>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon ogórkowy 2018 - transfery, plotki, dyskusje, wiadomości

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Mnie bardzo ciekawi co się stanie z Zengotą. Przydałby się bardzo we Wrocławiu. Ciekawe gdzie wyląduje ostatecznie.
Pedersen pewnie na 90% do Motoru.
Pytanie, czy Sparta zwolni Milika ?
Co dalej z Jamrogiem ?
Jest parę ciekawych wątków.
Zdziwienie tygodnia to decyzja, że Woryna zostaje w Rybniku.
 
A 7

arthur071

Użytkownik
Wy czytacie w ogóle co się dzieje w środowisku? Myślałem, że kazdy wie o Pedersenie i Vaculiku w Falubazie, Jamrogu we Wrocławiu, Przedpełskim w Czewie, Zengocie w Lublinie. PS i SF już dawno o tym pisałem rękami swoimi jak i ekspertów.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Otóż to arthur071 .
Zengota w Lublinie, gdzie podobno dostał 500k za podpis i 6k za punkt. Nie wiem czego się tak uczepili tego Motoru, fakt, że brakuje tam jeszcze jakiegoś mocniejszego ogniwa, ale tragedii nie ma. Lambert, AJ, Zengota + najlepsza para juniorów w lidze. Moim zdaniem niekoniecznie muszą spaść.
W Toruniu takie parcie na sukces, że pozbywają się kolejnego wychowanka. Włókniarz bardziej toruński od Apatora. Dla mnie jako kibica Stali Gorzów odejście Vaculika pokazuje tylko jak ten sport obecnie funkcjonuje. Nara złotówo.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Co do Gorzowa sporo mówiono o zjawisku &quot;rolowaniu&quot; należności, o tym mówił bodaj Jepsen Jensen. Zapewne z tego powodu Vacul pewno odszedł dopiero po tym sezonie.
Co do regulaminu to ogólnie śmiech, iż można dopiero przedłużać kontrakty dopiero od listopada. Tak to taki Lublin mógł sporo zaszkodzić klubom np. Zagar, Lindbaeck czy Pawlicki mogli sobie podbić nieco kontrakty w macierzystych zespołach. Nie wiem czemu nie mogą pójść śladem Elitserien, gdzie kontrakty można podpisywać po zakończeniu sezonu.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Otóż to arthur071 .
Zengota w Lublinie, gdzie podobno dostał 500k za podpis i 6k za punkt. Nie wiem czego się tak uczepili tego Motoru, fakt, że brakuje tam jeszcze jakiegoś mocniejszego ogniwa, ale tragedii nie ma. Lambert, AJ, Zengota + najlepsza para juniorów w lidze. Moim zdaniem niekoniecznie muszą spaść.
W Toruniu takie parcie na sukces, że pozbywają się kolejnego wychowanka. Włókniarz bardziej toruński od Apatora. Dla mnie jako kibica Stali Gorzów odejście Vaculika pokazuje tylko jak ten sport obecnie funkcjonuje. Nara złotówo.
Normalnie nie komentuje nic na forum ,ale Lublin ,,najlepsza para juniorów w lidze&quot; trololo ,aż się uśmiechnąłem ,ale bez hejtu, tylko spokojna analiza ;)

Lublin - W.Lampart (Prawda w 1 lidze ładnie śmigał ,lecz to nadal 1 liga tylko, gdzie często mierzył się z juniorami co ledwo co do mety dojeżdżali (czyt. z Łodzi ( nie Miśkowiak) czy Krakowa ;) ) , drugim juniorem jak na razie jest E.Borczuch czyli zawodnik, który będzie zmieniany po 2 biegach prawdopodobnie ;) , niepotwierdzony jest transfer Wiktora Trofimow jr, zawodnika utalentowanego ,lecz też nie mającego doświadczenia praktycznie na najwyższym poziomie, który będzie zmieniał otoczenie co często jest bardzo bolesne - szczególnie dla juniorów (patrze mistrz polski juniorów z tego roku z Torunia, który po transferze z Leszna przez 1 rok wcale nie błyszczał)

Pierwsza para juniorów, która bije na głowę Lublin - czyli Leszno Smektała + Kubera, nawet nie muszę chyba dawać argumentów, bo każdy szanujący się fan sportu w naszym kraju wie, że żadna para nie może się równać z nimi obecnie.
Kolejna para z Częstochowy - Miśkowiak + Gruchalski, para jak najbardziej porównywalna, na ich korzyść działa to ,że Miśkowiak jest o wiele większym talentem od Trofimowa, lecz ostatni sezon nie miał takiego jak powinien ,a Gruchalski w porównaniu z Lampartem tory w najlepsze lidze ma opanowane.

Sparta Wrocław - Drabik czyli według mnie pomimo przegranego tytułu IMŚJ najbardziej perspektywiczny junior, który moze w przyszłości zagościć w GP + Wojdyło / Liszka, którzy debiutowali w najlepszej lidze i ten sezon powinni miec już lepszy, na papierze ani Trofimow ani Lapart najprawdopodobniej nie pokonaja Drabika ,a myśle ,ze powyższa dwójka o ten 1 punkt może powalczyć

Grudziądz - Rolnicki (ostatni rok na juniorce - ogromne doświadczenie) , Turowski pokazywał się z dobrej strony 1 lidze, Wieczorek oraz ostatni Zieliński (w tym roku chyba nie pojedzie, chyba ,ze się przepisy zmienią) , jeżeli GKM da im dobry sprzęt to spokojnie juniorów z Lublina mogą przywozić.

Gorzów - Karczmarz + Nowacki / Bartkowiak / Szczotka kuźnia talentów Gorzowa oj czuje ,ze, któryś z nich wypali , Nowacki pokazał już w meczu z Piłą jaki ogromny potencjał ma. Karczmarz &gt; lampart , młode perełki spokojnie powalczą z Trofimowem ;)
Wracając jeszcze do składu Lublina no to kurczę, szczerzę , sezon temu jeżeli chodzi o Tarnów to jakieś nadzieję były, odrodzenie dzika, który jeździł jak za najlepszych czasów, Bjerre, który te 1,8, 1,9 spokojnie mógł robić, czy właśnie Kild, który tez miał się odrodzić i właśnie jego punktów brakło do utrzymania.
Za to Lublin
A.J przypominam sobie jak jeździł swój ostatni sezon w najlepszej lidze i to była masakra 1.6 miał bodajże średnią i nadawał się zdecydowanie na drugą linie ,a nie na człowieka, który teraz musi mieć średnią około 2.2.
Lambert fajnie perspektywiczny, ale to jeszcze nie czas ,zeby był liderem. Ciągnąć zespół to on może w lidze Angielskiej gdzie jeździłbym z GP tylko Doyle i Iversen ,a nie w Polsce...
Zegnota fajny transfer gorszego sezonu mieć nie będzie niż w ZG, lecz czy średnia 2.0 (bo chyba kontraktowali go na lidera) jest możliwa? Szczerze wątpię..
Juniorka rok temu byłaby nadzieje ,ze juniorka z Trofimowem jr. jakoś pociągnie drużyne i Grudziądz uda się ugrać ,ale Grudziądz ma w tym roku wydaje mi się ,że lepszą juniorkę od Lublina ,a co najmniej porównywalną.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Miałem na myśli najlepszą parę juniorów w 1 lidze i to moim zdaniem. Choć rzeczywiście mogło to być odebrane jako stwierdzenie, że będą najlepszą juniorką w Ekstralidze. Nie jestem taki głupi żeby stawiać Lamparta + kevlar ponad Kuberę i Smektałę.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
skuwerx tak, dlatego napisałem o &quot;kevlarze&quot; ???? Aczkolwiek analiza spoko.
Co do Gorzowa sporo mówiono o zjawisku &quot;rolowaniu&quot; należności, o tym mówił bodaj Jepsen Jensen. Zapewne z tego powodu Vacul pewno odszedł dopiero po tym sezonie.
W kuluarach mówi się, że Stal &quot;gra&quot; sponsorską kasą. Tak było niby w przypadku Iversena. Musiał zostać na kolejny sezon w Gorzowie, bo inaczej nie dostałby 100k, a miał już wtedy nagrany temat Torunia. No i po roku poszedł. Może w tym przypadku było podobnie, może nie. Boli, że wybrał Falubaz, a nie np. Motor który też go mocno kusił. Choć w ZG ma szansę na dodatkowe 4 mecze w PO i to pewnie zadecydowało o wyborze.
Jeszcze co do juniorki Gorzowa. Bartkowiak to mega kozak. Młody, a radzi sobie świetnie ze starszymi i już nawet całkiem znanymi nazwiskami. Mam nadzieję, że z Karczmarzem stworzą groźną parę.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Jeżeli o miejsca na koniec sezonu to obstawiałbym ( bo w sumie składy już są praktycznie jasne, jeżeli oczywiście SF piszą prawdę)
1-2 Leszno / Wrocław
3-5 - Zielona Góra ( mimo wszystko wydaje mi się ,że skład 5 mocnych seniorów + słaba juniorka nie da finału, wydaje mi się ,że Pepe znowu będzie cieniował) , Grudziądz mimo wszystko teraz mi się wydaje ,że jest ich czas, juniorka nareszcie w miarę wygląda , Bjerre powinien dać to czego brakowało im w poprzednim sezonie, 1.Łaguta 2.Buczkowski 3.Bjerre 4.Lindbeck 5. Pawlicki 6.Rolnicki 7. duży wybór (nareszcie) , Czewa - w tym roku udało się wejśc do playoffów , teraz dostali talent na juniorce, który muszą oszlifować, jak dadzą radę to pozycja 4,5 jest spokojnie do uzyskania
6-7 - Gorzów / Toruń Pewnie zostanę skrytykowany i przy Gorzowie jest dużo znaków zapytania Duńczycy , szczególnie Thomsen duży talent ,lecz on akurat debiutuje w najwyższej lidze. Czy da radę? Tego nikt nie wie, jeżeli Duńczycy odpalą + juniorka jak wiadomo pełna talentów to jest szansa nawet na playoffy , jeżeli Duńczycy zawiodą to będzie 6,7 miejsce
Torun nigdy mnie nie przekonywał składam emerytów, Holdera z problemami , jakoś po prostu nie, w tym roku jeszcze ich najlepszy junior odchodzi, Przedpełski również ,a zamiast niego wiekowy Kościuch , nie widze tego..
8. Lublin...
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Okienko transferowe rusza 01.11 jednak w EL praktycznie karty rozdane. Według ścian, które mają uszy, zasłyszanych plotek i widzianych busów, a także tego co można zasłyszeć w kuluarach sprawy wyglądają mniej więcej tak.
Unia Leszno
1. Hampel
2. Kołodziej
3. Sajfutdinov
4. Kurtz
5. Pawlicki
6. Smektała
7. Kubera
Szlauderbach, Lidsey
Stal Gorzów
1. Kasprzak
2. Kildemand
3. Woźniak
4. Thomsen
5. Zmarzlik
6. Karczmarz
7. Bartkowiak
Szczotka, Czerniawski
Sparta
1. Woffinden
2. Jamróg
3. Milik
4. Fricke
5. Janowski
6. Drabik
7. Wojdyło
Liszka, Czugunov
Włókniarz
1. Madsen
2. Przedpełski
3. Miedziński
4. Zagar
5. Lindgren
6. Gruchalski
7. Miśkowiak
Świdnicki, Woźniak
Apator
1. Holta
2. Kościuch
3. Holder
4. Iversen
5. Doyle
6. Kopeć - Sobczyński
7 Bogdanowicz/Kiełbasa/Kowalski
Holder
GKM
1. Buczkowski
2. Pawlicki
3. Lindbaeck
4. Bjerre
5. Laguta
6. Rolnicki
7. Turowski
Wieczorek, Zieliński, Lotarski
Falubaz
1. Pedersen
2. Jensen
3. Vaculik
4. Protasiewicz
5. Dudek
6. Tonder
7. Krakowiak???
Niedźwiedź, Pawliczak
Motor
1. Jonsson
2. Lampart
3. Michelsen
4. Lambert
5. Zengota
6. Lampart
7. Trofimow
Miesiąc
Peroń, Gosik, Kuromonow

Jeśli chodzi o Nice to wiele się pewnie jeszcze wydarzy, ale na dzień dzisiejszy to ROW pozamiatał temat...

Edit / pogrubione = potwierdzone
 
power30 18K

power30

Forum VIP
skuwerx tak, dlatego napisałem o &quot;kevlarze&quot; ???? Aczkolwiek analiza spoko.

W kuluarach mówi się, że Stal &quot;gra&quot; sponsorską kasą. Tak było niby w przypadku Iversena. Musiał zostać na kolejny sezon w Gorzowie, bo inaczej nie dostałby 100k, a miał już wtedy nagrany temat Torunia. No i po roku poszedł. Może w tym przypadku było podobnie, może nie. Boli, że wybrał Falubaz, a nie np. Motor który też go mocno kusił. Choć w ZG ma szansę na dodatkowe 4 mecze w PO i to pewnie zadecydowało o wyborze.
Jeszcze co do juniorki Gorzowa. Bartkowiak to mega kozak. Młody, a radzi sobie świetnie ze starszymi i już nawet całkiem znanymi nazwiskami. Mam nadzieję, że z Karczmarzem stworzą groźną parę.
Masz rację z PUK&#39;iem. Wydawało mi się, że Jensen też coś mówił. W przypadku Gorzowa trzeba wziąć pod uwagę brak dochodów z organizacji GP. Nie wiadomo, czy miasto zrekompensuje tę stratę. Ciekawa koncepcja z Kildemandem i Thomsenem.
Co do Lublina całkowicie się zgadzam, że są murowanym faworytem do spadku. Trzeba wziąć pod uwagę jeszcze jeden aspekt, a mianowicie przygotowanie toru. Komisarze nie pozwolą na takowe przygotowanie toru, jakie miało miejsce w 1 lidze, a tu sporo będzie tracił Jonsson. Zresztą ostatnie sezony w Elidze go zweryfikowały, jako doparowego. Dobre spotkania w jego wykonaniu można było policzyć na palcach jednej dłoni. Dla Lamberta to będzie spory przeskok. Michelsena liga też zweryfikowała, gdy jeździł dla Jaskółek. Zengota może i pojedzie lepiej, ale nie oszukujmy się pewnego poziomu nie przeskoczy. O Lamparcie już nie wspomnę. Jego występy będą się kończyć na 1-2 biegach. Jedyny atut zespołu z Lubelszczyzny to juniorzy.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Powiem Wam tak, Gorzów od dawna jest miejscem które wyciąga zawodników na wyższy poziom. Iversen brany z ZG był &quot;nikim&quot;, a jest teraz kozakiem. Kasprzak po Tarnowie się odbudował. Myślę, że odbudować może się tu teraz Kildemand. Thomsen super transfer jak dla mnie. Okienko nie ruszyło, a większość już wiemy, z jednej strony fajnie, z drugiej trzeba brać z dystansem to co wysrywa czasem Ostaf na SF.
Co do Jonssona, a może będzie właśnie inaczej niż piszecie i niczym wino, starszy AJ sobie poradzi, podobnie jak wiekowi Hancock i Protas. Zobaczymy.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Powiem Wam tak, Gorzów od dawna jest miejscem które wyciąga zawodników na wyższy poziom. Iversen brany z ZG był &quot;nikim&quot;, a jest teraz kozakiem. Kasprzak po Tarnowie się odbudował. Myślę, że odbudować może się tu teraz Kildemand. Thomsen super transfer jak dla mnie. Okienko nie ruszyło, a większość już wiemy, z jednej strony fajnie, z drugiej trzeba brać z dystansem to co wysrywa czasem Ostaf na SF.
Co do Jonssona, a może będzie właśnie inaczej niż piszecie i niczym wino, starszy AJ sobie poradzi, podobnie jak wiekowi Hancock i Protas. Zobaczymy.
Nikt nie mówie ,że A.J sobie nie poradzi ,bo to zawodnik, który jeździł w GP i oprócz tego sezonu to w 1 nice to ciągle na najwyższym poziomie, lecz o tym ,że to nie jest materiał na lidera, który pociągnie zespół, który z taktycznej pojedzie i będzie to pewny bieg gdzie przywiezie 3 punkty (ewentualnie czasem 2)
Zauważyliście też ,że o ile przewidywane składy, które ładnie zostały wypisane powyżej dojdą do skutku, to chyba będzie pierwszy sezon od dawien dawna, gdzie wszystkie drużyny mają w miarę juniorkę, które przynajmniej u siebie spokojnie może walczyć z większością innych juniorów.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Panowie z AJ jest prosta sytuacja - jego umiejętności spokojnie pozwalaja na ok 7-9 pkt w meczu na wyjeżdzie i over 9 u siebie (na 12-15 moim zdaniem raczej nie ). Ale jest to zalezne tylko i wyłącznie od tego ile zainwestuje w sprzęt oraz czy trafi z tunerem i tyle . Zobaczcie Madsena - 3 lata temu był na podobnym poziomie jak AJ teraz i jaki progres , nie musiał inwestować w GP skoncentrował się na zaledwie 2 ligach : naszej i szwedzkiej i ma efekty.
Czy to starczy na bycie liderem z prawdziwego zdarzenia...... takim jak Madsen właśnie i Fredka w Czewie na przykład .....nie sądze.
Lublin jest ewidentnie budowany w stylu Grudziądza - liczą na wyrównany skład (poza starszym Lampartem), gdzie AJ, Zengi , Michelsen i Lambert zrobią punkty w okolicy 10 a juniorzy dołożą brakujące do wygrania meczy u siebie . Bardzo wątpie czy którykolwiek z tych zawodników przy takim a nie innym poziomie ligi zrobi choć 1 raz komplet . Ja osobiście życze jak najlepiej Lublinowi - ale nie wyobrażam sobie spadku któregokolwiek innego zespołu z ligi - może to najwyższy czas aby jednak powiększyć ligę choć o 1 zespół (sugeruje dwa) a nie kombinować z KSM czy innymi pomysłami.
Skoro kluby Nice Ligi umieją zrobić widowisko na 10 tys na trybunach i chyba nikt nie wyobraża sobie spadku MotoMyszy , czy nawet Gorzoffa - szkoda by było żeby Moto Arena była obiektem Nice Ligowym. Wrocław , Leszno , Czewa (super tor ze świetnymi mozliwościami do walki), nawet Grudziądz robi fajną widownie - Rybnik i Lublin na ta chwilę czy Tarnów też spokojnie generują widownie ok 10 000 plus robią budżety over 5 milionów na każdy sezon - więc może to akurat dobry moment na taki ruch
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Panowie z AJ jest prosta sytuacja - jego umiejętności spokojnie pozwalaja na ok 7-9 pkt w meczu na wyjeżdzie i over 9 u siebie (na 12-15 moim zdaniem raczej nie ). Ale jest to zalezne tylko i wyłącznie od tego ile zainwestuje w sprzęt oraz czy trafi z tunerem i tyle . Zobaczcie Madsena - 3 lata temu był na podobnym poziomie jak AJ teraz i jaki progres , nie musiał inwestować w GP skoncentrował się na zaledwie 2 ligach : naszej i szwedzkiej i ma efekty.
Czy to starczy na bycie liderem z prawdziwego zdarzenia...... takim jak Madsen właśnie i Fredka w Czewie na przykład .....nie sądze.
Lublin jest ewidentnie budowany w stylu Grudziądza - liczą na wyrównany skład (poza starszym Lampartem), gdzie AJ, Zengi , Michelsen i Lambert zrobią punkty w okolicy 10 a juniorzy dołożą brakujące do wygrania meczy u siebie . Bardzo wątpie czy którykolwiek z tych zawodników przy takim a nie innym poziomie ligi zrobi choć 1 raz komplet . Ja osobiście życze jak najlepiej Lublinowi - ale nie wyobrażam sobie spadku któregokolwiek innego zespołu z ligi - może to najwyższy czas aby jednak powiększyć ligę choć o 1 zespół (sugeruje dwa) a nie kombinować z KSM czy innymi pomysłami.
Skoro kluby Nice Ligi umieją zrobić widowisko na 10 tys na trybunach i chyba nikt nie wyobraża sobie spadku MotoMyszy , czy nawet Gorzoffa - szkoda by było żeby Moto Arena była obiektem Nice Ligowym. Wrocław , Leszno , Czewa (super tor ze świetnymi mozliwościami do walki), nawet Grudziądz robi fajną widownie - Rybnik i Lublin na ta chwilę czy Tarnów też spokojnie generują widownie ok 10 000 plus robią budżety over 5 milionów na każdy sezon - więc może to akurat dobry moment na taki ruch
Tylko czy powiększenie ligi coś tak na prawdę da? Jedynie dwa kluby mogłyby ją zasilić Rybnik oraz Rzeszów.
Tarnów w tym momencie odpada bo stadion ruina ,a do tego 3 miliony długu za poprzedni sezon.
No dobra, zakładamy powiększenie do 10 drużyn, Rybnik w nice ma porównywalny zespół do Lublina (obecnie). Rybnik - Woryna, Łaguta, Szczepaniak , Batchelor i młody Anglik. Rzeszów oprócz Hanococka to nie ma nikogo na wyższą ligę i nikogo mieć raczej nie będzie, bo nazwisk na giełdzie brak ,więc powiększenie ligi do 10 drużyn zrobiłoby ligę ,,dwóch prędkości&quot; bijąc się o spadam oraz o mistrzostwo, ponieważ nadzwyczajnie w świecie brak jest zawodników mogących być liderami w zespole.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Tylko czy powiększenie ligi coś tak na prawdę da? Jedynie dwa kluby mogłyby ją zasilić Rybnik oraz Rzeszów.
Tarnów w tym momencie odpada bo stadion ruina ,a do tego 3 miliony długu za poprzedni sezon.
No dobra, zakładamy powiększenie do 10 drużyn, Rybnik w nice ma porównywalny zespół do Lublina (obecnie). Rybnik - Woryna, Łaguta, Szczepaniak , Batchelor i młody Anglik. Rzeszów oprócz Hanococka to nie ma nikogo na wyższą ligę i nikogo mieć raczej nie będzie, bo nazwisk na giełdzie brak ,więc powiększenie ligi do 10 drużyn zrobiłoby ligę ,,dwóch prędkości&quot; bijąc się o spadam oraz o mistrzostwo, ponieważ nadzwyczajnie w świecie brak jest zawodników mogących być liderami w zespole.
Zgadza się byłaby zarówno walka o spadek jak i o play off oraz mistrza - a tak zapowiada nam się tylko walka o mistrza ???? Bo niestety spadek mamy raczej dość oczywisty - wolałbym te 2-3 słabsze drużyny , które własnie walczą o utrzymanie . Ale może Lublin zaskoczy , zrobi twierdze jak Grudziądz 2 lata temu i nie spadnie z ligi .......
Ja wzoruję się dość mocno na ligach amerykańskich i ich rozwój zawsze przebiegał tak samo - nowe ośrodki , więcej klasowych zawodników i rozwój ligi - ja chętnie z czasem w naszej lidze widziałbym klub z Pragi, Berlina czy Sztokholmu.
Jestesmy hegemonami w żuzlu - ale czy na pewno o to chodzi ? Żużel robi się sportem juz mega niszowym - zobaczcie na upadek Węgrów , Włochów czy Czechów gdzie kiedyś speedway był na poziomie równym lub większym niz u Nas .
Jesli chcemy byc mistrzami w sporcie gdzie liczy się 5 krajów ....ok . Ale jeśli chcemy wygrywać w dośc popularnym sporcie - to chyba droga prowadzi właśnie poprzez rozwój lig we wszystkich krajach ...u Nas takze.
A kolejna druzyna : Grisza, Linus, Greg, Kacperek , Walasek , Bewley, Lebedew, Cook, Smoła , - juniorów z 4/5 też znajdziemy - ile super mocnych druzyn leciało do Daugavy i dostawało na dośc specyficznym torze w dupsko - choć składy były o niebo lepsze niż Łotyszy .
Może pomysłem byłaby jedna liga Europejska na wzór NBA (odległości mniejsze niż w USA) i słabsze ligi krajowe gdzie jeżdzili by głównie młodzi i zawodnicy drugiego rzutu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom