>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Scottish Open 2018 (10-16.12.2018)

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Dobry powrót Allena ze stanu 0-4 na 6-5. Szacun. Wells miał szansę na wygraną, ale bał się podjąć ryzyko w kilku momentach i za bardzo się zgrzał. Mark jak już się rozkręcił to nie odpuścił. Brawo.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Ale anty snooker w dniu dzisiejszym.
Drugi mecz to jak bym siebie widział przy stole. Jeden i drugi po takim meczu nie zasłużyli na finał.
Zresztą Allen też podszedł olewajaco do meczu i początek miał tragiczny.
Ciekawe jak to jutro będzie wyglądało.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Shaun Murphy vs Mark Allen
Wydaje się, że forma Anglika zaczyna powoli rosnąć. Na tym turnieju wygląda przyzwoicie, chociaż zdarza mu się popełniać proste błędy. Wczoraj mocny początek z Trumpem, ale potem coś się zacięło. Myślę, że dojście do finału spowoduje, że będzie bardziej skoncentrowany na grze. Z kolei występy Allena są dość równe, w pojedynku z Wellsem złapał zadyszkę na początku, nie wiem czym to było spowodowane, może zlekceważeniem przeciwnika i chęcią wygrania małym nakładem sił, przeliczył się, ale skutecznie odwrócił losy meczu na swoją korzyść. Nie widzę tutaj wyraźnego faworyta do końcowego sukcesu, więc spodziewam się zaciętego spotkania i idę w over frejmów. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest też pójście w stronę setek. Długi dystans, a panowie potrafią zaliczać wysokie podejścia.
over 14,5 partii @1,8 Totolotek✅
E: Wynik: 7-9
Na początku mecz nie był jakiś porywający, ale druga sesja wynagrodziła wszelkie niedostatki. Świetny powrót Shauna ze stanu 3-6 na 7-6. 10, 11 i 12 partia należały do niego. Super odstawne, setka i błędy ograniczone do minimum. To robiło wrażenie. 13 partia to pudła na prostych z obu stron, ale Anglik urwał ją na swoje konto. To był moment zwrotny. Allen zobaczył, że nie ma żartów i od razu się obudził. Setka i kontrola do końca spotkania. W 16-tej Murphy mógł wrócić, ale spudłował prostą czarną. Dobre spotkanie. Mark wygrał zasłużenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ale anty snooker w dniu dzisiejszym.
Drugi mecz to jak bym siebie widział przy stole. Jeden i drugi po takim meczu nie zasłużyli na finał.
Zresztą Allen też podszedł olewajaco do meczu i początek miał tragiczny.
Ciekawe jak to jutro będzie wyglądało.
Wczorajsze półfinały zamiast cokolwiek wyjaśnić jeszcze bardziej zagmatwały sprawę. Allen musi odwracać mecz z 0-4 z 2-5, robi to na czystym talencie z dużą pomocą rywala, zresztą po raz kolejny, bo w tamtym tygodniu to samo zrobił w meczu z Binghamem. No ale ileż można odwracać mecze? Murphy też niby na luzie ograł Trumpa, no ale kto widział mecz to wiec że Trump grał bardzo słabo, zupełnie nie jak on. Murphy bardzo dobry początek, 3 szybkie strzały 89, 93, 70 i 3-0. Ale po przerwie już się dostosował do poziomu rywala i mecz był bardzo męczący do oglądania. I teraz finał to dla mnie niewiadoma. Chyba jednak skłaniałbym się w stronę Allena, wyższa forma w ostatnim czasie i moim zdaniem dużo większy talent do tej gry. Kurs całkiem dobry @1.9, aż trochę się zdziwiłem.
S.Murphy vs M.Allen
Match Winner: Allen, Mark @ 1.909 ✅ 7-9
Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom