>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SCORE GENERATOR 2 - u/o

scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Drugi mój projekt, tym razem typujemy under/over. Domyślnie u/o 2,5 ale z racji ze lubię wysokie kursy, to również over 3,5.
Jak na razie buduje bazę danych, ale myślę że tak od puli 100 spotkan będę już wrzucal pierwsze testowe typy. Powinno to pójść dosyć szybko, gdyż zbieranie tych danych trwa dużo krócej niż w przypadku 1x2.
Ligi które zamierzam testować? Wszystkie ligi europejskie które przekroczyły prog 8 rozegranych spotkań.
To tyle słowem wstępu ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Kiedy można sie spodziewac pierwszych typow?
Oraz bedziesz jeszcze aktualizowal 1x2?
Myślę że jest już szansa na pierwsze typy na następny weekend.
Lig jest sporo, więc i baza danych zapełnia się dosyc szybko.
Odnośnie 1x2, ligi skandynawskie sa na finiszu (ostatnie mecze dla wielu zespołów są spotkaniami o pietruszkę, więc wyniki moga być niemiarodajne), a ligi zachodnie jeszcze przed 12 kolejka (czyli odpowiednią ilością do pierwszych testów). Więc tak czy tak, jest mały przestój ????
Co do lig, to będzie to:
-Anglia
-Francja
-Wlochy
-Hiszpania
-Portugalia
-Belgia
-Holandia
-Dania
-Austria
-Szwajcaria
-Chorwacja
-Grecja
-Turcja
-Rosja
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Aktualnie baza ma juz 50 spotkan. Wczoraj przeprowadzilem pierwsze mini testy, wynik 9/12 (75%). Dzisiaj tylko 4 spotkania, ale rowniez zrobie na nich proby.
Esbjerg - Lyngby - over @2,15
Anhi - Terek - over @2,70
Goteborg - Gefle - under @2,50
Hammarby - Djurgarden - over @1,67
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Dzisiaj zaczynamy pierwsze, wieksze testy programu. Na ten weekend zaplanowalem prognozy dla 54 spotkan. Na poczatek test 3 systemow, aby wybrac ten najskuteczniejszy. Porownanie bede prowadzil przez 2 tygodnie.
Wszystkie testowe typy pod adresem http://uo25.eu.pn Podsumowanie kolejki w poniedzialek.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Jak są wyniki, łatwo przeanalizować co przy okazji wpada, na razie mało danych ale z czasem się uzbiera, prosty przykład 7 spotkań gdzie systemy typowały 5:1 (5 overów do 1 undera i na odwrót) w 5 spotkań tylko jedna druzyna strzelała bramki
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
To pierwsze proby na jeszcze malej bazie danych. Potrzeba wiecej czasu ???? buduje nowe systemy w oparciu o powiekszone bazy i porownuje je z podprzednimi. Tak samo rozne systemy oparte sa o rozne dane wejsciowe.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Według &quot;moich stytystyk&quot; dziś też wliczając gdzie systemy wskazywały jednomyślność, wyszło 17 takich meczy w tym aż 12 zakończyło BTS N ..niestety 3 mecze były które na BTS N był kurs 1,3-1,5 więc chyba nikt nie gra takich kursów, jednak po odliczeniu tych trzech meczy i tak mamy zysk ???? Solo przy 10j (kursy według BET365) to 178 wygrane - 140 zainwestowane
Wiem wiem nie oto chodzi, w Twoim systemie, jeżeli uważasz że spamuje, zaśmiecam Ci wątek, proszę pisac ustosunkowuje się oczywiście do Twojego życzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Według &quot;moich stytystyk&quot; dziś też wliczając gdzie systemy wskazywały jednomyślność, wyszło 17 takich meczy w tym aż 12 zakończyło BTS N ..niestety 3 mecze były które na BTS N był kurs 1,3-1,5 więc chyba nikt nie gra takich kursów, jednak po odliczeniu tych trzech meczy i tak mamy zysk ???? Solo przy 10j (kursy według BET365) to 178 wygrane - 140 zainwestowane
Wiem wiem nie oto chodzi, w Twoim systemie, jeżeli uważasz że spamuje, zaśmiecam Ci wątek, proszę pisac ustosunkowuje się oczywiście do Twojego życzenia
Możesz pisać i spamowac ???? o to też w tym chodzi żeby kombinować jak najlepiej można by wykorzystać system. Celem jest stworzenie jak najlepszego (bądź najgorszego) systemu do typowania u/o 25, ale jeżeli jest pomysł można go użyć do grania u/o15 czy też u/o35.
178 - 140 = 38, a to stanowi zysk 27%, nie ma co plakac jak na start ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Daje plusa. Prosta gra u/o bez wymyslow i wydziwien. Czekam na testy
Testy trwają. Dzisiaj zakończyliśmy pierwsza pulę 53 spotkań. Narobiło się sporo systemów i myślę żeby wyrzucić te, które nie osiągnęły progu 50% skuteczności.
Od jutra będę również zaznaczał spotkania wyliczone z systemu nr 5, które dają spore szanse na wynik over 3,5
Jeżeli znajdę jakieś zależności to dodam również typy z under 1,5
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Kolejny tydzień i kolejne testy. W sumie ponad 70 spotkań w tym tygodniu. Dzisiaj wypadł tylko jeden mecz, ale od jutra już większe pule analizowanych spotkań.
Z aktualizacji to:
- wyrzuciłem systemy ze skutecznością poniżej 50%
- dodałem do testów Francję i Holandię
- dodałem dwa pola wykazujace duża szansę na over 3,5 lub under 1,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 10

michalbvb

Użytkownik
System 5 wymiata póki co ????
Ogólnie dobrą robotę robisz. Mam taki pomysł abyś stworzył system 6, w którym będziesz podawał tylko te mecze, w których wg twoich statystyk jest value ( nie wiem jak twój system działa dokładnie ale jak podaje prawdopodobieństwo trafienia danego zdarzenia to wyłapanie value nie będzie problemem ). Tych meczów nie musi być dużo, może być nawet 4-6 na weekend.
Jeśli twój system dobrze ocenia szansę to zysk będzie pewny.
Jakbyś miał czas to super byłoby jakbyś wprowadził ten system i wpisywał mecze z value tu na forum ( chodzi o kurs ), tak abyśmy wszyscy widzieli czy przynosi on zyski.
Pozdrawiam i powodzenia w ograniu buka ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Jak na razie system 5 spisuje się najlepiej. W najbliższym czasie planuje dodanie systemu 6 z aktualna baza danych.
Odnośnie value, to sadzę że lepiej się najpierw skupic na skutecznosci, a później ewentualnie myśleć o wyciąganiu maksymalnego zysku z tego ????
I tak zauważyłem że, gdy system 5 typuje over, to jak na razie w 100% spotkań padał over 1,5 ;)
Tak samo w przypadku gdy system 5 typuje under, 100% wyników było under 3,5
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Male podsumowanie:
- system 5 osiagnal skutecznosc 63%, czyli wynik o 8% lepszy niz najwyzszy wynik z zeszlego tygodnia (55%)
- typy under 1,5 wyliczane z systemu 5, zanotowaly 43% skutecznosc (10/23), natomiast yeld wyniosl +68%
- typy over 3,5 rowniez wyliczane z systemu 5, spisaly sie gorzej, skutecznosc tylko 24% i yeld = -38%
Poprawki:
- mam pomysl na zwiekszenie skutecznosci typow under 1,5 do poziomu 50%-55%, wprowadze go do nowych typow
- dodam rowniez system 6 oparty na powiekszonej bazie danych
Nowe ligi:
-Anglia
-Włochy
-Hiszpania
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Jako ze bede mial w najblizszym okresie malo czasu, postanowilem skupic sie nad najbardziej jak do tej pory zyskownym elementem projektu.
Mam na myśli typowanie under 1,5 (ktore mozna oczywiscie wykorzystac do typowania under 2,5).
Na stronie bede zamieszczal tylko typy ktore przeszly wczesniejsza selekcje. Jezeli utrzyma sie 40% skutecznosc tych typow, system moze okazac sie niezwykle dochodowy.
 
Do góry Bottom