>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rzadko ale dobrze - Brodaty 2019

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczoraj włączyłem się w dyskusję dotyczącą opłacalności bukmacherki. Od nowego roku postanowiłem praktycznie przegrać grać. Praktycznie nie znaczy zupełnie, bo czasami pojawia się ogromne value czy czutka, którą trzeba zagrać. Będę wrzucał tutaj różne rzeczy, zazwyczaj z analizą, więc polecam śledzić. Podsumowanie na koniec roku ;)
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Wczoraj włączyłem się w dyskusję dotyczącą opłacalności bukmacherki. Od nowego roku postanowiłem praktycznie przegrać grać. Praktycznie nie znaczy zupełnie, bo czasami pojawia się ogromne value czy czutka, którą trzeba zagrać. Będę wrzucał tutaj różne rzeczy, zazwyczaj z analizą, więc polecam śledzić. Podsumowanie na koniec roku ;)
Za jakie stawki masz zamiar grać te valuebety.? Tak dla rozrywki tylko za mniejsze stawki?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ciężko mi określić moje stawki, bo nie mam już budżetu przeznaczonego na buka. Jak coś się pojawi to wrzucę po prostu ze stawka w złotówkach.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Burton poniżej 1.5 RR - 2.27/fortuna
Sane strzeli gola - 1.7/fortuna
AKO: 3.86/fortuna
Stawka: 50zł ⛔

Dziś wolny wieczór, więc z chęcią zobaczę walec City, który zgniata przy Etihad trzecioligowe Burton Albion. Ekipa gości pokonała po drodze 3 ekipy z Championship oraz słabiutkie Burnley, więc jakby nie patrzeć ich droga do półfinału była bardzo prosta. Dziś nie będą mieli łatwo, bo Pep Guardiola powiedział, że dla niego liczą się każde rozgrywki i dopóki będzie mógł wygrać wszystko to będzie chciał to zrobić. Wyczuwam delikatną rotację w składzie, ale zobaczymy coś w podobnym stylu jak we wygranym ostatnio spotkaniu FA Cup z Rotherhamem - 7:0. Ostatnio odpoczywał Sane, więc dziś wydaję się, że naturalnym ruchem będzie wystawienie go w &quot;11&quot;. Kursik na bramkę tego Pana wydaję się fajny, bo jestem zdania, że tutaj dziś możemy się zakręcić koło 5:0, a granie Jesusa czy Aguero po kursach mniejszych niż 1.4 dla mnie jest nieopłacalne. Do tego dokładam under RR ekipy gości, bo oni dziś raczej za dużo piłki przy nodze mieć nie będą. 25-30% to moim zdaniem maksymalna ilość, a przebicie się przez obronę City będzie również niemożliwe. Jeżeli spojrzymy na 3 ostatnie spotkania City przy Etihad to ich przeciwnicy nabijali odpowiednio: 1, 1, 0 RR. Odważyłbym się zagrać nawet 0 korków gości, ale jeden z przypadkowej odbitki można moim zdaniem wliczyć. Dla mnie całkiem prawdopodobny dubelek, ale z golem Sane czekam do składów. Jeżeli nie on to może Mahrez?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kto zdobędzie nagrodę MVP za sezon regularny?
Typ: Giannis Antetokounmpo - 4/unibet
Stawka: 100zł

Pisałem o tym już sporo w dziale NBA jakiś czas temu i mimo, że Harden w ostatnim czasie kręci niesamowite statystyki to warto pamiętać, że MVP to nagroda indywidualna na, którą mimo wszystko spory wpływ mają wyniki drużyny. Bucks idą na zwycięzce konferencji wschodniej, a Giannis jest liderem. Został kapitanem wschodu w ASW, a to moim zdaniem kolejne wyróżnienie, które może zaowocować późniejszymi głosami na MVP. Sytuacja z Harden wygląda tak, że kręci niesamowite liczby, ale Houston na ten moment są na 5 miejscu z niewielką przewagą nad Utah czy SAS, które wyglądają co raz lepiej. Do tego Lakers, gdy wróci Lebron znów zaczną wygrywać, a powrót Paula i Capeli spowoduje, że Broda będzie rzucał mniej punktów i kręcił gorsze statystyki. Wyścig o MVP uważam za dużo bardziej wyrównany niż uważają bukmacherzy i wydaję mi się, że warto to zagrać.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Suljovic powyżej 3.5 180&#39;s x Gurney powyżej 4.5 180&#39;s
AKO: 3.09/unibet ⛔
Stawka: 100zł

Gramy bo21 czyli przy tak wyrównanych parach to 16 legów powinniśmy zobaczyć. Mensur rzuca teraz zupełnie inaczej co pokazały chociażby MŚ, gdzie narzucał sporo maxów, ale nic poza tym. 180&#39;s co 4 legi wydaję się łatwa do pokrycia. Gurney to maszynka, a przy Chizzim, który również lubi rzucać szybko powinien być w ciągu. 5 maxów również do pokrycia, uciekłem od linii od całego spotkania, bo Chizzy miewa dziwne mecze.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Klay Thompson więcej pkt od Middletona x Juventus lub remis
AKO: 2.4/unibet ⛔
Stawka: 500zł
Kemba over 11.5 x Giannis over 22.5 x Klay over 10.5
AKO: 3.93/STS (po podatku) ⛔

Stawka: 200zł
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Salah strzeli bramkę i Liverpool wygra - 1.83/unibet ⛔
Stawka: 1000zł
Salah 2 gole lub więcej - 3.5/unibet ⛔
Stawka: 200zł
Keita strzeli gola - 4.1/unibet ZWROT
Stawka: 100zł
West Ham (+2.5) - 1.71/unibet ✅
Stawka: 1000zł
West Ham (+1.5) - 2.8/unibet ✅
Stawka: 300zł
West Ham (+0.5) - 6/unibet ⛔
Stawka: 100zł

Obie strzelą gola x Powyżej 3.5 kartki - 2.34/etoto (po podatku) ⛔
Stawka: 300zł
Mitrović otrzyma kartkę - 4.25/unibet ⛔
Stawka: 100zł
 
Do góry Bottom