>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ShoutBox (2) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zrobiłem katastrofalny błąd w strefie zamkniętej. Podałem typ na Annike Beck, ale post dodałem przez edycję poprzedniego. Dodałem kurs, ale nie wiem czemu zapomniałem zmienić nazwisko zwycięzcy. Kurs 1,44 prawidłowy został podany jednak złe nazwisko. W tej sytuacji chce wszystkich przeprosić tych którzy zasugerowali się nazwiskiem. Pomimo że typ poprawny rozliczę go na minus. Przepraszam wszystkich.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Całkiem ciekawy typ znalazłem. Ilość zwycięstw w RS Utah Jazz (NBA). Marathon wyskoczył z 28,5. Większość buków ma linię 25,5.
Jazz raczej nie mają szans na przeskoczenie tego pułapu. Ewidentnie przygotowali się do tankowania. Liderzy są młodzi i zespół ten sezon poświęci na ich rozwój a przy okazji poszukają topowego picku w drafcie.
Problem jest taki,że marathon dał limit 10E :/
W Paddypower jest linia 27,5
w unibecie 27
tyle że nie wiem jak duzo można na to postawić a przydałoby się troszkę więcej zainwestować bo kurs jest w okolicy 1,9 raptem i nei można tego łączyć.
Jakby ktoś znalazł linię w granicy 28 i nieco większy limit to niech wrzuci info ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Panowie dzieje sie tu cos jeszcze, ja zgodnie z obietnica przestalam podawwac typy bo nie szlo ale moze jednak sporobujemy ostatni raz odnowic strefe, najciekawe osoby jakies typy platne jak ktos ma dostep itd. Warto zeby to nie umarlo!
 
Do góry Bottom