>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Salomon Kalou na ulicy :)

camillo 9

camillo

Użytkownik
W mniejszych miastach są nawet na niektórych przejściach takie świetlne kule, kierowca który jedzie nawet z daleka jak zobaczy ze kierujesz się do przejscia do się zatrzymują.
A co do Londynu. To tam na ulicach to jest już normalnie szok, zwłaszcza w godzinach szczytu. W Polsce czasami piesi wymuszają pierwszeństwo i wchodza na przejscie i wtedy samochody się zatrzymują, tam byłem nieraz swiadkiem jak ktoś ładuje się na przejscie a samochod dalej jedzie, ludzie dosłownie rękami odpychają się od maski samochodu, nie ma co liczyć ze ktoś cię przepusci.
Chyba nie byliscie w Londynie ???? .Jest on podzielony na strefy.w kazdej ruch jest a to mniejszy.a to wiekszy.Ale wszedzie panuje kultura.Komunikacja miejska(autobusy,taksowki no i metra)jest na o wiele wyzszym poziomie.
Nie wiem czy mi uwierzycie,ale moja starsza siostra(ktora widziala mido i lamparda)zna
pania versace(jezdzi co roku do ameryki) i jej corke(ta z anoreksja).
Jesli chodzi o metra taksowki autobusy itp. to faktycznie komunikacja stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie ma problemu z przemieszczaniem sie. Chodzi mi jednak przede wszystkim o to, ze samochody w niektorych miejscach stoja na poboczach i autobusy czesto musza sie zatrzymywac aby przepuscic kierowce jadacego po drugiej stronie. Wiem ze tam jest mnostwo samochodow i parkingi nie wystarczaja, ale jest to naprawde niewygodne szczegolnie dla kierowcow. No i te swiatla... chodzi mi glowinie o pieszych, ktorzy czesto zamiast najpierw patrzec na swiatla, to nie zatrzymujac sie powierzchownie rozgladaja sie i malo co nie laduja sie pod samochod...
no a twojej siostrze tylko pozazdroscic, ze widziala takie slawy ???? Moja siostra widziala w restauracji Henry jak jeszcze gral w Arsenalu :p
 
Do góry Bottom