>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

S&G 4 vs 1 vs 1

Status
Zamknięty.
G 0

grytek666

Użytkownik
Witam. Chcialbym was prosic o rozwiazanie nastepujacego problemu. Chce grac turnieje 6 osobowe S&amp;G o wpisowym 200 - 500$ z czego ja kontrolowal bym 4 graczami (stacjonarny + 2 laptopy + kumpel). zalozenie jest takie ze zajmuje 1 i 2 miejscei zgarniam 2x 200$ lub 500$ od 2 nieswiadomych graczy. Jaka taktyke powinienen obrac ? Jedna z osob doradzila mi ze powinienen na poczatku grac bardzo pasywnie i dac sie wybic 2 graczy tak zeby zostal 1 i gral bym wtedy 4 na 1. Z drugiej strony grajac normalnie dysponujac 8 kartami powinienen grac tight lose ?? blefowac grac agresywnie ? czywiscie na kazdym komputerze bylo by inne ip wiec problemu nie bedzie.
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
nie zdziwie sie jak przez takich jak Ty zablokują nie tylko promocje dla Polaków ale i ogólnie dostęp do pokera online;/
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Witam. Chcialbym was prosic o rozwiazanie nastepujacego problemu. Chce grac turnieje 6 osobowe S&amp;G o wpisowym 200 - 500$ z czego ja kontrolowal bym 4 graczami (stacjonarny + 2 laptopy + kumpel). zalozenie jest takie ze zajmuje 1 i 2 miejscei zgarniam 2x 200$ lub 500$ od 2 nieswiadomych graczy. Jaka taktyke powinienen obrac ? Jedna z osob doradzila mi ze powinienen na poczatku grac bardzo pasywnie i dac sie wybic 2 graczy tak zeby zostal 1 i gral bym wtedy 4 na 1. Z drugiej strony grajac normalnie dysponujac 8 kartami powinienen grac tight lose ?? blefowac grac agresywnie ? czywiscie na kazdym komputerze bylo by inne ip wiec problemu nie bedzie.
Polak potrafi...
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Pomijajac fakt, ze musisz jeszcze taki turek wygrac (co na tych stawkach wcale nie jest latwe jesli nie jestes zaawansowanym graczem bo tam debile nie graja uwierz mi). To w dodatku jesli komus cos nie przypasuje w takim turku i postanowi sie przyjzec sprawie a zauwazyc to, ze w kazdym turku graja 4 takie same osoby nie bedzie trudno, potem juz tylko informacja do supportu oni sprawdza rozdanka a Twoje konta wraz z kasa zostana zablokowane.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Witam. Chcialbym was prosic o rozwiazanie nastepujacego problemu. Chce grac turnieje 6 osobowe S&amp;G o wpisowym 200 - 500$ z czego ja kontrolowal bym 4 graczami (stacjonarny + 2 laptopy + kumpel). zalozenie jest takie ze zajmuje 1 i 2 miejscei zgarniam 2x 200$ lub 500$ od 2 nieswiadomych graczy. Jaka taktyke powinienen obrac ? Jedna z osob doradzila mi ze powinienen na poczatku grac bardzo pasywnie i dac sie wybic 2 graczy tak zeby zostal 1 i gral bym wtedy 4 na 1. Z drugiej strony grajac normalnie dysponujac 8 kartami powinienen grac tight lose ?? blefowac grac agresywnie ? czywiscie na kazdym komputerze bylo by inne ip wiec problemu nie bedzie.
nawet nie próbuj taki numerów bo Cię zbanują. Gracze w sitach za 200-500$ na pewno nie są debilami i może się tak zdarzyć że będziesz stratny po takim turku.A tak jak już wspomniał karlos83 na pewno jak przegrają kilka turków z tymi samymi osobami przy stole to napiszą do supportu o przyjrzeniu sie tej sprawie i wtedy ani kasy ani konta nie będziesz miał.
 
G 0

grytek666

Użytkownik
nie mowilem o tym ze caly czas beda graly te same osoby. Robie jedna akcje jestem powiedzmy 1000$ do przodu robie wyplate i robie nowe konta. Jest full pokerow ktore nie sprawdzaja dowodow i wyplacaja kase powiedzmy w 6 godzin a zrobienie noweg konta na moneybookers to zaden problem.
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
nie mowilem o tym ze caly czas beda graly te same osoby. Robie jedna akcje jestem powiedzmy 1000$ do przodu robie wyplate i robie nowe konta. Jest full pokerow ktore nie sprawdzaja dowodow i wyplacaja kase powiedzmy w 6 godzin a zrobienie noweg konta na moneybookers to zaden problem.
a co myslisz ze wszystkie pokerroomy to sa matoly i ze nie sprawdza od razu przed wyplata?
jesli tak to powodzenia i tak to sie nie uda
ps. pokerstras ma chyba takie sity
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
I naprawde myślisz, że firmy nie zorientują się?
Bardzo ciekawe, że w każdym sicie będziesz grał z 3 tymi samymi osobami.
 
G 0

grytek666

Użytkownik
nie czaicie chyba o czym mowie. Nie zauwaza poker roomy ze graja caly czas 3 te same osoby bo ... robie 3 konta wygrywam kase wyplacam i ... robie 3 zupelnie nowe konta na falszywe dane z nowymi nazwami urzytkownikow.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Uwierz mi że to nie przejdzie. Raz Ci się może uda, więcej nie.
A tak nawiasem to właśnie przez takich jak Ty, we wszelakich promocjach Polacy są z nich wykluczeni.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dlatego temat zostaje zablokowany, bo napewno nic dobrego dla forum nie wnosi.
Poza tym, czy to jest strategia? To jest oszustwo...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom