>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2015/2016 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
J 3K

jatyper

Użytkownik
Po zalogowaniu się na tej stronie, wyskakuje komunikat &quot;You do not have an active subscription to view the nba games. Purchase subscription or Activate subscription&quot;. Aby pooglądać jakiś mecz, trzeba zapłacić. Zna ktoś jakąś strone gdzie można poogladać powtórki za darmo ? Dzięki za odpowiedź NalepOne.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Korzystałem chyba z niej w przeszłości i było wszystko cacy, jednak teraz nie wiem czy w necie nie są blokowane mecze NBA (streamowanie ich). Obawiam się, że powtórki także zostały tak samo potraktowane :/ Bo dalej nic nie chce mi pójść.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Siema. Mam pytanie wie ktoś coś na temat absencji w zespole Wojowników na dzisiejszy mecz z Houston? ? Curry będzie grał ? I co z Thompsonem bo gdzieś wczoraj obiło mi sie o uszy ze jego występ tez stoi pod znakiem zapytania
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jak to jest z dniami rozgrywania meczow? Czy terminy spotkan play off sa sztywne?
Jesli seria sie konczy po czterech meczach zamiast siedmiu to druzyny sa chetne rozpoczac kolejna runde jak najszybciej czy wszystko jest ustawiane pod tv zeby grac co 2-3 dni?
Czy obie druzyny musza sie zgodzic zeby wczesniej rozpoczac kolejna runde itp
Jak to w praktyce wyglada?
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Jak to jest z dniami rozgrywania meczow? Czy terminy spotkan play off sa sztywne?
Jesli seria sie konczy po czterech meczach zamiast siedmiu to druzyny sa chetne rozpoczac kolejna runde jak najszybciej czy wszystko jest ustawiane pod tv zeby grac co 2-3 dni?
Czy obie druzyny musza sie zgodzic zeby wczesniej rozpoczac kolejna runde itp
Jak to w praktyce wyglada?
Nie mogą zacząć następnej rundy dopóki wszystkie inne serie w trwającej się nie zakończą.
 
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Curry out na 2 tygodnie!!! Co najmniej! Ciekawe czy wróci na finał konferencji i czy będzie miał do czego wracać... :p
I z kim zagrają. ;) Oglądałem PTB i życzę im awansu. Może trochę z niechęci do LAC (nie, LAL też nie lubię). GSW powinni wszystko zakończyć w G5. Jeśli jakaś seria rozciągnie się do maximum, a najlepsze prognozy dot. powrotu na parkiet potwierdzą się, pewnie opuści z dwa mecze półfinału konferencji.

EDIT: Ręka CP3 złamana. To co, PTB na finały? ????

https://twitter.com/RowanKavner/status/724820878672945152
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No no będzie ciekawie, Blazers mają realne szanse pokonać Clippers. Pokazali to w tych dwóch meczach u siebie. Jest tyle scenariuszy... PTB wejdą do drugiej rundy, to lepiej dla Warriors. Curry będzie mógł wrócić i załapie się pewnie jeszcze na mecz dwa żeby się rozgrzać przed finałami konferencji. Jak uraz jest poważniejszy to z pary Spurs/Thunder wyjdzie prawdopodobnie przyszły mistrz NBA.
A może LeBron w końcu da tytuł Cavs? Drogę do samego finału ma jak po czerwonym dywanie, nie przegrają więcej jak dwa - trzy mecze na wschodzie. Oj ciekawie się zrobiło.
73-9 bez tytułu to by był wstyd, jest presja na Warriors a bez Currego już chyba nie są faworytem...
 
T 4

tomson_112

Użytkownik
wszedzie kursy polecialy na mistrzostwo konferencji SAS np. unibet 2,5 GSW 1,7
a STS nie zareagował na kontuzje Currego i SAS po 3,08 GSW 1,23 lol [oczywiscie kursy urealniłem o podatek]
wtf ? wchodze w SAS przy obecnej sytuacji.
Curry po 2 tygodniach przerwy szybko się nie odbuduje z formą.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Pamiętaj jeszcze o OKC bo oni jak nie teraz to kiedy?
Warriors mistrzostwa nie zdobędzie za duże zamieszanie najpierw rekord teraz kontuzja viren dobrze prawil.
Dlatego Ci co maja Warriors win radze Wam podrzyjcie ten kupon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Curry odpadl do konca sezonu ?

Z tego co widze to wypada na 2 tygodnie. Na final konferencji bedzie gotowy. A Golden w ost starciu z Houston pokazali co i jak potrafia grac. Tam nawet taki Igy zrobil sobie strzelnice. A ten trzeci rozgrywajacy to super combo, wyzej go cenie na dystansie i w obronie jak Tonego Parkera wiec nie pie...farmazonow. Golden wygrywa zachod i melduje sie w finale nawet bez Stefka !
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Mowilem wam ze Golden State to gowniarze, lebron (choc sam nie da rady) czy chlopaki z San Antonio pokaza im kawal dobrego basketu, tylko czekaja zeby ich polozyc na lopatki

To samo z Clipeprs, co roku gora rodzi mysz w playoffach

Przychodzi play off i zaczyna procentowac madrosc, doswiadczenie, planowanie, konczy sie pokazowka. Czyli Cleveland i San Antonio

Choc LeBron uwali jeden lub dwa mecze po drodze w play off to jest maszynka do robienia pieniedzy i wtedy zaczyna sie sezon koszenia tak naprawde


Ale z ta Oklahoma przesadzacie moim zdaniem, niby jak maja postawic sie w pelni zdrowemu San Andonio? Ja sie nie zdziwie jak Spursi przeczochraja ich 4-0, naprawde nie widze zbytnio szans. Zostana rozebrani na czynniki pierwsze i polknieci.

Nie zapominajcie ze wszystkie tytuly San Antonio wygrywali &#39;zdobywajac&#39; tytul a zadnego nie obronili!
Spurs vs LeBron final nie widze inaczej, wszystko az sie prosi, co z tego ze Oklahoma ma dwie strzelby i trzech znakomitych zawodnikow, dodajcie im jeszcze Hardena, Curryego i jeszcze jakiegos superstrzelca a i tak przegraja w konfrontacji z San Antonio
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom