>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SekaBET

A 19

al-capone

Użytkownik
www.sekaBET.com

Grał ktoś w tym bukmacherze i może napisać opinie?
Na stronie znalazłem, że licencję mają udzieloną przez rząd Czarnogóry E Gambling Montenegro d.o.o (Podgorica, Moskovska br. 65., reg. no. 5-0615951), która udzieliła następującej licencji stronie Sekabet.com: serial no. AA 001588, numeric no. 133-01/15 4A and 1ER oraz wydała odpowiednie potwierdzenie (no. 02/01-118/4),
Dla nowych graczy oferują bonus 100% do 300PLN.
Mnie najbardziej ciekawią zakłady azjatyckie. Rzekomo bez limitów i mają większe kursy niż pinnacle.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Nawet nie próbuj tam coś wpłacać. Czekam na wypłatę od 14.08, support fatalny, na maile nie odpisują, na czacie wkleja jedno i to samo, że mam czekać w kolejce na kasę. Konto oczywiście zweryfikowane i zlimitowane do 1 euro. Kolejny krzak typu Exbinog z Czarnogóry(tam to już ponad rok czekania na kasę i niedawno zablokowali mi konto ???? Jednym słowem - złodzieje..
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Jednak sprawiedliwość na tej Czarnogórze jeszcze istnieje ;)
Wczoraj wysłali 1 przelew ,gdzie czekałem na wypłatę od 3 tyg i ciągłego upominania,po tym wczoraj gość kazał mi zlecić następną wypłatę(pozostałą kwotę na koncie) po 24h od 1 wypłaty i dziś byłem w szoku bo pieniądze dotarły w 2-3 min na Skrill.
Swoją przygodę kończę z tą firmą, rejestrujcie się jak chcecie na własne ryzyko...
 
F 69

fantasmagorie

Użytkownik
Witam. Jestem nowy, ale może byłbyś w stanie pomóc również mi @Marcin-Odra ? Dobijam się od dłuższego czasu co do wypłaty na skrill. Wygrałem 0,75 euro na Starburst z darmowych spinów. Zrobiłem na tej samej grze obrót. Potem zacząłem grać na zakładach. Zleciłem do wypłaty 50 euro na skrill. Najpierw miało być natychmiast. Potem do 24h. Następnie jak nie było po 24h, nagle wypłata ma być w ciągu kilku dni. Ewidentnie śmierdzi wałkiem. Wszystkie powyższe informacje z live chatu. Z góry dziękuję za pomoc.
 
Do góry Bottom