>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem nie znajdzie sie teraz nikt odważny żeby podać typ 10/10. Ja bym był za czymś takim że ktos może mieć np dwie wpadki jak poda 10/10 i wtedy out i dodać stawke 10/10 Va banque czyli coś tak pewnego że mozna stawiać cały budżet to zmusza do ponoszenia większej odpoweidzialności. To tylko mój punkt widzenia ;).
Regulamin przeczytałem.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dobra jutro pomyśle nad tym. Załóż temat w prywatnych typach.
Każdy zobowiązany jest od podawania typów w prywatnych typach. Mamy dwóch nowy tutaj, któzy bardzo dobrze przeszli przez weryfikacje. Każdy z was ma 3 dni na załorzenie tematu w prywatnych, nie musi od razu podawać typów, ale musi mieć założony temat --&gt; to oznacza, że chce być dalej w strefie.


pzDr
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Super sprawa Benek. Ja chciałem z Tobą porozmawiać żeby zrobić coś w stylu jak jest w innych grupach zamkniętych. Normalnie typowanie. A nie że każdy codziennie ma fixy... przecież to dziwne żeby każdy miał fixy codziennie.
Dobra poczytam trochę co i jak. Ale już widzę bardzo fajnie wygląda.
Później jeszcze może skomentuje te niby fixy hokejowe z Rosji.
Bo to nic innego jak logiczne myślenie. Myślenie pod kątem wała w ruskich.
Edit:
3. Każdy zakłada temat ze swoim nickiem np. Benek_18. Kto chce prowadzi statystyki, kto nie nie musi.
Benek a właśnie nie byłoby lepiej jak każdy by prowadził statystyki? Zwykłe stawkowanie w jednostkach. Jaki ma zysk/ stratę? Tak jest w profesjonalnych grupach typerskich. Nawet admin prowadzi statsy w exelu. I co jakiś czas publikuje. To daje wtedy jasny obraz tego kto, co i jak.
 
M 0

mazine

Użytkownik
Witam wszystkich ???? Czyli mam rozumieć, że teraz typy podajemy tylko i wyłącznie w swoich tematach ? Dział Fixed and Insiders odpada tak ? ????
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Moim skromnym zdaniem nie znajdzie sie teraz nikt odważny żeby podać typ 10/10. Ja bym był za czymś takim że ktos może mieć np dwie wpadki jak poda 10/10 i wtedy out i dodać stawke 10/10 Va banque czyli coś tak pewnego że mozna stawiać cały budżet to zmusza do ponoszenia większej odpoweidzialności. To tylko mój punkt widzenia ;).
Regulamin przeczytałem.
Ktoś odważny? Hmm...jeśli ktoś , ma mocne info , i mu napiszą 10/10...to czemu ma się bać?
To każdy mam rozumieć , fixa bedzie traktował 9/10? By nie wylecieć? Daj spokój...

Moim zdaniem , powino byćtak.. Jesli ktoś po 10 typach ma bilans ujemny , to powinien , już opuscić , Grupę..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ktoś odważny? Hmm...jeśli ktoś , ma mocne info , i mu napiszą 10/10...to czemu ma się bać?
To każdy mam rozumieć , fixa bedzie traktował 9/10? By nie wylecieć? Daj spokój...
Moim zdaniem , powino byćtak.. Jesli ktoś po 10 typach ma bilans ujemny , to powinien , już opuscić , Grupę..
Tak jest w większości poważnych grup. Każdy prowadzi swój bilans. Jeśli wypada mizernie to i człowiek wypada z grupy...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mazine, Fixed i Insiders normalnie obowiązuje. Tam piszesz uż pewne ustawki oraz insidery. Przeczytaj regulamin tamtego działu.

Co do statystyk Vader to ok masz rację, każdy niech prowadzi statystyki.

pzDr ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
St. Patricks - Cork City
Typ: 2
Kurs ~ 3,00
7/10
Typ z DT, GB albo Memos etc.
5. 1-4/10-zwykły typ z analiza
5-6/10-typ z bardzo konkretną informacją.
7-9/10- Insider
10/10- Fix
Ted ale z Twojej stawki wynika, że to jest insider tak? Bo taki jest regulamin...
 
T 0

typbuk90

Użytkownik
Trochę, można się pogubić w tym wszystkim:p
Mam pytania, ilu członków liczy nasza grupa, i jakie są wymogi na każdy miesiąc?
Proponuję, aby ustalić minimalny yield np. po miesiącu czy po 10 typach....
Pozdro
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to juz nie rozumiem po co nam tematy prywatne:] jesli i tak sa osobne dzialy na 3za3, insidery i fixy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom