>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Rumunia-Szwajcaria, Francja-Albania] - 2 kolejka gr. A, 15.06.2016 r.

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Francja - Albania
Griezmann strzeli
(2,02) Unibet
Zwrot, nie gra od początku...
Pierwszy mecz Francja jak i Albańczycy mają za sobą. Francja pierwszy mecz do przodu po pięknej bramce Payeta, natomiast dzisiejsi goście pierwszy mecz w plecy. Mimo, że mieli sytuacji mnóstwo na zdobycie gola. Ale jak tego nie wykorzystali to chyba oni wiedzą sami. Dzisiaj z pewnością będą dla swoich rywali agresywni i nie będą szczędzić nikogo. Taki styl ma właśnie Albania. Granie na ostro, a przy okazji żeby zmiękczyć trochę rywala. Nie wydaję mi się żeby Francja sobie na tyle pozwoliła, żeby Albańczycy mogli zdominować ich chociaż w najmniejszym stopniu. Ja tutaj idę w stronę Griezmanna, który już w pierwszym meczu miał dwie dogodne sytuacje na gola. Jeden słupek, druga piłka obok bramki. Ale to nie wszystko stracone. Wiadomo, że miał za sobą długi sezon, to i zmęczenie na pewno jakieś odczuwa ale w takich meczach jak Euro podwójnie się motywuję. Może być tak, że nie zagra całego meczu, jak to było w ostatnim meczu ale liczę, że trener go dłużej przetrzyma na boisku. Niezwykle utalentowany z ogromnym potencjałem chłopak, który wie po co wychodzi na boisko. Sekretem nie od dzisiaj, jest że sama Francja ma masę zawodników co też strzelają gole ale nie chce mi się wierzyć, że Griezmann na takiej imprezie chociażby w fazie grupowej nic nie strzeli. Rywal jak najbardziej do ogarnięcia, a żeby gola strzelił na tak dziurawą obronę jaką jest Albania to tylko kwestia czasu. Tak myślę. Gram na Griezmanna. :gool:
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Francuzji powinni to wziąć minimum dwoma bramkami jak dla mnie, potencjał ofensywny mają jeden z najlepszych na turnieju w meczu z Rumunią genialny wstęp Payeta, dzisiaj mam nadzieję, że utrzyma formę. Mniej widoczni byli Pogba i Griezmann, którzy dzisiaj zaczynają z ławki, a od pierwszych minut wychodzą Martial i Coman.

Francją dzisiaj w innym ustawieniu 4-5-1, Loris, Evra, Kościelny, Rami, Sagna, Matuidi, Kante, MArtial, Payet, Coman, Giroud.

Siła ofensywna jest jak widać bardzo duża co powinno pozwolić rozbić Albańczyków o ile nie będzie to kolejna euro wpadka.

Francja -1.5 @1.77 Bet365 ✅
Francja over 1.5 gola @1.44 Bet365
✅

Kursy małe ale do jakichś dublów można brać spokojnie.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Franacja vs Albania Typ: Albania +1,5 @2,06 Unibet ⛔

Francja nie będzie miała łatwego zadania. Oni już pokazali że, pomimo klasowego zespołu i tego że, są uznawani za jednych z faworytów nie bd. gromić każdego od prawej do lewej. Pokonali Rumunie 2:1 tylko za sprawą Payeta który, jebnął bombę w 90 min. Z pewnością teraz bd. chcieli zagrać szybciej, i bardziej ofensywnie niż przeciwko Rumunom. Formacja też pewnie bd. zmieniona i trener wystawi swoich asów jak najdalej z przodu. Co z pewnością im pomoże bo widać że, drużyna ma problemy z kreowaniem sobie sytuacji. Griezman grał bd. przeciętnie, Pogba się wyjeb.... na mecz, ogólnie przeważali i wygrała drużyna lepsza, ale o przekonywującym zwycięstwie nie było mowy. Teraz bd. pod ciśnieniem gdyż grają z potencjalnie najsłabszą drużyną w grupie, a do tego kibice są głodni sukcesu ich ulubieńców. Czy przełoży się to na wynik?? Każdy wie jak się gra pod presją. Do tego dodam że, powinni mieć się na baczności i nie lekceważyć rywala gdyż, ich obrona jest nie najmocniejsza, wystarczy spojrzeć na ich ostatnie 10 meczy w których w więcej niż połowie stracili chociaż 1 gola. A już wyobrażam sobie jaki smród by się ciągnął za drużyną jeśli stracą dziś gola !
Albania jako mały zespól na wielkiej imprezie gryzie trawę aby chociaż zdobywać 1 pkt. w swoich konfrontacjach. Pokazali się z dobrej strony przeciwko Szwajcarii, gdzie przegrali zaledwie 1:0. A kto oglądał mecz ten wie że, gdyby mieli trochę więcej szczęścia mecz mógłby się zupełnie inaczej potoczyć. Warto dodać że, od 36 min grali o jednego zawodnika mniej ! Oni z pewnością zagrają z respektem przeciwko tak mocnej na papierze ekipie. Ale co można na duży plus zaobserwować to ich zorganizowanie, które wcale nie jest takie beznadziejne. Trener De Biasi zrobił tu dbr. robotę i zespół gra całkiem nieźle w obronie. Pokazali to w eliminacjach gdzie tracili bd. mało bramek. Trudno im idzie kreowanie sytuacji, i swoją grę opierają na stałych fragmentach, dlatego tak jak pisałem ich atutem bd. gra w obronie.
Co tu dużo pisać, Francja zdominuję ten mecz, środek pola powinien być przez nich od początku zdominowany. Mają bd. ograny zespół pełno gwiazd, trybuny pełne kibiców. Są też pod dużą presją, i myślę że, mogą się spalić. Albania nie ma nic do stracenia i bd. murować bramkę tak aby utrzymać wynik 0;0. Nie bd. odważnie atakować a skupią się na jak najmniejszym wyniku, jeśli oczywiście Francja bd stg. Zresztą jeśli Francja bd. zbyt zrelaksowana ten, mecz może się różnie skończyć. I pomimo tego że, uważam ich za półkę wyżej niż Szwajcarię z którą Albania przegrała 1:0. Myślę że, stać ich na 0:0, 1:0.
I handi zostanie pokryte !!!!
 
M 1

marekmarc

Użytkownik
Masakra, miałem 800zł w grze na Francję, w 60 min skontrowałem na x2 gdzie w przypadku remisu trace 550zł, jednak jestem na czysto. Dla mnie to był masakryczny pewniak, dziwne te euro jak na razie jedyny faworyt który wygrał pewnie to Niemcy i Włosi. Nie oszukujmy się Francja wygląda słabo, moim zdaniem brakuje tu Benzemy, który jednak te 20+ bodajże bramek w La Liga ustrzelił. Obrona również nie wygląda zbyt kozacko.
 
L 63

l7

Użytkownik
Ale meczarnie..., sam mialem pograne jak sporo osob tutaj Francje pow 1.5 gola. Kamien z serca Panowie, oni przez 70 minut nie oddali celnego strzalu ☺
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Z taką grą to pierwszy lepszy rywal z wyższej półki i Francja leży i kwiczy. Czy tylko jak zauważyłem jak strasznie sędziował Collum? Ja rozumiem, że sędzia brytyjski to i pozwala na więcej ale bez przesady. Tyle fauli na Albańczykach a on nawet gwizdka nie użył. Mam nadzieję, że to był jego ostatni mecz na ME
 
M 0

matekabg

Użytkownik
Francja z taką grą to po wyjściu z grupy się pożegna z mistrzostwami, a wracając do zakładów to oprócz 1,5 gola na Francję weszło że wygra postawione w 85 min po dobrym kursie ???? a kusiło jeszcze żeby poczekać
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czyżby mamy sytuację: Francja z EURO 2016 = Brazylia z MŚ 2014 ?
Niestety ze Szwajcarią się nie przekonamy bo to wciąż nie jest drużyna z TOPu, może po fazie grupowej, z 2 strony może zaważyło niezlekceważenie przeciwnika i jednak wspaniała postawa Albanii ? Gdyby od 1 min. grał podstawowy skład i podstawowe ustawienie może by się skończyło na 4:0 i nikt by nawet nie zauważył pewnych spraw, a tak to sztab szkoleniowy jak i zawodnicy dostali zimny prysznic, więc może dla Francji i osób grających długoterminówki na Francję dobrze, że był taki mecz jak dzisiaj. Mam pograną Francję 1-4 na dłogoterminówkach, jeszcze przed rozpoczęciem Euro i szczerze się obawiam bo Włochy czy Hiszpania wydają mi się na dzisiaj lepsze i bardziej poukładane. Zresztą Hiszpanię typowałem jeszcze przed rozpoczęciem na mistrza i miejsca 1-2.
 
Do góry Bottom