>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Serie B i niższe ligi włoskie 2016/17

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Serie B i niższe ligi włoskie - sezon 2016/2017


Serie B - sezon 2016/2017




PODZIAŁ TERYTORIALNY:

DRUŻYNY:
Lombardia - Brescia
Piemonte - Novara, Pro Vercelli
Vento - Hellas, Cittadella, Vicenza
Emilia Romagna - Carpi, Cesena, Spal
Liguria - Spezia, Vrtius Entella
Umbria - Perugia, Ternana
Toscana - Pisa
Marche - Ascoli
Lazio - Frosinone, Latina
Puglia - Bari
Campania - Avellino, Salernitana, Benevento
Siciglia - Trapani



Lega Pro - sezon 2016/2017



Drużyny:
Grupa A B i C:

W tym temacie jak najbardziej można także pisać analizy oraz podawać typy z niższych lig włoskich w sezonie 2016/2017.


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz, oby ten rok był z większym i lepszym wynikiem niż ostani ;)
Dla prawdziwych fanatyków, nie tylko Serie A gra we Włoszech :spokodfhgfh:
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Ternana - Pisa TYP: Ternana kurs 2.00 w Expekt
To co dzieje się w zespole Pisa można nazwać jednym słowem CYRK. Z zespołu odszedł twórca awansu Gattuso wraz ze swoimi współpracownikami. Klub ma ogromne długi, nie płaci piłkarzom, a wiemy jakie wyniki mają drużyny gdzie nie ma wypłat. Najlepsze jest jednak to że wcale niewiadomo czy mecz się odbędzie , gdyż gracze drużyny gości mogą nie wyjść na boisko by zaprotestować temu co się dzieje w wewnątrz klubu.
Wczorajsze wydanie Gazzetta dello sport opisuje to co się dzieje w tym klubie. CHAOS i nic więcej. Polecam grać jak najszybciej gdyż kursy będą spadać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Carpi - Frosinone
Fajny meczyk dzisiaj dwóch zeszłorocznych beniaminków Serie A. Start obu zespołów bez szału tak jak się trochę spodziewałem, o ile Frosinone u siebie pewnie 2 zwycięstwa tak porażka w bardzo marnym stylu z Novarą, trochę oglądałem ten mecz i tak to nie powinno na pewno wyglądać jak na taki potencjał jaki jest w Frosinone. Carpi jeszcze słabiej zaczęło, generalnie zderzenie z drużynami Serie B po przygodzie w najwyższej lidze trzeba trochę odczekać na przywyknięcie do nowych warunków.
Frosinone pozostał z bramkostrzelnym duetem Dionisi - Cofani, obaj machnęli po 9 bramek w zeszłym sezonie, a doszedł jeszcze razem z nowym trenerem Cocco, który w zeszłej edycji Serie B strzelił 20 bramek w Vincenzie. Fajne trio do wyboru ma Pasquale Marino. Środek pola też się utrzymał i takie nazwiska jak Sammarco, Sodimmo, Gori czy Gucher to jest solidna siła jak na realia drugoligowej rzeczywistości. Mimo wyjazdu jestem spokojny o ich co najmniej jedną bramkę.
O ile we Frosinone utrzymał się cały szkielet ofensywny tak Carpi zachowało cały pion w defensywie. Belec w bramce, Leitza, Romagnoli, Gagalio i Zacchardo rozegrali pełny sezon w Serie A co musi zaprocentować w ich rozwoju. Pomocnicy rozegrali mniej minut, ale każdy z nich coś strzelił/asystował do tego w ataku pozostał Lasagna. Właściwie to on teraz jest pewną 9wiatką po odejściu Mbakogu. Ciekawą sprawą też jest transfer między oboma klubami, gdzie Carpi za solidne 600 tysięcy wykupiło Blanchara najważniejszą postać defensywy Frosinone, spory transfer jak na te realia. Również wypożyczyli Cattelaniego z Spezii, który zeszły sezon miał nieco słabszy względem tego z 2014/15 gdzie strzelił 18 bramek. W takim zespole jak Carpi powinien mieć zdecydowanie łatwiej na powtórzenie tego wyniku. Jak na razie wygrał rywalizację z Lasagną i ma już na koncie premierowe trafienie.
Mi tu wychodzi BTS po pięknym kursie. Oba zespoły zapewne jeszcze pamiętają przygodę z Serie A co powinno umożliwić ładną dla oka w miarę techniczną grę a co za tym idzie powinniśmy zobaczyć tutaj bramki. Powinna być totalna odmiana, niż to co do tej pory rozegrali.
Jeszcze taka ciekawostka, ich dwumecz w Serie A był do prawdy ciekawy. Wymienili się 3 za 3 co było logicznym posunięciem jak takich debiutantów. Oczywiście jakieś dziwne sytuacje i czerwone kartki w obu meczach, bramki decydujące w 90 minutach. Cuda na kiju.
BTS @ 2,10 Bet365 ⛔ 0-0 Deszcz, słaba murawa i brak streamów też nie pomógł by to w jakikolwiek sposób ocenić. Ładna mina.
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Benevento - Pro Vercelli​


W 5 kolejce Serie B wpadło mi w oko szczególnie powyższe spotkanie. Gospodarze dotychczas odnieśli dwie pewne wygrane u siebie (w tym 2-0 ze spadkowiczem z Serie A - Hellasem Verona) oraz dwukrotnie remisowali na wyjeździe (w tym 1-1 z kolejnym spadkowiczem - Carpi). Nie ukrywam, że to właśnie wyniki uzyskane z drużynami grającymi w zeszłym sezonie w Serie A skłaniają mnie do grania na Benevento. Tym bardziej imponuje fakt, że są beniaminkiem a w zeszłym sezonie ich bilans meczów domowych w Lega Pro - Group C prezentował się następująco: 13-4-0 :] Ostatecznie do typu przekonuje mnie również obecna forma gości, którzy z dorobkiem 2pkt oraz bilansem bramkowym 4-9 zajmują po 4 kolejkach ostatnie miejsce w tabeli.

Typ: Benevento @1.91 (bet365) ⛔

Wynik: 1-1. Według statystyk meczowych Bet365 gospodarze dominowali ale... oddali 1 celny strzał :razz: 2 pozostałe mecze, nad którymi sie zastanawiałem z tej kolejki i odrzuciłem- weszły... ????
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy Lega Pro Grupa B
Spotkanie: Modena - Sudtirol
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher :bet365:
8 seria spotkań włoskiej Lega Pro grupy B, a więc trzeci szczebel rozgrywkowy w Italii. Mecz sąsiadów w ligowej tabeli, Modena obecnie zajmuje 14 pozycję, a ich dzisiejszy rywal plasuje się na 15 miejscu. Oba drużyny zgromadziły na swoich kontach po 6 punktów i dzieli ich tylko różnica bramkowa. Obie ekipy zanotowały po jednym zwycięstwie, trzech remisach i trzech porażkach. Modena to ubiegłoroczny spadkowicz z Serie B w którym do niedawna występował nasz reprezentant Thiago Cionek. Gospodarze dzisiejszego pojedynku nie potrafili jeszcze w tym sezonie sięgnąć po wygraną przed własną publicznością, a rozgrywali już cztery spotkania (trzy remisy po 0:0 i jedna porażka 1:2). Najwyższy czas by zespół Modeny się otrząsnął i zaczął prezentować się jak drużyna z Serie B, pokazać siłę i doświadczenie. Goście po zwycięstwie w pierwszej kolejce nie potrafią odnieść drugiego zwycięstwa, a na boisku w modenie na pewno będzie im o to bardzo ciężko.
 
piksel 0

piksel

Użytkownik
Spezia - Cittadella /Seria B
zacznijmy od gości:
Cittadella jest 2 drużyna seri B (6zw 0r 4p) - od 10 meczu bez remisu, tegoroczny beniaminek jest na fali choć każda seria musi się w końcu skończyć
gospodarze
Spezia zajmije 6 miejsce w seriB (4w 4r 2p) - od 5 meczu bez remisu. Warto spróbowac na remis koledzy ????
TYP : Remis @3,3 (WH) +++
1-1 nudny mecz jak flaki ale jest upragniony remis ????
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Lega pro C, Lecce-Cosenza. Gospodarze bez podstawowego bramkarza. Czerwień w poprzednim meczu. Obie ekipy w ostatnich meczach bez rewelacji. Jeśli goście wyjdą w mocnym składzie to jest szansa na wbicie goli Lecce. Dobry mecz na przełamanie dla gości. W bramce Lecce ma grać typ co praktycznie nie grał przez ostatnie 4 sezony. http://int.soccerway.com/matches/2016/11/13/italy/serie-c1/us-lecce/cosenza-calcio-1914/2336089/ Typy w całorocznym 1x2 to 1.7 3.5 5.25. Warto sprawdzić ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Lega pro C, foggia-catanzaro. Goście ostatnie miejsce w tabeli, gospodarze w czołówce. 2 ostatnim meczu goście 3 czerwone kartki. 2 podstawowych obrońców i jeden zmiennik. Foggia ostatnio z golami nie szalała, także teraz jest szansa na jakis over bramkowy. Trzeba poczekać do składów i chyba warto będzie na gole grać.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Lega Pro B
Godz: 20:45
Spotkanie: Venezia F.C - Padova Calcio

Typ:
Venezia F.C ⛔ 1;3
Kurs: 2,30
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na mecz 15 serii gier włoskiej Lega Pro B w którym zmierza się miejscowe Venezia F.Ca w gości przyjedzie zespół Padova Calcio.Na Stadio Pierluigi Penzo zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie gdyż aba zespoły znajdują się w górnej połówce tabeli ligowej i obie jedenastki chcą w tym sezonie włączyć się do walki o awans do Serie B.
Moim zdaniem to na swoim terenie w Wenecji gospodarze pokażą zespołowi z Padwy że to oni są bardziej zdeterminowani aby zgarnąć komplet oczek szczególnie że motywuje ich ich manager Filippo Inzaghi czyli były świetny napastnik w Serie A i ma w składzie Alexandre Geijo który też kilka niezłych klubów zaliczył i może bardzo drużynie pomóc która u siebie i tak zbiera dużo punktów w przeciwieństwie do zespołu Padova który w delegacjach gra słabiej i do Padwy wrócą bez punktów.
 
P 53

pablos

Użytkownik
FC Bari vs US Salernitana
Drużyna gospodarzy na własnym boisku z bilansem 4-2-2. U siebie są niepokonani od 5 spotkań. W tym czasie na własnym boisku zanotowali dwa remisy z będącymi w górnej połowie tabeli Virtusem oraz Spezią, a także wygrywali co najmniej dwoma bramkami z walczącym o awans Carpi oraz walczącym o utrzymanie Trapani i Pro Vercelli. Zwycięstwo w dzisiejszym meczu dałoby gospodarzom przybliżenie do 8 miejsca dającego baraże o awans na koniec sezonu. Goście 2 punkty nad barażami o utrzymanie i dwa punkty straty do Bari.Salernitana na 8 gier w delegacjach - 5 remisów i 3 porażki. Z lepszych drużyn postawili się tylko Spezii i Brescii. W ostatnim sezonie w meczach Bari z Salernitaną dwukrotnie triumfowała drużyna dzisiejszych gospodarzy. Patrząc na ewidentą wyjazdową niemoc ekipy Salernitany, wydaje się, że i dzisiaj to Bari powinna być górą.
Typ: Bari @2 forBET ✅ (2:0)
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja - Premier Liga
Godz: 14:30
Spotkanie: Paganese Calcio 1926 - USD Siracusa

Typ:
Paganese Calcio 1926 ⛔ wynik 1:1
Kurs: 2,15
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam do włoskiej Lega Pro group C w której odbędzie się 17 kolejka gier.
Na Stadio Marcello Torre zmierza się ze sobą jedenastki miejscowego Paganese Calcio 1926 a w gości przyjedzie USD Siracusa.
Gospodarze w 16 meczach 18 oczek i 13 pozycja w tabeli ligowej zaś goście miejsce 11 ze zdobytymi 20 punktami także w 16 grach w tym sezonie ligowym.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli tylko 2 punkty i tabela jest spłaszczona teraz można być bliżej play offów a za chwilę baraży o utrzymanie jak nie pójdzie w 1-2 meczach.
Moim typem na to spotkanie to wygrana na swoim Stadio Marcello Torre zespołu Paganese Calcio 1926 gdyż zespół ten więcej punktów zdobywa na swoim terenie, potrafił zremisować z bardzo dobrą Foggią i pokonuje tych słabszych wyjazdowiczów do których niewątpliwie należy zespół gości który w delegacjach albo remisuje nawet ze słabszymi u siebie zespołami niż zespół z Stadio Marcello Torre.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Perugia - Latina Calcio (handicap 0:1)
Typ: 2
Kurs: 1.86
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech w piłce nożnej. Według mnie Perugia tego meczu nie wygra i bardzo fajny kurs jest na Latinę z handicapem 0:1 ale od początku, najpierw tabela:



Perugia u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek, natomiast Latina na wyjazdach ma na koncie 1 zwycięstwo, 5 remisów i 4 porażki. W obu zespołach bardzo wiele absencji ale myślę, że dużo więcej i poważniejszych u gospodarzy. W Perugi nie zagrają dziś pierwszy bramkarz Rosati (grał we wszystkich 19 meczach Serie B w tym sezonie), obrońcy Monaco (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Del Prete (9 występów w tym sezonie), Chiosa (4 występy w tym sezonie) i Mancini (5 wystepów w tym sezonie), pomocnik Zapata (4 występy w tym sezonie) i napastnicy Carmine (18 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w zespole), Nicastro (15 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w zespole), Nolfo (3 występy w tym sezonie) i da Silva (1 występ w tym sezonie). W Latinie nie zagrają obrońca Pinato (2 występy w tym sezonie) i pomocnicy Acosty (14 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Bandinelli (10 występów w tym sezonie), Matteo (13 występów w tym sezonie), de Vitis (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Moretti (4 występy w tym sezonie). Sporo tych nieobecności w obu zespołach. Dożo bardziej osłabiona będzie dzisiaj Perugia i nie chce mi się wierzyć w to, że wygra to spotkanie. Myślę, że padnie tutaj remis lub nawet Latina pokusi się o wygraną ale jakoś najbardziej prawdopodobny wydaje mi się tutaj remis. Perugia w tym spotkaniu bez swoich armat i trudno będzie tutaj im strzelić bramki i wypracować sytuacje strzeleckie. Typ na Latinę z handicapem 0:1 jest po bardzo fajnym kursie i to spotkanie dzisiaj polecam. Jestem bardzo pewny na dzisiaj tego typu i polecam go zagrać nawet grubiej. Oczywiście nie mówię, że to pewniak i na 100% wejdzie bo coś takiego w sporcie nie istnieje także nie grajcie tego all in itd. bo nie chce żeby ktoś potem do mnie miał pretensje. Grubo myślę można to zagrać ale też z głową. Ja to dzisiaj naprawdę gorąco polecam i życzę powodzenia no i oczywiście każdemu zdrowych spokojnych świąt i przepysznej kolacji wigilijnej ????

✅ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie B
Data: 24.12.2016
Godz: 15:00
Spotkanie: Brescia Calcio - F.C. Pro Vercelli 1892

Typ:
Brescia Calcio ✅ wynik 2:1
Kurs: 2,10
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na zaplecze włoskiej Serie A mianowicie Serie B gdzie odbywa się 20 kolejka ligowa.
W bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu na Stadio Mario Rigamonti spotkają się miejscowa Brescia Calcio a w gości przyjedzie drużyna F.C. Pro Vercelli 1892.
Brescia w tym sezonie w swoich 19 meczach zebrała 23 punkty co daje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej zaś Pro Vercelli obecnie 16 pozycja ze zdobytymi 21 oczkami również w 19 spotkaniach.
Jak już wcześniej wspomniałem mecz zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły zajmują zbliżone miejsca do siebie w tabeli ligowej a ponadto dzielą ich tylko 2 oczka.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo na swoim terenie Brescii a to z tego powodu że oba zespoły grają lepiej na swoich terenach a w delegacjach grają słabo i do tego Brescia ma w swoim składzie jednego zawodnika który przykuł moją uwagę i jest to bardzo doświadczony napastnik Andrea Caracciolo który radził sobie na poziomie Serie A i może on przesądzić o wyniku tego starcia bardzo ważnego dla obu zespołów.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Lega Pro Grupa C
Godzina: 14:30
Spotkanie: Akragas - US Lecce
Typ: 2
Kurs: 1,64
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Na dzisiaj mam 2 typy z niższej ligi włoskiej a mianowicie z odpowiednika 3 ligi. Tabela w tej grupie wygląda następująco:



Lecce jest tutaj zdecydowanym faworytem i ja również się pod to podpinam i tak uważam. Na wyjazdach zespół ten ma najlepszy bilans w całej lidze, 6 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka, natomiast Akragas u siebie mają drugi najgorszy wynik z wszystkich zespołów notując do tej pory 1 zwycięstwo, 7 remisów i 2 porażki. Może nie przegrywają dużo ale też nie wygrywają a dzisiaj przyjeżdża wicelider, który na wyjazdach gra najlepiej ze wszystkich a do tego dzisiaj w pełnym, najsilniejszym składzie. W Lecce na to spotkanie zabraknie tylko obrońcy Vinetot (3 mecze rozegrane w tym sezonie), który i tak mało grał i nie jest to poważna absencja. Gospodarze mają dużo więcej problemów z absencjami zwłaszcza w bloku defensywnym. Po ich stronie nie zagrają dzisiaj obrońcy Zanini, wspólnie z napastnikiem Gomezem jest najlepszym strzelcem w zespole (18 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie), Marino (13 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Riggio (12 występów w tym sezonie) i Assisi (1 występ w tym sezonie) i napastnik Salvemini (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Lecce na wyjazdach ma również najwięcej strzelonych goli ze wszystkich zespołów i przy tych kluczowych absencjach w bloku defensywnym Akragas nie wróżę dziś nic dobrego gospodarzom. Dla mnie zdecydowanym faworytem są goście i to spotkanie powinni wygrać bez jakiś większych problemów.

✅ 0-2



Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Lega Pro Grupa C
Godzina: 20:30
Spotkanie: Taranto Sport - Nuova Cosenza Calcio
Typ: 2
Kurs: 2,58
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Taranto u siebie bez rewelacji mają 2 zwycięstwa, 5 remisów i 3 porażki, natomiast Cosenza na wyjazdach 3 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek. Gdyby oba zespoły grały w pełnych składach to raczej bym się tutaj spodziewał remisu ale najprawdopodobniej bym nie typował tego meczu wogóle. Jednak gospodarze dzisiaj z bardzo dużymi problemami kadrowymi a goście prawie w najsilniejszym składzie, jedynym nieobecnym na ten mecz jest obrońca Pinna (9 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie). Po stronie Taranto nie zagrają obrońcy de Giorgi (20 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Altobello (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Stendardo (12 wystepów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Nigro (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Potenza (11 występów w tym sezonie), Njiki (3 występy w tym sezonie) i Langellotti (3 występy w tym sezonie) i napastnik Balistreri (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Goście są wyżej w tabeli, lepiej grają i przy tych absencjach u gospodarzy warto spróbować pograć w stronę gości, bo kurs bardzo zachęcający.

✅ 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 34

bigblackdenis

Użytkownik
Ktoś będzie grał Bari v SPAL? Bo jestem ciekaw opinii.
I jeszcze pytanie dla znawców włoskiej piłki: na czym polega podział trzeciej ligi na 3 grupy?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: US Salernitana - AC Perugia
Typ: 1
Kurs: 2,04
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj również typ z włoskiej piłki z tą różnicą, że dzisiaj szczebel wyżej z Serie B. Tabela prezentuje się następująco:

Jedni są w dole ligowej tabeli a drudzy gonią czołówkę. Dzisiaj mimo pozycji w tabeli stawiam na zespół, który jest niżej. Salernitana u siebie bez rewelacji mając na koncie 3 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki, natomiast Perugia na wyjazdach ma na koncie 3 zwycięstwa, 5 remisów i 2 porażki. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że to może być taki typowy mecz na remis ale sytuacja kadrowa gości na to spotkanie sprawiła, że dla mnie na faworyta tego meczu wyrasta Salernitana i gram tutaj na ich wygraną. U gospodarzy nie zagrają dziś obrońcy Schiavi (10 występów w tym sezonie) i Mantovani (9 występów w tym sezonie) i pomocnik Odjer (14 występów w tym sezonie). Perugia z kolei będzie dużo bardziej dziś osłabiona i po ich stronie nie ujrzymy pierwszego bramkarza Rosati (19 występów w tym sezonie), obrońców Monaco (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Del Prete (9 występów w tym sezonie), Mancini (5 występów w tym sezonie) i Chiosa (4 występy w tym sezonie), pomocników trzeciego najlepszego strzelca w zespole Guberti (17 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Brighi (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastników najlepszego strzelca w zespole Di Carmine (18 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie), drugiego najlepszego strzelca w zespole Nicastro (15 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie), Di Nolfo (3 występy w tym sezonie) i Da Silva (1 występ w tym sezonie). Goście dziś powinni mieć spore problemy ze skonstruowaniem akcji ofensywnych i strzeleniem bramki, gdyż ich największe armaty dziś nie zagrają. Salernitana mam nadzieję, że dużo więcej będzie miała szans na zdobycie gola i, że coś do siatki Perugi wpadnie. Liczę dzisiaj bardzo na najlepszego strzelca w zespole gospodarzy Coda i Rosinę. Myślę, że Ci piłkarze dzisiaj są w stanie coś ustrzelić przy tak osłabionym rywalu i że Salernitana zgarnie w tym meczu 3 punkty i polepszy nieco bilans meczy na własnym stadionie. Salernitana z Perugią dawno nie wygrała:

Ostatni raz miało to miejsce 10 lat temu więc już spory czas temu. W ostatnim czasie oba zespoły głównie ze sobą remisują i gdyby nie ta sytuacja kadrowa gości też raczej bym się tutaj spodziewał remisu ale wobec tych absencji w Perugi myślę, że dzisiaj jest najlepsza szansa na to aby Salernitana po dziesięciu latach pokonała w końcu tego rywala ???? Zobaczymy jak to będzie powodzenia życzę sobie i tym, którzy zdecydują się też tak zagrać ;)
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Spal 2013 - Benevento Calcio
Typ: 1
Kurs: 1,99
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj typ piłkarski z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech. Jest to spotkanie dwóch beniaminków i mecz na szczycie, bo oba zespoły są w ścisłej czołówce tabeli, która wygląda tak:

Postawa obu zespołów bez wątpienia jest jak narazie objawieniem Serie B. Zespoły, które w tamtym sezonie grały jeszcze w Lega Pro (odpowiednik 3 ligi) teraz walczą o awans do Serie A. Ja w tym niezwykle ciekawym spotkaniu typuję na wygraną gospodarzy. Spal u siebie ma na koncie 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast goście na wyjazdach zanotowali dotąd 2 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki. O moim typie w głównej mierze zadecydowała sytuacja kadrowa w obu zespołach. Gospodarze dzisiaj w najmocniejszym składzie, jedynym nieobecnym jest pomocnik Ghiglione ale on jak do tej pory zagrał tylko w 2 spotkaniach więc nie jest to wielkie osłabienie i ci najważniejsi zagrają. U gości sytuacja wygląda dużo gorzej i wielu graczy z pomocy w tym spotkaniu nie zagra. Benevento zagra dzisiaj bez obrońcy Padelli (17 występów w tym sezonie) i pomocników Ciciretti (20 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Buzzegoli (20 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Lopeza (14 występów w tym sezonie), De Falco (11 występów w tym sezonie) i Jakimovskiego (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Jak widać formacja pomocy u gości dość mocno osłabiona i myślę, że to może tutaj zaważyć na końcowym rezultacie. Gospodarze w komplecie a u siebie bardzo dobrze grają i liczę, że w meczu dwóch beniaminków górą będzie zespół Spal. W pierwszym spotkaniu Benevento wygrał 2-0 i teraz pora na rewanż i myślę, że będzie to rewanż udany zespołu gospodarzy.
✅ 2-0
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie B
Godz: 20:30
Spotkanie: A.C. Perugia Calcio - A.C. Cesena
Typ: A.C. Perugia Calcio
Kurs: 2.20
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam do Włoch na 22 serię gier tamtejszej Serii B.
W ciekawym pojedynku na Stadio Renato Curi zmierzą się ze sobą miejscowa Associazione Calcistica Perugia Calcio a w gości przyjedzie drużyna Associazione Calcio Cesena.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 21 meczach zdobyli 30 oczek co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na miejscu 20 w Serie B ze zdobytymi w swoich 21 meczach 22 punktami.
A.C. Perugia Calcio w tym sezonie na swoim terenie 4 zwycięstwa, 4 remisy oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 10-6 natomiast goście w delegacjach 3 remisy oraz 8 porażek i bilans bramek 7-18.
Moim typem na ten pojedynek jest zwycięstwo gospodarzy którzy grają porównywalnie i u siebie i na wyjazdach natomiast goście tym sezonie są drużyną własnego podwórka i w delegacjach grają tragicznie co moim zdaniem będzie miało miejsce również w tym spotkaniu na Stadio Renato Curi.
⛔ wynik 3:3
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie D grupa F
Godzina: 14:30
Spotkanie: Citta di Campobasso - ASD Pineto Calcio
Typ: 2
Kurs: 2,41
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj mam spotkanie piłkarskie z niższej ligi włoskiej z Serie D. Tabela tej grupy na początek:

Oba zespoły są na dole ligowej stawki i walczą o utrzymanie. Wyżej w tabeli są gospodarze tego meczu ale ja tutaj typuję wygraną gości, bo w obu zespołach w przerwie zimowej sporo się zmieniło i jeszcze przed tą przerwą gdyby to spotkanie było rozgrywane stawiałbym na Campobasso ale teraz sprawy w obu klubach się mocno pozmieniały i liczę na wygraną drużyny Pineto ale o tym wszystkim za chwilę. Najpierw bilans gospodarzy na własnym stadionie, którzy do tej pory zanotowali 2 zwycięstwa, 4 remisy i 1 porażkę, Pineto na wyjazdach jak narazie jest najgorzej grającym zespołem w całej tej grupie notując 3 remisy i 6 porażek. Po statystykach zatem nic nie wskazuje aby pograć w stronę gości, jednak ja tutaj dziś liczę na ich pierwszą wygraną. Goście to beniaminek i pierwszą część sezonu &quot;oswajali&quot; sią z nową ligą i teraz po przerwie myślę, że zespół będzie sobie radził dużo lepiej, bo w przerwie zimowej zespół ten dokonał wzmocnień i teraz kadrowo wygląda dużo lepiej niż w pierwszej części sezonu. W pierwszym spotkaniu po zimowej przerwie Pineto Calcio pokazało, że jest dużo silniejszym zespołem remisując z wiceliderem tej grupy Vis Pesaro u siebie 0-0. Pesaro to jeden z najmocniejszych zespołów w tej grupie i jeden z głównych pretendentów do awansu. Także ten wynik pokazuje, że beniaminek to już zupełnie inna drużyna niż w tamtym roku, dużo silniejsza. Jeżeli chodzi o ich dzisiejszego rywala, to Campobasso w przerwie zimowej znaczącą się osłabił. Z drużyny odeszło wielu podstawowych i kluczowych graczy co jest podyktowane brakiem sponsorów i ograniczonym budżetem. Zespół nie był w stanie zatrzymać swoich najlepszych piłkarzy i teraz wygląda dużo słabiej niż w tej pierwszej części sezonu. Wprawdzie do drużyny zostali dokoptowani nowi młodzi gracze ale to nie ta sama jakość co pokazało pierwsze spotkanie po przerwie zimowej, w którym Campobasso uległo na wyjeździe zespołowi Romagna Centro aż 1-5. Przed tamtym spotkaniem Romagna była niżej w ligowej tabeli. Wobec tych faktów nadarza się dziś idealna okazja aby Pineto Calcio wreszcie zdobyli 3 punkty na wyjeździe. W pierwszym meczu między tymi zespołami padł wynik 2-0 dla Pineto i wobec tych zimowych osłabień w drużynie gospodarzy, gości znów dzisiaj stać na wygranie z tym przeciwnikiem. Pineto dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie natomiast u gospodarzy zabraknie zawieszonego obrońcy Esposito. Jakby tego wszystkiego było mało ze względu na złe warunki atmosferyczne mecz ten nie odbędzie się na obiekcie, na którym u siebie Campobasso rozgrywa mecze ligowe tylko na stadionie oddalonym o 50 km w Isernie ! Zatem mecz ten rozgrywany będzie na neutralnym boisku i oba zespoły zagrają na wyjeździe. Atut własnego boiska zostaje tutaj zatem wyeliminowany i tym bardziej Pineto ma dzisiaj szanse na zdobycie tych 3 punktów.
✅ 0-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom