>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Serie A 14.10.2006-15.10.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Przed nami bardzo ciekawa kolejka, a oto moje typy:

Sampdoria Genoa - AC Milan -&gt; 2 (1.75) ⛔
Jeśli chodzi o ten mecz, to uważam, że warto zagrać Milan po takim kursie. Mediolańczycy w dwóch ostatnich kolejkach zdobyli tylko 2 punkty, a właściwie można powiedzieć, że stracili 4. Taka strata punktowa, biorąc pod uwagę fakt, że Milan zaczynał sezon z punktami minusowymi, jest dosyć dotkliwa, zwłaszcza, że całkiem nieźle prezentują się główni rywale Milanu do mistrzostwa czyli Roma i Inter. Milan w tym momencie ma już 9 punktów straty do Romy i 8 do Interu, co wydaje się być stratą dosyć dużą. Ta sytuacja sprawia, że Milan musi zagrać dzisiaj o zwycięstwo, a Sampdoria nie jest takim zespołem, który może powstrzymać zdeterminowany Milan. Największą bolączką Sampdorii jest to, że traci dużo bramek na własnym boisku (7 w 3 meczach), co taki zespół, jak Milan powinien wykorzystać i zdobyć w tym meczu komplet punktów.

FC Empoli - Fiorentina -&gt; 2 (2.35) ✅ :dfytysdfh:
Fiorentina znajduje się w naprawdę trudnej sytuacji, gdyż w tym momencie ma -13 punktów, a za nami jest już 5 kolejek. Wierzę jednak w to, że Fiorentina odrobi straty z początku sezonu i na koniec zajmie miejsce, gwarantujące jej pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mój optymizm opieram na grze Fiorentiny w ostatnim meczu ligowym z Catanią, gdzie zespół z Florencji zaprezentował symptomy gry z ubiegłego sezonu. Myślę, że kwestią czasu jest, gdy Fiorentina się rozkręci i zacznie grać, jak w ubiegłym sezonie. W tym sezonie Fiora przegrała obydwa dotychczasowe mecze wyjazdowe i myślę, że przyszła pora na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo, zwłaszcza, że przeciwnik nie jest specjalnie wymagający dla takiego zespołu, jak Fiorentina. Na pewno po stronie Fiory będzie większa determinacja i przewaga umiejętności piłkarskich. Dla bezpieczeństwa można zagrać na Fiorentinę z podpórką.
 
5h4d0wm4n 0

5h4d0wm4n

Użytkownik
Inter M. - Catania typ: 1 kurs: 1.22 (Milenium )

Inter zajmuje w tabeli 3 pozycje natomiast Catania dopiero 11. Inter ma na 5 meczy 3 wygrane i 2 remisy, natomiast zespol Catani ma 1 zwyciestwo 2 remisy i 2 porazki, Inter ma blians bramkowy 10-7, natomiast goscie tego spotkania maja 6-10, wiec nie popisuje sie skutecznoscia, ten mecz to raczej &quot;pewniak&quot; wsrod meczy, kurs tez nie za wysoki.

✅ ✅ ✅ ✅
 
chalgro 0

chalgro

Użytkownik
taki wynik zapewne zadowoli buków i ja swoją drogą więcej nie postawie milanu do bardziej pewnych meczy bo po prostu ostatnio zwalają mi mecze. :zy3ou:

Reggina - Roma typ 2
Mimo, że reggina ma 11 pkt ujemnych będą zbytnio ostrożni co spowoduje że rzymianom uda sie wygrac, chyba ze reggina wszystko postawi na jedną karte. Następny powód przemawiający za wygraną Romy jest Palermo, które stoi im za plecami a ci bez problemu wywalczą 3 pkt. Statystyki przemawiają na korzyść Romy: na 5 kolejek wygrali 4 i 1 przegrali zdobywając bilans bramkowy 10-2, natomiast Reggina ciężko nadrabia minusowe pkt ( i dobrze niech spadną do serie b i sie nauczą że niemożna sprzedawać/kupować mecz), mają na koncie zaledwie 1 wygraną, 2 remisy i 2 przegrane ze słabym bilansem bramkowym 7-9.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom