>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Shoot-Out (27.01-29.01.2012)

Status
Zamknięty.
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Dzisiaj rozgrywany będzie turniej shoot-out, który nieco różni się od normalnych snookerowych zmagań. Ludziom, którzy w ogólne zaglądają do tego wątku zapewne znane są zasady takiego turnieju i wszystkie niuanse z nim związane więc nie będę tu opisywał &quot;dyscypliny&quot;.
Dużo spotkań dzisiaj i to bardzo ciekawych, nie będę tu na siłę szukał zwycięzców, w każdym meczu ale rzuca mi się jak byk starcie Allena z McLeodem.
Kurs na zwycięstwo Allena niby nie jest jakiś extra bo wynosi 1,57 w bet365 jednak w mojej opinii mógłby równie dobrze być 1,2. Allen to po pierwsze wyższa półka snookera a po drugie (i może istotniejsze w tej odmianie gry) potrafi grać szybko i skutecznie co w porównaniu z jego egzotycznym przeciwnikiem jest tym co powinno przeważyć. McLeod jest jednym z najwolniej grających graczy a tu przypominam na uderzenie będzie miał 20 sekund przez pierwsze 5 min gry i 15 sekund przez kolejne 5 minut. Jak dla niego to prędkość światłą i jeśli w ogólne Allen pozwoli mu podejść do stołu i rozpocząć wbijanie to murowane jest popełnienie jakiegoś błędu przez McLeoda spowodowane pośpiechem. Ja to gram i to dosyć grubo, jeśli ktoś w ogóle wejdzie do tego działu przed German Masters to polecam ????

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
david295 80

david295

Użytkownik
Rzeczywiscie typ na Allena calkiem fajny, do tego proponuje:
Gould - Ebdon 1 1.80 6/10 ✅
Ebdon to obok wlasnie Mcleoda najwolniej grajacy snookerzysta w main tourze. O ile jeszcze to sie sprawdza w tradycyjnej odmianie snookera, to w turnieju Shoot out ze swoja gra nie ma czego szukac. Gould ostatnio wskoczyl do 16 i zadebiutowal w turnieju Masters. Nie pogral sobie za dlugo bo w pierwszej rundzie trafil na swietnie dysponowanego Murphego, ktory dotarl pozniej do finalu i odpadl. Obaj ostatnio wzieli udzial w rozgrywkach LM, Ebdon wygral 4 mecze min. z Lee, Allenem, Copem i Stevensem, lecz przegral w polfinale z Markiem Davisem. Gould wygral w grupie ze Stevensem , Hendrym oraz Selbym, lecz dalej nie awansowal. Gdyby byl to zwykly
mecz snookera szanse byly by 50/50 jednak ten turniej ma swoje unikalne zasady min. 20sek na uderzenie co daje przewage Gouldowi.
Ciekawie prezentuja sie takze

Selby - Perry 1 1.40 7/10
✅
Mark co najmniej dwie klasy lepszy ostatnio slabsza dyspozycja w Mastersie, lecz w LM wygrywa wszystko oprocz finalow, na pewno dzisiaj powalczy o cos wiecej niz jeden mecz.

Higgins - Trump 2 1.95 5/10
⛔
Obaj ostatnio doszli do polfinalu Mastersa, prezentuja podobny poziom, lecz 4-krotny mistrz swiata jeszcz nie jest w optymalniej formie, a Trump wrecz przeciwnie forma zycia. Trump prezentuje szybka i efektowna gre co daje mu przewage w meczu na tych zasadach

Allen - Mcleod 1 1.55 7/10
✅
Allen nie powinien miec problemu z ograniem Rorego, ktory gra bardzo statycznie, a dzis nie o to chodzi. Allen jest zdecydowanie lepszym snookerzysta i powinien byc to dosyc jednostronny pojedynek.

Edit : szkoda, ze nie mam kasy na bet 365 to jest transmisja live. Wiesz moze czy mozna jeszcze gdzies w necie obejrzec? Juz mam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Typ na Selbiego w bet365 jest 1,53 także jak masz okazję to polecam tam zagrać zawsze to 0,13 więcej ????
Allen 1 punkt z ręki, myślałem że go zabije ale później potwierdziło się idealnie to co głównie brałem pod uwagę w tym typie czyli Rory popełnił faul bo za długo zwlekał z zagraniem i już łatwo poszło ????
Koledze Davidowi daję plusa bo do Allena dorzuciłem Selbiego i weszło elegancko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
david295 80

david295

Użytkownik
Tony Drago - Andy Hicks 1 1.80 6/10 ✅

Drago to jeden z najszybciej grajacych snookerzystow, co w tym turnieju jest wielkim atutem. Hicks to niegdys czolowy snookerzysta, lecz bez wiekszych sukcesow. W 1995r dotarl do polfinalu mistrzostw swiata, rok pozniej w MŚ wbil maksymalnego breaka. Od wielu lat nie gral w main tourze. Nawet jak kwaliwikuje sie do MŚ to odpadal w pierwszej rundzie. Drago to jeszcze bardziej doswiadczony snookerzysta, jego historia siega 1985 roku. Dotarl do cwiercfinalu mistrzostw świata, wbil takze jednego maksa. Przez pewnien okres gral w pool bilard gdzie wygral kilka turniejow. Wrocil jednak do snookera i wszedl do main touru gdzie obecnie jest sklasyfikoway na 54 pozycji. Jest on jednym z najdynamiczniej grajacym snookerzysta o czym swiadczy najszybciej wbita setka oraz najszybciej wygrany freame w historii. Hicks to od dawna nie grajacy na najwyzszym poziomie zawodnik a Drago ciagle grywa z najlepszymi. Wczoraj bylo widac jakie w tym turnieju ma znaczenie szybkie rozgrywanie, niktorzy zawodnicy nie radzili sobie z czasem a Drago nie bedzie mial z tym problemu.

Robertson - Cope 1 1.60 6/10 zwrot

Robertson to duzo lepszy zawodnik, ostatnio w swietnej formie polfinal UK Championship oraz final Mastersa. W 2010r zostal mistrzem swiata, a Cope to przecietny zawodnik. Ten turniej to tylko jedna partia i wszystko sie moze zdazyc, ale to Kangur ma duzo wieksze umiejetnosci.

Murphy - O&quot;Brien 1 1.60 6/10 ⛔

Kolejny zawodnik ostatnio w swietnej dyspozycji mistrz swiata z 2004 r znow osiaga szczyt formy, ostatni wygranie grupy LM oraz final Masters. Dzisiaj powinien spokojnie wygrac, bo przy jego dyspozycji nie sadze zeby skonczylo sie na pierwszej rundzie.
 
david295 80

david295

Użytkownik
No wlasnie za niego wystapil IAN MCCULLOCH ciekawe jak mi to rozliczyli pewnie jako zwrot bo puscilem w totomixie a nie pojde sprawdzic bo i tak Murphy przegral
 
david295 80

david295

Użytkownik
Druga runda i kolejne typy na shoot out
Selby - Dale 1 1.60 8/10
Selby aktualny numer jeden zagra z przecietnym Dale i nie powienien miec problemow z jego obraniem. Wczoraj Selby bez wiekszych problemow pokonal Joe Perrego. Dale ogral Marka Kinga, lecz z Selbym nie powinien miec wiekszych szans

Tony Drago - Dave Harold 1 1.72 6/10


Tony pokazal juz w pierwszej rundzie, ze lubi tego rodzaju gre i ograniczenia czasowe sa na jego korzysc. W pierwszym spotkaniu bez problemu ogral Andy Hicksa. Harold natomist ogral Wattane, zawodnika ktory najlepsze lata ma za soba. W tym meczu szybka gra Drago wystarczy na Harolda.

Mark Williams - Barry Pinches 1 1.50 6/10


Williams to klasa sama w sobie i z zawodnikami pokroju Pinchesa musi wygrywac. W pierwszej rundzie 2-krotny mistrz swiata ogral 7-krotnego mistrz swiata Stevea Davisa. Pinches ogral Fu, ale Mark to poziom wyzej i mimo, ze nie jest w najlepszej dyspozycji to Pinchesa powinnien ograc.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
uła dużo dzisiaj tych niespodzianek;/ dobrze, że mnie nie było cały dzień bo na 100% bym coś utopił. Za chwilę mecz Dott - Ford. Tego meczu nie stawiam ale to w tej parze upatruję zwycięzcę turnieju więc kto przejdzie stawiam grubo na niego bo przecież tacy zawodnicy jak Harold czy Hawkins nie mogą wygrać tego turnieju, byłaby to według mnie klęska tej odmiany snooka;]
Jednak nędza;/ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom