>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sezon 2019 - NEWSY

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
I jak Ci sie widzi FW 42?
Ktos slusznie napisal gdzies w necie, ze brakuje tylko napisu Colgate w miejscu ROKiT i bylaby wspaniala reklama pasty do zebow. Sama kolorystyka samochodu jakos tam srednio mi pasuje ale jesli bedzie szybki to nie bede mial z tym problemu. Na pewno na duzy minus to, ze logo Orlen jest w kolorze czarnym. Skoro sa sponsorem i dosyc duzo pieniedzy tam wkladaja to powinni tez miec ten napis w kolorze czerwonym. Aha jeszcze wracajac do malowania to jest szansa, ze ten bolid lepiej bedzie sie prezentowal w normalnym swietle bo przy sztucznym spore przeklamanie moze wystepowac. Tak czy siak sezon powoli sie rozpoczyna i F1 budzi sie z zimowego snu co mi sie bardzo podoba :cool:
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ktos slusznie napisal gdzies w necie, ze brakuje tylko napisu Colgate w miejscu ROKiT i bylaby wspaniala reklama pasty do zebow. Sama kolorystyka samochodu jakos tam srednio mi pasuje ale jesli bedzie szybki to nie bede mial z tym problemu. Na pewno na duzy minus to, ze logo Orlen jest w kolorze czarnym. Skoro sa sponsorem i dosyc duzo pieniedzy tam wkladaja to powinni tez miec ten napis w kolorze czerwonym. Aha jeszcze wracajac do malowania to jest szansa, ze ten bolid lepiej bedzie sie prezentowal w normalnym swietle bo przy sztucznym spore przeklamanie moze wystepowac. Tak czy siak sezon powoli sie rozpoczyna i F1 budzi sie z zimowego snu co mi sie bardzo podoba :cool:
Ja miałem nadziej ze Orlen bedzie na tylnym skrzydle ale cóż , ktos ich przebił , fakt mam nadzieje ze w swietle dziennym bedzie sie dobrze prezentował ale nic to jak ma by szybki to moze by malowanie do bani ????
Za to STR mi sie widzi z wierzchu;)
A testów to sie nie moge dekać ????
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja miałem nadziej ze Orlen bedzie na tylnym skrzydle ale cóż , ktos ich przebił , fakt mam nadzieje ze w swietle dziennym bedzie sie dobrze prezentował ale nic to jak ma by szybki to moze by malowanie do bani ????
Za to STR mi sie widzi z wierzchu;)
A testów to sie nie moge dekać ????
A pamietasz takie paskudztwo jak Brawn GP? Bolid praktycznie caly bialy ale za to jaki szybki byl.. Nie obrazilbym sie gdyby historia miala sie powtorzyc :]
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
A pamietasz takie paskudztwo jak Brawn GP? Bolid praktycznie caly bialy ale za to jaki szybki byl.. Nie obrazilbym sie gdyby historia miala sie powtorzyc :]
Pamietam ????
A Panie BB wymiatali aż miło, nie było na nich bata. Oj jakby sie tak Williamsowi trafił bolid chociaz średni to by Robcio nim wygarnął ????
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pamietam ????
A Panie BB wymiatali aż miło, nie było na nich bata. Oj jakby sie tak Williamsowi trafił bolid chociaz średni to by Robcio nim wygarnął ????
Chyba sie zgodzimy, ze juz gorzej niz rok temu byc nie moze? ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Chyba sie zgodzimy, ze juz gorzej niz rok temu byc nie moze? ????
Masz racje ???? od dna to juz tylko mozna sie odbić, nawet jak jest dwa metry mułu ???? wiec oby Robciowi sie bolid ze środka stawki trafił a reszte on sobie dogada ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Przednie skrzydło Redbulla to niezły pług ???? Racing Point ma zdecydowanie bardziej subtelne
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zle wiesci z obozu Williamsa. Nowy bolid FW42 nie wyjedzie na tor w poniedziałek. Zabrakło czasu na poskladanie go.
Harmonogram testow:

Edit: nowy bolid Williamsa wyjedzie na tor najwczesniej dopiero w srode.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom