>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SGB Premiership 2017 - Lipiec

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Leicester Lions podpisałem właśnie kontrakt w Anglii z klubem Leicester Lions. Mam nadzieje ze sporo sie tam naucze i oczywiscie kolejna nowa przygoda w mojej karierze. Paweł Przedpełski będzie występował na Wyspach.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ricky Wells over 5,5 @ 1,65 iForbet⛔5...
Jankes ma w swoim CV jazdę na Monmore Green, więc powinien być jednym z liderów Rakiet dzisiaj. Forma rośnie, co potwierdzał przed DPS, a i podczas turnieju pokazał w pojedynczych biegach, że jest w stanie robić niezłe punkty. Dzisiaj jedzie spod 3 i nie jest to zły numer. 3x w parze z Segdmenem i liczę, że Kangur nie będzie mi zabierał punktów. Rywale trudni, ale trafia również na Perksa czy Greavsa, wiec jest na kim punkty zrobić, zwłaszcza że bieg 12 wydaje się najłatwiejszy. Linia niewysoka, znajomość toru i niezła forma, więc próbujemy.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Swindon Robins-Belle Vue Aces 2 @ 1,50 iForbet⛔
Gospodarze bez Doyle&#39;a, za którego będzie zz-etka. O ile Morris czy Bellego są w stanie go godnie zastąpić, o tyle Musielak czy Wilson-Dean to już wątpie. Jeszcze jeszcze Ellis na rezerwie, ale mimo wszystko brak najlepszej strzelby, to duży kłopot dla Rudzików. Dzisiaj praktycznie nie ma miejsca na pomyłki dla liderów, a przecież u gości naprawdę mocny skład. Bjerre, Cook i Fricke to są liderzy z prawdziwego zdarzenia, do tego Steve i Tungate jako druga(?) linia i niezła rezerwa. Dla mnie goście mają równy skład, który powinien dzisiaj wygrać, bo jednak zabraknie Swindon tego Doyle&#39;a i zz-etka tego nie zrekompensuje.
Jack Holder over 7,5 @ 1,67 iForbet✅
Młody Holder wczoraj 8pkt w 5 startach w meczu tych ekip. Dzisiaj niby wyjazd, ale znowu 5 razy, i to co najmniej, pojawi się na torze. Jest zz-etka za Klindta, a więc dostanie ten dodatkowy bieg za Duńczyka. Najlepiej gdyby się to stało w biegu 12, ale wszystkiego mieć nie można. W miarę łatwy bieg 8 to jest spory atut po jego stronie, do tego KK wczoraj pokazał rozchwianą dyspozycje i mi się wydaje, że spokojnie na nim młody Jack może zdobywać punkty. Jeśli będzie miał farta i okaże się lepszy od kolegi to może nawet i pojedzie w 15 biegu, ale mam nadzieję, że do 14 biegu włącznie ogarnie już te 8 oczek na torze KL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Lambert S. - Robson. S 2 2.05 STS

Nie rozumiem takiego kursu, chyba wystawiony tylko dlatego, że Simon jedzie u siebie. Póki co jego występy nie porywają, w ostatnim meczu zdobył 3 punkty w sześciu startach i dwa defekty (1,1,1,d,0,d). Robson na tym tle wygląda o wiele lepiej, szczególnie kiedy jedzie spod szóstki tak jak dzisiaj. Ostatnie jego zdobycze to: 10pkt (6 startów), 11pkt (5 startów) oraz 3pkt (4 starty spod numeru 4). Do tego Robson obyty w lidze, jeździ regularnie, młody Lambert zaliczył dopiero dwa mecze w Kings. Jeśli nie ma żadnych innych informacji na temat tej pary (kontuzje, meldonium itp) to wydaje się pewny typ. Oczywiście pod uwagę brane są tylko 4 pierwsze start, bez jokerów, bonusów itp. Pozdrawiam.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Swindon Robins - Rye House Rockets
Musielak vs Nicholls
TYP: S. Nicholls @ 1.85 iforbet. ✅ 6-9

Tobiasz dobrze sobie poczyna na torach brytyjskich, ale dziś bodajże 3 razy pojedzie z Doylem, więc o trójeczki będzie trudniej, a Scotty dość równo jedzie na poziomie, w dodatku pod numerem 5 z Robsonem. Stawiam na doświadczenie Anglika, bo Musielak miewa przebłyski, ale jest jeszcze nierówny. Nie będzie to łatwy mecz wbrew pozorom dla Rudzików. Charris, Scott czy waleczny Riss, który ostatnio w domowym meczu pokazywał, że jest tak ambitny, że nawet z kolegami z pary walczy na łokcie :p
Ale na poważnie, uważam że Rakiety mogą się postawić, więc będzie na kim pkt gubić. Nicholls moim zdaniem zakręci się w okolicach 8-10 pkt, a to powinno wystarczyć.
E: zero - jedynkowy Scotty ???? a Rudziki jednak bardzo mocne u siebie na tą chwile.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 1K

horosz

Użytkownik
Mecz: Leicester Lions : King&#39;s Lynn Stars
Typ: King&#39;s Lynn +10.5
Kurs: 1.90
Buk: iforbet
Króciutko i na temat bo muszę zawijać się w drogę na W69. Skupię się na gościach i na ich indywidualnościach bowiem jest kilku gości, którzy potrafią wygrywać biegi.
Batchelor i Holder średnie wyjazdowe 2.1pkt/bieg i w miarę stabilna dyspozycja na wyspach. I koledzy z pary: Joergensen, który odjechać 3 spotkania jednak jakiś potencjał tam jest oraz Kai Huckenberg (1.8pkt/bieg). Z numerem ,,5&#39;&#39; Robert Lambert czyli solidny ligowiec na wyspach (1.9 pkt/bieg). Jedynym mankamentem mogą być zawodnicy numerami 6-7 jednak takie handi mnie zachęciło do gry.
Gospodarze to silna paczka ale jeżeli liderzy z King&#39;s Lynn się postawią powinno to wejść.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Steve Worrall over 7,5 @ 1,95 iForbet
Steve w naprawdę wysokiej formie w ostatnich tygodniach, mimo że jest teoretycznie najsłabszym z zawodników na pozycjach 1-5 w BV. Dzisiaj leci 3x z Bjerre, więc na nim straci punkty, ale jestem zdania, że jest w stanie wygrywać u siebie z każdym z rywali. Łatwy bieg 8 i tam liczę na trójkę. Do tego dzisiaj zz-etka za Cooka i liczę, że nie będzie to w biegu 13, a najlepiej jakby był to bieg 4, bo tam najłatwiej o punkty - dwóch rezerwowych naprzeciw niemu. Co do ewentualnego startu w biegu 15, to raczej trudno będzie, bo jednak Bjerre w formie, więc jego jako pewniaka tam stawiam, a poza tym Tungate też nieźle jeździ, jest jeszcze Fricke, ale on gorzej jeździ w Anglii niż w Rybniku. Po stronie gości brak Thorssella i Howartha to spore osłabienia. Co prawda będzie zz-etka za Szweda, ale chyba nie zrekompensuje w pełni, tym bardziej, że Lindgren nie jest w wybitnej formie ostatnio, nawet w Anglii.
5 startów Steve&#39;a powinno wystarczyć na zdobycie 8pkt i dlatego moim zdaniem warto zagrać ten zakład.
Batchelor i Holder średnie wyjazdowe 2.1pkt/bieg i w miarę stabilna dyspozycja na wyspach. I koledzy z pary: Joergensen, który odjechać 3 spotkania jednak jakiś potencjał tam jest oraz Kai Huckenberg (1.8pkt/bieg). Z numerem ,,5&#39;&#39; Robert Lambert czyli solidny ligowiec na wyspach (1.9 pkt/bieg). Jedynym mankamentem mogą być zawodnicy numerami 6-7 jednak takie handi mnie zachęciło do gry.
Wysokie handi nieprzypadkowo, bo nie jedzie Holder i tutaj chyba zz-etka, a dodatkowo w miejsce Lamberta ma pojechać Palm Toft. Spore straty i prawdopodobnie dlatego taka linia. Ale nie wiem za kogo zz-etka będzie, a to różnica, bo jeśli za Crispy&#39;ego, to wg. średnich wychodzi, że Troy nie mógłby jechać jako zastępstwo, a jeśli za Lamberta to wtedy wszyscy. Poczekamy i zobaczymy jeszcze.
U gospodarzy nie ma Przedpełskiego i Nilssona. Za Szweda pojedzie jako gość Harris, więc mniej więcej na zero wychodzi, ale za Pawła będzie zz-etka, czyli korzyść i to wszyscy mogą jechać, więc spory plus dla Lwów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 1K

horosz

Użytkownik
Wysokie handi nieprzypadkowo, bo nie jedzie Holder i tutaj chyba zz-etka, a dodatkowo w miejsce Lamberta ma pojechać Palm Toft. Spore straty i prawdopodobnie dlatego taka linia. Ale nie wiem za kogo zz-etka będzie, a to różnica, bo jeśli za Crispy&#39;ego, to wg. średnich wychodzi, że Troy nie mógłby jechać jako zastępstwo, a jeśli za Lamberta to wtedy wszyscy. Poczekamy i zobaczymy jeszcze.
U gospodarzy nie ma Przedpełskiego i Nilssona. Za Szweda pojedzie jako gość Harris, więc mniej więcej na zero wychodzi, ale za Pawła będzie zz-etka, czyli korzyść i to wszyscy mogą jechać, więc spory plus dla Lwów.
No tak. Kolejny raz przekonałem się, że tej śmiesznej ligi nie można grać z czasowym wyprzedzeniem. Dzięki kapszti ✅ za korektę - mam nadzieję, że nikt nie pobrał.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No tak. Kolejny raz przekonałem się, że tej śmiesznej ligi nie można grać z czasowym wyprzedzeniem. Dzięki kapszti ✅ za korektę - mam nadzieję, że nikt nie pobrał.
Ja sam nie wiedziałem jaka zz-etka jest, bo jedni pisali o Lambercie, inni o Holderze... Na tego Woralla też się nadziałem i dziwnie pojechał, bo zrobił 6pkt, a przegrywał z Perksem, Smithem i gdyby tam pojechał normalnie, to by weszło bez kłopotu, a tutaj przegrywa z zawodnikami, których powinien łykać. Zero logiki tutaj - normalnie wygrywa w Manchesterze z wieloma mocnymi zawodnikami, robi wicemistrza WB, dobrze jedzie na DPŚ i taki cyrk nagle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom