• Witamy na bukmacherskie.com
 • SGP Premiership 2017 - wrzesień

  Temat na forum 'SGB Premiership' rozpoczęty przez kapszti, Wrzesień 4, 2017.

  Więcej tematów od kapszti
  1. kapszti

   kapszti Moderator Członek Załogi

   Dołączył:
   Sie 2009
   Posty:
   3724
   Polubienia:
   8
   [​IMG]

   Zapraszam do dyskusji i podawania typów
    
  2. kapszti

   kapszti Moderator Członek Załogi

   Dołączył:
   Sie 2009
   Posty:
   3724
   Polubienia:
   8
   Kyle Howarth over 6,5 @ 1,70 iForbet:minus:

   Kyle u siebie mocny zawodnik i wiele razy z Freddim przyjeżdżają na 5:1. Dzisiaj rywal nie łatwy, ale mimo wszystko raczej Wilki powinny bez kłopotów wygrać z Rudzikami. 7pkt to mało i dużo, ale liczę bardzo na bieg 8, gdzie spokojnie powinien przywieźć 3pkt, a w pozostałych trzech biegach wystarczy raz przyjechać na drugiej pozycji i dwukrotnie jako trzeci i wszystko będzie w porządku. U gości najgroźniejsi Morris i Doyle, a ostatnio nieźle jeździ Musielak, zaś z formy spadł trochę Bellego.

   Kim Nilsson over 8,5 @ 1,67 iForbet:minus:

   Linia wyższa, ale tu jest prosta sprawa. Lwy mega osłabione i na pozycjach 2 i 3 pojadą Etheridge i Perks, czyli dramat. Do tego pod 4 jest zz-etka za Przedpełskiego i tutaj każdy może jechać za Pawełka. A zatem Nilsson nie dość, że nie ma na kim tracić ze swojej ekipy, to jeszcze pojedzie na pewno 6 razy. Rywale w ostatnich tygodniach mocni, zwłaszcza u siebie, ale mimo wszystko przy 6 startach, to niewiele potrzeba do zrobienia 9 oczek. 3x2pkt i 3x1pkt i wszystko gra, a Kima stać na pojedyncze wygrane.
    
   Ostatnia edycja: Wrzesień 11, 2017
  3. kapszti

   kapszti Moderator Członek Załogi

   Dołączył:
   Sie 2009
   Posty:
   3724
   Polubienia:
   8
   Swindon @ 2,50 STS:plus:44:46

   Tydzień temu trochę pecha, ale dzisiaj liczę na szczęście, zwłaszcza że gram, wg. buków, underdoga, czyli Swindon. Rudziki mają serie kilkunastu zwycięstw z rzędu, dzięki czemu wygrali fazę zasadniczą i jadą dzisiaj z Piratami. Rywal słabszy od nich i myślę, że już dzisiaj powinni zrobić duży krok w kierunku finału. Są liderzy w osobach Doyle'a i Morrisa, do tego bardzo solidna druga linia: Musielak i Bellego. Francuz lepiej jeździł na początku sezonu, ale za to Toffeek się rozjeździł w Anglii elegancko. Do tego Adam Ellis, który jeździł w Poole, więc zna tor super, podobnie jak Kyle Newman, który jedzie jako gość za Wilsona-Deana. A zatem dwóch super liderów, dwóch mocnych w drugiej linii i zawodnicy, którzy znają dobrze tor przy Wimborne Road. Do tego Rudziki dwa razy już wygrały w tym sezonie w hrabstwie Dorset i dzisiaj liczę na trzeci skalp.
    
   Ostatnia edycja: Wrzesień 12, 2017
   Santoro86, wroblos i Rivaldinho lubią to.

  Poleć forum