>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Safe Bet by K4RiK

K4RiK 8,8K

K4RiK

Użytkownik
Kminki na sobotę
®️ - bet ryzykowniejszy

⚽Wolfsburg - Dortmund🇩🇪
Dortmund mimo małej wpadki w Heidenheim - w ostatnim meczu udowodnił że są w wysokiej formie. Wolfsburg ostatnio nie gra najlepiej, dlatego według mnie Borussia to wygra, ja jednak bezpieczniej:
Dortmund lub remis 📈1.38
Dortmund wygra 📈2.15®️

⚽Mainz - Augsburg🇩🇪
Augsburg mimo tego że w tym roku wygrał tylko mecz to myślę że może uznać te mecze za udane. Na początku roku nie strzelili bramki Bayerowi, a później trafiali do siatki już w każdym meczu i to z takimi markami, jak Lipsk czy Bayern, którym strzelili po 2 gole i choć Mainz traci mało bramek to uważam że jest dużo szansa na to że goście strzelą, a może nawet wywiozą stąd punkty. W końcu udawała im się ta sztuka w każdym bezpośrednim meczu od 2019 roku.
Augsburg strzeli gola 📈1.47
Augsburg lub remis 📈1.85®️

⚽Burnley - Arsenal🏴󐁧󐁢󐁥󐁮󐁧󐁿
Arsenal jest w bardzo wysokiej formie i bardzo dużo kreuje sytuacji, czego efektem jest 16 strzelonych bramek w 4 ostatnich meczach. Burnley od powrotu do premier league nie radzi sobie najlepiej i ciężko szukać ich szans w starciu z rozpędzonymi Kanonierami.
Arsenal wygra i +1.5 gola 📈1.55
Arsenal wygra z handi -1.5 📈1.95®️

⚽Celta - Barcelona🇪🇸
Barcelona bardzo słabo radzi sobie w obronie i jest to drużyna która straciła najwięcej bramek w tym roku, więc kierunek wydaje się prosty.. Celta od jakiegoś czasu gra naprawdę dobrze i w ostatnim czasie tylko w starciach z Sociedad i Gironą nie strzelili bramki, Barcelonie za to tylko Osasuna nie strzeliła, a ostatnio beniaminek z dna tabeli wrzucił Barcie 3 gole.
Obie strzelą gola 📈1.65

⚽Atalanta - Sassuolo🇮🇹
Druga ekipa z zestawienia, która jest w bardzo dobrej formie. Mowa oczywiście o Atalancie, która w tym roku odniosła już 6 zwycięstw, jeden remis i żadnej porażki. Łącznie w tym roku strzelili 16 bramek, co daje ponad 2 bramki na mecz. Sassuolo należy zaś do drużyn ze słabsza obroną, więc podejrzewam że będziemy świadkami kolejnej łatwej przeprawy Atalanty.
Atalanta wygra i +1.5 gola 📈1.55
Atalanta wygra z handi -1.5 📈1.95®️

⚽Jagiellonia - Lech🇵🇱
Hit 21 kolejki Ekstraklasy. Lider podejmuje zespół z Poznania, który jeszcze może walczyć o mistrzostwo. Patrząc na to jak overowe są to ekipy i jak groźne są w ataku myślę że warto to pójść w bramki, choć kusi zagrać coś w stronę Jagi. Jednak ostatnio Lech przy Bułgarskiej prowadził 3:0 i roztrwonił tę przewagę. Myślę że dziś będą bardziej skoncentrowani, dlatego odpuszczam grę na wynik, a stawiam dość bezpiecznie:
Obie strzelą lub +2.5 gola 📈1.53

⚽Newcastle - Bournemouth🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Newcastle nabiera rozpędu, od 4 meczy jest niepokonany, a napastnicy odblokowali celowniki, w tych 4 meczach bilans bramek to 12:7, zatem średnio padało prawie 5 bramek na mecz, w tym 3 razy btts i dziś właśnie pójdę w tym kierunku, choć czuje że Newcastle może to wygrać. Bournemouth na wyjazdach zawsze zagraża mocnym angielskim ekipom i myślę że dziś nie będzie inaczej, a patrząc na to ile Newcastle traci bramek ten bet wydaje się dobrą opcją.
Obie strzelą gola 📈1.50

⚽Verona - Juventus🇮🇹
Drugi zespół w lidze podejmuje trzeci.. od końca. Sprawa wydaje się prosta, kurs na Juve kusi, ale po ostatnich dwóch wpadkach wolę nie ryzykować czystego zwycięstwa, za to znalazłem ciekawą alternatywę.. no bo to że Juventus nie przegra to raczej pewnie, Verona wygrała ledwo 4 mecze w lidze. Do tego myślę że warto dodać dodać under, ponieważ Juventus rzadko przekracza tę linię przed to że tracą mało bramek i nie za dużo strzelają. Mam nadzieję że nie inaczej będzie dziś, że po tych dwóch słabszych meczach nagle nie urządzą sobie strzelaniny..
Juventus lub remis i -3.5 gola 📈1.40

Reszta bez analiz:
🇩🇪Hoffenheim - Union | X2 📈1.95®️
🇩🇪Heidenheim - Bayer | +8.5rr 📈1.55 | +9.5rr 📈1.85
🇩🇪Darmstadt - Stuttgart | 2 📈1.42
🇩🇪Lipsk - Gladbach | +2.5 gola 📈1.40
🇵🇹Portimonense - Vitoria | [2] gol i +3.5rr 📈1.40 (betbuilde
r SB)

Kursy Superbet, do pierwszych 5ciu meczu kursy z nocy, mogą się delikatnie różnić

Więcej betów ode mnie codziennie TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom