>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkarska Liga Narodów kobiet

Status
Zamknięty.
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jesli rzeczywiście ogladaliscie mecz Koreanek wczoraj to nie wierzę że gracie jakieś typy w w w stronę azjatek. Gra na tle przeciętnej Belgii wyglądała tragicznie. Przyjęcie kulalo. Ataków tam prawie nikt nie kończył. Masa bloków I wyblokow. Do tego ataki z 3m większość spore auty. Dominikana dziś zrobi spora Różnice w BLOKU. Nie wykluczam ich wygranej po kursie 3.0
Typ:
Dominikana hc +9.5 po 1.78 jak dla mnie pewniak
Niemki hc +16 1.74
1xbet
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chiny - Belgia 3:0 jednak tylko w drugim secie Belgijki powalczyły
powyżej 168,5
2,76
Taki zakład stawiam na to spotkanie... Wystarczy w sumie 1 set wygrany przez Belgijki i zakład możemy spokojnie pokryć na plus. Chinki wczoraj zmiażdżyły Dominikanki ale i Belgijki zaskoczyły pozytywnie mnie z Koreankami wygrywając 3:0. Oczywiście jest to typ ryzykowny i równie dobrze może zakończyć się ten mecz 3:0 dla Chinek ale ja wierzę, że Belgijki ambicją i jeszcze natchnione wczorajszym zwycięstwem powalczą.
Argentyna - Holandia 1:3 znowu 1 set przespany...
poniżej 135,5
1,53
Wystarczą sety do 20 i zakład wchodzi a ja wierzę, że Holandia w przynajmniej jednym secie rozjadą Argentynę. Wczoraj Rosjanki dały się zaskoczyć i straciły pierwszego seta ale dziś Holenderki mam nadzieję, że zagrają skoncentrowane od pierwszej piłki.
Rosja - Tajlandia 3:1
powyżej 172,5
2,07
Rosjanki widać, że grają w nie najmocniejszym składzie i jeśli Argentynki to wykorzystały to Tajlandia zrobi zapewne to samo. Tajki to przede wszystkim obrona... Wczoraj z Holenderkami zagrały nieźle...przegrały oczywiście 0:3 ale myślę, że na tą chwilę z tym składem to Holandia jest mocniejsza od Rosji...
Brazylia - Japonia 3:1 174 punkty.... 4 set 25:11..
powyżej 175,5
2,05
Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że ostatnio Brazylijki po prostu leżą Japonkom. Ostatnie 2 mecze to 3:2 i 3:2, wczoraj Brazylijki uległy Niemkom niespodziewanie 1:3 a Japonki przegrały z Serbkami 0:3. Wydaje mi się, że Japonki mimo wszystko wygrają chociaż 1 seta z Brazylijkami a ogólnie powalczą w meczu, over prawdopodobny.
Polska - Włochy 3:2
Polska 2,28
Polki niespodziewanie dobrze zagrały z USA wygrały 1 seta a pierwsze 3 sety stały naprawdę na niezłym poziomie z naszej strony. Włoszki jak wspomniałem wczoraj rezerwa i przegrały 0:3 z Turcją... Jest to chyba nasza jedyna szansa aby wrócić ze Stanów ze zwycięstwem. Kurs niezły więc i ja spróbuję.
Wszystkie kursy z Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Polska - Włochy

Obie drużyny przegrały swoje pierwsze spotkania. Włoszki w trzech setach uległy Turczynkom, a Polki po czterech partiach musiały uznać wyższość Amerykanek.
Ogólnie trzeba jednak przyznać, że to podopieczne trenera Nawrockiego pozostawiły po sobie lepsze wrażenie, a po drugiej stronie miały mocniejszego rywala. Zabrakło trochę cwaniactwa w końcówkach dwóch pierwszych setów. Smarzek chyba na stałe będzie występować po przekątnej z rozgrywająca i wreszcie nie będzie rzucana po pozycjach. Dobrze wyglądała wczoraj zagrywka, nie było jakiejś ogromnej liczby błędów własnych. Jedyne do czego można się trochę przyczepić to rozkład ataku.
Włoszki w mocno przeciętnym składzie. W starciu z Turcją miały naprawdę mnóstwo problemów z kończenie swoich akcji. Doświadczona Ortolani (słaby mecz) i Guerra to było zdecydowanie za mało. Sporo młodych zawodniczek, Pietrini i Lubian to chyba nawet rocznik 2000.
Włoszki w spotkaniu z Turcją nie pokazały się z dobrej strony. Wydaje mi się, że Polki spokojnie mogą tutaj powalczyć o zwycięstwo. Jeżeli znowu będzie funkcjonować zagrywka to Włoszki nie będą miały zbyt wielu atutów po swojej stronie. Bezpiecznie idę w stronę dwóch setów dla reprezentacji Polski.
Typ:
Polska (+1.5 seta) @ 1.51 Fortuna
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A co sądzicie jutro o Belgijkach? Spokojnie ograły Koreanki z którymi Dominikana przegrała a z Chinkami powalczyły trochę bardziej niż rywalki spodziewałem się kursu ok. 1.50 a tu prawie równe kursy i widzę w Belgijkach value
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dokładnie zgadzam się z kolegą wyżej, myślę, że 1,80 na Belgijki można śmiało pobrać nawet lekko spróbuję -1,5 seta po kursie 2,52.
Dominikanki po 5 setówce mogą być lekko pod męczone a i nie prezentują jakoś wybitnie wysokiego poziomu... Belgijki ograły pewnie Koreanki 3:0 z Chinkami bez szans, jedynie 2 set grały jak równy z równym ale Chinek nie porównuje bo One odstają o 3 półki od tych 3 zespołów.
Zagram to w dublu z Polkami, który proponowałem wyżej.
Dominikana - Belgia 2:3
Belgia
1,80 Fortuna
Belgia -1,5 seta 2,52 Fortuna
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rosja - Holandia

Obie drużyny po dwóch seriach spotkań mają na swoim koncie komplet punktów. Rosjanki zarówno z Argentyną jak i Tajlandią straciły seta. Holenderki w trzech partiach pokonały Tajlandię (dwa pierwsze sety wyrównane) i w czterech Argentynę.
Rosjanki może i bez Goncharovej czy Korolevej (wcześniej Zaryazhko), które są w szerokim składzie na Siatkarską Ligę Narodów, ale w dalszym ciągu całkiem mocne. Liderką jest Kseniia Parubets, która na skrzydłach wspierana jest przez Malykh i Voronkovą. Przyzwoite środkowe, zwłaszcza Fetisova, która naprawdę fajnie się rozwija.
Holenderki już w poprzednich latach (zwłaszcza pod wodzą Guidettiego) pokazały, że potrafią grać na wysokim poziomie. W składzie na ten weekend brakuje doskonałej środkowej De Kruijf, jak na razie nie zagrała również atakująca Sloetjes (była w &quot;14&quot; meczowej z Argentyną). Zespół od kilku sezonów gra w podobnym zestawieniu personalnym i naprawdę w większości spotkań wszystko ładnie ze sobą współgra.
Ciężko coś więcej napisać na podstawie poprzednich spotkań, bo jednak Argentyna i Tajlandia to obecnie zespoły z trochę niższej półki.
Faworytkami chyba jednak Holandia, która w dobrej dyspozycji prezentuje naprawdę ciekawą dla oka siatkówkę. Rosjanki przed własną publicznością na pewno będą chciały pokazać się z dobrej strony. Wczesny etap sezonu, zespoły jeszcze nie w optymalnej dyspozycji (co zresztą widać na przykładzie innych spotkań, gdzie mieliśmy już kilka zaskakujących rezultatów). Wydaje mi się, że będzie to zacięte spotkanie, które nie skończy się w trzech setach.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.43 LVBet
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
co myslicie dzis o meczu Polska-Turcja? warto grac na 0-3 1-3 dla turczynek?
Obie drużyny jak na razie zdecydowanie na plus.
Raczej byłem sceptycznie nastawiony do reprezentacji Polski kobiet przed tym sezonem, ale muszę przyznać, że całkiem dobrze to jak na razie wygląda. Wiadomo, że to dopiero początek rozgrywek i zarówno Polska jak i USA czy Włochy są dalekie od optymalnej dyspozycji (u Włoszek brakuje przede wszystkim Egonu, ale też Lucia Bosetti czy Chirichella, które są w szerokim składzie mogłyby wnieść trochę jakości do zespołu).
Wydawało mi się, że Pleśnierowicz i Nowicka na rozegraniu po prostu nie udźwigną, ale jakoś to wygląda. Czasami brakuje dokładności, ale po prostu widać, że starają się grać dosyć szybko, co nie zawsze było takie oczywiste w żeńskiej reprezentacji. Fajnie, że w końcu Smarzek nie będzie rzucana po pozycjach.
Turczynki w dość młodym składzie (plus doświadczone jak Boz czy Erdem Dundar), ale wiadomo, że sporo z tych zawodniczek może już grać na wysokim poziomie co pokazały właśnie w starciach z Włoszkami i USA. A warto wspomnieć, że nie ma tutaj Hande Baladin, chyba najbardziej perspektywicznej skrzydłowej. Trzeba też pamiętać o trenerze Guidettim, który jest doskonałym fachowcem i potrafi sprawić, że drużyny, które prowadzi wskakują na naprawdę wysoki poziom. (Niemki, Holenderki, wcale to nie było takie oczywiste przed jego przyjściem).
Według mnie Turczynki wygrają, ale sam raczej tego meczu ruszać nie będę. Polki naprawdę zaskakująco dobrze sobie tutaj radzą i jeżeli nie przytrafi im się znacznie słabsze spotkanie to mogą coś tutaj urwać. Inna sprawa czy Smarzek wytrzyma, bo dostaje mnóstwo piłek i wczoraj miała momenty, w których nie kończyła. A jak zabraknie jej skuteczności to nie widzę zawodniczki na skrzydle, która weźmie ciężar gry na siebie.
 
S 112

spojler7

Użytkownik
Jak dla mnie to przegrana Chinek mnie nie zaskoczyla... Niedawno koreanki ograły je 3:0 i też na wyjeździe. Dosyć wysoko w setach było. Dziwny to bylkursna koreanki. 14 przed meczem?! Max 3 powinien być. Szkoda że zczailem mecz dopiero w 2secie. Chociaż 3udalo się złapać. Oby więcej takich ????
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Mecz o którym mówisz to był puchar Azji zdaje się i Chinki zagrały tam rezerwami rezerw ???? w ostatnim meczu między tymi zespołami kiedy też był kurs 1.01 Chinki wygrały do 14,4,12 więc przestań okłamywać ludzi i robić z siebie alfe i omege
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Turcja - Polska 3:0
Polska +1,5 seta 2,00
powyżej 170,5 1,51
Mnie również Polki zaskoczyły na plus w tych 2-óch spotkaniach. Wczoraj potrafiły wyciągnąć mecz z 1:2 z Włoszkami co naprawdę dobrze świadczy.
Smarzek dużo piłek dostaje ale na rezerwie jest jeszcze młoda Bociek atakująca, która może wejść i wcale tego poziomu może nie obniżyć. Nasze przyjmujące także in plus.. Zagrywka Mędrzyk wczoraj zrobiła swoje a Grajber w przyjęciu i ataku. Jeżeli można mieć jakieś ale .. to do środkowej Efimienko, nie zagrała Ona dobrego meczu.
Turcja tutaj także nie jest swoim najmocniejszym składem, również grały mecz 5-setowy z USA więc troszkę zdrowia też zostawiły na parkiecie.
Stawiam, że nie zakończy się ten mecz na 3 setach (chociaż teraz już nic nie wiadomo po tym co odwaliły Chinki) ale i wierzę, że Polki zdobędą minimum 2 sety.
P.S. Kto widział piękny serwis Naszej środkowej Polańskiej? Gdzie chciała zaserwować z wyskoku a wybiła się prawie ze środka boiska ???? ...
Rosja - Holandia 0:3
Holandia
1,42
Rosjanki nie prezentują swojego poziomu póki co, w dodatku skład mocno przeciętny. Holenderki powinny spokojnie ogarnąć ten mecz. Oczywiście 3:0 raczej nie będzie ale z tego co widziałem to Holenderki grają lepiej.
Wczoraj Rosjanki ledwo z Tajlandią sobie poradziły dziś już nie będzie tak łatwo. Kurs nie najwyższy ale powinien siąść.
Bez analizy:
Niemcy - Japonia powyżej 3,5 seta 1,34 1:3
Brazylia - Serbia 2 1,44 3:1
Kursy z Fortuna
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Pozdro kto zagrał, ja jestem sporo zarobiony. To tylko potwierdza, że reprezentacje traktują na wyje.baniu ten śmieszny turniej i trzeba to atakować na live. Na live widać podejście drużyn do spotkania, przed meczem można sobie tylko strzelać składy i podejście, czyli lepiej iść do kasyna i zagrac czerwone. Oglądajcie mecze, będziecie wiedzieli że można tu utrzepać ostry hajs
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
To pochwal się tym sporym zarobkiem, no i oczywiście gratuluję zarobku ????
no nie żartuj że będę tu screeny wklejał xd to nie fortuna, że mogę XD
i typ na nocke
Niemki (1.85)
Niemki z tą młodą Lippman i Fromm, ostro atakują, mają wysoki blok. Japonki dramatycznie słabe, nie są wstanie wyprowadzać ataków w ogóle, tylko plasują i coś kiwają. Ishii jedyna co potrafi coś zagrać, wszystkie inne dno dna. Braki w przyjęciu plus oczywiście ze względu na warunki żadnego bloku. Niemki będa tu wbijały gwodzisze w co drugiej akcji. Maks 1.15 tu powinno być
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1,15 max ? A to co Japonki grają trzecim składem z Mistrzyniami Olimpijskimi ?!?! Boże widzisz i nie grzmisz... Braki w przyjęciu ? To co można powiedzieć o przyjęciu Niemek? Że tego przyjęcia wgl nie ma ???
Gwoździe będą wbijać... chętnie sobie obejrzę ten mecz i zobaczę te gwoździe.. Ja lekko w stronę Japonek ide ✅✅✅, kurs ponad 2 do gry jest a już na pewno jakiś overek ✅✅✅
Japonki dość gładko wygrały 3:1
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
1,15 max ? A to co Japonki grają trzecim składem z Mistrzyniami Olimpijskimi ?!?! Boże widzisz i nie grzmisz... Braki w przyjęciu ? To co można powiedzieć o przyjęciu Niemek? Że tego przyjęcia wgl nie ma ???
Gwoździe będą wbijać... chętnie sobie obejrzę ten mecz i zobaczę te gwoździe.. Ja lekko w stronę Japonek ide, kurs ponad 2 do gry jest a już na pewno jakiś overek
hahaha nie spinaj sie gościu bo nie ma o co ???? obejrzymy zaraz i sweryfikujemy. Wypowiadałem się tutaj na tym forum przez 7 ostatnich lat pod innym nikiem (dawidbarca) bardzo rzadko sie myliłem, wydaje mi się że na jakiś respekt zasługuje, oczywiscie dla tych co chcą zarobić. Jak mam czas to coś napisze obecnie, ale robie to od czasu do czasu.
Co można powiedzieć o Niemkach? oglądałeś co Niemki przyjmowały z Brazlią? 80% perfekcyjnego prawie, straszny kosmos. Nie ładuj sie w Japonki bo są zbyt małe i bez ataku, są bezradne po prostu. To nie czasy Nagaoki i Kimury, że coś grały, teraz to jest ledwo doskakiwanie do siatkui. Dla mnie jest to realne 1.15 i popraw mnie po meczu jak sie myle, bo dla mnie gadasz bzdury i współczuje pieniędzy
pozdrawiam
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Z Chinkami też gadałem bzdury i wyśmiałeś mnie, że wchodzę w handi... Po czym po meczu nawet się nie odezwałeś więc wiesz też do końca 100% nie jesteś.. ????
Pozdro
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Idź pajacować ze swoimi mądrościami gdzieś indziej...
Japonki zawsze charakteryzował specyficzny styl gry. Można powiedzieć, że taki kobiecy, który opiera się głównie na inteligencji zawodniczek, które realizują konkretne założenia taktyczne trenera. Drużyna bez wielkiej siły, najlepszych atakujących czy bloku nie do przejścia. A jednak ciągle w czołówce i groźne dla każdego, o czym siermiężne Niemki boleśnie się przekonują. Po dwóch setach 2:0 dla Azjatek.
1,15...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom