>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Sezon ogórkowy 2018 - transfery, plotki, dyskusje, wiadomości

Status
Zamknięty.
J 27

jobqey21

Użytkownik
A jak typujecie kandydatów do spadku w Nice I lidze? Wszyscy piszą że Gniezno i Loko, a dla mnie spadnie Ostrów lub Orzeł ;) Zresztą ile to razy było, że &quot;spadkowicze&quot; jechali potem w PO
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A jak typujecie kandydatów do spadku w Nice I lidze? Wszyscy piszą że Gniezno i Loko, a dla mnie spadnie Ostrów lub Orzeł ;) Zresztą ile to razy było, że &quot;spadkowicze&quot; jechali potem w PO
Siły w Nice lidze są w tym sezonie dosyć wyrówane. Myślę, że ciężko wytypować kto spadnie i kto będzie w Playoff. Ja mam przeczucie, że za cholerę Rybnik nie awansuje do PGE i na to zagram jak będzie coś długoterminowego ????
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Jeżeli finanse pozwolą wszystkim drużynom Nice dojechać do końca to nikt nie spadnie. Za mocne składy w tym sezonie zbudowano aby przegrać w barażu.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Zengota złamał nogę na crossie. Pytanie ile będzie dochodził do siebie, ale to jest koszmarna wiadomość dla Motoru. W zasadzie można ładować w ich spadek bez zastanowienia.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Na pierwszy mecz wyjadą w składzie Jonsson,Lambert,Michelsen,Miesiąc,Lamparty,Trofimow. Jak dla mnie to skład który w pierwszej lidze byłby może faworytem Ale nie w ekstra ????
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Zobaczymy już w kwietniu czy skład Lindback, Buczkowski, Bjerre, Pawlicki, Laguta, Rolnicki, Turowski okaże się lepszy. ????
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Tak zupełnie szczerze i obiektywnie - jest lepszy. Natomiast demolki nie będzie, bo juniorzy będą gonić wynik.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Grudziądz już zaciera ręce, iż wygrają pierwszy raz na wyjeździe i to z osłabionym rywalem. Gdyby Motor mógłby przygotować tor jak w 1 lidze, to myślę iż by na spokoju wygrali. Znając wytyczne Eligi, to nie ma co się łudzić, aby mogli przygotować tak tor.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
GKM i Motor to beda dostarczyciele punktów w tym sezonie. Jak Przemek Pawlicki się nie obudzi z formą to GKM murowana przedostatnia pozycja. Ja mysle, ze top 4 w tym sezonie to Leszno, Sparta, Toruń i Falubaz ????
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Jestem fanem GKM-u ,więc inaczej patrzę na to wszystko,lecz moim zdaniem nie doceniacie zawodników Grudziądza :p
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Tutaj nie chodzi o docenianie czy też niedocenianie. Grudziądz w tym sezonie będzie mocniejszy niż w zeszłym, rzecz w tym, że wszyscy się wzmocnili i stawka w tym sezonie jest wyjątkowo silna. Poza Motorem, który w szczególności w obliczu kontuzji Zengoty, powinien być dostarczycielem punktów.
Wydaje mi się, że z całej pozostałej siódemki Grudziądz jest jednak najsłabszy personalnie. Nie są to wielkie różnice ale jednak. Jest jeden lider w osobie Łaguty I czwórka solidnych doparowych. Ani Pawlicki, ani Lindbaeck ani tym bardziej Buczkowski czy Bjerre to nie jest top 10 ani nawet top 20 ligi. Owszem są solidni, ale w tak mocnej stawce jak w tym roku to będzie za mało na coś więcej niż 7 miejsce. Do tego jeszcze ta niemoc na wyjazdach...
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Witam, Moim zdaniem GKM w tym roku powalczy wkoncu o top4 o ile ponownie ich tor bedzie twierdza, skład teoretycznie lepszy niz w poprzednim sezonie , pozycja juniorska wzmocniona . Przemek Pawlicki nie jezdzi w GP. Pierwsza trojka ( Leszno , Wrocław , Zielona Gora ) - kolejnosc losowa. Wroclaw o ile zatrudni Herbie. O to 4 miejsce GKM powinien powalczyc z Apatorem Torun. Zobaczycie ze Motor to bedzie dostawac lanie od kazdego jeszcze bardziej niz Unia Tarnow w poprzednim roku.
Panowie jeszcze niecaly miesiac i zaczynamy jazde w lewo !
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Tor był ich twierdzą przez pierwsze sezony w Elidze, gdzie tor był zagadką na przyjezdnych. Teraz każdy klub mniej/więcej wie, jakie przełożenia dobrać i o wiele szybciej adoptuje się do warunków torowych. Grudziądz ma pewniaka w postaci Tiomki, reszta wg mnie niczego nie gwarantuje. Dziwi mnie też polityka odnośnie juniorów, płacą sporo za juniorów, a wyników nie ma. Może Rolnicki coś ruszy, ale to jest perspektywa krótkoterminowa.
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Witam
Zrobiłem symulacje PGE Ekstraligi w programie SM.
Wyniki sezonu zasadniczego ???? zobaczymy ile się z tego sprawdzi.
Skille w tym programie się oblicza na wzór KSM śr.biegowa *4 - w przypadku zawodników,którzy startowali w 1 lidze- głównie chodzi tu o Lublin to odjąłem z KSM ponad 2pkt żeby zrównoważyć skille.
Symulacje przeprowadziłem przed tym jak Zengota doznał kontuzji ????
Sezon zasadniczy
1. Leszno 26p
2. Stal Gorzów 24p
3. Wrocław 21p
4. Falubaz Zielona Góra 21p
---------------------------------------
5. Toruń 17p
6. Częstochowa 12p
7. Lublin 9p - i tu zaskoczenie
8. Grudziądz 5pts.
PO
Falubaz - Leszno - awans Leszno
Gorzów - Wrocław - awans Wrocław
Finał
Leszno - Wrocław bardzo ciekawe wyniki wyszło bo 44:46 46:44 i remis w dwumeczu 90:90 i kolejne mistrzostwo Leszna..
3msc
Gorzów - ZG - brąz ZG.

*G.Lagute dałem dopiero do składu po 5 kolejce.
Najlepszym zawodnikiem został Zmarzlik śr 2,45.
Ja osobiście uważam, że taka będzie końcowa klasyfikacja sezonu zasadniczego.
1. Leszno
2. Wrocław
3. ZG
4. Toruń
5. Częstochowa
6. Gorzów
7. Lublin
8. GKM Grudziądz
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja myślę, że jedyną ekipą, która jest w tej chwili zdecydowanie niedoceniana to jest Toruń. Doyle był bardzo przecietny przez cały zeszły sezon i tyle. Gdyby on jeździł w 18 roku to co w 17 to finał byłby Leszno-Toruń. Myślę sobie, że najgorzej na tym wszystkim wyjdzie Stal i wyleci z Top 4 w tym sezonie. Ale to tak naprawdę jest takie gdybanie. Milik w Sparcie miał świetny sezon 17, a w 18 był dramatyczny. Fricke też był słabiutki w ważnych momentach. Jaką formę będzie miał Kasprzak, czy Kołodziej w Lesznie utrzyma swój poziom jeżdząc w GP...czy Madsen znów będzie kozakiem, czy skupi się też na GP...Tyle jest pytań, że szok...
Skoro się bawimy w układ tabeli na koniec to niech każdy poda układ jaki widzi i zweryfikujemy na koniec sezonu ????
U mnie to wychodzi tak po sezonie zasadniczym :
1. Leszno
2. Wrocław ( jak zakontraktują Hancocka to ja widzę ich pierwszych, a Leszno 2 )
3. Toruń
4. ZG
5. Stal
6. Czestochowa
7. GKM
8. Motor
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom