>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sędziowska perspektywa wygrywania!

Nicola Rizzoli 470

Nicola Rizzoli

Użytkownik
Cześć wszystkim Wam.
Dzisiaj chciałbym ruszyć ze swoim nowym projektem i sprawdzić się w nowej dziedzinie jaką jest ten właśnie temat. Od lat pasjonuje się futbolem i delikatnie siatkówką. Jestem byłym sędzią piłkarskim, który gwizdał w niszowych polskich ligach, ale nie aż tak niskich, żeby nie dało się skojarzyć drużyn, bo niektóre wspięły się już bardzo wysoko, odkąd używałem przeciwko nim gwizdka, a trochę czasu temu to było. Bukmacherka zawsze była moją odskocznią, popadającą w hobby, z którego nie zrezygnowałem do dnia dzisiejszego, i wcale tego nie żałuje. Z uwagi na własne doświadczenie boiskowe, a także lata gry, które spędziłem u bukmacherów, mogę śmiało powiedzieć, że moje typy należą do tych insiderowskich, podparte konkretami - analizą i obyciem związanym z ligami, które śledzę od dziecka, sędziom, którym przyglądam się również od małego czy czasem po prostu przeczuciem sportowym, które rzadko mnie zawodzi, a jak już to zrobi, to odpłaci się drugim razem! Moje typy będę różnorakie, grane w różnych firmach. Pojawią się typy związane z wynikami drużyn, faulami, kartkami, weryfikacją var, czy wykluczeniami. Mam w swoim kręgu zainteresowań parę lig, które znam od podszewki, i tam kładę największe pieniądze. Również będę chciał przedstawić typy o których może mało kto wie, ale dzięki temu tematowi się dowie, bo niestety, ale polskie firmy pewnych kategorii typów nie wystawiają, natomiast zagraniczne już tak. Korzystam z tych ofert i nieraz jest to po prostu formalność, ale wszystko zaprezentuje z czasem, w tym miejscu. Myślę, że taki wstęp na początek wystarczy i przejdę do meritum, które zaprezentuje w postaci pierwszego typu. Dodam jeszcze, że chciałbym, aby pojawiło się więcej niż kilka typów tygodniowo w temacie, wtedy analizie będzie poddana większa próba, a o to nam wszystkim chodzi - aby zobaczyć wyniki! Analizy pojawią się pod kilkoma typami w ciągu tygodnia. Czasami są zbędne, a czasami wymagane, natomiast jeżeli będę miał coś merytorycznego i treściwego skupionego wokół tego typu do utwierdzenia się w przekonaniu o wadze typu, z przyjemnością nadmienię, natomiast pewne kwestię zostawię do własnego użytku. Komentarze mile widziane, ale szanujmy się i również proszę o merytorykę! Stawki jakimi operuję na codzień są rzędu 3 i 4 cyfrowych sum, natomiast pod każdym typem będzie widniała stawka 1j.


Mecz: Raków Cz. - Atalanta B.
Typ: Przynajmniej 1 lub więcej żółtych kartek pokazanych w 1. połowie @1,75 (888starz) @1,75
Stawka: 1j
Przy randze meczu dla Częstochowy, Atalancie, która będzie podziurawiona w polu zawodnikami z rezerw, ale także zdeterminowana, aby każdy z tych chłopaków pokazał się z dobrej strony, od początku powinna dać to emocje przełożone na jakieś jedno, dwa upomnienia. Akurat Enea Jorgji należy do tych sędziów, którzy praktycznie co mecz, mają w zwyczaju szybko upominać zawodników. Raków już w meczu ze Sportingiem się o tym przekonał, kiedy to właśnie ten sędzia, w 12. minucie wyrzucił z boiska Bogdana Racovitana, a parę minut później pokazując kolejny kartonik, już żółtego koloru Goncalo Inacio. Ten aspekt powinien być dodatkowym smaczkiem, dlaczego by Raków miał będzie więcej pretensji do arbitra podczas całego meczu.
FT: 1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +470
Nicola Rizzoli 470

Nicola Rizzoli

Użytkownik
LIVE (Chorwacja)
Mecz: HNK Gorica - Nk Varazdin
Typ: HNK Gorica 1 (0) @1,85 (888starz)

Stawka: 1j
Nie będzie się to u mnie zdarzało często, że typy będą podawane na żywo, natomiast w tym przypadku muszę, ponieważ nie zdążyłem wcześniej. Gorica pierwsze minuty przespane, ale idzie dobra informacja za gospodarzami. Kwestia minut jak się obudzą i dojdą do głosu. Kursy wahają się od 1,70 - 1,90. Zaznaczę, że przed meczem były w granicach 1,35-1,40. Po tym meczu podam kolejny typ, który miło otworzy nam weekend. Śledźcie zatem.
FT: 1-3
 
Ostatnia edycja:
Nicola Rizzoli 470

Nicola Rizzoli

Użytkownik
Mecz: UTA Arad - Univ. Craiova
Typ: Powyżej 10.5 fauli w pierwszych 45 minutach @1,90 (888starz)
Stawka: 2j
Liga Rumuńska. Mecz o 16.30, ale na live również będzie można grać ten typ!
Post automatycznie złączony:

Mecz: Partizan - Crvena
Typ: Over 7 kartek w meczu
Stawka: 2j
Liga Serbska. Mecz o 18.00. Będzie się działo w tym spotkaniu. Również celuję w zakład na czerwoną kartkę w tym meczu. Kursy powinny być w granicach 3.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom