>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Score Generator 1.01a

scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Potrzebowalbym dobrej strony z możliwością podglądu statystyk, jaką miała miejsce w określonej kolejce. Czyli stan ligi na daną kolejkę. Najlepiej z podziałem na Home/away i forma z ostatnich 5 spotkan
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Kolejne podsumowanie:
SystemX - +17,03% yeld ✅ (22 typy) wcześniejsze 2 tyg. +60%(22 typy) +15% (28 typów)
System57 - +13,30% yeld ✅ (21 typów)
System55 - -16,01% yeld ⛔ (21 typów)
System73 - +76,60% yeld ✅ (6 typow)
Dzisiejszy typ:
HACKEN - GOTEBORG - X✅ - 1⛔ - 1⛔ - X ✅
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Zmieniłem układ na stronie. Wszystkie typy będą w jednym miejscu.
SystemX - czyli ten testowany od 3 tygodni, na moim algorytmie
NN - czyli sieci neuronowe i oparty na nich algorytm
SG - najnowszy system oparty o sieci neuronowe, wzbogacony dodatkowo dokładna analiza progow do gry
Zeby zachować jakiś porządek to:
Typy na stronie internetowej. Score Generator
Natomiast Wątek na forum poświęcam zapytaniom, opiniom i krytyce
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Wszystkie 3 wyniki będą się zapewne zgrywać dla spotkań typu Rosenborg - Start, czyli w spotkaniach w których jest &quot;pewniak&quot;, gdzie kursy są rzędu 1,1 - 1,4. A takich osobiście nie będę uwzględniał w statystykach. Trzy systemy które teraz będą testowane w dość znaczny sposób różnią się algorytmami. Ale jeżeli trzy wyniki się pokryją dla typu z kursem ponad 1,6 to tylko grac ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Na ten tydzień, systemy powyrzucaly grubasne kursy, zobaczymy co z tego wyniknie ???? Z takich małych symulacji na podstawie zbioru uczącego dla systemu SG, wynikało że w zależności od werdyktu: szansa trafienia typu 1 wynosi 74%, szansa na remis 57%, natomiast typu 2 100% ( wiadomka ^^)
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Wywalilem lipne systemy. W testach pozostają najlepsze.
Zostawiłem systemX który już testuje 4 tydzień, oraz nowy systemPK zbudowany na sieciach neuronowych, na bazie jak na razie ponad 100 spotkań.
 
F 0

feljack

Użytkownik
A może dałbyś informacje w jaki sposób potrzebujesz sparsowane dane historyczne do programu to pewnie zebrałoby się parę osób aby przygotować je do wrzucenia, żeby sprawdzić algorytmy na danych historycznych?
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Nie wchodzi to w rachubę gdyż program zawiera zbyt wiele zmiennych czasowych. Odtwarzanie tych danych to jednak straszna komplikacja i bardzo łatwo byłoby o pomyłkę.
Powoli powiekszam baze danych i stosuje coraz to bardziej zaawansowane sieci. Dzisiejszy wynik wygenerowany przez sieć, jak najbardziej na plus.
Teraz dłuższą przerwa w rozgrywkach, więc znajdzie się czas na dopracowanie wszystkiego.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Eh, szkoda że nie zapisałem ostatnich dwóch sieci, według których zostały wygenerowane niedzielne wyniki. Były to sieci o bardzo dobrych wskaźnikach testujących i bardzo niskim błędzie. Próbowałem skonstruować owe sieci ponownie, niestety ich wyniki okazały się troche slabsze. Nie potrafią oszacować wyraźnie szans na remis.
W związku z tym, najbliższe typy dla sieci będą podawane w systemie 1x i x2 lub DnB.
Chyba że, uda mi się zaprojektować nowa sieć o lepszych współczynnika ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Następna zagadka będzie to: Jak sieć zbudowana na bazie danych opartych na spotkaniach lig skandynawskich, sprawdzi się w ligach zachodnich. Czy konieczne będzie stworzenie nowej bazy danych. Czy też będzie można wykorzystać te, aktualnie używane.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Wyniki spotkan wygenerowanych przez sieci: (im wynik blizszy 1 - tym pewniejsze zwyciestwo gospodarzy, wynik w okolicach 0 = remis, -1 = wygrana gosci)

Atletico-PR - Chapecoense-SC wynik: 3:1 wynik sieci: 1,00 typy: 1 ✅ 1X✅ 1 DnB✅

Vitoria - Gremio wynik: 0:1 wynik sieci: -0,71 typy: 2✅ X2✅ 2 Dnb✅

Corinthians - Atletico-MG wynik: 0:0 wynik sieci: -1,00 typy: 2⛔ X2 ✅ 2 DnB zwrot

Santos - Fluminense wynik: 2:1 wynik sieci: 0,38 typy: 1✅ 1X ✅ 1 DnB✅

Sport Recife - Sao Paulo wynik : 1:1 wynik sieci: 0,05 typy: remis ✅ 1X✅ 1 DnB zwrot
 
Do góry Bottom