• Witamy na bukmacherskie.com
  1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

  SGP Premiership 2017 - wrzesień

  Temat na forum 'SGB Premiership' rozpoczęty przez kapszti, Wrzesień 4, 2017.

  Więcej tematów od kapszti
  1. kapszti Moderator Członek Załogi

   kapszti
   Dołączył:
   Sie 2009
   Posty:
   3732
   Polubienia:
   14
   Reputacje:
   7661
   [​IMG]

   Zapraszam do dyskusji i podawania typów
    
  2. kapszti Moderator Członek Załogi

   OP
   OP
   kapszti
   Dołączył:
   Sie 2009
   Posty:
   3732
   Polubienia:
   14
   Reputacje:
   7661
   Kyle Howarth over 6,5 @ 1,70 iForbet:minus:

   Kyle u siebie mocny zawodnik i wiele razy z Freddim przyjeżdżają na 5:1. Dzisiaj rywal nie łatwy, ale mimo wszystko raczej Wilki powinny bez kłopotów wygrać z Rudzikami. 7pkt to mało i dużo, ale liczę bardzo na bieg 8, gdzie spokojnie powinien przywieźć 3pkt, a w pozostałych trzech biegach wystarczy raz przyjechać na drugiej pozycji i dwukrotnie jako trzeci i wszystko będzie w porządku. U gości najgroźniejsi Morris i Doyle, a ostatnio nieźle jeździ Musielak, zaś z formy spadł trochę Bellego.

   Kim Nilsson over 8,5 @ 1,67 iForbet:minus:

   Linia wyższa, ale tu jest prosta sprawa. Lwy mega osłabione i na pozycjach 2 i 3 pojadą Etheridge i Perks, czyli dramat. Do tego pod 4 jest zz-etka za Przedpełskiego i tutaj każdy może jechać za Pawełka. A zatem Nilsson nie dość, że nie ma na kim tracić ze swojej ekipy, to jeszcze pojedzie na pewno 6 razy. Rywale w ostatnich tygodniach mocni, zwłaszcza u siebie, ale mimo wszystko przy 6 startach, to niewiele potrzeba do zrobienia 9 oczek. 3x2pkt i 3x1pkt i wszystko gra, a Kima stać na pojedyncze wygrane.
    
   Ostatnia edycja: Wrzesień 11, 2017
  3. kapszti Moderator Członek Załogi

   OP
   OP
   kapszti
   Dołączył:
   Sie 2009
   Posty:
   3732
   Polubienia:
   14
   Reputacje:
   7661
   Swindon @ 2,50 STS:plus:44:46

   Tydzień temu trochę pecha, ale dzisiaj liczę na szczęście, zwłaszcza że gram, wg. buków, underdoga, czyli Swindon. Rudziki mają serie kilkunastu zwycięstw z rzędu, dzięki czemu wygrali fazę zasadniczą i jadą dzisiaj z Piratami. Rywal słabszy od nich i myślę, że już dzisiaj powinni zrobić duży krok w kierunku finału. Są liderzy w osobach Doyle'a i Morrisa, do tego bardzo solidna druga linia: Musielak i Bellego. Francuz lepiej jeździł na początku sezonu, ale za to Toffeek się rozjeździł w Anglii elegancko. Do tego Adam Ellis, który jeździł w Poole, więc zna tor super, podobnie jak Kyle Newman, który jedzie jako gość za Wilsona-Deana. A zatem dwóch super liderów, dwóch mocnych w drugiej linii i zawodnicy, którzy znają dobrze tor przy Wimborne Road. Do tego Rudziki dwa razy już wygrały w tym sezonie w hrabstwie Dorset i dzisiaj liczę na trzeci skalp.
    
   Ostatnia edycja: Wrzesień 12, 2017
   Santoro86, wroblos i Rivaldinho lubią to.
  4. kapszti Moderator Członek Załogi

   OP
   OP
   kapszti
   Dołączył:
   Sie 2009
   Posty:
   3732
   Polubienia:
   14
   Reputacje:
   7661
   Adam Ellis under 7,5 @ 1,60 forBet:plus:2

   Ellis wydaje się być najsłabszym z piątki zawodników Swindon pod numerami 1-5. 3x leci z Doylem, więc na nim punkty potraci na pewno. Do tego leci na wszystkie pary Piratów i tylko jeden bieg ma łatwy - numer 8. Tam pewnie nadrobi i zdobędzie 2-3pkt, ale mimo wszystko uważam, że nie jest to żaden pewniak na dużą zdobycz punktową. Nie przewiduje dla niego biegu 15, a w czterech startach 8 oczek to jednak sporo, mając mocnego kolegę w parze i rywali, z którymi też będzie przegrywał. Nawet, jeśli Swindon odpuści ostatni bieg, to sądzę, że może puszczą Musielaka i Bellego, bo wyglądają lepiej od Anglika, który u siebie ma średnią poniżej 1,6.

   Jacob Thorssell(-0,5)-Craig Cook 1 @ 1,65 forBet:plus:5:4

   Mocna para, ale zdecydowanie idę w stronę Szweda. Kto ma ochotę, ten może sprawdzić, że w tym sezonie wiele razy mu ufałem i nadal tak robię w Anglii. U siebie na Monmore Green średnia prawie 2,6! Do tego numer 4 w składzie, który daje ominięcie biegu 13 i łatwy bieg 14. Przy okazji w parze ze Schleinem, który jest zawodnikiem numer 4/5 pod względem mocy w zespole, więc raczej nie powinien na nim tracić.
   Cook był bardzo mocny szczególnie w pierwszej części sezonu, choć i teraz stać go na dobre wyniki. Pewnie zakręci się koło 10, ale mimo wszystko wygrywać z liderami Wilków na wyjeździe jest cholernie trudno. Do tego bieg 13, gdzie poleci z Bjerre przeciwko Lindgrenowi i Mastersowi, a więc mega trudna sprawa.
   Chyba nieco łatwiej będzie Szwedowi wejść do biegu 15, bo ma łatwiejsze biegi, więc i punktów powinien zrobić więcej, ale nawet jeśli obaj pojadą, to i tak myślę, że rozstrzygnie to na swoją korzyść Thorssell.
    
   Ostatnia edycja: Wrzesień 25, 2017
   Santoro86 lubi to.
  5. kapszti Moderator Członek Załogi

   OP
   OP
   kapszti
   Dołączył:
   Sie 2009
   Posty:
   3732
   Polubienia:
   14
   Reputacje:
   7661
   Sam Masters over 9,5 @ 1,85 forBet:plus:12

   Linia moim zdaniem delikatnie za niska. Pamiętajmy, że dzisiaj Australijczyk może pojechać i prawdopodobnie pojedzie 6 razy! Dzisiaj zz-etka za Thorssella i jego miejsce Masters zajmie w którymś z pierwszych trzech biegów - 3, 7 i 10. Najlepiej, gdyby to było w drugiej opcji - 7 bieg - bo wtedy trafia na Morrisa z rezerwowym. Generalnie biegi dzisiaj ma bardzo różne. Numer 5 oznacza trzy starty z rezerwowym, więc na swoim nie straci, ale dochodzi trudny bieg 13. W miarę łatwo powinien wejść do nominowanego, bo jest czterech zawodników do tego, a Howarth wygląda słabo na wyjazdach ostatnio. Ze Schleinem i Harrisem tez powinien sobie dać radę i ogólnie być liderem Wilków. Rywal mega mocny, bo Rudziki wygrywają wszystko jak leci i dzisiaj pewnie też zrobią około 50+pkt, ale mimo wszystko ktoś musi liderować gościom. W obecnym sezonie Masters najpierw zrobił 5pkt(4 starty), a potem 7pkt(5 startów), tyle że w drugim przypadku miał... 2 defekty, w których stracił aż 4pkt. Liczę, że 10pkt w 6 startach nie powinno być kłopotem dla lidera Wilków, w końcu chodzi o 4x2pkt i 2x1pkt.
   Dla porównania STS daje linię 7,5, więc tylko o dwa punkty niższą, ale tam liczą jedynie 4 starty, choć wtedy odpadają biegi 13 i 15.
    
   Ostatnia edycja: Październik 2, 2017
  6. Power30 Forum VIP

   Power30
   Dołączył:
   Maj 2008
   Posty:
   574
   Polubienia:
   5
   Reputacje:
   933
   Orientuje się może kto z Thorsella może jechać jako Z/Z? Średnią na stronie EL ma drugą w zespole, a w ustawiony jest z numerem 4. Z tego co pamiętam w EL zazwyczaj wg średniej były przyznawane numery startowe.
    

  Poleć forum