>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sezon ogórkowy 2018 - transfery, plotki, dyskusje, wiadomości

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dzisiejsze info ze strony Sparty jest takie, że sezon we Wrocławiu otworzy Memoriał Tomasza Jędrzejaka 31.03.2019. W wydarzeniu wezmą udział Magic i Tai.
Ciekawe jak pogoda się zachowa w takim terminie ????
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Panie! Pogoda zamówiona. Tego dnia rusza Nice liga i nie wyobrażam sobie wycieczki na darmo. 31.03 w całej Polsce umiarkowane +15 i słoneczko :p
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Grigorij Łaguta ładbie wyje . . . ROW. Tak sie nie robi. Meldonium brał, jego druzyna i koledzy spadli klase niżej, Rybnikowi miał pomóc w powrocie do ekstraligi a teraz idzie do Motoru. Hahaha człowiek bez honoru i kręgosłupa moralnego!!!! Szkoda chłopaków z drużyny i nas kibiców.
Teraz wiem ze lepiej nie miec kogos takiego ktory sprzeda druzyne kolegow kibicow &quot;za paczke fajek&quot; a warto inwestowac w takich zawodnikow jak Kacper Woryna!!!
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
&quot;Za paczke fajek&quot; ? Laguta dostał od Motoru kontrakt życia. Myślę, że nie ma zawodnika, który by taką propozycję odrzucił. Jeżeli myślisz, że Woryna zostałby w ROWie mając podobną ofertę to się mylisz. Żużlowcy to złotówy, tu nie ma wyjątków. Dopóki nie ma podpisu, tylko ustalenia ustne, to nie można być niczego pewnym.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Piszesz że to złotówy w kontekście Woryny, gościa którego jak spadł Rybnik chciała cała ekstraliga i połowa 1ligi a on mimo to został? I nie miałby wtedy kontraktu życia? Zdarzają się w żużlu jeszcze wyjątki i właśnie Woryna jest jednym z nich. Jednak resztę można policzyć na palcach jednej ręki.
Oczywiście, tu &#39;winnym&#39; sytuacji jest Laguta, ale zapewne kluby jak Rybnik i Lublin też mogły inaczej postąpić. Rybnik mógł się jakoś poważnie zabezpieczyć, a Lublin zamiast robić w lutym takie akcje mógł wziąć Hancocka, który poziomem byłby podobny do Laguty.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Z drugiej strony czy Łaguta nie okaże się finansowym strzałem w kolano. Podobno 800 tysi dostanie na &quot;gębę&quot;. Chłop ma sporą przerwę w ściganiu i kto wie jak sobie poradzi. Nie każdy jest Darcym Wardem, który z przytupem wrócił i kręcił niesamowite wyniki. Z tego co pamiętam Dzuzers po przerwie na początku miał dość słabe wyniki. Przypomina mi się też historia Saletry (który de facto zakończył karierę), który został ściągnięty na mecz PO w Toruniu i pojechał dość mizernie.
Jeśli miałbym do wyboru Hancocka lub Łagutę bez wątpienia wziął bym Jankesa. Grisza nie pojedzie w kluczowych spotkaniach z Gorzowem czy też Grudziądzem, którzy są de facto głównymi rywalami, jeśli chodzi o utrzymanie. Chodzi przede wszystkim o potencjalną stratę pkt bonusowych, które mogą być na wagę utrzymania.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Chłop ma sporą przerwę w ściganiu i kto wie jak sobie poradzi. Nie każdy jest Darcym Wardem, który z przytupem wrócił i kręcił niesamowite wyniki. Z tego co pamiętam Dzuzers po przerwie na początku miał dość słabe wyniki. Przypomina mi się też historia Saletry (który de facto zakończył karierę), który został ściągnięty na mecz PO w Toruniu i pojechał dość mizernie.
Jedyny, który słabo jechał po przymusowej przerwie dyscyplinarnej był Saszka Loktajev - tylko on to kilka półek niżej niż Ward i Dudek. Patryk po zawieszeniu wrócił do ścigania i odjechał trzy spotkania. Wyjazdy do Gorzowa (7+2), Leszna (13+3) i u siebie GKM (13+2).
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Oczywiście, tu &#39;winnym&#39; sytuacji jest Laguta, ale zapewne kluby jak Rybnik i Lublin też mogły inaczej postąpić. Rybnik mógł się jakoś poważnie zabezpieczyć, a Lublin zamiast robić w lutym takie akcje mógł wziąć Hancocka, który poziomem byłby podobny do Laguty.
Nie było w Motorze tematu Hancocka po tym jak rok temu klepnęli warunki z Kępą i podali sobie ręce, a uśmiechnięty Greg pojechał do Rzeszowa do Nawrockiego ????
Łaguta był jedyną opcją.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Słabe te wzmocnienie jak dla mnie od 6 kolejki będzie mógł jechać A wtedy dla Lublina może być już za późno ;)
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Dla mnie też to nie jest ratunek dla Lublina. Tylko spadek będzie droższy i nic więcej. A tacy zawodnicy jak Miesiąc czy Lampart zostali oszukani przez zarząd i już pewnie żałują że przedłużyli kontrakty. Pojeżdzą kilka biegów na zmiane do 5 kolejki i kop w dupe.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Ten transfer w minimalnym albo nawet żadnym stopniu nie wpłynie na pozycje polskich seniorów w Motorze. Łaguta zajmie miejsce dla obcokrajowca więc jeden z dwójki Miesiąc/Lampart będzie mieć pewne miejsce w zespole przez cały sezon. Często będą pewnie zastępowani przez Lamberta jadącego z rezerwy, no ale tak byłoby pewnie i bez transferu Łaguty.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ten transfer w minimalnym albo nawet żadnym stopniu nie wpłynie na pozycje polskich seniorów w Motorze. Łaguta zajmie miejsce dla obcokrajowca więc jeden z dwójki Miesiąc/Lampart będzie mieć pewne miejsce w zespole przez cały sezon. Często będą pewnie zastępowani przez Lamberta jadącego z rezerwy, no ale tak byłoby pewnie i bez transferu Łaguty.
Co z tego że będą mieli pewne miejsce w składzie, skoro od 6 kolejki pod numer 8/16 wskoczy Lambert i będzie ich zmieniał. Będą mieli pozycje &quot;plastrona&quot; tak jak w poprzednim sezonie Dróżdż ????
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Tak właśnie napisałem, Lambert będzie pewnie jechał z rezerwy, jednak nawet bez Łaguty jeden z tej dwójki byłby pierwszy do zastąpienia przez Brytyjczyka. Piłem do słów staniora, który twierdził, że to przez transfer Ruska polscy seniorzy sobie nie pojeżdżą - nie do końca tak jest.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jeśli chodzi o nasz dział żużlowy to mogę powiedzieć, że niedługo będzie informacja-niespodzianka. Pewnie część osób wie już o co chodzi. Szczegóły wkrótce ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ciekawe rzeczy się dzieją w Falubazie. Miasto nie dokapitalizowało drużyny bo chce 24% akcji, a nie 22 i może się okazać, że jeszcze jakiegoś zawodnika z topu będzie trzeba wypożyczyć do innego klubu. Strata takiego gościa jak Pedersen, Vaculik, czy Dudek nagle zmiania kompletnie rozkład sił w kontekście majstra i wygrania ligi.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ciekawe rzeczy się dzieją w Falubazie. Miasto nie dokapitalizowało drużyny bo chce 24% akcji, a nie 22 i może się okazać, że jeszcze jakiegoś zawodnika z topu będzie trzeba wypożyczyć do innego klubu. Strata takiego gościa jak Pedersen, Vaculik, czy Dudek nagle zmiania kompletnie rozkład sił w kontekście majstra i wygrania ligi.
W kontekście majstra to nic nie zmienia, bo UL tylko liczne kontuzje mogłyby odebrać tytuł. Wg mnie skończy się tak, że wszyscy zawodnicy zostaną w klubie, a teraz jest tylko medialna szopka ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
W kontekście majstra to nic nie zmienia, bo UL tylko liczne kontuzje mogłyby odebrać tytuł. Wg mnie skończy się tak, że wszyscy zawodnicy zostaną w klubie, a teraz jest tylko medialna szopka ????
No ja nie jestem tak pewny Majstra UL. Kołodziej będzie teraz jeździł w GP i zobaczymy jak będzie z formą w ligowych meczach. Emil w lidze dobrze jeździł, ale już w GP bardzo przeciętnie. Zobaczymy co pokaże w tym sezonie. Na UL każdy będzie się też spinał specjalnie. 3 Mistrz z rzędu to niezły wyczyn...
Ja uważam, że jak w Sparcie sprawdzi się Jamróg i odpali wrotki Fricke w tym sezonie to Wrocław może zabrać majstra. Zielona Góra to znak zapytania.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
No ja nie jestem tak pewny Majstra UL. Kołodziej będzie teraz jeździł w GP i zobaczymy jak będzie z formą w ligowych meczach. Emil w lidze dobrze jeździł, ale już w GP bardzo przeciętnie. Zobaczymy co pokaże w tym sezonie. Na UL każdy będzie się też spinał specjalnie. 3 Mistrz z rzędu to niezły wyczyn...
Ja uważam, że jak w Sparcie sprawdzi się Jamróg i odpali wrotki Fricke w tym sezonie to Wrocław może zabrać majstra. Zielona Góra to znak zapytania.
Wrocław jeśli chce powalczyć to musi o Hancocka, który nota bene podobno jest bardzo blisko Sparty Wówczas wskoczy z chimerycznego Milika. Falubaz nie ma juniorów, a to już ich wg mnie ich dyskredytuje na majstra. Do tego Pedersen, Vacul i Protas to może być mieszanka wybuchowa ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wrocław jeśli chce powalczyć to musi o Hancocka, który nota bene podobno jest bardzo blisko Sparty Wówczas wskoczy z chimerycznego Milika. Falubaz nie ma juniorów, a to już ich wg mnie ich dyskredytuje na majstra. Do tego Pedersen, Vacul i Protas to może być mieszanka wybuchowa ????
Zgadzam się. Greg jest bardzo potrzebny w Sparcie, ale ja osobiscie nie wierze, że przyjdzie. Po pierwsze Rusko ma filozofie na ściąganie młodych zawodników ( Tai, który ma 28 lat jest najstarszy w składzie ) , a po drugie Z Hancookiem był kwas jak odchodził z Wrocławia i nie zachował się powiedzmy zbyt z klasą ????
Milika już w składzie nie powinno być w tym sezonie. To jest zawodnik, który powinien robić Sparcie robotę w stylu Kasprzaka w Gorzowie, czy Kołodzieja w Lesznie. Ostatni sezon Czech zawiódł kompletnie i został w drużynie tylko dlatego, że na rynku w tym sezonie była taka susza, że nikogo nie szło sensownego kupić.
Sezon znów zaczynamy tak samo, a więc mecz Leszno-Wrocław tym razem w Lesznie. Osobiście się wybieram na ten mecz i myślę, że Wrocław powalczy ????
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Według mnie, przy obecnych składach osobowych poszczególnych drużyn, nikt nie powinien zagrozić Unii Leszno w zdobyciu trzeciego z rzędu złota. Najmocniejsza personalnie z reszty stawki wydaje się być Zielona Górą - piątka seniorów(Jeśli uda się wszystkich utrzymać) piekielnie silna, może nawet mają tutaj niewielką przewagę nad Lesznem. Problemem są za to juniorzy, IMO najsłabsi w całej stawce.
Jeśli chodzi o Wrocław to jestem z kolei sceptycznie nastawiony do trójki Jamróg-Milik-Fricke, coś czuję, że ten tercet zakręci się w okolicy 10 punktów na mecz. W sumie. Tutaj nawet świetni liderzy i Drabik tego nie nadrobią, tym bardziej, że na pozycji drugiego juniora też dziura. W tym składzie personalnym na nic więcej niż w ubiegłym sezonie Sparta nie może liczyć. Hancock potrzebny jak tlen żeby zawalczyć o złoto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom