>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Serie B

Status
Zamknięty.
andrij 13

andrij

Użytkownik
Juventus Turyn - Lecce 16:00

Brescia - FC Crotone 16:00

Treviso - Hellas Werona 16:00

AS Cesena - Rimini Calcio 16:00

Pescara Calcio - Napoli 16:00

Piacenza FC - UC Albinoleffe 16:00

AS Bari - Triestina Calcio 16:00

Vicenza Calcio - AC Arezzo 16:00

Spezia Calcio - FC Modena 16:00
 
andrij 13

andrij

Użytkownik
JUVENTUS - Lecce typ: under 2,5 kurs: 2,20(bwin)

Według mnie padnie w tym meczu mniej niż 3 gole.
Uważam tak ponieważ w JUVENTUSIE jest prawdziwy szpital nie zagra wielu kluczowych zawodników w tym bramkarz BUFFON.
Zaś Lecce jest w tym sezonie w bardzo słabej formie zajmują dopiero 15 miejsce w tabeli Włoskiej Serie B.
Lecce na 12 spotkań strzelili 16 bramek ,tracąc aż 17 goli ,JUVENTUS natomiast strzelił 21 goli w 12 meczach tracąc zaledwie 4 jednak jak wspomniałem nie zagra wielu podstawowych zawodników JUVE tacy jak : Alessandro Del Piero (5 goli) oraz David Trezeguet (5 goli).
Myśle ,że w tym meczu &quot;STARA DAMA&quot; wygra 1:0 ,i zacznie bronić wyniku gdyż w razie wygranej ZEBRY obejmie fotel lidera Serie B.


Nie zagrają:
JUVENTUS :palladino, Zanetti, Giannichedda, Tudor, Legrottaglie, Piccolo, Del Piero (5 goli), Trezeguet (5 goli), Zalayeta, Guzman i Buffon. Występ Marchionniego stoi pod znakiem zapytania. Didier Deschamps ma obecnie do dyspozycji tylko jednego napastnika.

Lecce:Mihoubiego, Arrietę, Triarico i Petrachiego. Występ Tulliego jest nie pewny.

Ja niestety nie moge obstawić undera gdyż stawiam w STS-ie a tam nie mmożliwości obstawienia ilości goli w Serie B.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom