>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (2) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
http://forums.interbasket.net/showthread.php?23916-2015-EuroBasket-%28First-Qualification-Round%29
Tu znalazłem,że w sierpniu są jakieś kwale do Eurobasket2015 i pewnie te teamy już będą grać dość poważnie.

http://en.wikipedia.org/wiki/FIBA_EuroBasket_2013_qualification
Tu Estonia potrafiła powalczyć i niemalże awansowali z trudnej grupy. Austria miała 3 zwycięstwa ale nie oszukujmy się z jakimi przeciwnikami.
Mahalbasic był tam najlepszym zawodnikiem i jakbym wiedział czy Estonia wyjdzie normalnym składem to można by troszkę grubiej ten mecz próbować.

Grzesiu a masz jakieś dokładniejsze info kto zagra w tym meczu? Najbardziej mi zależy na Estończykach a wątpię żeby z tego meczu było video żeby na żywo coś stawiać.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tylko tyle, że jego nie ma, a czy zagra w tych ww.kwalach to dopiero się okaże, bo są z nim w kontakcie. na stronce turnieju tylko takie info jest
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
W darcie nawet spoko zakład znalazłem(o tym sporcie nie mam wielkiego pojęcia ale wiem,że 180 nie tak łatwo trafić)
Ilość 180 w meczu Pipe-Webster
bwin pow 6,5 2,02
marathon pon 8,5 2
może akurat się wpasują w 7/8

Kurna dałem dupy bo rozpoczeło się za 6min. Sorki za spam
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
błąd w Unibecie i na Birmingham Brummies +12.5, można pograć na wypadek gdyby nie dali zwrotu, jeśli nie dadzą to pewniak. To handi powinno wisieć do drugiego meczu, ale może nie ogarną, spróbować warto.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
konkret przedział na BEL
bwin:
Wolves -7.5 po 1.85 i w bet365 Coventry+14 po 1.9
Bwin zaraz zrzuci kurs i podniesie handi także warto pograć, bo sowity przedział, a strata w razie przegranej jednostronnej niewielka.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Witam
Bragantino - Parana 1 kurs 2.60
Typ zakupilem z tego serwisu od Krisu74 jezeli wam cos to mowi jesli ktos chce to niech sobie zagra http://krisu74.boo.pl/
wydalem troche pieniedzy jesli ktos bedzie sie chcial odwdzieczyc to czekam na piwko ;)
Dzisiaj typ z serii MaxBet
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Znajomy mi go kiedys polecał ale go niebylo zawiesil podawanie teraz sie pojawił znów i dostałem na niego namiar i kupiłem to spotkanie.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Dziwne że zacząłem kupować to nagle w archiwum pojawiają sie czerwone wyniki - tzn z wczoraj jeszcze niedodał zobaczymy jak to bedzie
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Dzis w ramach rekompensaty
VPS - Lahti ... ostatnie spotkanie gram z tego źrodla jesli niewejdzie to odpuszczam
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja dla &quot;beki&quot; pograłem tą brazylijską tyle,że 1x. Moim zdaniem typy tego gościa są drogie. Przy takiej cenie gość śmiało może być oszustem i wystarczy tylko,że trafi mu się kilku klientów w miesiącu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja dla &quot;beki&quot; pograłem tą brazylijską tyle,że 1x. Moim zdaniem typy tego gościa są drogie. Przy takiej cenie gość śmiało może być oszustem i wystarczy tylko,że trafi mu się kilku klientów w miesiącu.
No drogo bo typy z dupy, to co podaje tam nie ma żadnych ustawek. Mogę Wam takie za 50 zyla operdolić. Chcecie :?:
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ale to jest cała piłka. Za lepszą grę nie dostaje się 3 pkt,dlatego jak dla mnie jak już stawiać coś takiego to DNB/podpórka.
 
Do góry Bottom