>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SEC 2017 - Hallstavik (3) 05.08.2017 17:00

Status
Zamknięty.
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Ja dzis ide w strone Artema z mega silnikami F1...Wszyscy widzieli co wyczynial wczoraj we Wroclawiu - prawie nie lapany i 3 najszybsze czasy meczu.
Artem-Przemo Pawlicki - 1 kurs 1.48 Betsafe✅
Dodatkowo Artem top3 za 2.25 Betsafe⛔ parodia zuzla
 
funias 691

funias

Użytkownik
Moje propozycje na ten turniej.
Mat. Szczepaniak - K. Gomólski @1.52 iforbet. ⛔
Gomólski jak i Szczepaniak to solidni ligowcy w swoich ekipach, jednak idę w kierunku Mateusza, który lepiej prezentuje się w SECu. Jak pokazuje powyższa grafika, odpowiednio zdobywał 3 i 5 pkt więcej niż Kacper, który w tej imprezie jedzie bardzo średnio, w przeciwieństwie do Szczepana, który zawsze do końca walczy o awans do barażu. W Niemczech ta sztuka mu się udała, a w Toruniu zabrakło niewiele, bo zajął 7 lokatę. Kurs nie jest duży, ale moim zdaniem dość pewny typ. Obaj zawodnicy spotkają się bezpośrednio w biegu nr 17 i tam Szczepaniak pojedzie z pola B, a Gomólski z C.
A. Łaguta - V. Milik @1.45 iforbet. ⛔
Tutaj typ bardziej na Artema niż przeciwko Milikowi, chociaż ostatni przeciętny występ Czecha na domowym torze może zastanawiać. Łaguta kapitalna forma, powalczy o wygranie całego cyklu, bo do Lebiedieva traci niewiele. Sprzętowo wygląda świetnie, jest bardzo szybki i moim zdaniem dziś jest głównym faworytem do zwycięstwa. Milik niby też bardzo dobry w SECu, ale moim zdaniem delikatna zniżka formy u niego. W Toruniu Łagua miał dwa wykluczenia, wtedy górą był Vacek, ale już w Niemczech wyraźnie lepszy Rosjanin i dziś moim zdaniem będzie podobnie.
Powyższe typy gram ako.
1.52 * 1.45 * 0.94 = 2.07 iforbet. ⛔ wszystko odwrotnie dziś...
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
A.Lebiediew- A.Jonsson 2 2,05 iforbet ⛔2 i 3 miejsce w zawodach
Andrzej jakoś ostatnio mnie nie przekonuje .Dziś po bardzo długiej przeprawie jakieś tam zmęczenie dojdzie. Nie spodziewam się po jego występie nic szczególnego.
Natomiast Andreas na domowym obiekcie powinien dziś się dobrze zaprezentować. Za dużo nie odstaje punktowo do czołówki więc mobilizacja na pewno duża.Kurs zachęcający i gram to grubiej
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Mateusz Szczepaniak - Michael Jepsen Jensen - 2 @ 1.90 - STS ✅ ✅ ✅
Start zawodów za pół godziny więc szybko. STS w tej parze faworyzuje Polaka, ale ja myślę, że to MJJ będzie dziś lepszy. W niedzielę w Lesznie świetny występ Duńczyka - 14 punktów w tym 4 zwycięstwa. Półtora tygodnia temu Jensen ze swoją Smederną przyjechał do Hallstavik gdzie odbywa się dzisiejszy turniej i również był ostoją swojej drużyny w przegranym meczu. Przywiózł bowiem 10 punktów. Wczoraj wicemistrzostwo Danii. Szczepaniaka ostatnio w Szwecji nie było, a w Tarnowie zaliczył dość przeciętny występ. Kurs na Liglada całkiem przyjemny, dlatego w tej parze stawiam właśnie na niego. Myślę, że może dziś zakręcić się w górnej części stawki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom