>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sezon 2015/2016 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No w Sacramento bieda, pewnie poleci trener a nie wiadomo czy i Cousins przy trade deadline nie zażąda przenosin. Jak dla mnie póki co największym zaskoczeniem na minus jest Nowy Orlean. Wiem że niby kontuzje rozbiły skład ale mimo wszystko aż takiej gry się nie spodziewałem. Na silnie obsadzonym zachodzie żeby wskoczyć na ósme trzeba być solidnie ponad .500, może być ciężko odrobić to teraz z bilansu 1-7. Co jeszcze, Memphis bardzo słabo też wygląda, jak tak dalej pójdzie to trener pewnie do wymiany i chyba jakieś transfery w lutym, na pierwszą myśl nasuwa się Z-Bo.
Tak poza tym ładnie gra Atlanta, Warriors to kosmos w tym momencie i to co wyprawia Curry, szykuje się nowy rekord trójek i kolejne MVP jak tak dalej będzie grał. Cleveland też idzie nieźle, widać że się zgrali ze sobą i mogą wschód przejść bez problemu, tym bardziej ze zdrowym Uncle Drew ;) Ja osobiście jeszcze przed sezonem trzymałem kciuki za Pistons i Pacers, i jak na razie radzą sobie nie najgorzej. Strasznie się cieszę że Paul George zaczyna grać jak dawniej.
Ciekawi mnie za to czy Bulls zaczną grać na miarę swojego talentu, bo skład niewątpliwie mają dobry. Nawet na finał konferencji. No i Thunder też życzę zdrowia a wtedy wiosną będzie co oglądać. Dużo ciekawych historii, dobrze się zaczął ten sezon ;)
 
P 0

puffy

Użytkownik
Co do Memphis to oni chyba osiągneli już maxa w aktualnym składzie i nie przeskoczą na następny poziom. Zeszły sezon to była ostatnia szansa na mistrzostwo przy tych wszystkich kontuzjach na zachodzie, ale sami też nie mieli do końca zdrowego Conleya. Generalnie ten zespół jest wiekowy Z-Bo wiadomo, Gasol też już ma 30, Allen ponad 30 i nie wiadomo ile będzie ciągnął jeszcze na takim poziomie w defensywie, jedynie Conley z kluczowych graczy jest ciągle w swoim prime
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nie widać od początku sezonu ???? W lecie przeszedł operację pleców, a może nawet dwie, i przechodzi rehabilitację. Na razie nie wiadomo kiedy wróci, chociaż mówi się o nawet o miesiącu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Brawa dla Warriors za rekord ale ja o czym innym.Wielki Kobe zanotował 1 na 14 z gry!!! 4 punkty i skuteczność 7% z pola.Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.Niestety ten pan z przerośniętym ego tego nie wie i blokuje takich zawodników jak Randle czy Russell w rozwoju.Oczywiście marketingowo to perla ale mam nadzieje ze ten gościu po sezonie juz skończy męczyć siebie i innych.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Odejdzie odejdzie, wszak sam nieformalnie to przyznaje. Oficjalnie pewnie w okolicach Meczu Gwiazd. Nigdy nie byłem fanem Kobiasza ale masz rację. Wczoraj to aż smutno się robiło. Zawsze przeciwko GSW brylował. Nawet rok temu rzucił przed kontuzją 44 pkt a wczoraj 1 celny rzut... Niestety czas i kontuzje robią swoje. Przecież nawet widać, że on już teraz trochę inaczej rzuca i jak widać ma to wpływ na statystyki. A propos liczb. Garnett to już w statystykach wygląda jak daleki role player. Pierce podobnie. Nie wspominam już nawet o VC. Aż nie mogę się przyzwyczaić przeglądając statystyki no ale taka kolej rzeczy, zmiana warty i tyle...
PS Tim Duncan ostatnio też pobił rekord i po raz pierwszy w karierze miał mecz bez żadnej zbiórki...
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Mógłby ktoś powiedzieć w skrócie co odwalił Okafor, że aż został zawieszony na 2 mecze ( mniemam że przez samych NYK ) ?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Seria GSW kończy się na 24 spotkaniach bez porażki na początku sezonu. Fantastyczny początek i chyba wielka szansa na pokonanie 72-10 w wykonaniu historycznej drużyny z Chicago. Ale nie o to mi chodzi: Giannis też zanotował historyczny dla siebie wynik i zaliczył pierwsze Triple-Double w karierze. Jedna historia się kończy a mam nadzieję druga zaczyna. Kogo wam on przypomina? Bo nie mogę go do nikogo przyrównać. Posturą podobny do KD ale czy w grze nie jest trochę Lebronem? Niewiarygodne warunki fizyczne ale też dość słaby rzut. Co sądzicie?

https://www.youtube.com/watch?v=c0RbV0a1pZk
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom