>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

samsung chat 335 vs nokia c300

snajper 322

snajper

Forum VIP
Prawdopodobnie skorzystam z oferty T-mobile i chce wybrać właśnie Samsung chat 335 lub Nokia c300. Czytałem w internecie sporo opinii o tych telefonach i mają niemal identyczne funkcje. Różnica jest jednak w cenie. Pierwszy jest za złotówke, drugi 200zł. Posiada ktoś z użytkowników któryś z tych modeli telefonów? Ja bym się skłaniał ku Samsungowi, ale wiadomo Nokia to porządna marka. Czekam na opinie.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Wprawdzie nie posiadam żadnego telefonu z powyższych, sprawdziłbym który jest ładniej wykonany, wybrałbym ten który bardziej mi się podoba, bo po co przepłacać 200zł jeżeli posiadają niemal te same funkcje(jak sam wspomniałeś).
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Jestem posiadaczem Nokii c-3 od lutego tego roku i w moim odczuciu telefon się sprawdza. Zakup mi się udał, jestem zadowolony i będę polecał go każdemu. Zalety które dostrzegam użytkując ten telefon: bateria długo trzyma (nawet do 5 dni przy spokojnej eksploatacji telefonu), klawiatura qwerty (mimo iż klawisze są malutkie myślałem że będzie kłopot z pisaniem smsów przez moje grube paluchy, ale jednak jest elegancko), szeroki i duży wyświetlacz - super sprawa, zwłaszcza przy korzystaniu z internetu, zasięg - bardzo dobrze łapie zasięg, nawet w barach i parterach - bez problemu odbieram i łącze się z netem w takich miejscach, w zestawie dostałem kartę SD 2 GB, olbrzymia skrzynka odbiorcza i nadawcza
Minusy: każdy telefon ma jakieś, na pewno nie jest to telefon muzyczny, słaba jakość głosu i siła głosu, czasami telefon się zawiesza - głównie po długim korzystaniu z przeglądarki internetowej, no i szeroki jest, czasami (zależy od spodni) brzydko odznacza się w kieszeni
Jak masz jakieś pytania to ewentualnie na PW
Telefonowi daję notę 8,5/10. Jestem bardzo zadowolony z niego
 
Do góry Bottom