>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co. Myślicie o Knicks? Są w stanie dziś ograć 76? Bo wydaje mi się że w pełnym składzie i przy kilku oslab8eniach 76 są w stanie na spokojnie to zrobic ale. Jednak wiemy że nie jest to drużyna której można zaufać a zastanawiam się co dorzucić do dubla na grubsza stawkę i waham się. Między Knicks a Wizards bo Cave chyba odpuszczę
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Co. Myślicie o Knicks? Są w stanie dziś ograć 76? Bo wydaje mi się że w pełnym składzie i przy kilku oslab8eniach 76 są w stanie na spokojnie to zrobic ale. Jednak wiemy że nie jest to drużyna której można zaufać a zastanawiam się co dorzucić do dubla na grubsza stawkę i waham się. Między Knicks a Wizards bo Cave chyba odpuszczę
Zagranie przeciwko Wizards, tj na Toronto @ 2.70 to jest dziś typerski obowiązek, mimo tego że ostatnio grałem na Wizards -2.00 @ 3.10 (patrz dział NBA)
Memphis bardzo się rzucaja w oczy @ 1.70 i Clippers @ 1.60
A żadnych NY Knicks nie graj. 76ers nie są osłabieni, a ta lista nieobecności jest już od dawna i tak zostanie. Mimo tego na swoim parkiecie potrafią ograć leszczy takich jak Knicks. Zamiast tych ameb z Knicks @ 1.80 lepsi do gry sa Nets @ 12.00 bądź w handi @ 1.90
Ale jeszcze zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek ruchy z NBA!
Edit:
I Raps wygrali w cuglach @ 2.70. obowiązek, to obowiązek ... ;)
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
70 punktów Bookera jakoś przeszło bez echa. Ten chłopak jest przyszłością, niesamowity talent.
Wynik robi wrazenie, bo niewielu zawodnikow w historii zdobylo tyle punktow w meczu.
Jednak gdy zobaczylem ten mecz moj zachwyt szybko minal . To byla parodia a nie mecz, choc jak pisalem wynik robi wrazenie
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Chciałbym zaznaczyć, że jeśli Westbrook nie zostanie wybrany mvp w tym sezonie to będzie to jednak z największych pomyłek w historii tej ligi. I nie ma żadnego znaczenia że Rockets Hardena mają dużo lepszy bilans.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Oczywiście że powinien dostać, co to ma znaczenie która jest jego drużyna. To jest indywidualne wyróżnienie a to że gra z kółkami to nie jego wina. Jakby nie on to pewnie &quot;walczyliby&quot; o ostatnie miejsce. Jednak Westbrook to jest trochę taki koszykarki Suarez, więc żeby dostać jakieś ważne wyróżnienie indywidualne musi o wiele lepszy niż ktoś kto z nim rywalizuje, bo jeśli będą na podobnym poziomie to taką nagrodę dostanie przeciwnik.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Oczywiście że powinien dostać, co to ma znaczenie która jest jego drużyna.
Wielokrotnie spotkałem się z opiniami, że komuś nie należy się MVP jeśli nie pociągnął swojej drużyny do dobrego bilansu ????
Pragnę również mocno zaznaczyć, iż Westbrook wciąż ma realną szansę by przynajmniej wyrównać rekord wszech czasów Robertsona w ilości triple double w sezonie po 55 latach! W to że dociągnie statystki na poziomie triple double na przestrzeni całego sezonu nie mam wątpliwości. Drugi taki wynik w całej historii ligi. Ktoś może nie przepadać za statystykami, ale te wyniki to po prostu kosmiczne wyniki.
P.S. 30 marca 2017. Dzisiaj w nocy Wielki Russel Westbrook przypieczętował swój pierwszy tytuł MVP w karierze. Wielki szacun dla niego za popis umiejętności.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Siema. Mam dwa pytanka ????
1.Czy orientuję się ktoś czy jakiś buk ma aktualnie zaklady na to jaka drużyna awasuje/nie awansuje do PO? Interesuję mnie zakład na to, że Bulls awansują do PO lub, że Atalanta wypadnie z &quot;8&quot;.
2. Potrzebuję kogoś ogarniającego fantasy NBA żeby pomógł mi postawić pierwsze kroki w tym i pomógł się obeznać. Jakby coś to proszę o Priv.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Odkąd oglądam NBA (dosyć długo) nie widziałem takiego popisu jednego zawodnika jak obecnie wiadomo kto (polecam zobaczyć w jakim stylu pobija się 55 letnie rekordy)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W związku z tym, że to ostatnia kolejka i grają dziś wszyscy, polecam rozważyć grę na overy - większość spotkań jest o nic i mogą sobie postrzelać bez poświęcenia w obronie i oszczędzając swoje kości.
A w zestawieniu mamy kilka par wartych uwagi, jak np. Cleveland - Toronto (200,5), Houston - Minnesota (226,5), Oklahoma - Denver (224,5), GSW - LAL (221,5), Clippers - Sacramento (209,5) i Portland - New Orleans (202,5). Podałem standardowe wartości na kursy 1,80 - 1,90.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Spokojnie Jazz i Thunder jeszcze mogą wygrać swoje serie. Jazz - Clippers to jak dla mnie powinno być 50/50 wystawione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom