>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rugby

S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Dzisiaj lepiej być nie mogło, szczególnie, ze ostatecznie dałem też na Cheetahs na handicapie. Na sobotę też coś wrzucę na pewno.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Wczoraj było super, więc dzisiaj bez szaleństw. Zagram dubla z 2 meczów, które wpadły mi w oko.
Pro 14. Connacht - Leinster 2 1,42 3:20
TOP 14. USAP - Montpellier HSC 2 1,44 20:23
AKO: 2,04 ✅ ELEGANCKO.
Pierwszy mecz gram zgodnie z tym: https://www.betrush.com/pick,Connacht___Leinster,159977.html
Nie mam za wiele do dodania, Leinster w najmocniejszym składzie, a jest to najmocniejsza ekipa w lidze i jedna z najmocniejszych w Europie. Skoro wystawiają taki skład to coś jest na rzeczy i chcą to wygrać, więc wygrają bo są lepsi.
USAP najsłabsza ekipa w lidze, 0 zwycięstw, 5 porażek. Nie wiem co o nich napisać, prócz tego, że są słabi.
Montpellier w najmocniejszym (chyba) możliwym zestawieniu. Rozumiem, ze zaczęli sezon dość rozczarowująco i są ekipą wybitnie domową. No ale przede wszystkim jest to bardzo mocna ekipa. Aktualny wicemistrz Francji był pierwszy po sezonie zasadniczym w ubiegłym roku i choć na wyjeździe wygrali tylko 4 mecze z 13 to jednak taka jest specyfika ligi i żeby się liczyć w walce o mistrzostwo to trzeba ciułać te zwycięstwa na wyjazdach, a lepszej okazji niż dziś długo nie będzie. Dlatego też wystawiają mocny skład. I mimo, że forma jeszcze nie do ta to nie wyobrażam sobie, żeby przegrali w takim składzie z najsłabszą ekipą w lidze.
Handicapów, bo mimo, iż pewnie gdyby to Montpellier było gospodarzem tego mecz to linia na handi byłaby w okolicach 30 punktów, a dziś jest tylko 6 to jednak goście są specyficzną ekipą, grającą dużo lepiej u siebie. Leinster powinno wygrać pokrywając handicap ale zagram bezpieczniej, bo Connacht jest coraz mocniejszą ekipą i tanio skóry nie sprzedadzą.
Ze względu na to, ze wczoraj dobrze poszło to chyba dziś nic więcej nie zagram ale jeśli ktoś by chciał to mam jeszcze jakieś mecze na oku, które można by rozważyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Benetton Treviso vs Southern Kings over 41,5 1,70 ohmbet ⛔ pierwsza połowa 26 punktów, druga 7... No ale Kings dostało czerwień dość szybko, a Treviso nie chciało się przemęczać. I tak uważam, że to był przemyślany typ i były podstawy zeby tak zagrać.
Linia dość niska, buki spodziewają się, że Kings nie dołożą zbyt wielu punktów do puli. Ja natomiast uważam, że będzie to typowy overowy mecz.Jak już Treviso wypracuje sobie przewagę to powinni lekko odpuścić. Zresztą Kings poczyniło progres i już jest w stanie nawiązać od czasu do czasu walkę z rywalami. Nie sądze, żeby miało to miejsce dzisiaj ale wierzę, że są w stanie dorzucić kilkanaście punktów i myślę, że over jest nieco bardziej prawdopodobny niż granie na gospodarzy z handicapem.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Northampton vs Leicester Tigers over 37,5 1,88 ohmbet ✅ 15:23 na miękko. I to serio, w pierwszej połowie było 30 punktów, a w drugiej 8...
Hej, tutaj linia jest na prawdę niska. Ja rozumiem, ze to spotkanie derbowe obie drużyny się sprężą ale to nie jest, że jak Barca gra z Realem to zawsze będzie 0-0 czy 1-0. Pisałem coś tam wcześnie o Saints, że zakontraktowali Biggara i będą chcieli wrócić do walki o Top 4 ale coś chyba jeszcze nie funkcjonuje idealnie. Samymi chęciami nic nie zdziałają i tutaj przede wszystkim słabo jest w defensywie. W tym sezonie tracili sporo punktów, konkretnie kolejno:
-27
-18
-38
-17
-40 (tutaj to nawet wygrali)
Nie jest to zbyt imponujące. A sami są w stanie też coś pograć w ofensywie, szczególnie, iż mają wspomnianego Dana Biggara na &#39;10&#39;.
Leicester też mnie nie zachwyca w tym sezonie. podobnie jak Saints mają 2 zwycięstwa i 3 porażki. Równiez ich wyniki w tym sezonie są bardzo wysokie, wspomnę, ze w meczach wyjazdowych odnotowali takie rezultaty: 6:40; 35-41. Tutaj nie spodziewam się aż takiego rezultatu ale zdecydowanie wierzę w to, że obie drużyny zdobędą po te kilkanaście punktów (minimum), a zwycięzca ponad 20. Nie odważę się wytypować zwycięzcy ale overek bardzo prawdopodobny. Dodam, ze do składu Leicester wracają Manu Tuilagi i Ben Youngs. Są to bardzo dobrzy rugbiści, a do tego Tuilagi to jest zawodnik wybitnie dobry w ofensywie.
Gram grubo.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Benetton Treviso - Grenoble 1 (-18,5) 1,88 ohmbet ✅
Challenge Cup, czyli taki odpowiednik Ligi Europy. Rozgrywki te różnie traktowane są przez różne zespoły. Często się zdarza, ze na wyjazdy zespoły z Francji czy Anglii biorą mocno rezerwowe ekipy. Tak jest też tym razem. Dzisiejszy skład Grenoble jest daleki od podstawowego, podejrzewam, ze mogli nigdy wcześniej nie grać w takim zestawieniu. Samo Grenoble jest mocno przecietnym zespołem z ligi francuskiej i nawet gdyby grali w podstawowym składzie to faworyzowałbym lekko Treviso ze względu na progres jaki poczynili. Treviso w mocnym zestawieniu.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Connacht v Boredeaux Begles 1 (-12,5) 1,82 ⛔ 22:10, mogli spokojnie to pokryć najśmieszniejsze jest to, ze jest taki sam kurs na handi 13.5 i 12,5 i jenocześnie wyższy niż przy handi 13, więc gram -12,5.

Podobna sytuacja jak wyzej, Boreaux w mocno rezerwowym składzie. Connacht szuka cały czas optymalnego zestawienia ale to dzisiejsze jest zbliżone do najmocniejszej opcji. Różnice są taki, że Bordeaux Begles jest zespołem mocniejszym niż Grenoble (ogólnie, bo ciężko mi porównywać te zespoły w składach, które mają wybiec dzisiaj), a Connacht jest jednak mocniejsze niż Treviso.
W zeszłym roku Connacht zakończyło swój udział w tych rozgrywkach na ćwierćfinale, pokonując w fazie grupowej 2 inne francuskie ekipy. U siebie wygrali: 50:14 z Oyonnax oraz 55:10 z Brive. Fakt, są to ekipy słabsze niz Grenoble ale obrazuju to jak francuskie ekipy taktuję ten puchar. Bordeaux rok tem odpadło w grupie, na wyjeździe przegrywając z: 17:33 z Dragons, 24:52 z Newcastle.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Worcester - Ospreys 2 4,21
Obie ekipy w mocno rezerwowych składach. Fakt, Warriors grało już ostatni mecz w podobny składzie, zwyciężając na wyjeździe Stade Francais i dlatego dziś są faworytem. Jednak wg. mnie szanse na zwycięstwo Walijczyków są znacznie większe niż wskazywałby na to kurs.
Tym razem gram w fortunie, bo kurs nawet po uwzględnieniu podatku jest bardziej opłacalny niż ohmbet.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Sale Sharks vs Connacht 2 6,9 ohmbet
Wydaje się, że nie co bardziej zbliżony do podstawowego sklad wystawi dziś Sale. Jednak w druzynie Connacht nie ma także zbyt wielu rotacji. Fakt, nie gra Carty, który ciągnął tą ekipę przez cały sezon. I właśnie dlatego uważam, że Sale skład ma bliższy podstawowemu mimo, iż w Connacht nie wyjdzie dzisiaj zbyt wielu rezerwowych. Jednak tak jak wspomniałem, Carty kopał wszystko w tym sezonie dla Irlandczyków i tak na prawdę nie wiem jak to będzie wyglądać bez niego. Jednak kilka rotacji także w składzie Sale, choć tutaj nie wiem nawet jak miałby wyglądać ich najmocniejszy skład. Nie cenię zbyt wysoko tej ekipy. Póki co, są na przedostatnim miejscu w lidze ale sądzę, że na koniec sezonu znajdą się na dnie. Connacht jest przyzwoitą Irlandzką ekipą i cenie ich zdecydowanie wyżej. Dlatego też uważam, że są w stanie wygrać, więc pobieram tak ogromny kurs.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Bath Rugby vs Leinster (13:0) 2 1,82
Bath dzisiaj bez Burnsa, który gra na &#39;10&#39; (a więc kopie wszystkie karne i podwyższenia). Gość jest mega ważnym zawodnikiem, a szczególnie byłby istotny w tym meczu. Leinster dobrze broni, więc o przyłożenia dla gospodarzy będzie ciężko, dlatego też ważne byłyby trafienia z karnych, które mógłbym zapewnić Burns. Co więcej, nie zagra też gość,który zazwyczaj go zastępuje - doświadczony reprezentant Walii Rhys Priestland. Brak pierwszego oraz drugiego wyboru na kluczową pozycję to spore osłabienie.
Druga rzecz - przeciętna, a nawet dość kiepska forma. Słaby mecz z kiepskim Sale Skarks (7:7 u siebie), porażka 8:16 na wyjeździe z Newcastle (można to potraktować jako &#39;przyzwoity&#39; wynik) oraz wygrana z cienkim Worcesterem u siebie. W tych wszystkich meczach grał wspomniany Burns, a Bath i tak nic wielkiego nie pokazało.
Trzeci argument - Leinster chce to wygrać, bo w poprzedniej kolejce wtopili z Tuluzą (27:28 na wyjeździe) co chluby im nie przyniosło i póki co zajmują 2 miejsce. Gdyby przegrali dzisiaj i wygrali resztę meczów to i tak mogliby znaleźć się ostatecznie za Francuzami (choć pewnie i tak by awansowali ). Jednak Leinster nie może pozwolić sobie na to aby po dwóch kolejkach mieć bilans 1-2 (i nic nie wskazuje, żeby tak miało się zdarzyć). Wygrają ten mecz, kwestią jest tylko jaką różnicą.
Czwarty argument: różnica klas. Bath jest mocno przeciętne. Niby obijają się o Top 6 w PL (czyli są blisko srodka tabeli) ale tak na prawdę są mocno przeciętni. Zresztą powalczyć o najwyższe cele z Premiership mogą jedynie pewnie Exeter czy Sarries. Z kolei Leinster to obrońca tytułu (European Rugby Champions Cup) i absolutni mocarze w klubowym rugby. Po 2 kolejkach Bath ma bilans 0-1-1, Leinster 1-0-1. Różnice klas pokazuję mecze obu ekip z Wasps.
Wasps - Bath 35:35
Leinster - Wasps 52:3
Mecz Leinster z Tuluzą to wypadek przy pracy.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
⛔ 10:17 O ile tak jak przewidywałem, osłabione Bath nie było w stanie zagrozić Leinster tak goście powinni roznieść rywali będących w słabej formie. Jednak Leinster na wyjeździe to nie to samo co u siebie.
Racing 92 vs Leicester Tigers (0:15,5) 1 1,86
Wczoraj nie poszło ale dzisiaj gra kolejna mocarna ekipa. Racing ona mecze wygrał i dziś powinni dopisać kolejne zwycięstwo. Przede wszystkim grają u siebie co w rugby ma spore znaczenie (nawet wczorajszy mecz Leinster to pokazał), a do tego są ekipą o wile lepszą. Leicester 4 porażki w lidze z rzędu, w Champions Cup wygrali jeden mecz i polegli w drugim z Ulster. Cięzko przewidywać, zeby byli w stanie postawić się Francuzom, dołując przez praktycznie cały sezon.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Nie mam czasu za bardzo,więc krótko:
Harlequins vs Treviso 2 4,25 oraz (0:11) 2 1,80 betsafe

Treviso praktycznie taki sam skład jak tydzień temu (Treviso - Harlequins 26:21). Treviso jest pierwsze w tabeli, gospodarze są na 4 miejscu ale nadal wszystkie ekipy mają szanse na awans. Jednak aby Harlequins mogło powalczyć o ten awans musieliby wygrać chyba już wszystkie mecze do końca. Goście niby ledwo wygrali u siebie ale skład ekipy z Anglii wcale nie jest mocniejszy, a wręcz słabszy niż tydzień temu. Nie ma Dombrandta czy Earla, którzy trochę punktują w tym sezonie, też sporo rotacji w młynie. Nie wiem czy aby nie zwiastuje to odpuszczenia rozgrywek po porażce w Italii. Treviso natomiast będzie walczyć o awans z grupy i potrzebują jakegoś wyjazdowego zwycięstwa. Czuję, ze dziś jest na to szansa.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Niech ktoś w dwóch zdaniach napisze dlaczego Irlandia jest takim faworytem z Anglią? Jakaś całkowita rewolucja w składzie Anglików?
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Irlandia v Szkocja 1 (-8,5) 1,83 betsafe    27:3

Na szybko, bo niedługo mecz: co jasne obie ekipy w najmocniejszych składach. Ważny mecz dla obu ekip, bo tylko 2 drużyny awansują do kolejnej fazy i przegrany znajdzie się w trudnej sytuacji. W grupie jest jeszcze Japonia, Rosja i Samoa. Jasne, Szkocja będzie sporym faworytem z tymi dwoma ostatnimi reprezentacjami ale gospodarze to już inna bajka. Japonia może być trudnym rywalem i celuje w ćwierćfinał. Co do samego meczu to Irlandia chce wygrać grupę i są tutaj faworytem. Jasne, w ostatnim roku zdarzały im się wtopy jak 15:57 z Anglią czy 7:25 z Walią ale nie były to mecze o naprawdę wielkim znaczeniu. Natomiast w formie Irlandczycy mogą powalczyć z każdym (NZ, RPA, Anglia), więc powinni pewnie wygrać dziś i zapewnić sobie awans, bo kolejne mecze grupowe będą łatwiejsze.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Walia vs Gruzja under 51,5 @ ? (w betsafe jeszcze nie ma linii ani kursu) 43:14 Tym razem   

Zastanawiałem się nad zagraniem handicapu w stronę Gruzinów ale ostatecznie zagram under. Gruzja to underowa ekipa. Z mocnymi rywalami stawiają na obronę, bo są w niej lepsi niż w ataku. Fakt, w tym roku grali tylko 2 mecze z solidnym rywalem (i to słabszym niż Walijczycy) i oba przegrali wysoko 9:36 oraz 10:44 (ze Szkocją) ale liczę na to, że w Pucharze Świata będą jeszcze bardziej zmotywowani. Walijczycy są potwornie mocni w obronie co widać po wynikach:



Liczę na to, że podobnie jak Anglicy wejdą powoli na wysokie obroty. Kolejny mecz grają dopiero za tydzień z Australią, więc muszą trafić z formą za kilka dni, a teraz mogą zagrać nieco treningowo.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Samoa vs Rosja

Typ dodam jak będą wszystkie kursy. Raczej pójdę w over punktowy Samoańczyków. Myślałem też nad hadicapem ale zobaczę jeszcze jakie będą linie punktowe dla obu drużyn. Liczę na dość szybkie spotkanie i to, że Rosja okaże się tak słaba jak o niej mówią. Dostała się tutaj kuchennymi drzwiami po dyskwalifikacji Hiszpanii oraz Rumunii. Ich defensywa nie poraża, w tym roku stracili m. in:
- 30 punktów z Japonią
- 42 z Connacht
- 85 z Włochami
- 40 z Arentyną B
- 48 z Uruwajem

Jasne, jest to puchar świata i wszyscy grają nieco ostrożniej ale Samoa pokazało się nieźle w towarzyskim meczu z Australią i wierzę, że są w stanie zdominować Rosjan. Wyspiarze wciąż mogą mieć nadzieje na awans (wszak jeszcze nie zagrali meczu)i będą chcieli zdobyć bonusowy punkt za ilość przyłożeń. Dodatkowo mogą chcieć maksymalnie pognębić słabszych od siebie, bo niektórzy zawodnicy grają żeby się pokazać i zdobyć lepsze kontrakty. 
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Samoa - 43,5 handicap 4.25 betsafe. 34:9. Jednak kompromitacja.

Typ poboczny, główny over na Samoa na live zagram. Może to będzie moja kompromitacja, bo handicap spory ale zaryzykuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Witam, tym razem wejdę grubo w jeden mecz:

Szkocja vs Samoa

Samoa + 17,5 1,86   
Samoa + 5,5 4,10   

To jest jakieś nieporozumienie. 34:0. Jedyny mecz na tym PŚ wygrany do 0. Nie oglądałem meczu, bo jestem w pracy ale w. statystyk Samoa nie miała nawet rzutu karnego z kopnięciem na bramkę. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Podsumowując, chyba już wystarczy tego typowania PŚ na najbliższe 4 lata. Kompromitacja.

(betsafe)

Obie drużyny marzą jeszcze o wyjściu z grupy. Będzie to jednak zadanie niezwykle trudne bowiem w tej samej grupie są jeszcze Irlandia (27:3 ze Szkocją) i Japonia (19:12 z Irlandią, 30:10 z Rosją). Awansują 2 zespoły, Samoa jest najsłabszym z czwórki kandydatów. Szkocja mocno wtopiła z Irlandią, muszą ograć Japonię i Samoa (najlepiej robiąc 4 przyłożenia w meczu) i liczyć przy tym na dobre wyniki innych meczów. Czy będą w stanie? Możliwe, choć wątpię. Samoańczycy są trudnym rywalem dla Europejczyków. Twardo bronią, szybko się przemieszczają. Na razie mają jedno zwycięstwo na koncie, zero porażek i też chcieliby sprawić niespodziankę. Historia ostatnich meczów potwierdza, że nie jest to łatwy rywal (choć większość spotkań miała miejsce dawno temu):


Warto też zauważyć, że w ciągu ostatniego roku mierzyli się z jednym bardzo mocny rywalem i przegrali 15:34 z Australią. Jednak Australia jest sporo mocniejsza od Szkocji, więc myślę, że tu będzie jeszcze bliższy mecz. Samoa przy dobrych wiatrach jest w stanie to nawet wygrać ale gram 'bezpieczny' handicap +5,5, ponieważ jeśli Szkoci będą prowadzić w końcówce, a szans na 4 przyłożenia nie będzie to będą chcieli za wszelką cenę wygrać choćby o 1 punkt.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Worcester Warriors vs Sale Sharks Sharks - 3,5 1,92 betsafe Stawka 3/3   20:13 Ehh... pewnie by to ogarnęli ale oczywiście musieli zarobić czerwoną kartkę pod koniec 1 połowy i drugą przegrali 3:14

Obie drużyny mają po 2 zwycięstwa i 2 porażki w lidze. Jednakże Sale dopiero od teraz ma możliwość gry najlepszym zestawieniu (a konkretnie od ostatniego meczu w Champions Cup z La Rochelle 25:15 (d) ). I właśnie w takim najlepszym zestawieniu wyjdą dziś. Do składu powrócili zawodnicy biorący udział w Rugby World Cup ( w tym 2, którzy zagrali w finale: Faw De Klerk, Tom Curry, a także AJ McGinty czy Valeri Morozov). I właśnie typ opieram na tym, że Sale ma mocniejszy skład i jest drużyną, która finalnie walczyć będzie o Play-off, natomiast Warriors zupełnie mnie nie przekonują, raczej na koniec sezonu znajdą się na miejscach 8-12.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
La Rochelle vs Castres Olympique La Rochelle - 8,5 1,86 betsafe Stawka 3/3    22:13

Krótko. Skład Castres na dziś: 
Avants : Capo Ortega, De Benedittis, Delaporte, Fa’anunu, Firmin, Gimeno, Hounkpatin, Jacquet, Jelonch, Rallier, Sauzaret, Tierney, Tulou, Vaipulu, Wihongi

Skład Castres na ostatni mecz z Worcester Warriors (17:9):

L’équipe du Castres Olympique : Palis ; Nakosi, Combezou, Ebersohn, Paris ; Urdapilleta (o), Kockott (m) ; Gerondeau, Tulou, Delaporte ; Capo Ortega (cap.), Samson ; Wihongi, Rallier, Tichit.

Zostało 5 z 15 zawodników tak na prawdę podstawowego składu. Dodatkowo uważam, że La Rochelle jest po prostu lepszym zespołem, a dziś są w mocnym zestawieniu. Nawet gdyby obie ekipy wystawiły najmocniejsze składy to Stade Rochellais byliby w stanie pokryć ten handicap. Ale wtedy bym tego nie zagrał, natomiast w obecnej sytuacji to jest must bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
1) Worcester Warriors v Dragons 2,60 betsafe 2/3    Standardowo czerwona kartka już w 18 minucie i pozamiatane.
Na tą chwilę nie ma bogatej oferty na ten mecz. Wolałbym zagrać ujemny handicap na Dragons po wyższym kursie.

Dlaczego? Ponieważ Warriors są ogólnie lepszym zespołem i grają u siebie. Będzie ciężki mecz ale sądzę, że Walijczycy mogą wygrać. Swoją nadzieję pokładam w tym, iż grają podstawowym składem, natomiast gospodarze dość mocno rezerwowym.

Składy:

Worcester Warriors: 15 Noah Heward, 14 Chris Pennell, 13 Ollie Lawrence, 12 Ryan Mills, 11 Nick David, 10 Jamie Shillcock, 9 Michael Heaney, 8 GJ van Velze (c), 7 Matt Cox, 6 Tom Dodd, 5 Justin Clegg, 4 Andrew Kitchener, 3 Conor Carey, 2 Matt Moulds, 1 Ryan Bower

Dragons: 15 Will Talbot-Davies, 14 Owen Jenkins, 13 Tyler Morgan, 12 Tom Griffiths, 11 Ashton Hewitt, 10 Sam Davies, 9 Rhodri Williams (c), 8 Taine Basham, 7 Ollie Griffiths, 6 Aaron Wainwright, 5 Matthew Screech, 4 Joe Davies, 3 Leon Brown, 2 Richard Hibbard, 1 Brok Harris

Jeden zawodnik gospodarzy wyszedł w podstawowym składzie w ostatnim meczu ligowym. Jest to mocno rezerwowe zestawienie i w takiej sytuacji faworyzowałbym gości, choć wolałby zagrać ich na niewielkim handicapie po wyższym kursie.


2)  Cardiff Blues v Pau Cardiff - 15,5 1,83 betsafe 3/3    Gładko

Krótko: Do składu Cardiff wracają Tomos Williams i Josh Adams, czyli dwaj świetni zawodnicy reprezentacji Walii. Do tego m. in. Hallam Amos na ławce. Skład dość mocny. Francuzi wystawią mocno rezerwowy skład, raczej odpuszczają ten mecz. W tym śmiesznym pucharze często szczególnie francuskie ekipy odpuszczają niektóre mecze (lub czasem całe rozrywki) i tutaj widzę teo przykład. Natomiast Walijczycy będą chcieli zagrać dla kibiców i uzyskać minimum podobny wynik jaki osiągnęli w meczu z Pau zawodnicy Leicester Tigers (41:20).




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom