład z Beale&#39;m, Le Roux, Ciprianim, Gopperthem, Thomasem Youngiem itd. Obie drużyny będą walczyć na 100% i po składach i wypowiedziach trenerów/działaczy wydaje się, że Wasps podchodza do tego spotkania poważnie i będą walczyć o pierwsze miejsce w lidze. Bath ostatnio przegrali na wyjeździe z ostatnim Bristol City, jednak wciąż walczą o miejsce w play-off.
Sportowo Wasps są lepsi, kwestia motywacji (wydaję się, że obie ekipy będą walczyć na 100%) i ewentualnego zmęczenia (tutaj jedyny minus typu, ponieważ Wasps mają więcej kadrowiczów w składzie i mogą być nieco zmęczeni, jednak uważam, ze to będzie mieć marginalne znaczenie w tym meczu.)


PS: Dodam, że handicapów nie opłaca się grać, ponieważ uważam, że może się to skończyć wygraną Wasps różnicą 8-10 punktów ale bardziej prawdopodobny jest scenariusz z wyrównanym meczem i raczej defensywną grą ze strony Bath. Dlatego też uważam, że brak Priestlanda moze mieć na prawdę duze znaczenie.
✅ 3-24 Gładko.

Sorry, ze tak późno wstawiłem wpis, mam nadzieję, że ktoś skorzystał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Stade Toulousain - La Rochelle 17:00 La Rochelle -2,5 3,40 bet365


Dziś znów spróbuję zagrać rugby, jednak o ile co do wczorajszego typu byłem bardzo pewny to dziś sytuacja zgoła odmienna. La Rochelle jest nowicjusze w grobie potentatów francuskiego rugby. Pierwszy sezon, w którym walczą, trzeba chyba to powiedzieć otwarcie, o mistrzostwo Francji. Póki co drugie miejsce w lidze, jednak wygrywając dzisiaj wyprzedzą Castres. Tuluza 8 miejsce, walczy o miejsce w play-off (miejsca 1-6), do którego to mają minimalną stratę. Brak miejsca w play-off dla takiego klubu to była by klęska, zatem mobilizacja potworna. Nie ma co ukrywać, Tuluza jest dziś faworytem i to mimo 16 punktowej straty do rywala! Jednak buki znają specyfikę ligi. Spójrzmy na wyjazdowe bilanse najmocniejszych w moim mniemaniu ekip w lidze:

Clermont 2-3-5
Montpellier 3-0-7
Toulon 2-1-7
Castres 2-1-6
Stade Toulousain 2-0-7
i La Rochelle 4-0-4 (najmocniejsza wyjazdowa ekipa w lidze).

Już rozumiecie? Jedynie La Rochelle ma dodatni bilans punktowy w spotkaniach wyjazdowych! Za to w lidze są aż 3 ekipy, które jeszcze nie przegrały meczu u siebie!
Na prawdę ciężko jest w tej lidze trafić zwycięzcę typując gości. Jednak jeśli nie dziś to kiedy? Jeśli nie La Rochelle to kto? Dopiero co mocne Montpellier zebrało bęcki na wyjeździe z dużo słabszym Lyonem (3-16). Skoro La Rochelle potrafiło pokonać tydzień temu na wyjeździe Toulon 23-20 to czemu nie spróbować i dziś? Skład La Rochelle najmocniejszy możliwy, nie są faworytem ale zapewne powalczą na 100%, próbując coś ugrać dzisiaj. Lekko można spróbować złapać taki soczysty kursik. Jak ktoś gra w marathonbet to polecam czystą 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Stade Toulousain - La Rochelle 17:00 La Rochelle -2,5 3,40 bet365


Dziś znów spróbuję zagrać rugby, jednak o ile co do wczorajszego typu byłem bardzo pewny to dziś sytuacja zgoła odmienna. La Rochelle jest nowicjusze w grobie potentatów francuskiego rugby. Pierwszy sezon, w którym walczą, trzeba chyba to powiedzieć otwarcie, o mistrzostwo Francji. Póki co drugie miejsce w lidze, jednak wygrywając dzisiaj wyprzedzą Castres. Tuluza 8 miejsce, walczy o miejsce w play-off (miejsca 1-6), do którego to mają minimalną stratę. Brak miejsca w play-off dla takiego klubu to była by klęska, zatem mobilizacja potworna. Nie ma co ukrywać, Tuluza jest dziś faworytem i to mimo 16 punktowej straty do rywala! Jednak buki znają specyfikę ligi. Spójrzmy na wyjazdowe bilanse najmocniejszych w moim mniemaniu ekip w lidze:

Clermont 2-3-5
Montpellier 3-0-7
Toulon 2-1-7
Castres 2-1-6
Stade Toulousain 2-0-7
i La Rochelle 4-0-4 (najmocniejsza wyjazdowa ekipa w lidze).

Już rozumiecie? Jedynie La Rochelle ma dodatni bilans punktowy w spotkaniach wyjazdowych! Za to w lidze są aż 3 ekipy, które jeszcze nie przegrały meczu u siebie!
Na prawdę ciężko jest w tej lidze trafić zwycięzcę typując gości. Jednak jeśli nie dziś to kiedy? Jeśli nie La Rochelle to kto? Dopiero co mocne Montpellier zebrało bęcki na wyjeździe z dużo słabszym Lyonem (3-16). Skoro La Rochelle potrafiło pokonać tydzień temu na wyjeździe Toulon 23-20 to czemu nie spróbować i dziś? Skład La Rochelle najmocniejszy możliwy, nie są faworytem ale zapewne powalczą na 100%, próbując coś ugrać dzisiaj. Lekko można spróbować złapać taki soczysty kursik. Jak ktoś gra w marathonbet to polecam czystą 2.

✅ 21-27 Pięknie. Kurs 3,40 jak w masło;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Walia - Irlandia 21:05 Irlandia - 3 AH 1,80 bet365
Kursy pospadał, wcześniej można było łapać czysty win po kursie ~1,8. Obie ekipy w najmocniejszych zestawieniach, może być wyrównany mecz. Może też być zwycięstwo Irlandczyków nawet różnicą ponad 10 punktów. Ciężko jednoznacznie przewidzieć. Nie będę szalał z nie wiadomo jakimi handicapami, tylko delikatnie spróbuję podbić kurs. Irlandczycy są zwyczajnie lepsi, dodatkowo walczą cały czas o zwycięstwo w SNC. Wiadomo, Walijczycy nie będą odpuszczać, bo nigdy nie odpuszczają grając w Cardiff, natomiast mimo wszystko motywacja większa u gości.
Wiele zależy od tego jak Walijczycy wejdą w mecz, bo jeśli stracą na początku koncentracje to Irlandczycy się po nich przejadą. Kolejny istotny czynnik - Jonathan Sexton. Ma jakieś drobne problemy ze zdrowiem ale jeśli wytrzyma do tej 60 minuty to powinno być dobrze, bo jest zdecydowanie jednym z najlepszych rugbystów grających na &quot;10&quot; i absolutnie kluczowym zawodnikiem dla tej reprezentacji.
Myślę, że Irlandczycy wygrają, zachowując szanse na zdobycie trofeum, dlatego też pobieram niski handicap z przyzwoitym kursem.
 
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Sexton wytrzymał jedynie 19 minut. Tego się nie spodziewałem. No nic, mam nadzieję, że i tak ogarną.

Znowu wszedł w 27&#39;, więc chyba go odratowali:grin: Może być ciekawie.
 
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
⛔Nie tym razem, dałem się zwieść masówce na Irlandięi do prawdy słabej formie Walijczyków. No ale Sexton też tym razem nie pomógł, choć jak był na boisku to robił różnicę. Paradoks.
 
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Anglia v Szkocja 17:00 Szkocja + 9,5 2,20 bet365

Odkąd Vern Cotter został trener reprezentacji Szkocji wiele się zmieniło. Z drużyny, która mogła rywalizować jedynie o 5 miejsce w SNC z Włochami, Szkocja stała się ekipą, która może rozbić Walię (29:13) czy pokonać Irlandię (27:22). Tak, wiem, iż oba te świetne rezultaty Szkoci osiągnęli na Murrayfield, jednak w Paryżu też przegrali tylko 16:22. Czemu by w końcu nie wygrać na Twickenham? Anglicy wygrywając zapewnią sobie wygraną w SNC, są sporymi faworytami i wydaję mi się, ze to kolejny argument za tym, ze Szkocja moze tutaj powalczyć, bo z pewnością łatwiej będzie się im grać z pozycji underdoga. Faktem jest jednak, ze kilku zawodników zagrać dziś nie może m. in Leidlaw grający na 9 co stawia Anglików w roli jeszcze większych faworytów.

Wierzę jednak w Verna Cottera (zresztą jak w niego nie wierzyć skoro Szkoci poczynili taki progres), mam nadzieję, że uda mu się odpowiednio dobrać taktykę i gosci powalczą. Gdyby udało im się wygrać to nagle staną o krok od zwycięstwa w pucharze! Nie pamiętam kiedy ostatnio Szkocja wygrała 6NC, nawet nie pamiętam sytuacji, w której byli blisko zwycięstwa. Może to już zbyt optymistyczny scenariusz ale sytuacja, w której Szkoci nie przegrywają dziś różnicą większą niż 9 punktów jest jak najbardziej realny!

Najbardziej obawiam się, z ławka u Anglików wygląda super mocno. To może zaważyć, dlatego też spróbuję pograć także coś w stronę Szkocji do przerwy. Będą mocno zmotywowani i liczę, ze czymś postarają sie zaskoczyć na początku gospodarzy, od których oczekuje się, ze dziś już będą świętować zdobycie pucharu.

2) Szkocja 1 połowa 3,20 bet365
3) Szkocja + 8,5 (!) 1 poł. 1,57 bet365
 
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
⛔


Francja v Walia 15:45 Walia + 4,5 1,80 bet365

W zeszły weekend rugby reprezentacyjnie kompletnie nie poszło po mojej myśli. Czas się zrehabilitować. Fakt, że mecz Walia vs Irlandia miał dość dziwny przebieg. Sexton dość szybko zszedł z powodu urazu, potem wszedł i chwilę pograł na wysokim poziomie, a następnie osłabił zespół na 20 minut i Walia odskoczyła. Jednak nie da się ukryć, że Walijczycy zagrali dobry mecz i uważam, ze powtórzą to w Paryżu. Walia w najmocniejszym składzie, obie drużyny prezentują podobny poziom. Francuzi są mocno chimerycznie, mogą wygrać ten mecz ale wątpię, zeby wygrali wysoko. Mogą też zagrać słabo i dość wyraźnie przegrać (choć w meczach domowych poważne wpadki rzadko im się zdarzają). Liczę na wyrównany mecz i delikatną wygraną Francuzów lub nawet zwycięstwo Walijczyków.

✅

20-18
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Racing vs Clermont 14:45 over 49,5 2,0 bet365
Krótko, bo zaraz mecz. Długo and tym spotkaniem myślałem, chciałem dać coś w stronę Clermont, bo kursy zachęcające. Ich zwycięstwo, bądź racing/clermont po kursie 13,00 (do przerwy/na koniec - to chyba zagram ze względu an to, iż ławka clermont wygląda lepiej niż Racingu). Jednak realnie patrząc - bez Morgana Parry oraz Lopeza przy takim składzie jakie wystawia Racing, moze być ciężko. Warto jednak zaznaczyć, że Racing nie gra na swoim stadionie, ponieważ mecz odbywa się w Lille. Jednak w dalszym ciągu Racing wydaje mi sie byc na tyle faworytem, ze nie zaryzykuję grania kursu 4,0. Natomiast moc jest w ofensywie obu zespołow (fakt bark Parry i Lopeza ale Clermont coś tam trafi, coś przyłoży, natomiast w Racingu Carter to wciąż genialny zawodnik) i dlatego gram przede wszystkim over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Racing vs Clermont 14:45 over 49,5 2,0 bet365

Krótko, bo zaraz mecz. Długo and tym spotkaniem myślałem, chciałem dać coś w stronę Clermont, bo kursy zachęcające. Ich zwycięstwo, bądź racing/clermont po kursie 13,00 (do przerwy/na koniec - to chyba zagram ze względu an to, iż ławka clermont wygląda lepiej niż Racingu). Jednak realnie patrząc - bez Morgana Parry oraz Lopeza przy takim składzie jakie wystawia Racing, moze być ciężko. Warto jednak zaznaczyć, że Racing nie gra na swoim stadionie, ponieważ mecz odbywa się w Lille. Jednak w dalszym ciągu Racing wydaje mi sie byc na tyle faworytem, ze nie zaryzykuję grania kursu 4,0. Natomiast moc jest w ofensywie obu zespołow (fakt bark Parry i Lopeza ale Clermont coś tam trafi, coś przyłoży, natomiast w Racingu Carter to wciąż genialny zawodnik) i dlatego gram przede wszystkim over.
27:24 (20:0) ✅

Ładnie weszło. Szkoda tylko, ze Stanley postanowił w 60&#39; dostać czerwoną kartkę, bo gdyby nie to to mógł także wejść łamaniec, który obstawiłem for fun. Zabrakło niewiele, bo dosłownie jednego przyłożenia.
 
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Lyon vs Bayonne 18:30 over 42,5 1,80 bet365 grubo

Bayonne 5 meczów wyjazdowych z rzędu straciło liczbę punktów przekraczającą tą linię. Sami też coś tam dokładali. Fakt, grali z mocniejszymi ekipami niż Lyon. Ale tak szczerze: Bayonne już spadło i raczej widać, ze się z tym pogodzili, grają otwarte rugby (14:82 z Toulonem ???? ) i już chyba tak pozostanie do końca sezonu. Same overy, czasem grubo ponad tą linię w ostatnich kilku spotkaniach. Dlaczego więc tak niska linia? Może to z powodu Lyonu? (lyon grając u siebie ze słabszymi ekipami raczej nie daje sobie wbić zbyt wielu punktów, samemu też nie szarżując). Tylko, ze Lyon o nic konkretnego już nie gra. Spaść mogą tylko jakimś absurdalnym cudem, do play-off raczej nie dociągną, a jeśli nawet jeszcze mają jakiś cień nadziei (choć musiałby też się zdarzyć cud) to muszą nastukać przyłozeń (czyli punktów), wiec tym lepiej dla typu. Gram grubo, Lyon zwyczajnie nie ma czego bronić, a Bayonne to już jest ewidentnie funny rugby.

Section Paloise vs La Rochelle 2 2,30 bet365

I jeszcze La Rochelle. 11 zwycięstw z rzędu, czemu nie dorzucić kolejnego? Pau jest też niespodzianką w tych rozgrywkach (choć nie taką jak Stade Rochellais). ale jednak 13:65 (cio prawda na wyjeździe) z Clermont pokazuje, że pewnego poziomu nie przeskoczą. Jakoś dawali radę z mocniejszymi ekipami u siebie, bo tamte były zaangażowane we wszystkie rozgrywki ale na tym etapie sezonu już chyba będą wygrywać zwyczajnie mocniejsze ekipy. A LaRochelle jest zdecydowanie mocną ekipą. Nawet bez Murimurivalu i Zacka Holmsa. Brock James mimo 35 lat to też kozak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Section Paloise vs La Rochelle 13:23 ✅

Lyon vs Bayonne 52:7 ✅

Nie ma co spoczywać na laurach, lecimy dalej.

Stade Francais vs Toulon 21:00 Toulon + 6,5 bet365 1,83 ✅ 17:11

Kursy szaleją. Raz spadają na Toulon, raz rosną. Na Marathonie jest powyżej 3,5 na Toulon. Jak ktoś tam ma konto to moze próbować łapać. Oczywiście wszystko ma swoje podstawy. Po zakończeniu sezonu nastąpi fuzja dzisiejszych gospodarzy oraz Racingu. Powstanie zupełnie nowy zespół. Fuzja ogłoszona została niedawno co wywołało reakcję zawodników - zastrajkowali nie chcąc grać meczu z Racingiem przez co został on przełożony. Sytuacja dość dziwna, bo jak tu grać na maksa przeciwko klubowi, którego ewentualna wysoka pozycja w przyszłym sezonie moze gwarantować udział w Champions Cup? Zważywszy na to, ze Stade Francias raczej ani już nie spadnie ani nie zakwalifikuje się do play-off. Zeby nie było zbyt łatwo to trochę zamieszania w Toulonie. Mike Ford odchodzi po sezonie, zastąpi go Fabien Galthie. Kibice narzekali na obecnego trenera i widać zarząd postanowił się tym zając przed końcem sezonu, choć Toulon cały czas ma sznase na mistrza (razcej nie wierzę, ze go zdobędą ale w systemie play-off niczego wykluczyć nie można). Sezon zasadniczy zbliża się ku końcowi ale Toulon musi wygrywać, żeby miec 100% pewnie miejsce w play-off, a przede wszystkim jak najwyższe miejsce aby grać choć cwierćfinał u siebie.
Co do motywacji gospodarzy - ewidentnie powinni postarać się pokazac jak najlepiej, bo wielu z nich straci pracę, szczególnie, że Racing jest ekipą mocniejszą z lepszym zawodnikami. Natomiast o Toulonie już wspomniałem, dodatkowo mimo swoich wad, Mike Ford powinien dążyć do jak najlepszego wyniku. Niby słyszałem plotkę, ze jest dogadany z Leicester Tigers ale czemu miałby nie chcieć wygrać mistrzostwa jeszcze w tym sezonie? Rewolucji kadrowej po sezonie nie będzie, więc zawodnicy powinni być zmotywowani jeszcze bardziej.

Co do kwestii sportowych: Toulon średnio mnie przekonuje w tym sezonie. Wyniki wyjazdowe raczej kiepskie ale jak wspomniałem na tym etapie sezonu powinny wygrywać drużyny mocniejsze, a taką niewątpliwie jest Toulon (kadrowo). W tabeli takze dzieli obie drużyny spora przepaść. Co istotne dla typu: nie zagra Pierre Barnard, podstawowy łącznik ataku ekipy Toulon. Za niego wchodzi do składu Francois Trinh Duc. Gość mało grał w tym sezonie, mimo, że od 2008 roku gra (od czasu do czasu) w kadrze. Jednak nigdy nie był podstawowym kopaczem w reprezentacji, bo nawet jak grał an &#39;10&#39; w kadrze to kopali inni, np. grajacy na &#39;9&#39; Morgan Parra. Zasadniczo to nie wiem kto bedzie kopał dla Toulonu dziś. Barnard nie gra, Goromaru nie gra, Giteau też nie gra, Halfpenny także.
Tak czy inaczej, skąłd i tak jest mocny, Toulon może to wygrać. Jednak sporo zamieszania w obu zespołach, dlatego też bezpiecznie zagram handicap. I ze stawką też szaleć nie zamierzam.

PS: Toulon jest obecnie 4 w tabeli. Właśnie swój mecz przegrało trzecie Montpellier. Wczoraj poległo drugie Clermont, 5 i 6 ekipy też wczoraj przegrały swoje mecze. Zatem motywacja powinna być jeszcze większa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Edinburgh vs La Rochelle 21:00 La Rochelle - 3 (AH) 1,77 ohmbet

Gospodarze wygrali w tym sezonie tylko 4 mecze w lidze, z czego w z poważnymi rywalami (scarlets oraz ulster). Do tego wygrali grupę w powyższych rozgrywkach kończąc rywalizację przed Northampton oraz Stade Francais (i Timisoarą). Ciężko mi stwierdzić co do motywacji anglików oraz francuzów podczas meczów w tych rozgrywkach, zresztą obie ekipy są w tym sezonie znacznie słabsze niż lider Top14. Skład na gości na dzisiejszy mecz sugeruje, ze zamierzają wygrać to spotkanie i raczej traktują te rozgrywki poważnie. Zack Holmes na &quot;10&quot;, wyczuwam, ze zagrają na poważnie. Szkoci maja drużynę o wiele słabszą od La rochelle, wsytępuje tu rożnica klas. Dodatkowo Duncan Weir rozpocznie na ławce. Ciężko przewidywać, żeby ekipa z Edynburga miała jakiekolwiek szanse z grającym an poważnie liderem Top14. Sorry ale w tym sezonie szkoci prezentują się na prawdę keipsko. Dlatego też gram to dość grubo.

22:32 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Castres vs Stade Francais Stade Francais + 25,5 pkt 1,85 minus podatek✅ Fortuna. Tak zagram, a jak będę miał pełną ofertę na live na ohmbet to coś podobnego zagram również tam. Nie mam czasu na analizę, obie drużyny walczą o play off, składy zbliżone do podstawowych.

EDIT: gram też Stade Francais + 26,5 za 1,80 ✅ na ohmbet. Stawka na oba typy rozłożona po połowie.

Możę przesadziłem z tym, że składy zbliżone do podstawowych, bo jednak to Castres wystawia dziś bardzije podstawowy skład, natomiast u gości brakuje kilku zawodników ale wierzę, ze i tak są w stanie się postawić aby aż tak wysoko nie przegrać.


33:10 Na farcie ale weszło :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom